FAQ

FAQ - Fotografia ślubna we Wrocławiu

 

1. W jakich miejscach fotografujesz?

Mieszkam na co dzień we Wrocławiu, fotografuję na terenie całego kraju oraz za granicą. Mogę dojechać w dowolne miejsce na świecie :)

2. W jakim terminie otrzymamy zdjęcia?

Sesje ślubne – do 1 miesięca, reportaże ślubne – do 1 m-ca. Staram się dostarczać Wasze zdjęcia ślubne jak najszybciej.

3. Ile dostaniemy zdjęć ze ślubu?

Mój pakiet “ślubno-weselny”, to 500 fotografii poddanych profesjonalnej obróbce graficznej. Istnieje także możliwość otrzymania wszystkich zdjęć wykonanych w dniu ślubu i wesela.

Sesje ślubne lub narzeczeńskie to 50 fotografii poddanych profesjonalnej obróbce graficznej.

4. Z jakim wyprzedzeniem należy rezerwować terminy reportaży ślubnych?

Aby mieć stuprocentową pewność dostępności terminu warto skontaktować się ze mną jak najszybciej – niektóre terminy rezerwowane są już z dwuletnim wyprzedzeniem.

5. Czy zdjęcia poddawane są retuszowi?

Każde oddawane Klientowi zdjęcie poddawane jest profesjonalnemu i dokładnemu retuszowi.

6. Jakiego sprzętu używasz w swojej pracy?

Fotografuję pełnoklatkowymi lustrzankami firmy Canon i jasnymi, stałoogniskowymi obiektywami (od 24mm do 85mm).

7. Jak długo trwa plenerowa sesja fotograficzna?

Plenerowa sesja zdjęciowa trwa 2-4 godziny. Czas zależy głównie od tego, jak często należy przemieszczać się w trakcie sesji. W przypadku zagranicznych plenerów najczęściej udaje się zrealizować sesję w 3 dni (przylot, sesja i odlot;).

8. Czy masz zgodę na fotografowanie w kościołach rzymsko-katolickich?

Tak, ukończyłem kurs dla fotografów i mam zgodę Kurii na fotografowanie podczas uroczystości kościelnych.

9. W jaki sposób możemy otrzymać ofertę?

Proszę o przesłanie zapytania uwzględniającego termin i miejsce ślubu. Najlepiej zrobić to poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na mojej stronie internetowej, w zakładce “Kontakt” lub “Oferta“. Osoby zainteresowane fotografią na chrzcie mogą znaleźć ofertę na stronie poświęconej fotografowaniu chrztu we Wrocławiu.

 

Zapytaj o dostępność terminu – formularz kontaktowy

10. W jaki sposób podpisujemy umowę?

Możemy podpisać umowę podczas spotkania, jednak istnieje również opcja, przy wyborze której dopełniamy formalności przez Internet. W drugim przypadku przesyłam podpisaną przeze mnie umowę i czekam na skan umowy opatrzonej podpisami Klientów.

11. Jakie jest Twoje największe fotograficzne marzenie?

Zwiedzić z aparatem wszystkie 194 kraje na świecie!

12. Czy wykonujesz także inne zdjęcia niż ślubne?

Fotografuję, co jest trochę pokrewne fotografii ślubnej, chrzty. W wolnych chwilach zajmuję się także fotografią biznesową i komercyjną (sesje wizerunkowe, fotografia produktowa, zdjęcia dla firm).

 


 

Fotografuję śluby na terenie całej Polski oraz za granicą (np. HiszpaniaCzechy, Niemcy). Na weselach najczęściej można mnie spotkać w takich polskich miastach, jak: Wrocław, Kraków, Warszawa, Poznań, Katowice, Gliwice, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Szczecin, Łódź. Jako fotograf ślubny często odwiedzam: Zakopane, Częstochowa, Sosnowiec, Rzeszów. Chętnie przełamuję opór do długich lotów samolotem, aby wykonać dla Was sesję ślubną w dowolnym miejscu na świecie (np. Isle of Skye, Verdens Ende). Zapraszam do skorzystania z mojej oferty oraz do kontaktu. Fotografuję również chrzty (np. we Wrocławiu).

FOTOGRAFIA REKLAMOWA