Fotograf na chrzest Wrocław

Fotograf na chrzest – tak czy nie… i dlaczego TAK? :)

Fotograf na chrzest Wrocław

Cześć, jestem Łukasz. Cieszę się, że tu trafiłaś / trafiłeś! Potrzebny Ci fotograf na chrzest i chrzciny? Oto ja! Mieszkam w okolicy Wrocławia. Od lat towarzyszę Parom Młodym w trakcie ślubów i wesel. Z częścią z nich spotykam się także później, podczas innych uroczystości, takich jak chrzest, komunia, urodziny, jubileusze.

 

Współpracę z Łukaszem zacząłem już dawno. Piękne zdjęcia ślubne łamią fizyczne zasady ciągłości czasu, bo w niezwykły sposób pomagają przeżyć ponownie te same emocje nawet po wielu latach. Razem z żoną byliśmy tak zadowoleni z pracy Łukasza, że uzyskał miano fotografa rodzinnego i towarzyszy nam w każdych ważnych wydarzeniach z naszego życia. Śmiało możemy powiedzieć, że chwile, w które zaprosiliśmy Łukasza, zdobią nie tylko nasze ściany i albumy, ale są również wyjątkowym sposobem na wspomnienia pełne emocji – tych emocji, do których chce się wracać i ponownie przeżywać.
Ps.
Dzięki Łukaszu!

Tak o mojej pracy wypowiada się Jarek. Tego rodzaju opinie są bardzo silnym motywatorem. Mam nadzieję, że Ty i Twoja rodzina także będziecie z radością i całą gamą innych, równie przyjemnych, uczuć powracać do reportaży.

Już trochę o mnie wiecie. Teraz zajmijmy się moimi Klientami. Co mogę o nich powiedzieć? Na pewno to, że bardzo kochają swoje rodziny i chcą zamknąć piękne wspomnienia w kadrach, do których można powracać w dowolnej chwili. W trakcie ważnych wydarzeń często są wzruszeni, szczęśliwi, a czasami stremowani i lekko zestresowani. Staram się dyskretnie towarzyszyć Im i “łapać” wyjątkowe momenty. Moi Klienci są również wymagający, a ja usilnie poznaję i w miarę swoich możliwości odpowiadam na ich oczekiwania. Efektem naszej współpracy są zdjęcia, które – mam nadzieję – chwytają za serce.

Zdjęcia z chrztu
Co ode mnie dostaniesz po chrzcie? Przepiękne zdjęcia z tego dnia. Mogę pojawić się wyłącznie w kościele. Jeśli zaprosisz mnie także na chrzciny, zostanę dodatkową godzinę. Możemy spotkać się też wcześniej, w czasie przygotowań.
Jeśli na Twojej uroczystości pojawi się profesjonalny fotograf (czyli ja!;), otrzymasz:
– galerię online zabezpieczoną hasłem, dostępną dla Ciebie i Twoich bliskich,
– pokaz slajdów,
– fotoksiążkę (to dodatkowa usługa).

 

Ile kosztuje fotograf na chrzest?

Przygotowałem dla moich Klientów cztery pakiety. Wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada i… zadzwoń! Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania i rozwieję Twoje wątpliwości.

 

Pakiet nr 1 Zdjęcia na chrzcie w kościele 599 PLN
Pakiet nr 2 Zdjęcia na chrzcie w kościele + zdjęcia w domu (przygotowania) 899 PLN
Pakiet nr 3 Zdjęcia na chrzcie w kościele + na chrzcinach (przyjęcie) 899 PLN
Pakiet nr 4 Zdjęcia na chrzcie + w domu + na chrzcinach (przyjęcie)  1099 PLN

Fotograf na chrzest – jak wybrać?

Dobry fotograf to taki, któremu ufasz. Jak mogę Cię do siebie przekonać? Ano być może tym, że jestem archiwizacyjnym freakiem. :) Bardzo dbam o to, żeby zdjęcia moich Klientów były bezpieczne. Jestem przygotowany także w dniu samej uroczystości. Mam w swoim “arsenale” dwa nowe bezlusterkowce (moje ukochane Canony R6), które pracują bardzo cicho i zdumiewająco szybko. Dzięki nim łatwiej uchwycić ważne, ulotne chwile. Korzystam ze stałoogniskowych, jasnych obiektywów. Sam / sama oceń efekty mojej pracy. :)


W swojej pracy reportażowej staram się być nie tylko szybki i uważny, ale i niewidoczny – tak, aby zachować autentyczność kadrów i nie zaburzać porządku wydarzenia. Tak o mojej pracy pisze Jowita:

“Łukasz to człowiek z ogromnym doświadczeniem i pasją. Nie boi się wyzwań i jest bardzo elastyczny, towarzyszył nam podczas ślubu, ktory miał miejsce w niekoniecznie najłatwiejszych warunkach (kopalnia soli ;-)) i doskonale sobie z tym poradził. W swojej pracy jest niemal “niezauważalny” a zdjęcia są uchwycone w najlepszych momentach. Zdecydowanie polecamy! ;-)”

Dlaczego jeszcze warto wybrać właśnie mnie? Moja żona twierdzi, że jestem sympatyczny, a ja mogę dodać, że posiadam także inne atuty:

  • Pracuję na dwóch aparatach – nawet jeśli jeden odmówi posłuszeństwa, nie zostanę z niczym. Każdy z moich Canonów posiada po dwa sloty na karty pamięci. Dzięki temu minimalizuję ryzyko utraty zdjęć, nawet jeśli dojdzie do awarii jednej z kart.
  • Jestem cichy i dyskretny, dzięki czemu nie zaburzam przebiegu uroczystości napadami kaszlu albo głośną migawką. ;)
  • Ukończyłem bezterminowy kurs liturgiczny. To znaczy, że wrocławska kuria potwierdza, że potrafię przyzwoicie zachować się w trakcie nabożeństwa.
  • Projektuję piękne fotoksiążki – warto mieć taką pamiątkę w swoim domu!
  • Otrzymasz ode mnie zdjęcia w pełnej rozdzielczości – maksymalnej dla aparatu. To oznacza, że możesz wydrukować fotografię w dużym formacie bez szkody dla jakości.

Zawsze tam gdzie Ty!

Mieszkam niedaleko Wrocławia, dlatego zdecydowaną większość reportaży okolicznościowych wykonuję w pobliżu tego urokliwego miasta. Pojawiam się w miejscowościach takich jak np.: Oleśnica, Oława, Trzebnica, Kępno, Twardogóra, Syców czy Świdnica. Masz ochotę mnie zaprosić? Zadzwoń lub napisz, a chętnie przyjadę. :)

Zjawię się tam, gdzie Ty i Twoja rodzina czujecie się dobrze: w Waszym domu, kościele, restauracji.

 

Zadzwoń: +48 607265770
lub wypełnij formularz kontaktowy:

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

 

Przepisz poprawnie litery:

captcha

 

 

Do usłyszenia!