Fotograf chrzest Wrocław

Cześć, jestem Łukasz – Twój fotograf!. Cieszę się, że tu trafiłaś / trafiłeś! Potrzebny Ci fotograf chrzest Wrocław? Oto ja! Mieszkam w okolicy Wrocławia. Od lat towarzyszę Parom Młodym w trakcie ślubów i wesel (takie fotografie znajdzie na moim blogu), i żyję w świecie zdjęć. Z częścią z nich spotykam się  później, podczas innych uroczystości, takich jak chrzest święty, komunia święta, chrzciny, jubileusze. Wrocław i okolice to nie jedyne miejsce, w którym mogę wykonać zdjęcia z uroczystości, jaką jest chrzest święty! Fotografuję też często w Oleśnicy, Świdnicy, Trzebnicy, Opolu itp. Mogę wykonać dla Ciebie zdjęcia także w Legnicy, Karpaczu itp. Wrocław to najczęstsze miasto, w którym powstaje fotografia chrztu. Ukończyłem kurs liturgiczny uprawniający mnie do fotografowania w kościołach rzymskokatolickich. Fotografując cudowne chwile dla całej rodziny pragnę, aby  moje zdjęcia z chrztu świętego były pamiątką na lata. Kontakt do mnie znajdą Państwo poniżej – proszę o telefon w sprawie sesji i zapraszam do kontaktu w sprawie zdjęć dziecka na chrzcie:

Zdjęcie plenerowe z chrztu i chrzcin
Balon - napis chrzest
Przygotowania przed wrocławskim chrztem
Przygotowania do chrztu świętego we Wrocławiu

Współpracę z Łukaszem zacząłem już dawno. Piękne zdjęcia ślubne łamią fizyczne zasady ciągłości czasu, bo w niezwykły sposób pomagają przeżyć ponownie te same emocje nawet po wielu latach. Razem z żoną byliśmy tak zadowoleni z pracy Łukasza, że uzyskał miano fotografa rodzinnego i towarzyszy nam w każdych ważnych wydarzeniach z naszego życia. Śmiało możemy powiedzieć, że chwile, w które zaprosiliśmy Łukasza, zdobią nie tylko nasze ściany i albumy, ale są również wyjątkowym sposobem na wspomnienia pełne emocji – tych emocji, do których chce się wracać i ponownie przeżywać.
Ps. Dzięki Łukaszu!

Tak o mojej pracy wypowiada się Jarek. Tego rodzaju opinie są silnym motywatorem. Mam nadzieję, że Ty i Twoja rodzina także będziecie z radością powracać do reportaży z chrztu. To ważne, aby znaleźć czas na fotografowanie chrztu, przyjęcia, sesji lub innej uroczystości – ja ten czas posiadam i mogą być Państwo pewni, że fotografie chrztu i sesji wykonane przeze mnie będą stanowić wspaniałą pamiątkę. Mogą być także pomysłem na prezent!. Zapraszam do spotkania w pięknym mieście, jakim jest Wrocław – wykonam dla Państwa wspaniałą pamiątkę dla całej rodziny. Jako fotograf na chrzest z Dolnego Śląska fotografuję nie tylko w mieście Wrocław, ale też w innych, pięknych miejscach.


Dziękuję za czas poświęcony na zapoznanie się z moją fotografią chrztu – zapraszam do pozostania na mojej stronie dłużej! Wrocław, chrzest, fotografia to są rzeczy, które nieodzownie się łączą. Teraz zajmijmy się moimi Klientami. Co mogę o nich powiedzieć? Najczęściej ich miastem zamieszkania jest Wrocław lub okolice. Na pewno to, że kochają rodziny i chcą zamknąć piękne wspomnienia w kadrach, do których można powracać w dowolnej chwili. Niektórzy zamawiają sesję chrztu na prezent. W trakcie ważnych wydarzeń często są wzruszeni, szczęśliwi, a czasami lekko zestresowani. Jako fotograf staram się dyskretnie towarzyszyć Im i “łapać” wyjątkowe momenty chrztu, przyjęcia i innej uroczystości czego przykładem są zdjęcia dostępne na tej stronie. Moi Klienci są również wymagający, a ja usilnie poznaję i odpowiadam na ich oczekiwania. Fotografia chrztu to dla mnie wspaniała przygoda! Chętnie wykonuję zdjęcia, które zapadną w pamięć rodziny. Zapraszam do pozostania dłużej na moim blogu – zobaczcie jak pięknie Wrocław stał się tłem do sesji. Czy interesują Cię zdjęcia rodzinne (reportaż chrztu – np. chrzest w kościele)? Jeśli tak, to zapraszam do kontaktu – chciałbym poznać Wasze potrzeby i wykonać dla Was wiele zdjęć nie tylko z przyjęcia, ale też z chrztu, przygotowań w domu i innych uroczystości. Wrocław i okolice stolicy Dolnego Śląska to idealne miejsce na sesję i zdjęcia rodzinne! 

Zdjęcia z chrztu świętego – reportaż fotograficzny – fotograf chrzest Wrocław

Chrzest święty Laury

Co ode mnie dostaniesz po chrzcie? Przepiękne zdjęcia z tego dnia – do 1 m-ca od chrztu. Jako fotograf z Wrocławia mogę pojawić się wyłącznie w kościele. Jeśli zaprosisz mnie także na chrzciny, zostanę dodatkową godzinę lub dwie z okazji tego przyjęcia. Możemy spotkać się też w czasie przygotowań – wykonam dla Ciebie fotografie rodzinne i sesję Twojego dziecka. Akceptuję nawet najbardziej odległe miejsca na fotografowanie (chrzest, zdjęcia podczas uroczystości chrztu w takich miejscach jak Wrocław, okolice Dolnego Śląska, fotografia w województwach ościennych itp. czego przykłady znajdziecie na moim blogu). Spotkanie w Twoim domu (Wrocław lub inne miasto), zanim jeszcze wyruszymy razem do kościoła, aby wykonać zdjęcia z: chrzest święty Waszego dziecka, to bardzo dobry czas na fotografowanie w spokojnej atmosferze. Fotografia chrztu świętego to niezapomniana pamiątka na długie lata! Cieszę się, że mogę dla Was uwieczniać te cudowne chwilę. 

Jeśli na Twojej uroczystości pojawi się profesjonalny fotograf (czyli ja!;), otrzymasz mój czas, doświadczenie ;) oraz:
– galerię online zabezpieczoną hasłem, dostępną dla Ciebie, Twoich bliskich i całej rodziny),
– pokaz slajdów,
– fotoksiążkę (to dodatkowa usługa).

Ile kosztuje fotograf na chrzest we Wrocławiu?

Przygotowałem dla moich Klientów cztery pakiety. Wybierz pakiet zdjęć z chrztu (poniżej dostępne są ceny), który najbardziej Ci odpowiada i… zadzwoń! Fotograf już do Ciebie jedzie! Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania i rozwieję Twoje wątpliwości (i wykonam reportaż pełen wielu wyjątkowych zdjęć!). Jeśli organizujesz chrzest we Wrocławiu (i interesuje Cię fotografia chrztu, i potrzebny Ci jest profesjonalny fotograf) i zastanawiasz się ile kosztuje fotograf na chrzest i chrzciny – poniżej znajdziesz tabelkę rozwiewającą wszelkie wątpliwości w sprawie zdjęć :) Wykorzystajmy wspólnie okazję, jaką jest chrzest święty, aby otrzymali Państwo niezapomniane zdjęcia dla całej rodziny.

Fotografia Chrztu Świętego we Wrocławiu – cennik sesji (reportaż fotograficzny)

Pakiet nr 1 – WrocławZdjęcia na chrzcie w kościele (Wrocław)699 PLN
Pakiet nr 2 – WrocławZdjęcia na chrzcie w kościele + zdjęcia przygotowań w domu (Wrocław)899 PLN
Pakiet nr 3 – WrocławZdjęcia na chrzcie w kościele + na chrzcinach (Wrocław)899 PLN
Pakiet nr 4 – WrocławZdjęcia na chrzcie + zdjęcia przygotowań w domu + na chrzcinach (Wrocław)1099 PLN

Dodatkowo możesz otrzymać również fotoksiążki ze zdjęciami z chrztu. Nie ma to jak ciężki, solidny i starannie wykonany album (a w nim zdjęcia – chrzest święty i cudowne chwilę z nim związane), którym można pochwalić się przed rodziną i znajomymi lub obdarować bliskich.;) Fotograf na chrzest wykona dla Ciebie taką pamiątkę. Ofertę fotoksiążek znajdziesz tutaj. Wrocław lub Oleśnica to miejsca w których możemy się spotkać i obejrzeć albumy fotograficzne.    
Czas oczekiwania na zdjęcia z chrztu świętego w formie cyfrowej wynosi maksymalnie miesiąc. Staram się jednak uwijać jak w ukropie – tak, aby zdjęcia z chrztu trafiły do Ciebie jak najszybciej i stanowiły dla Was pamiątkę wyjątkowych chwil, do których będziecie wracać po latach. Po dniach oczekiwania otrzymasz ode mnie dostęp do galerii online (chrzest święty – fotografia chrztu świętego). Możesz podarować go także gościom! Aby przywrócić nastrój towarzyszący dniu chrztu świętego dostaniesz też pokaz slajdów (a tam znajdzie się nie jedna, profesjonalna fotografia chrztu), który z przyjemnością obejrzysz wraz z bliskimi – fotografia chrztu to pamiątka na długie lata. :)
Fotograf z miasta Wrocław na chrzest to ja! Fotografia rodzinnego przyjęcia, reportaż pełen pięknych zdjęć to moja domena! Zdjęcia poddane profesjonalnej obróbce ukażą chrzest i czas przyjęcia w najpiękniejszym świetle i na długie lata!

Fotoksiążka z chrztu i chrzcin

Jak wybrać fotografa na chrzest święty?

Dobry fotograf to taki, któremu ufasz. Jak mogę Cię do siebie przekonać? Być może tym, że jestem archiwizacyjnym freakiem. :) Bardzo dbam o to, żeby zdjęcia z chrztu moich Klientów były bezpieczne. Jestem przygotowany także w dniu samej uroczystości (czy to chrzest, ślub czy inna uroczystość). Mam w swoim “arsenale” dwa nowe bezlusterkowce, które pracują bardzo cicho i szybko. Dzięki nim łatwiej uchwycić ważne, ulotne chwile – nawet chrzest w najciemniejszym kościele nie będzie dla mnie straszny! Fotografia w każdych warunkach atmosferycznych to dla mnie wyzwanie, którego jako fotograf na chrzest z przyjemnością się podejmuję. Mam nadzieję, że zechcesz wybrać mnie jako fotografa na uroczystość chrztu świętego Twojego dziecka! :)  Znajdziesz kontakt do mnie. Pamiętaj, że Wrocław to nie jest jedyne miejsce, w którym fotografia chrztu jest możliwa. Pracuję nie tylko na terenie Dolnego Śląska, ale także na terenie całej Polski (jak np. w Krakowie).

W swojej pracy reportażowej jako fotograf na chrzest staram się być nie tylko szybki i uważny, ale i niewidoczny – tak, aby zachować autentyczność kadrów i nie zaburzać porządku wydarzenia. Tak o mojej pracy pisze Jowita:

“Łukasz to człowiek z ogromnym doświadczeniem i pasją. Nie boi się wyzwań i jest bardzo elastyczny, towarzyszył nam podczas ślubu, który miał miejsce w niekoniecznie najłatwiejszych warunkach (kopalnia soli ;-)) i doskonale sobie z tym poradził. W swojej pracy jest niemal “niezauważalny” a zdjęcia są uchwycone w najlepszych momentach. Zdecydowanie polecamy! ;-)”

fotograf Łukasz Gromolak

Dlaczego jeszcze warto wybrać właśnie mnie? Moja żona twierdzi, że jestem sympatyczny, a ja mogę dodać, że posiadam także inne atuty:

  • Pracuję na dwóch aparatach – nawet jeśli jeden odmówi posłuszeństwa, nie zostanę z niczym. Każdy z moich Canonów posiada po dwa sloty na karty pamięci. Dzięki temu minimalizuję ryzyko utraty zdjęć, nawet jeśli dojdzie do awarii karty. Dobry fotograf na chrzest to zabezpieczony fotograf!
  • Jestem cichy i dyskretny, dzięki czemu nie zaburzam przebiegu uroczystości jaką jest chrzest święty napadami kaszlu albo głośną migawką – fotografia w mieście Wrocław wymaga dyskrecji. ;)
  • Ukończyłam kurs liturgiczny (ważny bezterminowo). To znaczy, że wrocławska kuria potwierdza, że potrafię przyzwoicie zachować się w trakcie nabożeństwa (ślubu, komunii, podczas chrztu świętego, bierzmowania itp.).
  • Projektuję i dostarczam fotoksiążki – warto mieć taką pamiątkę w swoim domu! 
  • Otrzymasz ode mnie zdjęcia w pełnej rozdzielczości. To oznacza, że możesz wydrukować fotografię w dużym formacie bez szkody dla jakości (fotografia w pełnej rozdzielczości).
  • Fotografia chrztu świętego – to zajęcie, które uwielbiam! Staram się wykonać dla Was takie zdjęcia, które będziecie wspominać przez lata!
  • Fotografia jest mi bliska. Fotografuję całym sercem. Wrocław to miejsce, w którym fotografuję najczęściej. Jako fotograf na chrzest dbam o to, aby zdjęcia, które dostarczam do moich Klientów, były najwyższej jakości.

Zawsze tam, gdzie Ty!

Mieszkam niedaleko Wrocławia, dlatego zdecydowaną większość reportaży okolicznościowych i zdjęć z uroczystości chrztu dziecka wykonuję w pobliżu tego urokliwego miasta. Pojawiam się w miejscowościach takich jak np.: Oleśnica, Oława, Trzebnica, Kępno, Twardogóra, Syców czy Świdnica. Gdzie jeszcze można mnie znaleźć? Fotografia chrztu (podobnie jak ślub) może mieć miejsce na terenie całej Polski. Masz ochotę mnie zaprosić? Zadzwoń lub napisz (to ważne!), a zawsze chętnie przyjadę. :)

Zjawię się tam, gdzie Ty i Twoja rodzina czujecie się dobrze: w Waszym domu, kościele, restauracji. Posiadam zgodę od wrocławskiej kurii (ważną na terenie całego kraju i bezterminowo) na uwiecznianie na zdjęciach różnych uroczystości w kościołach rzymsko-katolickich (np. chrzest, fotografia chrztu, ślub itp.).

Zadzwoń +48 607 265 770
lub wypełnij formularz kontaktowy:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe

Do usłyszenia!

Kilka słów o mnie :) Na co dzień mieszkam we Wrocławiu. Jeśli chcesz omówić Twoje zlecenie “na żywo”, to właśnie tutaj jestem dostępny. Spotkajmy się przy kawie. Jestem też dostępny poprzez Skype.

Fotografuję chrzty i chrzciny w takich miejscowościach, jak: Wrocław, Oleśnica, Legnica, Świdnica, Środa Śląska, Wałbrzych, Trzebnica, Brzeg, Wołów, Strzegom, Jelenia Góra, Opole, Karpacz Fotografia chrztu również w takich miejscach, jak np. Szklarska Poręba, Kłodzko, Głogów, Opole Fotografia chrztu jest również możliwa w takich miastach, jak np. Leszno, Łódź, Poznań, Kraków, Warszawa.

Chętnie sfotografuję również chrzest święty Twojego dziecka w innym, dowolnym mieście w Polsce. Chętnie pojawię się również na chrzcinach – to dobra okazja do wykonania zdjęć grupowych, indywidualnych i dla całej rodziny. Jeśli chcesz, abym towarzyszył Ci podczas przygotowań do Chrztu Św. w Twoim domu – również jestem do dyspozycji. Fotografia chrztu Wrocław to dla mnie żaden problem! Ukończyłem kurs liturgiczny – możesz być więc spokojna/spokojny o jakość usługi.

fotograf Łukasz Gromolak

Kilka słów na koniec :)

Fotograf na chrzest z Wrocław i okolice to wyjątkowe miejsca na zdjęcia rodzinne. Fotografia (w cyfrowej formie lub jako wydruk) to prezent dla każdego z okazji uroczystości, jaką jest chrzest. Fotograf, który ma duże doświadczenie, wykona dla Ciebie sesję i dostarczy zdjęcia poddane obróbce graficznej – piękny reportaż z chrztu. Pracując jako fotograf w mieście Wrocław bardzo chętnie fotografuję tutaj różne przyjęcia, od lat zdobywając doświadczenie w obróbce zdjęć – efekty mojej fotograficznej przygody znajdziecie na blogu! :) Chrzest i fotografia z nim związana (+Wrocław jako wspaniałe tło do wszelkiego rodzaju zdjęć) to wspaniałe połączenie – reportaż już jest na wyciągnięcie ręki! Fotografia chrztu jest mi wyjątkowo bliska. Jako fotograf zaangażowany  dokładam wszelkich starań, aby zdjęcia i fotografie poddane obróbce stanowiły piękny reportaż. Dopisując jeszcze kilka słów na koniec chciałbym dodać, że zapraszam każdego do współpracy! :)

Fotograf na chrzest Wrocław 
- zabytkowy pałac to wyjątkowe miejsce na chrzciny

Wrocław – stolica Dolnego Śląska miejscem spotkań!

Wrocław to wyjątkowe miejsce nie tylko na mapie Dolnego Śląska, ale także Polski. Jako fotograf na chrzest z tej części kraju mogę zaświadczyć o wyjątkowej różnorodności i atrakcyjności tego miasta pod kątem fotograficznym. Znajdziemy tutaj np. restaurację La Scala w której może odbyć się Wasze przyjęcie. Fotograf będzie Wam towarzyszył i na chrzcie i na przyjęciu. Wrocław to także miejsce, w którym znajdziemy ogromną ilość kościołów (np. katedrę), w której może mieć miejsce chrzest Twojego dziecka – fotografia z tego miejsca będzie wspaniałą pamiątką!

Wyjątkowy kościół we Wrocławiu - katedra Wrocławska im. Jana Chrzciciela

Jak może wyglądać album z chrztu? Zobacz!

Zobacz na kilku poniższych przykładach jak może wyglądać profesjonalny album z chrztu i chrzcin. Dostępne oprawy, to: drewno, skóra naturalna, eko-skóra i tkanina introligatorska.