Fotograf na chrzest Wrocław

Cześć, jestem Łukasz. Cieszę się, że tu trafiłaś / trafiłeś! Potrzebny Ci fotograf na chrzest? Oto ja! Mieszkam w okolicy Wrocławia. Od lat towarzyszę Parom Młodym w trakcie ślubów i wesel. Z częścią z nich spotykam się także później, podczas innych uroczystości, takich jak chrzest święty, komunia święta, urodziny, chrzciny, jubileusze. Wrocław to nie jedyne miejsce, w którym mogę wykonać zdjęcia z uroczystości, jaką jest chrzest święty! Fotografuję też często w Oleśnicy, Świdnicy, Trzebnicy, Opolu itp. Mogę wykonać dla Ciebie zdjęcia także w Legnicy, Brzegu, Karpaczu itp. Ukończyłem kurs liturgiczny uprawniający mnie do fotografowania w kościołach rzymskokatolickich. Fotografując cudowne chwile dla całej rodziny pragnę, aby  moje zdjęcia z chrztu świętego były pamiątką na długie lata.

 

Współpracę z Łukaszem zacząłem już dawno. Piękne zdjęcia ślubne łamią fizyczne zasady ciągłości czasu, bo w niezwykły sposób pomagają przeżyć ponownie te same emocje nawet po wielu latach. Razem z żoną byliśmy tak zadowoleni z pracy Łukasza, że uzyskał miano fotografa rodzinnego i towarzyszy nam w każdych ważnych wydarzeniach z naszego życia. Śmiało możemy powiedzieć, że chwile, w które zaprosiliśmy Łukasza, zdobią nie tylko nasze ściany i albumy, ale są również wyjątkowym sposobem na wspomnienia pełne emocji – tych emocji, do których chce się wracać i ponownie przeżywać.
Ps.
Dzięki Łukaszu!

Tak o mojej pracy wypowiada się Jarek. Tego rodzaju opinie są bardzo silnym motywatorem. Mam nadzieję, że Ty i Twoja rodzina także będziecie z radością i całą gamą innych, równie przyjemnych, uczuć powracać do reportaży.

 

Już trochę o mnie wiecie. Teraz zajmijmy się moimi Klientami. Co mogę o nich powiedzieć? Na pewno to, że bardzo kochają swoje rodziny i chcą zamknąć piękne wspomnienia w kadrach, do których można powracać w dowolnej chwili. W trakcie ważnych wydarzeń często są wzruszeni, szczęśliwi, a czasami stremowani i lekko zestresowani. Staram się dyskretnie towarzyszyć Im i “łapać” wyjątkowe momenty. Moi Klienci są również wymagający, a ja usilnie poznaję i w miarę swoich możliwości odpowiadam na ich oczekiwania. Efektem naszej współpracy są zdjęcia, które – mam nadzieję – chwytają za serce. Fotografia chrztu to dla mnie wspaniała przygoda! Chętnie wykonuję zdjęcia, które zapadną w pamięć całej rodziny.

 

Ile kosztuje fotograf na chrzest we Wrocławiu?

Przygotowałem dla moich Klientów cztery pakiety. Wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada i… zadzwoń! Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania i rozwieję Twoje wątpliwości. Jeśli organizujesz chrzest we Wrocławiu (i interesuje Cię fotografia chrztu) i zastanawiasz się ile kosztuje fotograf na chrzest i chrzciny – poniżej znajdziesz tabelkę rozwiewającą, mam nadzieję, wszelkie wątpliwości :)

Fotografia Chrztu Świętego we Wrocławiu – cennik

Pakiet nr 1 Zdjęcia na chrzcie w kościele 599 PLN
Pakiet nr 2 Zdjęcia na chrzcie w kościele + zdjęcia w domu (przygotowania) 849 PLN
Pakiet nr 3 Zdjęcia na chrzcie w kościele + na chrzcinach (przyjęcie) 849 PLN
Pakiet nr 4 Zdjęcia na chrzcie + w domu + na chrzcinach (przyjęcie)  999 PLN

 

 

 

Jak wybrać fotografa na chrzest święty?

Dobry fotograf to taki, któremu ufasz. Jak mogę Cię do siebie przekonać? Ano być może tym, że jestem archiwizacyjnym freakiem. :) Bardzo dbam o to, żeby zdjęcia moich Klientów były bezpieczne. Jestem przygotowany także w dniu samej uroczystości (czy to chrzest, ślub czy inna uroczystość). Mam w swoim “arsenale” dwa nowe bezlusterkowce (moje ukochane Canony R6), które pracują bardzo cicho i zdumiewająco szybko. Dzięki nim łatwiej uchwycić ważne, ulotne chwile. Korzystam ze stałoogniskowych, jasnych obiektywów. Sam / sama oceń efekty mojej pracy. Mam nadzieję, że zechcesz wybrać mnie jako fotografa na uroczystość chrztu świętego Twojego dziecka! :)

 

 


W swojej pracy reportażowej staram się być nie tylko szybki i uważny, ale i niewidoczny – tak, aby zachować autentyczność kadrów i nie zaburzać porządku wydarzenia. Tak o mojej pracy pisze Jowita:

“Łukasz to człowiek z ogromnym doświadczeniem i pasją. Nie boi się wyzwań i jest bardzo elastyczny, towarzyszył nam podczas ślubu, który miał miejsce w niekoniecznie najłatwiejszych warunkach (kopalnia soli ;-)) i doskonale sobie z tym poradził. W swojej pracy jest niemal “niezauważalny” a zdjęcia są uchwycone w najlepszych momentach. Zdecydowanie polecamy! ;-)”

Zawsze tam gdzie Ty!

Mieszkam niedaleko Wrocławia, dlatego zdecydowaną większość reportaży okolicznościowych wykonuję w pobliżu tego urokliwego miasta. Pojawiam się w miejscowościach takich jak np.: Oleśnica, Oława, Trzebnica, Kępno, Twardogóra, Syców czy Świdnica. Gdzie jeszcze można mnie znaleźć? Fotografia chrztu może mieć miejsce na terenie całej Polski. Masz ochotę mnie zaprosić? Zadzwoń lub napisz, a zawsze chętnie przyjadę. :)

Zjawię się tam, gdzie Ty i Twoja rodzina czujecie się dobrze: w Waszym domu, kościele, restauracji.

 

 

 

Zadzwoń: +48 607265770
lub wypełnij formularz kontaktowy:

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

 

Przepisz poprawnie litery:

captcha

 

 

Do usłyszenia!