Fotograf chrzest Wrocław

Cześć, jestem Łukasz – Twój fotograf!. Cieszę się, że tu trafiłaś / trafiłeś! Potrzebny Ci fotograf chrzest Wrocław? Oto ja! Mieszkam w okolicy Wrocławia. Od lat towarzyszę Parom Młodym w trakcie ślubów i wesel (takie fotografie znajdzie na moim blogu), i żyję w świecie zdjęć. Z częścią z nich spotykam się  później, podczas innych uroczystości, takich jak chrzest święty, komunia święta, chrzciny, jubileusze. Wrocław i okolice to nie jedyne miejsce, w którym mogę wykonać zdjęcia z uroczystości, jaką jest chrzest święty! Fotografuję też często w Oleśnicy, Świdnicy, Trzebnicy, Opolu itp. Mogę wykonać dla Ciebie zdjęcia także w Legnicy, Karpaczu itp. Wrocław to najczęstsze miasto, w którym powstaje fotografia chrztu. Ukończyłem kurs liturgiczny uprawniający mnie do fotografowania w kościołach rzymskokatolickich. Fotografując cudowne chwile dla całej rodziny pragnę, aby  moje zdjęcia z chrztu świętego były pamiątką na lata. Kontakt do mnie znajdą Państwo poniżej – proszę o telefon w sprawie sesji i zapraszam do kontaktu w sprawie zdjęć dziecka na chrzcie:

Współpracę z Łukaszem zacząłem już dawno. Piękne zdjęcia ślubne łamią fizyczne zasady ciągłości czasu, bo w niezwykły sposób pomagają przeżyć ponownie te same emocje nawet po wielu latach. Razem z żoną byliśmy tak zadowoleni z pracy Łukasza, że uzyskał miano fotografa rodzinnego i towarzyszy nam w każdych ważnych wydarzeniach z naszego życia. Śmiało możemy powiedzieć, że chwile, w które zaprosiliśmy Łukasza, zdobią nie tylko nasze ściany i albumy, ale są również wyjątkowym sposobem na wspomnienia pełne emocji – tych emocji, do których chce się wracać i ponownie przeżywać.
Ps.
Dzięki Łukaszu!

Tak o mojej pracy wypowiada się Jarek. Tego rodzaju opinie są silnym motywatorem. Mam nadzieję, że Ty i Twoja rodzina także będziecie z radością powracać do reportaży z chrztu. To ważne, aby znaleźć czas na fotografowanie chrztu, przyjęcia, sesji lub innej uroczystości – ja ten czas posiadam i mogą być Państwo pewni, że fotografie chrztu i sesji wykonane przeze mnie będą stanowić wspaniałą pamiątkę. Mogą być także pomysłem na prezent!. Zapraszam do spotkania w pięknym mieście, jakim jest Wrocław – wykonam dla Państwa wspaniałą pamiątkę dla całej rodziny. Jako fotograf na chrzest z Dolnego Śląska fotografuję nie tylko w mieście Wrocław, ale też w innych, pięknych miejscach.

 

Dziękuję za czas poświęcony na zapoznanie się z moją fotografią chrztu – zapraszam do pozostania na mojej stronie dłużej! Wrocław, chrzest, fotografia to są rzeczy, które nieodzownie się łączą. Teraz zajmijmy się moimi Klientami. Co mogę o nich powiedzieć? Najczęściej ich miastem zamieszkania jest Wrocław lub okolice. Na pewno to, że kochają rodziny i chcą zamknąć piękne wspomnienia w kadrach, do których można powracać w dowolnej chwili. Niektórzy zamawiają sesję chrztu na prezent. W trakcie ważnych wydarzeń często są wzruszeni, szczęśliwi, a czasami lekko zestresowani. Jako fotograf staram się dyskretnie towarzyszyć Im i “łapać” wyjątkowe momenty chrztu, przyjęcia i innej uroczystości czego przykładem są zdjęcia dostępne na tej stronie. Moi Klienci są również wymagający, a ja usilnie poznaję i odpowiadam na ich oczekiwania. Fotografia chrztu to dla mnie wspaniała przygoda! Chętnie wykonuję zdjęcia, które zapadną w pamięć rodziny. Zapraszam do pozostania dłużej na moim blogu – zobaczcie jak pięknie Wrocław stał się tłem do sesji. Czy interesują Cię zdjęcia rodzinne (reportaż chrztu – np. chrzest w kościele)? Jeśli tak, to zapraszam do kontaktu – chciałbym poznać Wasze potrzeby i wykonać dla Was wiele zdjęć nie tylko z przyjęcia, ale też z chrztu, przygotowań w domu i innych uroczystości. Wrocław i okolice stolicy Dolnego Śląska to idealne miejsce na sesję i zdjęcia rodzinne! 

 

Ile kosztuje fotograf na chrzest we Wrocławiu?

Przygotowałem dla moich Klientów cztery pakiety. Wybierz pakiet zdjęć z chrztu (poniżej dostępne są ceny), który najbardziej Ci odpowiada i… zadzwoń! Fotograf już do Ciebie jedzie! Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania i rozwieję Twoje wątpliwości (i wykonam reportaż pełen wielu wyjątkowych zdjęć!). Jeśli organizujesz chrzest we Wrocławiu (i interesuje Cię fotografia chrztu, i potrzebny Ci jest profesjonalny fotograf) i zastanawiasz się ile kosztuje fotograf na chrzest i chrzciny – poniżej znajdziesz tabelkę rozwiewającą wszelkie wątpliwości w sprawie zdjęć :) Wykorzystajmy wspólnie okazję, jaką jest chrzest święty, aby otrzymali Państwo niezapomniane zdjęcia dla całej rodziny.

Fotografia Chrztu Świętego we Wrocławiu – cennik sesji (reportaż fotograficzny)

Pakiet nr 1 – Wrocław Zdjęcia na chrzcie w kościele (Wrocław) 599 PLN
Pakiet nr 2 – Wrocław Zdjęcia na chrzcie w kościele + zdjęcia na przygotowaniach w domu (Wrocław) 849 PLN
Pakiet nr 3 – Wrocław Zdjęcia na chrzcie w kościele + na chrzcinach (Wrocław) 849 PLN
Pakiet nr 4 – Wrocław Zdjęcia na chrzcie + w domu + na chrzcinach (Wrocław)  999 PLN

 

 

 

Jak wybrać fotografa na chrzest święty?

Dobry fotograf to taki, któremu ufasz. Jak mogę Cię do siebie przekonać? Być może tym, że jestem archiwizacyjnym freakiem. :) Bardzo dbam o to, żeby zdjęcia z chrztu moich Klientów były bezpieczne. Jestem przygotowany także w dniu samej uroczystości (czy to chrzest, ślub czy inna uroczystość). Mam w swoim “arsenale” dwa nowe bezlusterkowce, które pracują bardzo cicho i szybko. Dzięki nim łatwiej uchwycić ważne, ulotne chwile – nawet chrzest w najciemniejszym kościele nie będzie dla mnie straszny! Fotografia w każdych warunkach atmosferycznych to dla mnie wyzwanie, którego jako fotograf na chrzest z przyjemnością się podejmuję. Mam nadzieję, że zechcesz wybrać mnie jako fotografa na uroczystość chrztu świętego Twojego dziecka! :)  Znajdziesz kontakt do mnie. Pamiętaj, że Wrocław to nie jest jedyne miejsce, w którym fotografia chrztu jest możliwa. Pracuję nie tylko na terenie Dolnego Śląska, ale także na terenie całej Polski (jak np. w Krakowie).

 


W swojej pracy reportażowej jako fotograf na chrzest staram się być nie tylko szybki i uważny, ale i niewidoczny – tak, aby zachować autentyczność kadrów i nie zaburzać porządku wydarzenia. Tak o mojej pracy pisze Jowita:

“Łukasz to człowiek z ogromnym doświadczeniem i pasją. Nie boi się wyzwań i jest bardzo elastyczny, towarzyszył nam podczas ślubu, który miał miejsce w niekoniecznie najłatwiejszych warunkach (kopalnia soli ;-)) i doskonale sobie z tym poradził. W swojej pracy jest niemal “niezauważalny” a zdjęcia są uchwycone w najlepszych momentach. Zdecydowanie polecamy! ;-)”

Zawsze tam gdzie Ty!

Mieszkam niedaleko Wrocławia, dlatego zdecydowaną większość reportaży okolicznościowych i zdjęć z uroczystości chrztu dziecka wykonuję w pobliżu tego urokliwego miasta. Pojawiam się w miejscowościach takich jak np.: Oleśnica, Oława, Trzebnica, Kępno, Twardogóra, Syców czy Świdnica. Gdzie jeszcze można mnie znaleźć? Fotografia chrztu (podobnie jak ślub) może mieć miejsce na terenie całej Polski. Masz ochotę mnie zaprosić? Zadzwoń lub napisz (to ważne!), a zawsze chętnie przyjadę. :)

Zjawię się tam, gdzie Ty i Twoja rodzina czujecie się dobrze: w Waszym domu, kościele, restauracji. Posiadam zgodę od wrocławskiej kurii (ważną na terenie całego kraju i bezterminowo) na uwiecznianie na zdjęciach różnych uroczystości w kościołach rzymsko-katolickich (np. chrzest, fotografia chrztu, ślub itp.).

 

 

 

Zadzwoń: +48 607265770
lub wypełnij formularz kontaktowy:

  Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

  Przepisz poprawnie litery:

  captcha

   

   

  Do usłyszenia!

   

  fb.com/lukaszgromolakfotografia

  Kilka słów na koniec :)

  Fotograf na chrzest z Wrocław i okolice to wyjątkowe miejsca na zdjęcia rodzinne. Fotografia (w cyfrowej formie lub jako wydruk) to prezent dla każdego z okazji uroczystości, jaką jest chrzest. Fotograf, który ma duże doświadczenie, wykona dla Ciebie sesję i dostarczy zdjęcia poddane obróbce graficznej – piękny reportaż z chrztu. Pracując jako fotograf w mieście Wrocław bardzo chętnie fotografuję tutaj różne przyjęcia, od lat zdobywając doświadczenie w obróbce zdjęć – efekty mojej fotograficznej przygody znajdziecie na blogu! :) Chrzest i fotografia z nim związana (+Wrocław jako wspaniałe tło do wszelkiego rodzaju zdjęć) to wspaniałe połączenie – reportaż już jest na wyciągnięcie ręki! Fotografia chrztu jest mi wyjątkowo bliska. Jako fotograf zaangażowany  dokładam wszelkich starań, aby zdjęcia i fotografie poddane obróbce stanowiły piękny reportaż.

  ślub w cerkwi


  Wrocław – stolica Dolnego Śląska miejscem spotkań!

  Wrocław to wyjątkowe miejsce nie tylko na mapie Dolnego Śląska, ale także Polski. Jako fotograf na chrzest z tej części kraju mogę zaświadczyć o wyjątkowej różnorodności i atrakcyjności tego miasta pod kątem fotograficznym. Znajdziemy tutaj np. restaurację La Scala w której może odbyć się Wasze przyjęcie. Fotograf będzie Wam towarzyszył i na chrzcie i na przyjęciu. Wrocław to także miejsce, w którym znajdziemy ogromną ilość kościołów (np. katedrę), w której może mieć miejsce chrzest Twojego dziecka – fotografia z tego miejsca będzie wspaniałą pamiątką!

  wyjątkowy kościół w legnicy


  Jak może wyglądać album z chrztu? Zobacz!

  Fotoksiążka z chrztu - w drewnianej oprawie Zestaw drewnianych fotoksiążek z chrztu Album fotograficzny z chrztu
  Zdjęcia z chrzcin w pięknej oprawie Album ślubny w białej eko-skórze Zestaw albumów

   


   

  Fotografuję śluby na terenie całej Polski oraz za granicą (np. HiszpaniaCzechy, Niemcy). Na weselach najczęściej można mnie spotkać w takich polskich miastach, jak: Wrocław, Kraków, Warszawa, Poznań, Katowice, Gliwice, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Szczecin, Łódź. Jako fotograf ślubny często odwiedzam: Zakopane, Częstochowa, Sosnowiec, Rzeszów. Chętnie przełamuję opór do długich lotów samolotem, aby wykonać dla Was sesję ślubną w dowolnym miejscu na świecie (np. Isle of Skye, Verdens Ende). Zapraszam do skorzystania z mojej oferty oraz do kontaktu. Fotografuję również chrzty (np. we Wrocławiu).

  FOTOGRAFIA REKLAMOWA