Fotografia ślubna Malta / Sesje ślubne na Malcie

Fotograf ślubny Malta – Sesje ślubne na Malcie!

Fotografia ślubna Malta – jeśli tego szukasz, to bardzo dobrze trafiłeś/trafiłaś! Wykonuję sesje ślubne, narzeczeńskie i portretowe na Malcie. Więcej informacji o tym kim jestem i jak pracuję znajdziesz na stronie “O mnie” :)!

 

Sesje ślubne na Malcie – wyjątkowe zdjęcia w których się zakochasz!

Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca na plener ślubny, słoneczna Malta będzie wspaniałym wyborem! Wykonuję sesje ślubne w najpiękniejszych miejscach na świecie. Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz, abym wykonał dla Ciebie taką sesję na Malcie – napisz: Kontakt.

 


Sesja zdjęciowa na Malcie – niezapomniane przeżycie i piękna pamiątka

Wykonuję sesje ślubne i narzeczeńskie w takich krajach, jak np. Czechy, Słowacja, Wielka Brytania, Portugalia, Hiszpania, Szwecja, Norwegia. Malta to kolejne miejsce na mojej “mapie sesji”, które chciałbym odwiedzić z aparatem i przepiękną Parą Młodą! Jeśli więc szukasz fotografa ślubnego z Wrocławia, który poleci z Tobą na Maltę na 2-3 dni i wykona dla Ciebie przepiękne zdjęcia ślubne – zadzwoń lub napisz! :)

 

 


 

Fotografuję śluby na terenie całej Polski oraz za granicą (np. HiszpaniaCzechy, Niemcy). Na weselach najczęściej można mnie spotkać w takich polskich miastach, jak: Wrocław, Kraków, Warszawa, Poznań, Katowice, Gliwice, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Szczecin, Łódź. Jako fotograf ślubny często odwiedzam: Zakopane, Częstochowa, Sosnowiec, Rzeszów. Chętnie przełamuję opór do długich lotów samolotem, aby wykonać dla Was sesję ślubną w dowolnym miejscu na świecie (np. Isle of Skye, Verdens Ende). Zapraszam do skorzystania z mojej oferty oraz do kontaktu. Fotografuję również chrzty (np. we Wrocławiu).

FOTOGRAFIA REKLAMOWA