PORTRETY BIZNESOWE, FOTOGRAFIA REKLAMOWA

Sesja zdjęciowa w parku
Portret biznesowy Wrocław 003
Portret amelii na tle zabytkowego samochodu
Zdjęcie portretowe w parku
Portret w deszczu
Portret biznesowy Wrocław
Fotografia reklamowa we Wrocławiu - Salon Hair
Asia podczas sesji ślubnej w Warszawie
Asia i jesienny wiatr
Portret biznesowy Wrocław 004
Portret Maćka w lesie
Asia w parku z kwiatami
Zdjęcia dla firm Wrocław
Zdjęcie do CV Wrocław
Portret biznesowy Wrocław 001
zdjęcie w deszczu
Portret we wrocławskim parku
Portret Agnieszki we Wrocławiu
para w parku
Asia w parku wrocławskim
Pan Młody pali cygaro
Portret biznesowy Wrocław 002
Zakochana para z kwiatami
Zakochana para

 

Zapytaj o dostępność terminu – formularz kontaktowy

 

Fotograf biznesowy Wrocław

W mieście Wrocław często występuję jako “fotograf biznesowy”. Oznacza to, że wykonuję sesje fotograficzne w firmach, w plenerze, w wynajętym studio np. pracownikom, właścicielom firm, osobom podczas pracy itp. Często podczas sesji współpracuję z wizażystką lub stylistką. Wykonując sesje wizerunkowe staram się pokazać możliwie jak najkorzystniej osoby podczas pracy tak, aby zdjęcia, które wykonam, stanowiły świetny materiał reklamowy. Często moje fotografie prezentowane są w mediach społecznościowych – trafiają na profile facebookowe lub na zdjęcia profilowe w portalu Linkedin. Mogę również wykonać portret ze zdjęcia. Przykład sesji realizowanej w studio znajdziecie tutaj – sesja zdjęciowa dla wrocławskiego trenera personalnego

Fotografia biznesowa – czy warto?

Bliska jest mi fotografia biznesowa. Czy warto się tym zainteresować? Zdecydowanie tak. Obecnie pierwszy kontakt potencjalnego klienta z naszą osobą wiąże się nie z rzeczywistym kontaktem, ale tym wirtualnym – osoba po drugiej stronie komputera widzi nasze zdjęcie, treść którą tworzymy itp. Zdjęcia biznesowe przykuwają uwagę, która może zostać zatrzymana na dłużej jeśli są to fotografie naprawdę dobre i godne uwagi. Sesja biznesowa może zostać wykonana we Wrocławiu na Starym Mieście, w wynajętym studio, w biznesowej dzielnicy, w modnej kawiarni lub w miejscu Twojej pracy (w biurze itp.). Często wykonuję portrety biznesowe dużej ilości osób jednego dnia – np. 20 lub 30. Na realizację sesji dla pracowników całej firmy dobrze jest przeznaczyć 1 dzień i wygospodarować miejsce w firmie w którym mogę rozłożyć statywy, lampy, w którym makijażystka może wykonywać swoją pracę. Zapraszam serdecznie do rezerwowania terminów na sesje wizerunkowe poprzez formularz kontaktowy.

 


 

Fotografuję śluby na terenie całej Polski oraz za granicą (np. HiszpaniaCzechy, Niemcy). Na weselach najczęściej można mnie spotkać w takich polskich miastach, jak: Wrocław, Kraków, Warszawa, Poznań, Katowice, Gliwice, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Szczecin, Łódź. Jako fotograf ślubny często odwiedzam: Zakopane, Częstochowa, Sosnowiec, Rzeszów. Chętnie przełamuję opór do długich lotów samolotem, aby wykonać dla Was sesję ślubną w dowolnym miejscu na świecie (np. Isle of Skye, Verdens Ende). Zapraszam do skorzystania z mojej oferty oraz do kontaktu. Fotografuję również chrzty (np. we Wrocławiu).

FOTOGRAFIA REKLAMOWA