fbpx

“Bal na 200 par” – Bal duszpasterstw akademickich Wrocławia 2017

Treść jest chroniona. Proszę podać hasło:

Co kryje się pod tajemniczym tytułem „Bal w Sali NOT-u na 400 osób” i dlaczego właśnie ja zostałem poproszony o udokumentowanie go :) ? Na co dzień pracuję jako fotograf ślubny Wrocław jednak systematycznie dostarcza mi nowych wrażeń i zaskakuje. Nie inaczej było tym razem. Okazało się, że w mieście szykuje się niezwykłe wydarzenie, organizowane przez młodych zrzeszonych w środowiskach Duszpasterstw Akademickich.

Bal. Miało w nim jednak być coś niezwykłego, mianowicie miał to być bal w klimatach wesela! Ponieważ zajmuję się fotografią ślubną i nieobce są mi klimaty weselne, zaproszono mnie do współpracy przy tym niezwykłym wydarzeniu. W ten oto sposób, przy moim udziale, powstać miał jedyny w swoim rodzaju reportaż ślubny wrocław pełen jest wydarzeń, które wpisują się w niezwykły klimat tego miasta, to jednak było dla mnie szczególnie interesujące. Stanąłem więc przed nowym, ciekawym wyzwaniem: fotograf na bal.

Kiedy dotarłem na miejsce okazało się, że wszystko jest już prawie gotowe na przyjęcie gości. Wiele osób włożyło swój trud w staranne przygotowanie Sali, niezwykłych dekoracji weselnych oraz w zaopatrzenie od strony gastronomicznej. Elegancję wystroju, niesamowite kompozycje kwiatowe oraz dekoracje podziwiać możecie na wykonanych przeze mnie tego dnia zdjęciach. Późnym wieczorem rozpoczęło się „wesele”. Przybył naprawę ogromny tłum! Były tam duszpasterstwa akademickie miasta wrocław: Wawrzyny, Maciejówka, Dach, Porcjunkula, a dla przybyłych gości grał zespół dj-ów Freak Frak (niezastąpiony i niepowtarzalny!).

Organizacyjnie wszystko wyglądało bardzo realistycznie, teoretycznie wystąpiłem więc w mojej zwykłej roli, a więc jako fotograf na wesele Wrocław, jako miejsce organizacji tak hucznej zabawy na wiele par, wypadł idealnie – wieczorny klimat miasta i Młode Pary bawiące się w rytm muzyki, stanowiły idealne połączenie. Była to niezapomniana sesja zdjęciowa bal przyciągnął bowiem bardzo różnorodnych uczestników, kreacje były pomysłowe i oryginalne, a atmosfera niezwykle radosna. Tego wieczoru niezwykle udane okazały się wszystkie, zarówno pozowane, jak i wykonane zupełnie z zaskoczenia zdjęcia bal głośnym echem odbił się w lokalnych mediach i na portalach społecznościowych, a jego uczestnicy na długo zachowają go w pamięci i na fotografiach, które niekiedy wyglądały naprawdę jak zdjęcia ślubne wrocław stał się na jedna noc największą salą weselną w Polsce, tętniącą życiem, radością i dobrą zabawą. Zapraszam Was do zapoznania się z tym niezwykłym wydarzeniem :) !