Joanna & Damian

Treść jest chroniona. Proszę podać hasło:

Joanna i Damian pewnego dnia skontaktowali się ze mną, pytając czy podjąłbym się wykonania reportażu fotograficznego z ich ślubu oraz wesela. Ponieważ zaś można mnie określić słowami fotograf ślubny Wrocław i fotograf na wesele Wrocław, to moja odpowiedź była oczywiście twierdząca. Mogę dodać jeszcze, że fotografia jest moją prawdziwą pasją, zaś stworzenie zdjęcia pełnego emocji, uchwycenie najlepszego momentu – moim zadaniem.

Naszą wspólną przygodę rozpoczęła sesja ślubna Wrocław zaś stanowił tło dla fotografii Młodej Pary. Jako fotograf z długim stażem zwracam uwagę na naturalność. A zatem Joanna i Damian w swobodnych, naturalnych dla nich pozach mieli wykonaną niezwykłą sesję ślubną na tle zabytkowych kamienic, szerokich, tętniących życiem ulic czy romantycznych zakamarkach w parku. Następnie nadszedł moment na reportaż ślubny Wrocław. Jego początek to pełne ciepła, nadziei i oczekiwania fotografie przedstawiające Joannę i Damiana tuż przed ślubem, kiedy to dokonują oni ostatnich poprawek w strojach czy w makijażu lub fryzurze.

Po przygotowaniach trzeba stanąć na ślubnym kobiercu. Tę część ślubu dokumentują liczne ujęcia przedstawiające Państwa Młodych razem – stojących obok siebie w ławce, wypowiadających słowa przysięgi czy zakładających obrączki. Ponadto widzimy tam także fotografie rodziny – malujące się na ich twarzach wzruszenie nie wymaga żadnego komentarza. Później przyszedł mój czas pracy jako fotograf wesele Wrocław. W tej części reportażu widzimy pełnych uśmiechu, radości i szczęścia gości weselnych pogrążonych w tańcu.

Warto dodać, że część fotografii wykonana została w czerni i bieli, aby podkreślić uroczystość okazji. Ponadto redukcja kolorów sprawia, że wbrew pozorom lepiej dostrzegamy ludzi, a w szczególności ich twarze i malujące się a nich emocje. Nic nas bowiem nie rozprasza. Jeśli zatem Was ważny dzień właśnie się zbliża, skontaktujcie się koniecznie ze mną. Choć mieszkam i pracuję głównie we Wrocławiu to jednak takie wyzwania jak fotografia ślubna Norwegia, zdjęcia ślubne Hiszpania nie są mi obce.