fbpx

Monika & Bartek

Treść jest chroniona. Proszę podać hasło:

Monika i Bartek długo czekali na swój wielki dzień, kiedy nareszcie z dumą będą mogli mówić o sobie „mój Mąż” i „moja Żona”. Do współpracy z nimi zaproszony zostałem w granice województwa opolskiego. Ślub w Gogolinie okazał się być wspaniałym pomysłem, nie tylko z uwagi na niepowtarzalny klimat samej miejscowości, ale też z powodu istnienia wielu miejsc wprost idealnych do uwiecznienia szczęścia Młodej Pary.

Na miejsce dotarłem sporo przed czasem, jak to zazwyczaj fotograf na ślub Wrocław opuściłem wcześnie rano, by od samego początku towarzyszyć Monice i Bartkowi w tym wyjątkowym dla nich dniu. Od pierwszych ujęć, w których Panna Młoda zachwyciła wszystkich zebranych swą urodą i suknią, przez głębokie spojrzenia w oczy podczas wypowiadania słów przysięgi małżeńskiej, aż po tradycyjne rzucanie ryżem i wspólne zdjęcie Pary Młodej i wszystkich gości – każda z tych chwil została przeze mnie starannie uwieczniona. Znalazła się też oczywiście chwila czasu, by wykonać pamiątkowe zdjęcia ślubne Gogolin stał się ich pięknym tłem i na zawsze wpisał się w historię Moniki i Bartka.

Niedługo potem rozpoczęło się wesele w Gogolinie (restauracja Vertigo okazała się być idealnym miejscem dla tak wspaniałego grona zaproszonych gości), które pełne było nie tylko śmiechu i tańców, ale także wzruszających momentów. Od pierwszych chwil, kiedy to powitano uroczyście Młodą Parę, aż po świt, z wielkim zaangażowaniem i talentem dla weselników grał zespół Surdut, który już od pierwszych dźwięków podbił serca wszystkich zaproszonych. Nie dostrzegłem wśród tłumu ani jednej osoby, która nie dałaby porwać się muzyce i ogólnej radości.

Przed Młoda Parą stoi jeszcze wyzwanie, jakim jest sesja ślubna Wrocław z pewnością zaprosi ich w swe progi, o ile oczywiście nie wybiorą innej, równie niesamowitej lokalizacji… Nie jest tajemnicą, że dużo podróżuję jako fotograf ślubny Wrocław, Dolny Śląsk, a także wiele innych miejsc w granicach kraju i poza nimi było już moim miejscem pracy. Wszędzie udaje mi się stworzyć zdjęcia, które na długie lata stanowić będą najlepszą pamiątkę ślubu. Jeżeli Wasz wielki dzień właśnie się zbliża, zapraszam Was, by zapukać do moich drzwi z tabliczką fotografia ślubna wrocław cennik z pewnością pozytywnie Was zaskoczy i zyskamy okazję do wykonania wspólnie wielu niezapomnianych ujęć. :)