fbpx

Olivia & Jean

Treść jest chroniona. Proszę podać hasło:

Dziś zapraszam do obejrzenia zdjęć ślubnych Olivii i Jeana. Młodą Parę miałem przyjemność fotografować w przepięknym, zamku wybudowanym w XVIII wieku. Obiekt znajduje się w Piotrowicach Nyskich, nieopodal czeskiej granicy. Pałac, mimo, że trwały w nim prace remontowe, doskonale nadawał się na organizację plenerowego ślubu i przepięknego wesela. Zakochana para, dla której wykonałem zdjęcia ślubne opolskie, wybrała to miejsce nieprzypadkowo. Dziadek Liv był Polakiem i aby uczcić jego pamięć, Państwo Młodzi postanowili zorganizować ślub i wesele plenerowe na terenie Piotrowic Nyskich. Zdjęcia ślubne Wrocław to praca nie tylko w granicach jednego regionu, ale także możliwość realizacji zleceń wyjazdowych na terenie i całego kraju i za granicą.

Ślub międzynarodowy, który fotografowałem (były to zaślubiny australijsko-niemieckie), odbył się na pięknej wiejskiej polanie. Zdjęcia ślubne na weselu obejmowały uwiecznienie zabaw gości z 12 krajów i… wszystkich kontynentów. Pałac Otmuchów to doskonała lokalizacja na organizację wesela międzynarodowego. Młodej parze życzę wszystkiego najlepszego i zapraszam do obejrzenia zdjęć ślubnych!

Chciałbym wspomnieć także o tym, że zdjęcia ślubne opolskie to możliwość realizacji wspaniałych plenerów ślubnych. Liv i Jeana fotografowałem na okolicznych wzniesieniach, jako tło mając piękne, malownicze góry, wyznaczające granicę polsko-czeską. Zdjęcia ślubne w górach to doskonała pamiątka na lata. Fotograf ślubny Tatry lub Karkonosze – to moja domena. Świetnie odnajduję się jako fotograf górski.

Wesela międzynarodowe, a takim było przyjęcie zorganizowane przez Liv i Jeana, charakteryzują się przepiękną mieszanką kultur i obyczajów. Praca, jaką wykonuje ślubny fotograf międzynarodowy, to nie tylko duże wyzwanie językowe, społeczno-kulturowe czy wreszcie logistyczne. To także niesamowita zabawa i olbrzymia satysfakcja z dobrze wykonanych zdjęć, które na długo zagoszczą w Waszych domach i sercach.:) Olivia i Jean chcieli, aby dzień ich ślubu był jednym z najpiękniejszych, jakie przyjdzie im przeżyć. Zdaje się, że osiągnęli swój cel.