Fotograf ślubny Gorzów Wielkopolski – fotografia ślubna pełna pasji i miłości

Cześć! Z tej strony Łukasz, profesjonalny fotograf ślubny. Gorzów Wielkopolski to jedna z lokalizacji, w których mogą zostać wykonane zdjęcia ślubne pełne pasji, miłości, wzruszeń i wyjątkowych momentów. Jaka fotografia ślubna Gorzów Wielkopolski jest mi bliska? Cenię sobie zdjęcia, które nie są pozowane, lubię naturalne, ciepłe i nasycone kolory. Podejmuję się fotografowanie nawet tych największych wesel, na których jest 200-300 gości. Mogę dla Was wykonać nie tylko reportaż ślubny, ale także sesję plenerową – w dowolnym terminie. Wykonuję także fotoksiążki w oprawie drewnianej i skórzanej. Zapraszam do sprawdzenia mojego portfolio i oferty! :)

Fotograf ślubny Gorzów Wielkopolski - fotografia ślubna
Fotograf ślubny Gorzów Wielkopolski – zdjęcie pary młodej wykonane w ogrodzie, przy zachodzącym słońcu

Fotograf ślubny Gorzów Wielkopolski – o mnie

Kim jest fotograf ślubny Gorzów Wielkopolski? Mam na imię Łukasz, fotografuję śluby zawodowo od ponad 10 lat. Mam na swoim koncie sfotografowanych ponad 250 wesel. Wykonuję sesje zdjęciowe w kraju i za granicą. Więcej informacji o mnie i o moim podejściu do fotografowania (i nie tylko!) przeczytasz na tych stronach:

Fotograf ślubny Gorzów Wielkopolski - fotografia ślubna

Formularz kontaktowy – zapytaj o dostępność terminu!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
Fotograf ślubny Gorzów Wielkopolski - fotografia ślubna

Fotograf ślubny Gorzów Wielkopolski – sprawdź moją ofertę i cennik fotografii ślubnej

Poniżej dostępna jest orientacyjna oferta i cennik fotografii ślubnej w Gorzowie Wlkp. Sprawdź moją pełną ofertę (12 godzin fotografowania, minimum 500 fotografii poddanych retuszowi) tutaj. Jako fotograf ślubny Gorzów Wielkopolski posiadam elastyczne pakiety (np. 2, 4, 6, 8 godzin fotografowania), które łatwo dopasują się do Waszych indywidualnych potrzeb.

Cennik usług fotograficznych – fotograf ślubny Gorzów Wielkopolski

Cennik Pakiet 1 – Gorzów WielkopolskiPakiet 2 – Gorzów WielkopolskiPakiet 3 – Gorzów Wielkopolski
Liczba zdjęć75-150250-400500 lub więcej
Czas mojej obecności1-3 godz.3-8 godz.8-12 godz. lub więcej
Wielkość przyjęcia lub weselaŚlub + małe przyjęcie (ok. 10-20 osób) w Gorzowie WielkopolskimŚlub i większe przyjęcie (ok. 20-50 osób) w Gorzowie WielkopolskimŚlub i duże wesele (ok. 50-300 osób) w Gorzowie Wielkopolskim
Cena usługiod 1500 PLN2000-3000 PLN3000-4500 PLN
Dodatkowe usługiFotoksiążkiFotoksiążkiFotoksiążki
Fotograf ślubny Gorzów Wielkopolski – cennik | na każdą usługę wystawiam fakturę.

Fotograf na wesele Gorzów Wielkopolski – fotografia ślubna Gorzów Wielkopolski

Jaka fotografia ślubna Gorzów Wielkopolski jest mi bliska? Zależy mi, aby wykonać dla Was piękne zdjęcia z całego dnia ślubu – od przygotowań, aż do oczepin. Chcę, aby wszyscy goście, w miarę możliwości, znaleźli się na zdjęciach. Jako fotograf na wesele dbam o to, aby wykonać dla Was piękną sesję plenerową, zdjęcia grupowe. Na ceremonii poruszam się cicho i dyskretnie. Na przygotowaniach służę dobrą radą. Chce, aby na weselu goście czuli się przy mnie komfortowo i swobodnie. Fotografując ślub kościelny zawsze mam przy sobie legitymację uprawniającą mnie do wykonywania zdjęć w kościołach rzymsko-katolickich.

Zdjęcia ślubne Gorzów Wielkopolski

Pragnę uwiecznić piękne historie zakochanych ludzi. Fotografia ślubna Gorzów Wielkopolski to możliwość towarzyszenia młodym ludziom w najważniejszych chwilach ich życia. Zdjęcia ślubne to nie tylko fotografie powstałe podczas reportażu ślubnego, ale także dodatkowe usługi: sesja narzeczeńska, sesja poślubna (plener ślubny).

Gorzów Wlkp to nie jedyne miasto, w którym fotografuję. Jestem dostępny w całej Polsce – zdjęcia mogą zostać wykonane wszędzie tam, gdzie potrzebny jest Wam profesjonalny fotograf ślubny.

Fotografowanie ślubu cywilnego – zdjęcia na ślubie cywilnym Gorzów Wlkp

Jako fotograf ślubny Gorzów Wielkopolski chętnie podejmę się sfotografowanie ślubu cywilnego. Zdjęcia na ślubie cywilnym w mieście Gorzów Wlkp w USC (czyli w Urzędzie Stanu Cywilnego) to wspaniała pamiątka dla Pary Młodej i wszystkich gości zaproszonych na uroczystość. Taka fotografia ślubna Gorzów Wielkopolski pokazuje moment nałożenia obrączek, przysięgi, życzeń od gości, wejścia i wyjścia do USC. Na ślubie cywilnym, oprócz Pary Młodej, chcę też sfotografować wszystkich zaproszonych gości. Fotografowanie ślubu cywilnego to dla mnie za każdym razem ogromna przyjemność i radość wynikająca z towarzyszenia parze młodej na nowej drodze ich życia. Zdjęcia ze ślubu cywilnego mogą zostać wykonane nie tylko na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, ale także w innych miastach, w których planujecie ślub cywilny.

Jeśli, oprócz ślubu cywilnego, planujecie przyjęcie po ślubie cywilnym – chętnie zostanę z Wami dodatkowe 2 godziny, aby wykonać zdjęcia grupowe, rodzinne, krótką sesję poślubną lub fotografie przy stołach, z tortem itd.

Fotograf ślubny Gorzów Wielkopolski - fotografia ślubna
Zdjęcia reportażowe z plenerowego ślubu cywilnego

Fotograf ślubny Gorzów Wielkopolski – najważniejsze informacje

Łukasz Gromolak – fotograf ślubny Gorzów Wielkopolski. Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje o moich usługach:

  1. posiadam doświadczenie w fotografowaniu i tych małych uroczystości i tych największych
  2. pracuję na profesjonalnym sprzęcie, zawsze mam przy sobie minimum 2 aparaty :)
  3. używam jasnych i stałoogniskowych obiektywów
  4. lubię zdjęcia o zachodzie słońca :)
  5. mogę być z Wami 12 godzin lub dłużej – w zależności od Waszych potrzeb
  6. możecie zamówić u mnie fotoksiążki lub zestaw fotoalbumów (np. na prezent dla rodziców)
  7. fotografuję śluby kościelne, cywilne, humanistyczne
  8. nie są mi straszne małe i ciemne kościoły
  9. drewniana lub niska sala weselna to także nie problem!
  10. chętnie spotkam się z Wami na żywo lub on-line, aby porozmawiać o Waszym ślubie i weselu!

Fotografia ślubna Gorzów Wlkp – gdzie jeszcze fotografuję?

Gorzów Wlkp to nie jedyna lokalizacja, w której może powstać reportaż ślubny. Wyjątkowe chwile, pełne emocji, radości, wzruszeń i miłości chętnie udokumentuję także w takich lokalizacjach, jak np. Kostrzyn nad Odrą, Słubice, Międzyrzecz, Skwierzyna. Gdzie jeszcze fotografuję śluby i wesela? Dębno, Strzelce Krajeńskie, Sulęcin. Fotografia ślubna to także: Świebodzin, Nowa Sól, Żary, Lubsko, Gubin, Cybinka, Ośno Lubuskie, Witnica. Jestem fotografem ślubnym, który chętnie pojawi się w dniu ślubu w: Rzepin, Sulechów. Fotografię ślubną mogę zrealizować w lokalizacjach: Szprotawa, Krosno Odrzańskie, Bogatynia.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są najczęściej zadawane pytania, które otrzymuję jako fotograf ślubny Gorzów Wielkopolski? Przeczytaj, aby mieć większą wiedzę na temat reportażu ślubnego w Gorzowie Wielkopolskim, o tym, jak będę pracował na Waszym ślubie, o autorskiej obróbce zdjęć ślubnych.

Fotograf ślubny Gorzów Wielkopolski - fotografia ślubna
Zdjęcie pary młodej wychodzącej z kościoła oraz gości rzucających płatkami róż

Czas oczekiwania na zdjęcia ślubne

Czas oczekiwania na zdjęcia ślubne wynosi do 30 dni kalendarzowych od dnia ślubu. Zdjęcia ślubne dostarczam możliwie jak najszybciej, aby najpiękniejsze chwile na zdjęciach były dla Was dostępne praktycznie od ręki! ;-)

Fotograf ślubny Gorzów Wielkopolski - fotografia ślubna

W jakiej formie dostarczam zdjęcia?

Zdjęcia ślubne wykonane nie tylko w Gorzowie Wlkp dostarczam w formie galerii on-line zabezpieczonej hasłem. Trafi do Was także pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie wykonane zdjęcia w formie nieobrobionej (w formie linku do Google Drive).

Fotograf ślubny Gorzów Wielkopolski - fotografia ślubna

Na jakim sprzęcie pracuję?

Ulotne chwile pełne emocji fotografuję obecnie aparatami Canon R6 używając wielu jasnych, stałoogniskowych obiektywów. Korzystam z lamp błyskowych firm: Canon, Yongnuo, Quadralite. Zdjęcia ślubne obrabiam w programach: Capture One, Lightroom, Photoshop.

Fotograf ślubny Gorzów Wielkopolski - fotografia ślubna

Czy wykonuję także usługi za granicą?

Tak, poza Polską jest wiele ciekawych miejsc, które możemy wspólnie odwiedzić, aby wykonać w nich zdjęcia ślubne za granicą. Sesja ślubna, sesja narzeczeńska, reportaż ślubny – to usługi, które mogę dla Was wykonać w dowolnej lokalizacji.

Fotograf ślubny Gorzów Wielkopolski - fotografia ślubna

Czy wykonuję fotoksiążki?

Tak, możecie zamówić u mnie fotoksiążki w oprawie drewnianej, skórzanej lub w oprawie z tkaniny. Dostępne formaty: od 20×20 cm, przez 20×30 cm, 30×30 cm, 25×38 cm, 30×40 cm aż do 30×45 cm. Album ślubny może mieć od 10 do 50 rozkładówek. Pomieści od 30-40 fotografii do 400-500 zdjęć z przygotowań, ślubu, wesela i sesji plenerowej. Zapraszam do sprawdzenia mojej oferty fotoksiążek ślubnych.

Fotograf ślubny Gorzów Wielkopolski - fotografia ślubna

Fotograf ślubny Gorzów Wielkopolski – kontakt

Zapraszam serdecznie do kontaktu i rezerwacji terminów na zdjęcia ślubne. Pracuję nie tylko w województwie lubuskim, reportaż ślubny lub sesja narzeczeńska (sesja poślubna) może zostać wykonana w dowolnej lokalizacji w całej Polsce (np. Zielona Góra, Poznań, Kraków, Wrocław, Łódź, Katowice, Gdańsk). Jeśli potrzebny jest Wam profesjonalny fotograf ślubny w mieście Gorzów Wielkopolski – proszę o kontakt mailowy gromolak@gmail.com lub telefoniczny +48 607265770

Na każde zapytanie odpowiem najpóźniej w ciągu 24 godzin od otrzymania wiadomości! :) Do usłyszenia!

Fotograf ślubny Gorzów Wielkopolski - fotografia ślubna