Fotograf na komunię Płock – zdjęcia z komunii świętej

Profesjonalny fotograf na komunię świętą w mieście Płock – Łukasz Gromolak. Zapraszam serdecznie do sprawdzenia mojej oferty dotyczącej fotografowania podczas uroczystości pierwszej komunii świętej m.in. w Płocku, Koninie i Włocławku. Zdjęcia z komunii świętej mogą zostać wykonane dla całej szkoły, klasy, parafii. Obsługuję i te mniejsze grupy (10-20 dzieci) i te średnie (20-50 dzieci) i te największe (do 200 dzieci). Posiadam uprawnienia do fotografowania w kościele rzymsko-katolickim. Fotografia komunijna to możliwość uwieczniania wyjątkowych chwil w życiu młodego człowieka. Zapraszam do sprawdzenia mojego portfolio i do rezerwacji terminów na zdjęcia komunijne! :)

fotograf na komunię Płock - zdjęcia z komunii świętej
Zdjęcie grupy dzieci komunijnych wykonane przy ołtarzu w kościele w Płocku

Fotografia komunijna Płock – oferta i cennik

Moja oferta i cennik zdjęć komunijnych dotyczy wykonania zdjęć na Mszy Świętej na terenie m.in. takich miast, jak Płock, Konin i Włocławek. Fotografia komunijna to zdjęcia nie tylko podczas Mszy, ale także przed samą Mszą – podczas przygotowań do Mszy, błogosławieństwa rodziców, uroczystego rozpoczęcia i wejścia do kościoła. Po Mszy Świętej mogę dla Was wykonać zdjęcia grupowe, klasowe i inne (np. rodzinne lub z księdzem).

Ile dokładnie kosztuje fotografowanie pierwszej komunii świętej? Proszę o przesłanie zapytania dotyczącego konkretnego terminu uwzględniając: wielkość uroczystości (liczbę dzieci), dokładny termin i lokalizację oraz liczbę Mszy Świętych.

Oferta i cennik 2024-2025 – Fotografia komunijna Płock, cena zdjęć

Fotografia komunijna Płock – pakietLiczba fotografówCena usługi
Reportaż z Komunii Świętej Płock – Pakiet nr 1
(mniejsza uroczystość, do 20 dzieci)
1od 3000 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Płock – Pakiet nr 2
(średnia uroczystość, do 50 dzieci)
1-2od 4000 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Płock – Pakiet nr 3
(duża uroczystość, 50-200 dzieci)
2od 5000 PLN
Fotograf na komunię Płock – Zamów spersonalizowaną ofertę i wycenę

Fotograf na komunię Konin, Włocławek

Fotograf na komunię Konin

Konin to miasto, w którym chętnie i często fotografuję różne uroczystości kościelne (komunia święta, ślub, chrzest, bierzmowanie, święcenia kapłańskie). Jako profesjonalny fotograf na komunię w mieście Konin wykona dla Was pamiątką na długie lata. Fotograf Płock, Fotograf Konin – tak możecie mnie znaleźć w internecie. Pracuję także w całej Polsce. Fotografia komunijna w mieście Płock – zapraszam serdecznie do skorzystania z moich usług.

fotograf na komunię Płock - zdjęcia z komunii świętej

Fotograf na komunię Włocławek

Jestem profesjonalnym fotografem, któremu bliska jest fotografia komunijna. Chętnie sfotografuję (jako fotograf na komunię świętą) Waszą uroczystość (czyli pierwszą komunię świętą) również w mieście Włocławek. Zdjęcia dla całej szkoły, grupy lub parafii będą gotowe już w terminie do 1 m-ca od wydarzenia. Zależy mi, aby wszystkie dzieci otrzymały zdjęcia szybko i aby każdy mógł się cieszyć gotowymi fotografiami możliwie jak najszybciej.

fotograf na komunię Płock - zdjęcia z komunii świętej

Fotografia komunijna Konin i Włocławek

Fotografia komunijna Konin

Mogę uwiecznić Waszą uroczystość w kościele również w mieście Konin. Niezależnie od liczby dzieci komunijnych, chętnie podejmę się wykonania reportażu w Koninie. Fotografia komunijna Konin to nie jest moje jedyne zajęcie. Podejmuję się także, z największą przyjemnością, fotografowania imprez okolicznościowych. Imprezy rodzinne to np. przyjęcie komunijne, wesela, chrzciny.

fotograf na komunię Konin - zdjęcia z komunii świętej

Fotografia komunijna Włocławek

Włocławek to przykład miasta, w którym również bardzo chętnie wykonam fotoreportaż. Komunie mogą także zostać sfotografowane we Włocławku. Profesjonalna fotografia komunijna Włocławek – to reportaż z kościoła, sesje rodzinne, dodatkowe fotografie, które mogę wykonać podczas białego tygodnia. Jestem do Twojej dyspozycji nie tylko w sobotę i niedzielę. Jeśli potrzebujesz dodatkowe zdjęcia z komunii w inne dni tygodnia – zapraszam do kontaktu!

fotograf na komunię Włocławek - zdjęcia z komunii świętej

Sprawdź moje portfolio zdjęć z komunii świętej

Zobacz, jaka fotografia komunijna jest mi bliska. Sprawdź moje portfolio zdjęć z uroczystości pierwszej komunii świętej! :) Poniżej możesz przeczytać o tym, jak pracuję i co jest dla mnie ważne w fotografowaniu komunii świętych:

  • pracuję sam przy mniejszych uroczystościach (do 20 dzieci). Większe komunie fotografuję z drugim fotografem
  • posiadam uprawnienia do fotografowania w kościele (mam specjalną legitymację)
  • w fotografii komunijnej zależy mi na tym, aby każde dziecko było sfotografowane podczas przyjmowania komunii świętej, w ławce, ze świecą itd.
  • po Mszy mogę dla Was wykonać zdjęcia grupowe, klasowe i indywidualne (z rodzicami, z księdzem itd.)
  • czas oczekiwania na gotowe fotografie z komunii wynosi 1 m-c
  • zdjęcia trafią do Was w formie galerii on-line, zabezpieczonej hasłem
  • otrzymacie także pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie wykonane zdjęcia z komunii świętej w Płocku, Koninie lub Włocławku

Pierwszą komunię świętą fotografuję w profesjonalny sposób – posiadam minimum 2 aparaty, z których każdy rejestruje zdjęcia na 2 kartach pamięci. Dbam o archiwizację zdjęć na każdym etapie mojej pracy. Posiadam jasne obiektywy i aparaty, które mają bardzo wysokoczułe matryce.

fotograf na komunię Płock - zdjęcia z komunii świętej
Pełny reportaż z mszy komunijnej – zdjęcia dzieci, rodziców, gości, księży

Czy warto zatrudniać profesjonalnego fotografa na pierwszą komunię świętą?

Często jestem pytany o to, czy warto zatrudniać profesjonalnego (lub pół-profesjonalnego) fotografa na pierwszą komunię świętą. W mojej ocenie zdecydowanie tak – tylko profesjonalny fotograf Płock (lub fotograf Konin, fotograf Włocławek) może tak sfotografować komunię świętą, aby wszyscy zamawiający (czyli rodzice) byli w pełni zadowoleni. Sesja zdjęciowa (lub reportaż fotograficzny) nie uznaje kompromisów – postaw na profesjonalistę, który wykona dla Ciebie usługę na najwyższym poziomie, legalnie i w terminie.

Fotograf na komunię Płock – zapytaj o dostępność terminu, zamów wycenę!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
fotograf na komunię Płock - zdjęcia z komunii świętej

Fotografia ślubna Płock, Konin, Włocławek

Zdjęcia ślubne to moje zajęcie, któremu poświęcam i oddaję się równolegle do fotografii komunijnej. Fotografia ślubna to moja pasja – wykonuję zdjęcia ślubne (reportaże i sesje w plenerze) od ponad 10 lat. Płock, Włocławek i Konin to przykładowe miasta, w których mogę dla Was wykonać usługi (reportaż, sesję lub plener). Fotografia ślubna Płock – cenię sobie naturalne kadry, jasne i nasycone kolory. Lubię wieloplanowe, czarno-białe ujęcia, na których pokazana jest Wasza miłość i wzruszenie.

Fotograf na komunię świętą Płock – sesja komunijna

Czym jest sesja komunijna? To indywidualna sesja zdjęciowa dla dziecka. Taka sesja zdjęciowa może zostać wykonana w plenerze na terenie kościoła (np. podczas białego tygodnia), w domowym ogrodzie lub na terenie restauracji, w której odbywa się przyjęcie komunijne. Fotografując komunię świętą (jako fotograf na komunię w mieście Płock) często nie ograniczam się do zdjęć w kościele, ale towarzyszę rodzinom podczas przyjęć, na których wykonuję zdjęcia rodzinne, grupowe itd.

fotograf na komunię Płock - zdjęcia z komunii świętej
Fotograf na komunię w Płocku – zdjęcia z przyjęcia komunijnego, fotografie rodzinne

Zdjęcia z uroczystości pierwszej komunii świętej w Płocku, Koninie i Włocławku

Gdzie jeszcze mogą zostać wykonane zdjęcia z uroczystości pierwszej komunii świętej? Jestem dostępny nie tylko w Płocku, Włocławku i Koninie. Mogę sfotografować pierwszą komunię świętą również tutaj: Kutno, Gostynin, Lipno, Ciechocinek, Sierpc. Zdjęcia podczas komunii obejmują także miasta: Płońsk, Łowicz, Sochaczew, Skierniewice, Żyrardów, Turek, Uniejów, Słupca, Pleszew, Jarocin, Kruszwica i Mogilno.

W zakresie moich zawodowych zainteresowań znajduje się nie tylko fotografia komunijna. Bliska jest mi fotografia ślubna. Bliska jest mi także fotografia dziecięca. Sesja ciążowa to kolejny przedmiot moich zawodowych sympatii. Wykonuję sesje zdjęciowe dla Par (ślubne i narzeczeńskie) na terenie całej Polski i za granicą. Taka sesja zdjęciowa może obejmować zdjęcia rodzinne, fotografie wykonane podczas chrztu i chrzcin, zdjęcia w plenerze. Na fotografii mogę także pokazać Wasze wyjątkowe studniówki organizowane m.in. w takich miastach, jak Płock, Konin, Włocławek lub np. w Warszawie. Każda uroczystość powinna zostać sfotografowana przez profesjonalistę.

Piękne zdjęcia ślubne to pamiątka na długie lata. Wieczór panieński Płock – jeśli taka usługa Was interesuje, również zapraszam do kontaktu. Chrzest Płock – nie ma sprawy, fotografia chrztu również znajduje się w moim portfolio! Zdjęcia plenerowe w Płocku, Koninie lub Włocławku – taką usługę również mogę dla Was wykonać. Fotografia eventowa, biznesowa, zdjęcia dla firm, fotografia produktowa – takie zdjęcia również wykonuję. Serdecznie zapraszam do obejrzenia mojego portfolio i do sprawdzenia mojej oferty i cennika zdjęć komunijnych!

Fotograf na komunię świętą Płock – kontakt do fotografa

Łukasz Gromolak – profesjonalny fotograf na komunię świętą w mieście Płock. Poniżej znajdziecie kontakt do mnie (czyli do fotografa komunijnego). Preferuję kontakt mailowy (proszę o przesyłanie wiadomości na adres gromolak@gmail.com) – nie zawsze jestem w stanie odebrać telefon. Jeśli nie będę dostępny pod numerem +48 607-265-770 – niezwłocznie oddzwonię.

fotograf na komunię Płock - zdjęcia z komunii świętej