Fotograf ślubny Dąbrowa Górnicza – Łukasz Gromolak – fotografia ślubna i zdjęcia ślubne

Cześć! Z tej strony fotograf ślubny Łukasz Gromolak. Dąbrowa Górnicza jest jednym z miejsc, w których często pracuję na Śląsku. Jeśli interesuje Was naturalna i wzruszająca fotografia ślubna, jeśli zdjęcia ślubne w ciepłych i nasyconych kolorach to Wasz klimat, zapraszam do obejrzenia mojego portfolio, sprawdzenia mojej oferty fotografii ślubnej i do kontaktu.

fotograf ślubny Dąbrowa Górnicza

W fotografii ślubnej cenię sobie kontakt z Parami Młodymi. Do każdego wesela i zlecenia podchodzę indywidualnie, aby sprostać Waszym największym wymaganiom. Niezależnie od tego, czy organizujecie małe przyjęcie, czy ogromne wesele lub bal – z przyjemnością wykonam dla Was zdjęcia ślubne Dąbrowa Górnicza, do których będziecie z radością i łezką w oku wracać po wielu, wielu latach :)

Oferta i cennik fotografii ślubnej – Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajduje się moja szczegółowa oferta fotografii ślubnej. Cennik zdjęć w mieście Dąbrowa Górnicza został podzielony na kilka pakietów. Jeśli szukasz fotografa, który kompleksowo zrealizuje dla Was usługę fotograficzną (reportaż ślubny, plener ślubny, sesja narzeczeńska, sesja za granicą), jestem do Twojej dyspozycji.

Jako fotograf ślubny Dąbrowa Górnicza wiem, że wybór odpowiedniego fotografa ślubnego to nie jest łatwe zadanie. Moja oferta ślubna Dąbrowa Górnicza, to bogaty pakiet usług – zdjęcia poddane obróbce graficznej, pakiet dokumentacyjny (wszystkie wykonane fotografie) i dodatki – pokaz slajdów, fotoksiążki, drukowane zdjęcia.

fotograf ślubny Dąbrowa Górnicza

Fotograf ślubny Dąbrowa Górnicza – sprawdź portfolio

Poszukiwania fotografa ślubnego warto rozpocząć od obejrzenia zdjęć ślubnych. Sprawdź moje portfolio i przekonaj się, czy fotograf ślubny Łukasz Gromolak w mieście Dąbrowa Górnicza to ja! Zajmuję się fotografią ślubną od wielu lat. Pragnę, aby każda Para Młoda, którą fotografuję, przeżyła jak najpiękniej dzień ślubu. Wspomnienia z tego wyjątkowego dnia utrwalone na profesjonalnych zdjęciach to pamiątka na długie lata.

fotograf ślubny Dąbrowa Górnicza

Fotografia ślubna Dąbrowa Górnicza – formularz kontaktowy

Fotografia ślubna Dąbrowa Górnicza – poniżej znajdziesz formularz kontaktowy. Sprawdź dostępność terminu na zdjęcia ślubne u fotografa ślubnego, którym jestem! :) Zdjęcia wykonuję nie tylko w mieście Dąbrowa Górnicza, ale także w okolicach Dąbrowy Górniczej (Katowice, Gliwice, Zabrze, Sosnowiec, Częstochowa, Kraków, Opole). Jeśli interesuje Cię ile dokładnie kosztuje fotograf ślubny – zapraszam do kontaktu. Prześlę Ci spersonalizowaną ofertę dotyczącą reportażu ślubnego i sesji plenerowej. Wypełnij poniższy formularz i zaczekaj do 24 godzin na moją odpowiedź.

Zapytaj o dostępność terminu na zdjęcia ślubne w Dąbrowie Górniczej

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
fotograf ślubny Dąbrowa Górnicza

Zdjęcia ślubne w Dąbrowie Górniczej – opinie o fotografie ślubnym

Przeczytaj opinie o fotografie ślubnym. Przy każdym zleceniu cechuje mnie indywidualne podejście. Piękne chwile towarzyszące Parom Młodym, które mogę uwieczniać na zdjęciach ślubnych, to prawdziwy zaszczyt. Zdjęcia ślubne z dnia ślubu w Dąbrowie Górniczej, lub na terenie Śląska, które dla Was wykonam, to będzie dla Was pamiątka na całe życie. Reportaż na sali weselnej, uściski i przytulenia na sesji ślubnej – to wszystko znajdziecie na moje stronie internetowej.

Fotograf ślubny - opinie od Par Młodych
Fotograf ślubny - opinie od Par Młodych
Fotograf ślubny - opinie od Par Młodych

Więcej opinii od zadowolonych Par Młodych znajdziesz tutaj: https://goo.gl/maps/jBhJSAceQBZtGSGp9

Dąbrowa Górnicza fotograf na wesele – Łukasz Gromolak

Organizujecie wesele lub przyjęcie? Z przyjemnością pojawię się tam jako fotograf na wesele! Łukasz Gromolak – fotograf ślubny pracujący nie tylko w mieście Dąbrowa Górnicza, ale także na terenie całego Śląska. Jeśli planujesz ślub w Dąbrowie Górniczej, jeśli interesują Was albumy ślubne, jeśli zależy Wam na uwiecznieniu najważniejszych chwil – oto jestem! W każde zlecenie wkładam całe serce, aby uwiecznić Waszą miłość. Mój styl pracy mogę określić jako reportażowy i naturalny. Fotografuję śluby od wielu, wielu lat. Przed moim obiektywem i aparatem stało już ponad 250 Par Młodych! Fotograf ślubny Dąbrowa Górnicza – Łukasz Gromolak.

Jakie inne, popularne miasta na Śląsku odwiedzam? Jako fotograf na wesele chętnie odwiedzę Katowice, Gliwice, Sosnowiec, Zabrze, Bytom, Bielsko-Biała, Ruda Śląska, Tychy, Rybnik, Chorzów, Jastrzębie-Zdrój, Gliwice, Mysłowice, Żory wykonując tam zdjęcia ślubne, fotografie ze ślubu i zdjęcia na przyjęciu weselnym!

fotograf ślubny Dąbrowa Górnicza

Fotograf ślubny Dąbrowa Górnicza – czy warto?

Czy warto zainteresować się organizacją ślubu lub wesela w mieście Dąbrowa Górnicza? Jako fotograf ślubny odpowiem, że zdecydowanie TAK. Dąbrowa Górnicza to idealne miejsce na Wasze wesele dzięki malowniczej okolicy, nowoczesnym miejscom przyjęć, doskonałym połączeniom komunikacyjnym, bogatemu dziedzictwu przemysłowemu i różnorodnej ofercie gastronomicznej. To miejsce na ślub cywilny, plenerowy lub kościelny, gdzie natura spotyka się z historią, tworząc niezapomnianą atmosferę dla Was i Waszych gości weselnych.

fotograf ślubny Dąbrowa Górnicza

Jak wybrać najlepszego fotografa ślubnego w Dąbrowie Górniczej?

Jak wybrać najlepszego fotografa na ślub i wesele? Wybór usługodawcy ślubnego, nie tylko w Dąbrowie Górniczej, warto poprzedzić dokładnym badaniem rynku. Sprawdź portfolio fotografa ślubnego, obejrzyj pełne reportaże fotograficzne (to wszystko znajdziesz na mojej stronie). Zobacz, jak fotografuje najważniejszy momenty, jak radzi sobie w kościele, na sali i w plenerze.

Sprawdź, czy wykona dobre zdjęcia z wesela, na którym będzie ciemno lub sala będzie cała w drewnie. Czy poleca go kamerzysta? W pierwszej kolejności zapytaj fotografa ślubnego o wolny termin na zdjęcia. Przed podjęciem decyzji dokładnie przeczytaj umowę, abyś w dniu ślubu nie musiała się niczym stresować.

fotograf ślubny Dąbrowa Górnicza

Jakie zdjęcia ślubne na Śląsku mogę dla Was zrealizować?

W mojej ofercie znajdziecie zdjęcia ślubne pełne emocji. Fotografując najpiękniejsze chwile dla Par Młodych (lub zakochanych, na sesji narzeczeńskiej) pragnę, jako fotograf ślubny, aby każda Para Młoda z mojego zlecenia otrzymała wyjątkowe zdjęcia ślubne. Jakie usługi na Śląsku mogę dla Was zrealizować? Sesja plenerowa, reportaż ślubny, sesja za granicą, personalizowane fotoksiążki.

fotograf ślubny Dąbrowa Górnicza

Fotograf ślubny Śląsk – tak też możesz mnie znaleźć!

Jako fotograf ślubny Śląsk pracuję nie tylko w Dąbrowie Górniczej, ale też na całym Śląsku. Dojazd do Wrocławia, Katowic, Poznania, Łodzi lub Warszawy także nie stanowi dla mnie problemu. Fotograf ślubny Katowice – tak też możesz mnie w internecie znaleźć!

Jako fotograf ślubny chciałbym z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie. Fotografując najważniejsze momenty lub najważniejsze chwile wiem, że tworzę wyjątkowe wspomnienia. Oczekiwania Par Młodych i możliwość stawania na wysokości zadania to prawdziwa radość. Dąbrowa Górnicza fotograf – to ja. Nie musisz już dalej szukać fotografa ślubnego! Serdecznie zapraszam do kontaktu i sprawdzenia oferty fotografii ślubnej.

fotograf ślubny Dąbrowa Górnicza

Miejsca na sesję ślubną i narzeczeńską w Dąbrowie Górniczej

Zobacz jakie wyjątkowe miejsca na sesję ślubną oraz narzeczeńską możesz znaleźć w Dąbrowie Górniczej. To subiektywne zestawienie, mam nadzieję, że każda Para Młoda znajdzie tutaj coś dla siebie. Sesje ślubne mogą powstać także w dowolnym, innym miejscu w Polsce. Dąbrowa Górnicza zdjęcia ślubne – to moja pasja. Fotografia w tym mieście to czysta przyjemność.

Zapraszam serdecznie do sprawdzenia mojej propozycji miejsc na zdjęcia plenerowe w Dąbrowie Górniczej.

 • Park im. T. Kościuszki
 • Pałac w Maczkach
 • Park Kultury i Wypoczynku
 • Park Zielona
 • Staw Zalew Murowaniec
 • Pałac Mieroszewskich
 • Huta Katowice
 • Plaża miejska nad Jeziorem Dąbrowskim
 • Zamek Grodziec
 • Stare Miasto w Dąbrowie Górniczej
 • Park Miejski im. J. Kasprowicza
 • Kopalnia Guido
 • Mosty na Wiśle
 • Kościół św. Jerzego i malownicze okolice kościoła
 • Ulica Księżnej Anny
fotograf ślubny Dąbrowa Górnicza

Ceny fotografii ślubnej w Dąbrowie Górniczej – cena usługi

Ile kosztuje reportaż ślubny? A ile sesja? Jeśli stawiasz sobie takie pytania, to sprawdź jakie są ceny fotografii ślubnej w Dąbrowie Górniczej. Dodam, że cena usługi zawsze zależy od kilku czynników (wielkości uroczystości, ilości zaproszonych gości, czasu pracy, zamówionych dodatków lub dodatkowych usług itp.). Fotografowanie ślubu cywilnego lub kościelnego (lub humanistycznego, w plenerze), to koszt od 1000 PLN. Fotografia ślubna na sali weselnej lub na małym przyjęciu, to koszt od 2000 PLN. Sesje za granicą wyceniam indywidualnie.

Fotografia ślubna Dąbrowa Górnicza – zapytaj mnie o szczegółową wycenę i ofertę.

Cennik usług fotograficznych – Dąbrowa Górnicza

Cennik Pakiet 1 – Dąbrowa GórniczaPakiet 2 – Dąbrowa GórniczaPakiet 3 – Dąbrowa Górnicza
Liczba zdjęć75-150250-400500 lub więcej
Czas obecności1-3 godz.4-8 godz.12 godz. lub więcej
Wielkość przyjęcia lub weselaŚlub + małe przyjęcie (ok. 10-20 osób) w Dąbrowie GórniczejŚlub i większe przyjęcie (ok. 20-50 osób) w Dąbrowie GórniczejŚlub i duże wesele (ok. 50-300 osób) w Dąbrowie Górniczej
Cena1500-2000 PLN2000-3000 PLN3000-4500 PLN
Dodatkowe usługiFotoksiążkiFotoksiążkiFotoksiążki
Fotograf ślubny Dąbrowa Górnicza – cennik | na każdą usługę wystawiam fakturę.
fotograf ślubny Dąbrowa Górnicza

Gdzie zorganizować wesele w Dąbrowie Górniczej lub na Śląsku?

Zobacz moją propozycją miejsc na Śląsku lub w Dąbrowie Górniczej, w których możesz zorganizować nie tylko duże wesele, ale także małe przyjęcie. Fotografia ślubna w tych lokalizacjach to czysta przyjemność. Jako fotograf ślubny Dąbrowa Górnicza chętnie odwiedzę te miejsca, fotografując Twoje wesele. Jeśli organizujesz ślub w Dąbrowie Górniczej, to dojazd na salę weselną oddaloną od kościoła lub urzędu nie będzie dla mnie problemem. Wybierając fotografa pamiętaj, że jego mobilność, to istotna rzecz!

Gdzie zorganizować wesele w Dąbrowie Górniczej i na Śląsku?

fotograf ślubny Dąbrowa Górnicza

Jakie dodatkowe usługi mogę Wam zaoferować?

Zobacz, jakie dodatkowe usługi, jako fotograf ślubny Dąbrowa Górnicza, mogę Wam zaoferować:

 • sesja narzeczeńska
 • sesja poślubna
 • reportaż weselny
 • albumy klasy premium (w oprawie drewnianej lub skórzanej) – albumy ślubne
 • sesję narzeczeńską lub poślubną za granicą

Pracując jako fotograf ślubny Dąbrowa Górnicza pragnę, aby każdy ślub w Dąbrowie Górniczej, który fotografuję, był wyjątkowy. Piękna fotografia ślubna Dąbrowa Górnicza, to efekt bardzo dobrej współpracy z Waszym fotografem ślubnym, z DJ-em, z osobą, która dla Was wykona filmy ślubne. Jeśli Wasze oczekiwania, to wyjątkowe i naturalne zdjęcia, jeśli oczekujecie od fotografa pięknego i dynamicznego reportażu ślubnego, świetnie trafiliście! Fotografia ślubna Dąbrowa Górnicza to moja pasja i z przyjemnością, jako fotograf ślubny, wykonam dla Was reportaż, sesję i albumy!

Albumy ślubne mogą zostać oprawione w drewno, skórę naturalną, eko-skórę lub tkaninę.

fotograf ślubny Dąbrowa Górnicza

Fotograf na ślub cywilny Dąbrowa Górnicza

Fotograf na ślub cywilny w mieście Dąbrowa Górnicza to również ja! Jeśli planujesz ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego, chętnie wykonam dla Ciebie zdjęcia ślubne na ślubie cywilnym w USC. Urzędy Stanu Cywilnego (a Urzędów Stanu Cywilnego jest niemało) nie zawsze są łatwym zadaniem dla fotografa na ślub cywilny w Dąbrowie Górniczej. Krótki moment przysięgi, założenie obrączek, które trwa dosłownie chwilę – zatrudnij profesjonalnego fotografa na ślub cywilny w Dąbrowie Górniczej, aby otrzymać piękne, wyjątkowe i naturalne zdjęcia ślubne ze ślubu cywilnego w Urzędzie Stanu Cywilnego w Dąbrowie Górniczej (USC Dąbrowa Górnicza).

Z wyjątkową fotografią ślubną jestem związany od wielu lat. Fotografuję także śluby cywilne w plenerze – np. obok sali weselnej lub na terenie restauracji, w której odbywa się przyjęcie. Zamów fotografa na ślub cywilny w Dąbrowie Górniczej :)

fotograf ślubny Dąbrowa Górnicza

Dlaczego zostałem fotografem ślubnym? Łukasz Gromolak – o mnie

Jako fotograf ślubny chętnie podróżuję po całej Polsce. Zostałem fotografem ślubnym, aby fotografować miłość, poznawać nowych ludzi i aby moje życie było ciągłą przygodą. Dlaczego jeszcze? Aby móc wykonywać nie tylko reportaże ślubne i sesje plenerowe w Polsce, ale także za granicą – dla Was, zakochanych.

Jeśli chcesz, abym ja – Łukasz Gromolak – wykonał dla Ciebie zdjęcia ślubne nie tylko w Dąbrowie Górniczej, ale również za granicą – jestem gotów! Przeczytaj więcej o mnie i moim autorskim podejściu do fotografowania.

fotograf ślubny Dąbrowa Górnicza

Kontakt do fotografa ślubnego z Dąbrowy Górniczej

Czas na kontakt do fotografa ślubnego z Dąbrowy Górniczej! Możesz skontaktować się ze mną telefonicznie (+48 607 265 770), mailowo lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Jako fotograf ślubny Dąbrowa Górnicza z przyjemnością wykonam dla Ciebie zdjęcia na Twojej uroczystości. Do usłyszenia!

Zobacz w jakich miejscach fotografuję śluby i wesela:
Przeczytaj inne artykuły związane z tematyką ślubów i sesji plenerowych:
Spis treści: