Fotografia komunijna Ruda Śląska – fotograf na komunię Ruda Śląska

Profesjonalna fotografia komunijna w mieście Ruda Śląska – jeśli tego szukasz, to doskonale trafiłaś lub trafiłeś. Z tej strony Łukasz Gromolak – profesjonalny fotograf na komunię świętą na Śląsku. Do fotografowania komunii świętej, nie tylko w Rudzie Śląskiej, podchodzę z pełnym zaangażowaniem. Posiadam uprawnienia do fotografowania w kościołach (mam specjalną legitymację). Mogę wykonać zdjęcia z komunii świętej dla całej klasy, grupy, parafii lub szkoły. Obsługuję grupy dowolnej wielkości – te małe (do 20 dzieci), średnie (20-50 dzieci) i największe (50-200 dzieci). Pracuję na profesjonalnym i cichym, dyskretnym sprzęcie. Wiem, jak pierwsza komunia święta to wyjątkowe i ważne wydarzenie w życiu dzieci i całej rodziny. Wykonam dla Was piękne zdjęcia na komunii świętej, które będą pamiątką na długie lata. Zapraszam do sprawdzenia mojej oferty i do kontaktu! :)

fotografia komunijna Ruda Śląska - fotograf na komunię

Fotografia komunijna Ruda Śląska – zobacz portfolio

Zobacz moje portfolio fotografii komunijnej. Fotografując pierwszą komunię świętą bardzo dbam o to, aby wszystkie dzieci miały zdjęcia w podobnej ilości – aby nikt nie był faworyzowany lub pomijany. Fotografia komunijna Ruda Śląska – jakie zdjęcia komunijne wykonuję? Jestem dostępny przed Mszą Świętą (tutaj fotografuję uroczyste rozpoczęcie, ustawianie się dzieci w rzędach, błogosławieństwo rodziców, wejście do kościoła). W trakcie uroczystości wykonuję zdjęcia w ławkach, stojące i siedzące, fotografuję wszystkie czynności liturgiczne, w których dzieci biorą udział (np. czytania lub niesienie darów) i oczywiście sam moment pierwszej komunii świętej. Po Mszy Świętej mogą zostać wykonane zdjęcia grupowe, klasowe lub np. całego rocznika. Po Mszy Świętej jestem dostępny na dworze, na terenie kościoła dla każdego, kto chciałby wykonać zdjęcia rodzinne lub inne, w dowolnej konfiguracji.

Wykonuję także indywidualne sesje plenerowe – do takiej sesji zdjęciowej warto zamówić fotografa, jeśli organizujesz przyjęcie komunijne. Chętnie zostanę z Wami dodatkowe 1-2 godziny, aby podczas sesji zdjęciowej komunijnej wykonać indywidualne zdjęcia dziecka, zdjęcia rodzinne, fotografie grupowe itd. Taka sesja zdjęciowa może odbyć się także w tygodniu – wykonuję sesje zdjęciowe np. w czasie białego tygodnia, popołudniami, przed Mszą Świętą. Sesja komunijna to wspaniała pamiątka i dla dziecka i dla całej rodziny.

Fotograf na komunię Ruda Śląska – oferta i cennik

Poniżej znajduje się oferta i cennik fotografii komunijnej w Rudzie Śląskiej. Łukasz Gromolak – profesjonalny fotograf na komunię w mieście Ruda Śląska. Ile dokładnie kosztuje fotografowanie pierwszej komunii świętej? Jaka jest cena zdjęć komunijnych? Proszę o przesłanie zapytania dotyczącego konkretnego terminu – w wiadomości proszę także o wskazanie liczby dzieci, terminu i lokalizacji uroczystości.

Oferta i cennik 2024-2025 – Fotografia komunijna Ruda Śląska, cena zdjęć

Fotografia komunijna Ruda Śląska – nazwa pakietuLiczba fotografówCena usług
Reportaż z Komunii Świętej Ruda Śląska – Pakiet nr 1
(mniejsza uroczystość, do 20 dzieci)
1od 2500 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Ruda Śląska – Pakiet nr 2
(średnia uroczystość, do 20-50 dzieci)
2od 3000 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Ruda Śląska – Pakiet nr 3
(duża uroczystość, 50-200 dzieci)
2od 5000 PLN
Fotograf na komunię Ruda Śląska – Zapytaj o personalizowaną ofertę i wycenę

Zdjęcia komunijne Ruda Śląska

Zdjęcia komunijne Ruda Śląska – najważniejsze informacje o tym, jak fotografuję komunię świętą:

  1. Przy mniejszych uroczystościach (do 20 dzieci) fotografuję sam, przy większych – z drugim fotografem
  2. Posiadam uprawnienia do fotografowania w KRK – mam specjalną legitymację, przeszedłem kurs liturgiczny
  3. Obsługuję fotograficznie grupy dowolnej wielkości
  4. Posiadam profesjonalny sprzęt, który gwarantuje realizację usługi na najwyższym poziomie (cicho, dyskretnie, z minimalną ilością szumów itd.).
  5. Nie używam lamp błyskowych w kościele.
  6. Gotowe zdjęcia komunijne trafią do Was już do 1 miesiąca od dnia zdjęć!
  7. Zdjęcia z komunii świętej będą dostępne w formie galerii on-line, zabezpieczonej hasłem
  8. Otrzymacie także pakiet dokumentacyjny – czyli wszystkie wykonane zdjęcia, bez obróbki
  9. Dodatkowo, możecie zamówić u mnie fotoksiążki, albumy, płyty DVD, pendrive itd.
  10. Pracuję wyłącznie na podstawie umowy. Na każdą płatność wystawiam fakturę.

Oprócz fotografii komunijnej, bliska jest mi także fotografia ślubna i rodzinna. Fotografuję śluby i wesela, wykonuję sesje plenerowe w Polsce i za granicą, mam także w swoim portfolio sesje noworodkowe i sesje ciążowe (sesja ciążowa). Niezależnie od tego, jaka sesja zdjęciowa Was interesuje – chętnie będę Wam towarzyszyć na różnych etapach życia dokumentując istotne i wyjątkowe dla Was chwile, wykonując dla Was piękną sesję zdjęciową. Takie fotografie to pamiątka na długie lata.

Fotografia komunijna w Rudzie Śląskiej – zapytaj o dostępność terminu

Jeśli interesuje Was profesjonalna fotografia komunijna w Rudzie Śląskiej – nie czekaj! Zapytaj mnie o dostępność terminu i szczegółową ofertę fotografowania podczas uroczystości. Na każdą wiadomość postaram się odpowiedzieć nie później, niż w ciągu 24 godzin. W wiadomości uwzględnij termin, lokalizację i liczbę dzieci przystępujących do sakramentu.

Fotografia komunijna Ruda Śląska – zleć wycenę!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
fotografia komunijna Ruda Śląska - fotograf na komunię

Fotograf na komunię świętą – sesja komunijna Ruda Śląska

Inną usługą, którą możesz u mnie zamówić, jest indywidualna sesja komunijna w mieście Ruda Śląska. Takie sesje odbywają się w po Mszy Świętej, np. na przyjęciu komunijnym lub w tygodniu, podczas białego tygodnia, popołudniami, przed wieczorną Mszą Świętą. Do sesji komunijnej nie musisz w żaden sposób się przygotowywać – wystarczy, że będziesz Ty (Ty, Wy, rodzice dzieci, rodzeństwo, dziadkowie itd.) i dziecko, które przystępowało do komunii :) Fotograf na komunię świętą Ruda Śląska – Łukasz Gromolak. Zapraszam serdecznie do rezerwacji terminów na profesjonalne usługi fotograficzne. Jestem do Twojej dyspozycji nie tylko w soboty i niedziele, ale także w tygodniu.

Moje doświadczenie w fotografowaniu komunii świętej na Śląsku

Moje doświadczenie w fotografowaniu uroczystości pierwszej komunii świętej, nie tylko na Śląsku, obejmuje wykonywanie zdjęć w dużych i małych kościołach, jasnych i ciemnych, łatwych i wyjątkowo trudnych (np. bardzo ciasnych). Z ogromną przyjemnością podejmuję się fotografowania w każdej lokalizacji – najczęściej pracuję z drugim fotografem aby mieć pewność, że żaden istotny moment nie zostanie przypadkiem pominięty na zdjęciach.

fotografia komunijna Ruda Śląska - fotograf na komunię

Zdjęcia z komunii świętej Ruda Śląska

Profesjonalne zdjęcia z komunii świętej Ruda Śląska – co jeszcze powinniście wiedzieć? Indywidualne sesje odbywają się nie tylko w weekendy, ale również w tygodniu. Jako fotograf ślubny (wszak to moje główne, zawodowe zajęcie) mogę wykonać dla Was zdjęcia również w takich miastach, jak np. Tarnowskie Góry, CzęstochowaZabrze, Bytom, GliwiceKatowice, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Piekary Śląskie. Moje studio foto (studio fotograficzne) jest mobilne – nie mam stałej siedziby, dojeżdżam wszędzie tam, gdzie zależy Wam na profesjonalnych usługach fotograficznych. Do sesji komunijnej, reportażu z Mszy Świętej podchodzę z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Zdjęcia poddane autorskiej obróbce trafią do Was już do 1 m-ca od dnia pierwszej komunii świętej. Czas oczekiwania nigdy nie jest dłuższy. Fotografując cudowne chwile podczas tego wyjątkowego wydarzenia (komunii świętej, ślubu, chrztu, bierzmowania, święceń kapłańskich itd.) tworzę dla Was wiele wyjątkowych wspomnień, które zostaną z Wami na wiele lat. Ujęcia – odbitki możecie wydrukować we własnym zakresie lub zlecić mi wywołanie zdjęć w dowolnym formacie i ilości. Niepowtarzalne momenty, emocje, wyjątkowe chwile – to wszystko znajdziecie na moich zdjęciach – wykonanych podczas Mszy lub w plenerze. Zapraszam do skorzystania z moich usług i do kontaktu! :)

Czas oczekiwania na zdjęcia

Dokładny czas oczekiwania na zdjęcia z pierwszej komunii świętej wynosi 30 dni (1 m-c). Często udaje mi się dostarczyć gotowy reportaż z uroczystości już w terminie 20-25 dni.

fotografia komunijna Ruda Śląska - fotograf na komunię

Liczba zdjęć z komunii świętej

Jaka jest dokładna ilość obrobionych i wyretuszowanych zdjęć, które dostarczam z uroczystości pierwszej komunii świętej? Przy grupie 40 dzieci (1 Mszy Świętej), liczba zdjęć powinna oscylować w okolicy 500-650 gotowych fotografii. Trafią do Was także wszystkie wykonane zdjęcia (w formie nieobrobionej, pliki .jpg).

fotografia komunijna Ruda Śląska - fotograf na komunię

Jak dostarczam zdjęcia komunijne?

Gotowe zdjęcia komunijne dostarczam w formie galerii on-line, zabezpieczonej hasłem. Stąd możecie pobrać pojedyncze zdjęcia lub – jednorazowo – wszystkie, które znajdują się w galerii. Zdjęcia w pełnym rozmiarze nadają się do wydruków i powiększeń dowolnej wielkości.

fotografia komunijna Ruda Śląska - fotograf na komunię

Ilu fotografów pracuje podczas Mszy komunijnej?

Podczas Mszy komunijnej pracuję sam – przy grupach do 20 dzieci. Większe uroczystości fotografuję razem z drugim fotografem.

fotografia komunijna Ruda Śląska - fotograf na komunię

Fotografia komunijna Ruda Śląska – kontakt

Profesjonalna fotografia komunijna Ruda Śląska – Łukasz Gromolak. Zapraszam do kontaktu i do skorzystania z moich usług.

tel. +48 607-265-770

e-mail: gromolak@gmail.com

fotografia komunijna Ruda Śląska - fotograf na komunię