Fotograf na studniówkę Radom, Kielce, Lublin – FOTOGRAFIA STUDNIÓWKOWA

Cześć! Z tej strony Wasz fotograf na studniówkę w takich miastach, jak m.in. Radom, Kielce i Lublin. Jeśli zależy Wam na pięknych zdjęciach ze studniówki, które będą wspaniałą pamiątką, zapraszam do kontaktu. Gotowe fotografie w formie galerii on-line zabezpieczonej hasłem trafią do Was już w terminie 1 miesiąca od dnia balu maturalnego. Jako doświadczony fotograf oferuję obsługę fotograficzną nawet tych największych uroczystości, na 200-500 osób. Zdjęcia studniówkowe w Radomiu, Kielcach i Lublinie – to właśnie u mnie znajdziecie. Jako doświadczony fotograf na studniówkę Radom, Kielce i Lublin wiem jak ważna są profesjonalne zdjęcia z ważnego wydarzenia, jakim bez wątpienia jest bal maturalny. Fotografuję studniówki na terenie całego kraju. Na tej stronie dowiesz się jaka fotografia studniówkowa jest mi bliska i dlaczego uwielbiam fotografować studniówki na terenie całej Polski. Zapraszam serdecznie do kontaktu!

fotograf na studniówkę Radom Kielce Lublin

e-mail: gromolak@gmail.com

Fotograf na studniówkę Kielce, Radom, Lublin – oferta i cennik

Poniżej znajduje się oferta i cennik fotografii studniówkowej. Jako fotograf na studniówkę Kielce, Lublin i Radom (oraz Rzeszów) wiem, że czas oczekiwania na gotowe zdjęcia nie może być długi. Gotowe fotografie staram się dostarczać już w terminie 20-30 dni, nigdy nie później! Można zatem rzec, że otrzymacie zdjęcia w mgnieniu oka! Jestem fotografem, który lubi pracować szybko. Wiem, jak ważną rolę pełni czas. Wieloletnie doświadczenie w fotografowaniu studniówek, ślubów, wesel i eventów firmowych pozwala mi podejmować się wszelkiego rodzaju zleceń, które wymagają od fotografa pełnego zaangażowania.

Fotograf na studniówkę Radom, Kielce, Lublin, Rzeszów – OFERTA I CENNIK

Nazwa pakietuPakiet nr 1Pakiet nr 2Pakiet nr 3
Cena pakietuod 3500 złod 4500 złod 5500 zł
Galeria on-line z hasłemTAKTAKTAK
Wszystkie wykonane zdjęciaTAKTAKTAK
Czas oczekiwania na gotowe zdj.do 30 dnido 30 dnido 30 dni
Ilość fotografów11-22-3
Ilość obrobionych zdjęć400-500500-750600-1000
Zdjęcia na ściance (na życzenie)
Czas dostępności fotografado 01:00do 02:00do 02:00
Dodatkowe godziny (płatne)
Zapytaj o szczegółową wycenę
fotograf na studniówkę Radom Kielce Lublin
Profesjonalna fotografia studniówkowa Radom, Kielce i Lublin – zdjęcia ze studniówki na najwyższym poziomie

Fotografia studniówkowa Radom, Lublin i Kielce – zapytaj o dostępność terminu

Studniówka to jeden z wspanialszych wieczorów w życiu młodego człowieka. Podczas studniówki większość czasu spędzam na fotografowaniu tak, aby uchwycić wszelkie ważne momenty. Fotografia studniówkowa Kielce, Lublin i Radom – jeśli w tych okolicach planujecie studniówkę i profesjonalne uwiecznienie balu maturalnego jest Wam bliskie – koniecznie zapytaj (lub zapytajcie) o dostępność terminu. Jeśli nie wiecie jak wybrać fotografa – ta strona z pewnością również Wam pomoże. Wierzę, że efekt wspólnej współpracy będzie co najmniej naprawdę zaskakujący.

Fotografuję sam lub we współpracy z 1-2 dodatkowymi fotografami. Szczegółową wycenę i ofertę będę Wam w stanie przesłać po otrzymaniu następujących informacji:

  • termin balu maturalnego
  • orientacyjna liczba uczestników (wraz z osobami towarzyszącym i nauczycielami)
  • termin studniówki
  • lokalizacja

Poniżej znajdziesz formularz kontaktowy – wyślij wiadomość. Odpowiem najpóźniej w ciągu 24 godzin!

Fotografia studniówkowa Radom, Kielce, Lublin, Rzeszów – ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ TERMINU

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
fotograf na studniówkę Radom Kielce Lublin
Zdjęcia ze studniówki w Radomiu, Lublinie lub Kielcach (oraz Rzeszowie) to pamiątka na długie lata dla wszystkich uczestników balu maturalnego.

Zdjęcia na studniówce, zdjęcia ze studniówek

Wykonuję zdjęcia na studniówce oraz zdjęcia ze studniówek m.in. w takich miastach, jak Lublin, Rzeszów, Radom i Kielce. To nie jedyne lokalizacje, w których pracuję. Chętnie odwiedzę również, jako profesjonalny fotograf, takie miasta, jak: Ostrowiec Świętokrzyski, Kazimierz Dolny, Piotrków Trybunalski, Busko-Zdrój, Mielec, Tarnów, Nowy Sącz. Fotografia studniówkowa chętnie powstanie (z moją małą pomocą ;) w miastach: Przemyśl, Sanok, Krosno, Chełm, Krasnystaw, Zamość, Puławy.

Podczas reportażu wykonuję kilka tysięcy zdjęć, aby uchwycić jak najwięcej niezapomnianych chwil. Fotografie wykonuję głównie bezgłośnymi aparatami bezlusterkowymi. Pracuję zawsze na 2 aparatach, aby nie przegapić żadnego spośród najważniejszych wydarzeń tego wieczoru. W skupieniu czekając na wyjątkowe momenty obserwuję Was w wizjerze aparatu tak, aby studniówkowy nastrój z tego radosnego dnia (dobra zabawa, najlepsze zdjęcia, ciekawe momenty) już w terminie 3-4 tygodni mógł zagościć w Waszych domach.

Fotograf na studniówkę Lublin, fotografia studniówkowa Lublin

Jako fotograf na studniówkę Lublin wiem, co jest ważne w fotografii studniówkowej. Fotografia studniówkowa to akcenty fotograficzne na zabawy, poloneza, uroczyste rozpoczęcie, zdjęcia grupowe, na ściance, pozowane i niepozowane, fotografie wykonywane podczas tańców i zabaw.

fotograf na studniówkę Radom Kielce Lublin
Fotograf studniówkowy (koszula w kwiatki) „przyłapany” podczas pracy :)

Fotografia studniówkowa Rzeszów, zdjęcia ze studniówek Rzeszów

Jeśli to Rzeszów jest miejscem, w którym organizujecie bal maturalny – z przyjemnością wykonam dla Was zdjęcia ze studniówek w tym mieście (czyli w Rzeszowie). Jeśli fotografia studniówkowa na najwyższym poziomie jest tym, czego szukacie – serdecznie zapraszam do kontaktu. Preferuję kontakt e mailowy. Do każdego waszego pytania będę w stanie odnieść się maksymalnie w ciągu 24 godzin.

fotograf na studniówkę Radom Kielce Lublin

Fotograf na bal maturalny Kielce, fotografia studniówkowa Kielce

Jeśli tylko posiadam wolne terminy, to z przyjemnością pojawię się jako fotograf na bal maturalny w mieście Kielce. Jeśli to tutaj fotografia studniówkowa jest potrzebna (czyli w Kielcach), jeśli zależy Wam, aby na fotografiach uchwycić wyjątkowe wspomnienia, aby reportaż był wyjątkowy – zapraszam do kontaktu również telefonicznego, pod numerem +48 607 265 770

fotograf na studniówkę Radom Kielce Lublin
Zdjęcia w parach, wykonane na ściance studniówkowej

Fotografowanie studniówki Radom, fotograf na studniówkę Radom

Fotografowanie studniówki w mieście Radom to m.in. zdjęcia z poloneza, grupowe, pozowane. Studniówka to także zdjęcia na ściance i klasowe, na wszelkie możliwe sposoby. Zdjęcia grupowe mogą powstać na ściance, jeśli ją zorganizujecie. Jako profesjonalny fotograf na studniówkę w Radomiu wiem jak wykonać dla Was wyjątkowy reportaż, który będzie cechować profesjonalizm. Studniówki to wyjątkowe wydarzenia, które fotografuję sam lub we współpracy z 1-2 dodatkowymi asystentami.

fotograf na studniówkę Radom Kielce Lublin

Co lubię w fotografii studniówkowej?

Co najbardziej lubię w fotografii studniówkowej (i półmetkowej)? Wyjątkową radość, która Wam towarzyszy. Lubię być świadkiem, jak młodzi ludzie wchodzą w dorosłość. Studniówka to wyjątkowy bal i wyjątkowy wieczór, który pamięta się przez całe życie. Na przykładowych realizacjach możecie zobaczyć jaki rodzaj fotografii jest mi bliski.

fotograf na studniówkę Radom Kielce Lublin

Zdjęcia grupowe, klasowe, z poloneza, niepozowane

Jakie zdjęcia wykonam dla Was podczas studniówki? Znajdziecie u mnie fotografie klasowe, z poloneza, zdjęcia grupowe i te niepozowane – z zabaw i tańców. Wykonam dla Was także fotografie przy stołach. Chętnie sfotografuję uroczyste rozpoczęcie balu maturalnego – także ważne wydarzenie, które otwiera ten wyjątkowy bal. Wykonam dla Was także, na życzenie, zdjęcia portretowe.

Średni czas oczekiwania na gotowe zdjęcia wynosi 20-30 dni. Proszę o przesyłanie zapytań drogą mailową, na adres gromolak@gmail.com – będę w stanie dokładnie ustosunkować się do Waszych zapytań w ciągu 24 godzin od otrzymania wiadomości.

fotograf na studniówkę Radom Kielce Lublin

Fotograf na półmetek Rzeszów, Radom, Kielce i Lublin

Możecie mnie również znaleźć w internecie w ten sposób: „fotograf na półmetek Rzeszów„, „fotograf na półmetek Radom„, „fotograf na półmetek Kielce” oraz „fotograf na półmetek Lublin„. Jeśli organizujecie półmetek, połowinki i potrzebny Wam jest profesjonalny fotograf – zapraszam do kontaktu. Z przyjemnością wykonam dla Was zdjęcia na półmetku, które zagoszczą w Waszych domach lub akademikach na długie lata.

fotograf na studniówkę Radom Kielce Lublin

Fotograf na studniówkę Radom, Kielce, Lublin – kontakt

Poniżej znajdziecie kontakt do fotografa. Fotograf na studniówkę – Radom, Kielce, Lublin – Łukasz Gromolak – zapraszam do kontaktu telefonicznego pod numerem +48 607 265 770 lub mailowego gromolak@gmail.com

Do usłyszenia i do zobaczenia na Waszej studniówce!