Fotograf na komunię Legnica – zdjęcia z komunii świętej w Legnicy

Fotograf na komunię w mieście Legnica – Łukasz Gromolak. Zajmuję się profesjonalnie fotografią komunijną od wielu lat – mam doświadczenie w fotografowaniu małych (do 20 dzieci), średnich (20-50 dzieci) i dużych grup (do 200 osób) dzieci. Zdjęcia z komunii świętej w Legnicy obejmują fotografowanie podczas Mszy Świętej komunijnej. Po Mszy mogę dla Was wykonać zdjęcia grupowe, klasowe lub w mniejszych grupkach – z rodzicami, z księdzem itp.

Kto może zamówić zdjęcia z komunii świętej? Najczęściej zamawiającym jest jeden z rodziców. Zdarza się także, choć rzadziej, że to parafia jest stroną zamawiającą. Czasem na umowie widnieje kilku zamawiających – rodziców, którzy reprezentują poszczególne klasy. Pierwsza komunia święta to wyjątkowy moment w życiu rodziny i dziecka. Zdjęcia komunijne są wspaniałą pamiątką wyjątkowego, pierwszego spotkania dziecka ze Stwórcą w takiej formie.

fotograf na komunię Legnica - zdjęcia z komunii świętej w Legnicy
Zdjęcie grupowe dzieci pierwszokomunijnych wykonane w kościele w Legnicy, przy ołtarzu

Fotograf na komunię Legnica – portfolio zdjęć komunijnych

Jeśli potrzebny jest Wam fotograf na pierwszą komunię świętą w mieście Legnica, który wykona reportaż z Mszy Świętej, zdjęcia z porannych przygotowań (błogosławieństwa rodziców, uroczystego rozpoczęcia, wejścia do kościoła), zdjęcia grupowe, klasowe i rodzinne po zakończeniu Mszy Świętej – doskonale trafiliście. Mogę dla Was wykonać także indywidualne sesje komunijne w plenerze. Mogę także być obecny dodatkowy dzień, podczas białego tygodnia, aby np. wykonać zdjęcia z księdzem lub inne fotografowie rodzinne. Zapraszam serdecznie do sprawdzenia mojego portfolio zdjęć komunijnych.

Każda pierwsza komunia święta jest wyjątkowym wydarzeniem, niezależnie od liczby dzieci. Profesjonalny reportaż w kościele to wspaniała pamiątka. Warto zatrudnić profesjonalnego fotografa, która wykona wspaniałą pamiątkę na najwyższym poziomie. Po Mszy świętej mamy zwykle czas na to, aby wykonać zdjęcia rodzinne, z chrzestnymi, rodzicami i księdzem.

Fotografia komunijna Legnica – oferta i cennik

Fotografia komunijna w mieście Legnica – oferta i cennik zdjęć z komunii świętej obejmuje usługę fotograficzną dla całej grupy, klasy, parafii lub szkoły. Poniższa oferta ma charakter informacyjny i orientacyjny. Szczegółową i spersonalizowaną wycenę będę w stanie przedstawić po otrzymaniu zapytania o dostępność terminu.

Oferta i cennik 2024-2025 – Fotografia komunijna Legnica, cena zdjęć

Fotografia komunijna Legnica – nazwa pakietuLiczba fotografówCena usługi
Reportaż z Komunii Świętej Legnica – Pakiet 1
(mniejsza uroczystość, do 20 dzieci)
1od 2500 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Legnica – Pakiet 2
(średnia uroczystość, do 20-50 osób)
2od 3000 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Legnica – Pakiet 3
(duża uroczystość, 50-200 dzieci)
2od 5000 PLN
Fotograf na komunię Legnica – Zapytaj o wycenę i ofertę

Fotograf na komunię świętą w Legnicy – zapytaj o dostępność terminu i cenę

Za pośrednictwem poniższego formularza kontaktowego możesz mnie zapytać o dokładną cenę (i wycenę) oraz dostępność terminu na zdjęcia komunijne w Twoim mieście. Na każdą wiadomość odpowiem w ciągu 24 godzin. W formularzu podaj takie informacje, jak: termin, lokalizacja, liczba dzieci przystępujących do pierwszej komunii świętej.

Fotograf na komunię Legnica – zapytaj o wolny termin i wycenę!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe

Reportaż z pierwszej komunii świętej w Legnicy

Co jest najważniejsze w fotografii komunijnej? Według mnie to, aby sfotografować wszystkie dzieci, w możliwie „sprawiedliwy” sposób – bez faworyzowania i pomijania kogokolwiek. Zależy mi, aby każde dziecko miało zdjęcia z przyjmowania komunii świętej, w ławce, ze świecą. Reportaż z pierwszej komunii świętej może zostać wykonany nie tylko w Legnicy – pracuję często we WrocławiuPoznaniu, na ŚląskuŁódźWarszawaKrakówBydgoszcz – tutaj także mogę wykonać profesjonalna zdjęcia komunijne. Jako fotograf na komunię odwiedzam także GdańskBiałystokSzczecinOlsztyn, Toruń, Bydgoszcz. Fotografia komunijna to także Jelenia GóraWałbrzychSosnowiec.

Na tej stronie możesz przeczytać o przygotowaniu dzieci do pierwszej komunii świętej.

fotograf na komunię Legnica - zdjęcia z komunii świętej w Legnicy
Dzieci przyjmujące Pierwszą Komunię Świętą – zdjęcia z mszy w Legnicy

Zdjęcia z komunii w Legnicy

Fotograf na komunię Legnica – wykonam dla Was zdjęcia z komunii świętej, która jest organizowana na terenie Legnicy, które sprostają nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom rodziców. Fotografie dostarczę do 1 m-ca w formie galerii online. Do fotografowania komunii świętej podchodzę z pełnym zaangażowaniem (komunia święta to wyjątkowe wydarzenie w życiu parafii, rodziny i samego dziecka). Posiadam legitymację uprawniającą mnie do fotografowania w kościele. Sesja komunijna – czyli indywidualna usługa dla dziecka i jednej rodziny – taką sesję komunijną mogę dla Was wykonać po Mszy Świętej, podczas białego tygodnia lub na przyjęciu komunijnym.

fotograf na komunię Legnica - zdjęcia z komunii świętej w Legnicy

W moim portfolio, oprócz fotografii komunijnej, znajdziecie także fotografię ślubną. Ze zdjęciami ślubnymi jestem związany od wielu lat. Wykonuję reportaże ze ślubów i wesele na terenie Polski i za granicą. Wykonuję także sesje plenerowe – poślubne lub narzeczeńskie.

fotograf na komunię Legnica - zdjęcia z komunii świętej w Legnicy

Fotografowanie komunii świętej Legnica

Fotografia komunijna Legnica – co jeszcze powinniście wiedzieć? Fotografowanie komunii świętej to zadanie, którego podejmuję się sam (przy grupach do 20 dzieci) lub wraz z drugim fotografem (przy większych grupach dzieci). Piękne zdjęcia to wyjątkowe wspomnienia (tak, jak wyjątkowa jest komunia święta). Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą – z przyjemnością wykonam dla Was usługę reportażu. Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług. Usługa wykonywana zostanie na najwyższym poziomie, na profesjonalnym sprzęcie i w sposób możliwie jak najbardziej dyskretny, aby nie zaburzać przebiegu Mszy Świętej.

fotograf na komunię Legnica - zdjęcia z komunii świętej w Legnicy

Sesja komunijna Legnica

Sesja komunijna Legnica to zdjęcia rodzinne, które najczęściej powstają na przyjęciu komunijnym, po Mszy Świętej. Indywidualna sesja komunijna może również zostać wykonana podczas białego tygodnia – na taki krótki plener możemy umówić się przed popołudniową Mszą Świętą. Wiem z doświadczenia, że takie zdjęcia (z rodzicami, dziadkami, chrzestnymi, rodzeństwem) są ważne dla dziecka. To pamiątka na długie lata. Warto pomyśleć o oprawie zdjęć komunijnych – oferuję fotoksiążki (drewniane lub skórzane) w eleganckim etui – sprawdź moją ofertę fotoalbumów. Fotograf na komunię świętą Łukasz Gromolak – do usłyszenia!

Jak wybrać najlepszego fotografa, specjalistę w fotografii komunijnej?

Poniżej znajdziesz krótki poradnik (pisany z perspektywy fotografa komunijnego, którym jestem;) na temat tego, jak wybrać najlepszego fotografa na komunię świętą – prawdziwego specjalistę w dziedzinie fotografii komunijnej:

 1. profesjonalny fotograf posiada sprzęt, który jest cichy i rejestruje obraz na 2 kartach pamięci
 2. sprawdzony usługodawca przeszedł kurs liturgiczny i ma specjalną legitymację
 3. wybierz fotografa, który wystawia faktury, prowadzi firmę i dostarczy zdjęcia komunijne w krótkim terminie
 4. obejrzyj pełne reportaże fotograficzne z uroczystości
 5. jest wielu fotografów, którzy swój zawód traktują dorywczo – wybierz takiego usługodawcę, który w pełni poświęca się fotografii komunijnej
 6. sprawdź, czy możesz umówić się z fotografem na sesje w plenerze lub zdjęcia na uroczystości rodzinnej (np. przyjęcie komunijne)

Wybierając fotografa komunijnego postaw na profesjonalistę, który posiada wieloletnie doświadczenie w fotografowaniu uroczystości kościelnych.

fotograf na komunię Legnica - zdjęcia z komunii świętej w Legnicy

TOP 5 kościołów na organizację komunii świętej w Legnicy

Poniżej znajdziesz subiektywną listę – TOP 5 najpiękniejszych kościołów na organizację uroczystości pierwszej komunii świętej w Legnicy. Niezależnie od wybranej lokalizacji, fotograf na komunię (którym jestem ;) wykona dla Was usługę na najwyższym poziomie, w sposób dyskretny i z szacunkiem dla wszystkich, którzy są obecni podczas Mszy Świętej.

 1. Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Legnicy
 2. Parafia św. Jadwigi Śląskiej w Legnicy
 3. Parafia św. Tadeusza Apostoła w Legnicy
 4. Parafia św. Wojciecha w Legnicy
 5. Parafia św. Joachima i Anny w Legnicy

Fotografia ślubna Legnica

Interesuje Cię fotografia ślubna w Legnicy? Planujesz ślub, wesele lub przyjęcie w Legnicy lub na terenie województwa dolnośląskiego? Sprawdź moją ofertę fotografii ślubnej – fotografuję śluby i wesela nie tylko na Dolnym Śląsku, ale także w całej Polsce i za granicą. Sesje ślubne (plener ślubny, sesja narzeczeńska) mogą zostać wykonane w kraju i poza jego granicami. Jeśli zależy Ci na profesjonalnej oprawie zdjęć ślubnych, to może Cię zainteresować moja oferta fotoksiążek – wykonuję albumy w oprawie ze skóry naturalnej, eko-skóry i drewna.

fotograf na komunię Legnica - zdjęcia z komunii świętej w Legnicy

Fotograf na komunię Legnica – kontakt

Kontakt do fotografa na pierwszą komunię świętą w mieście Legnica:

tel. +48 607265770

e-mail: gromolak@gmail.com

Z przyjemnością podejmę się wykonania zdjęć przedstawiającą komunię świętą Waszych dzieci. Jako fotograf na komunię wiem, jak ważne są to zdjęcia i wiem, jak fotografować, aby nie przeszkadzać w przebiegu Mszy Świętej w kościele. Profesjonalna fotografia komunijna to moja pasja – tworzę wyjątkowe wspomnienia, które są pamiątką na długie lata. Fotografia komunijna w moim wykonaniu sprosta oczekiwaniom najbardziej wymagających zamawiających. Fotografuję najczęściej we współpracy z drugim fotografem. Z fotografią komunijną jestem związany od wielu lat. Indywidualne sesje komunijne mogą zostać wykonane nie tylko w sobotę lub niedzielę, ale także w dowolnym dniu tygodnia. Na tej stronie znajdziecie wiele zdjęć poświęconych fotografii komunijnej. Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług, do sprawdzenia mojej oferty i cennika oraz do rezerwacji terminów na reportaż z pierwszej komunii świętej.

fotograf na komunię Legnica - zdjęcia z komunii świętej w Legnicy
Dzieci przekazujące znak pokoju podczas mszy komunijnej – zdjęcie reportażowe wykonane w Legnicy