FOTOGRAF NA WESELE – ILE KOSZTUJE?

Potrzebny Ci fotograf na wesele? Dobrze trafiłaś/trafiłeś! Jako fotograf ślubny działam od kilkunastu lat. Pracuję zarówno w Polsce, jak i za granicą, w dużych aglomeracjach i niewielkich miejscowościach. Chętnie przyjmuję zaproszenia od par młodych, towarzysząc im od przygotowań do oczepin (choć zakres czasowy może być inny, w zależności od naszych ustaleń). :) Więcej o moim podejściu do fotografii przeczytasz tutaj. Ile kosztuje profesjonalny fotograf na wesele? Cennik fotografa ślubnego – zadzwoń lub napisz do mnie, a dostaniesz odpowiedź, w której znajdzie się przygotowana specjalnie dla Ciebie, spersonalizowana oferta fotografii ślubnej.

Fotograf na wesele - cennik i oferta

Fotograf na wesele – zapytaj o dostępność terminu

Jeśli już wiesz w jakim terminie chciałabyś/chciałbyś, aby odbył się Twój ślub – nie zwlekaj i zapytaj mnie o dostępność terminu na wykonanie zdjęć ślubnych. Jako fotograf na wesele często jestem „bookowany” z rocznym lub nawet 2-letnim wyprzedzeniem. Rezerwacja terminu to gwarancja, że będę mógł być obecny na Twojej uroczystości.

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe

Jak znaleźć fotografa ślubnego? Oferta fotografii ślubnej

Rozpoczynając przygotowania do ślubu, wiele par zastanawia się, jak znaleźć fotografa ślubnego. Warto rozpocząć poszukiwania od ustalenia własnych oczekiwań, a następnie… przeglądać zdjęcia ślubne (portfolio fotografów ślubnych), bo to przede wszystkim one są wizytówką fotografa ślubnego. Ostatni krok to wynajęcie fotografa ślubnego, czyli podpisanie umowy. Oferta fotografii ślubnej zawiera w sobie informacje, które będą podstawą wyboru fotografa.

Fotograf na wesele - cennik i oferta

Cena za reportaż ślubny – co na nią wpływa? Tłumaczy fotograf na wesele

Na mojej stronie internetowej nie znajdziesz prostej odpowiedzi na pytanie „ile kosztuje fotograf ślubny„. Cena usług świadczonych przez fotografa ślubnego zależy od kilku czynników i, co zaskakujące, czas, jaki spędzam na Waszej uroczystości ma stosunkowo niewielkie znaczenie.

Od czego ostatecznie zależy cena za reportaż ślubny? Co właściwie na nią wpływa i ile kosztują zdjęcia ślubne? Jak pewnie się spodziewaliście, to zależy, m.in. od czynników, takich jak:

✔️ Umiejętności fotografa ślubnego

Dobry fotograf ślubny to taki, który nie osiada na laurach, ale cały czas się rozwija. Przeglądając oferty fotografów ślubnych, zwróćcie uwagę na ich umiejętności oraz stosunek do doskonalenia się. Warsztat pracy fotografa ślubnego to nie tylko sprzęt, ale konkretne kompetencje zdobywane w trakcie szkoleń, warsztatów itd. Profesjonalny fotograf ślubny szkoli się w zakresie warsztatu, obsługi programów graficznych czy umiejętności marketingowych i społecznych. To, ile kosztuje fotograf, zależy w znacznej mierze od tego, jak dużo wydaje na własny rozwój.

✔️ Sprzęt i inne narzędzia pracy

Ceny fotografów ślubnych zależą także od tego, jakim sprzętem fotografują. Dobry aparat fotograficzny stworzony dla profesjonalistów to koszt ok. 10 tys. zł. Poważny fachowiec przyjeżdża na zlecenie z dwoma aparatami – backup to podstawa! Obiektywy to kolejne wydatki. Niektóre „szkła” kosztują nawet kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy złotych. Do tego doliczmy inny sprzęt, np. komputery, które poradzą sobie z montażem dzieła, jakim jest film ślubny, programy do obróbki zdjęć, projektowania fotoksiążek, wystawiania faktur, galeria online – lista jest baaaardzo długa.

✔️ Koszty stałe

Fotografowie ślubni to przedsiębiorcy, którzy płacą podatki od swojej działalności, opłacają rachunki za wynajem studia lub siedziby firmy, ponoszą wydatki w związku z reklamą lub innymi formami pozyskiwania klientów itd.

✔️ Koszt dojazdu i noclegu

Jeśli zastawiacie się, ile kosztuje fotograf na wesele, weźcie pod uwagę także koszt „talerzyka”. Usługodawca też człowiek – niezręcznie byłoby mu wyciągać własne kanapki i termos, kiedy goście jedzą. ;) O cenie usługi decyduje też koszt dojazdu. Ja rozwiązałem to w taki sposób, że dojazd w promieniu 50 km od Wrocławia jest wliczony w cenę reportażu. Jeśli Wasza uroczystość odbywa się dalej, należy liczyć się ze wzrostem kosztu usługi. Od odległości zależy także to, czy będę potrzebował nocleg.

✔️ Sesja ślubna – w dniu ślubu czy w innym dniu? Tłumaczy fotograf na wesele

Chętnie wykonam dla Was sesję ślubną w trakcie wesela. Takie rozwiązanie wydaje mi się najkorzystniejsze, m.in. dlatego, że jesteście wtedy pełni emocji i tacy pięknie rozświetleni, że szkoda zmarnować ten blask. :)Jeśli jednak marzy Wam się sesja w górach albo nad morzem, konieczne będzie ustalenie dodatkowego terminu – na to również jestem otwarty. Taka sesja to jednak dodatkowy koszt, który ostatecznie wpływa na to, ile kosztuje fotograf ślubny. Zamów sesję plenerową – to piękna pamiątka. ;)

✔️ Obróbka

Fotograf ślubny pracuje nad Waszymi zdjęciami nie tylko w dniu ślubu. Wykonanie to jedno. Kiedy opadnie pył taneczny unoszący się nad parkietem, fotograf przystępuje do selekcji materiału. Ja podczas jednego wesela wykonuję kilka tysięcy zdjęć (zwykle 3000-10000). Kiedy już wybiorę kilkaset najlepszych, przystępuję do obróbki, co zajmuje mi kolejne godziny. To także wpływa na ostateczny koszt usługi.

✔️ Drugi fotograf, sesja narzeczeńska, fotoksiążki – czyli dodatkowe usługi

W przypadku dużych imprez może się okazać, że będzie potrzebny drugi fotograf. Piękne zdjęcia i kompletny reportaż ślubny to mój priorytet, dlatego w trosce o jakość czasami korzystam ze wsparcia drugiego fachowca. Na ostateczną cenę usługi może wpłynąć też sesja narzeczeńska. Po co sesja narzeczeńska? Może ona np. zastąpić sesję plenerową, a zdjęcia narzeczeńskie mogą stanowić element zaproszenia, podziękowań dla rodziców itd. Sesja narzeczeńska to również świetne urozmaicenie podróży przedślubnej. ;)W mojej ofercie znajdziecie także fotoksiążki, które projektuję zgodnie z sugestiami klientów. Znajdują się w nich fotografie wybrane przeze mnie lub przez pary młode.

✔️ Termin

Szukanie usługodawców w sezonie ślubnym może być niewdzięcznym zadaniem, ponieważ niejedna para młoda rezerwuje termin z kilkuletnim wyprzedzeniem. Fotograf ślubny last minute może zaprezentować oferty z rabatem.

✔️ Film ślubny

Reportaż ślubny może być wzbogacony dodatkiem, jakim jest film ślubny. Niejedna para młoda decyduje się na takie rozwiązanie. Kamerzysta to jednak dodatkowy koszt. Część nowożeńców decyduje się tylko na fotograficzny reportaż ślubny.

Jak widzicie, koszt fotografa to rozbudowane zagadnienie. :) Pamiętajcie, aby przed przystąpieniem do poszukiwania fotografa określić akceptowane przez siebie półki cenowe.

Fotograf na wesele - cennik i oferta

Fotograf na ślub – jak wybrać najlepszego fotografa na przyjęcie?

Jakie cechy powinien mieć fotograf ślubny a konkretnie fotograf na Wasz ślub cywilny, kościelny, humanistyczny? Profesjonalizm, komunikatywność, indywidualny, rozpoznawalny styl – to moim zdaniem kluczowe „trio” pożądanych cech fotografa ślubnego. Ważne są także szczegóły oferty, np. ilość zdjęć, ich forma, dodatkowe usługi itd. Przeglądajcie oferty przed podjęciem ostatecznej decyzji! Musicie pamiętać, że to Wy podejmujecie decyzję, a między Wami i fotografem powinna wystąpić chemia. :)

Fotograf na wesele Wrocław – dlaczego warto zatrudnić fotografa?

Fotografie ze ślubu to pamiątka na całe życie! Jeśli zastanawiasz się, dlaczego warto zatrudnić fotografa, wyobraź sobie swój wymarzony salon, w którym spędzasz czas wraz z rodziną i delektujesz się galerią pięknych zdjęć ślubnych na najbardziej wyeksponowanej ścianie. Fajna perspektywa, prawda? Fotograf na wesele Wrocław – skontaktuj się ze mną już dziś, a zrealizuję dla Ciebie reportaż ślubny, do którego będziesz z przyjemnością wracał.

Fotograf na wesele - cennik i oferta

Plenerowa sesja ślubna – dlaczego warto ją zamówić?

Zdjęcia z przygotowań, ślubu i wesela składają się na reportaż ślubny. Dobrze jednak zapewnić sobie jeszcze atrakcyjny dodatek, jakim niewątpliwie jest plenerowa sesja ślubna. Dlaczego warto ją zamówić? Być morze uwielbiacie góry albo Waszą wspólną pasją jest jazda konna i chcielibyście w wystąpić w pełnym ślubnym rynsztunku w ukochanej scenerii? Reportaż ślubny to nie wszystko! Fotografia ślubna to znacznie więcej.

Fotograf na wesele - cennik i oferta

Dlaczego zostałem fotografem ślubnym? Co fotograf ślubny myśli o swojej pracy?

W trakcie sesji ślubnej emocje krążą w powietrzu. Dla mnie to niewinna używka, która sprawia, że moje życie jest bardziej kolorowe i ciekawsze. Co fotograf ślubny myśli o swojej pracy? Ja ją uwielbiam! Gdybyście zapytali mnie, dlaczego zostałem fotografem ślubnym, odpowiedziałbym Wam, że z powodu emocji. Fotografia ślubna to przede wszystkim ludzie – ich historie, uczucia, oczekiwania, plany. Zdjęcia ślubny to fragment Waszej rzeczywistości, takiej, jaką widzi fotograf ślubny. Pary młode to piękni ludzie, którzy z nadzieją patrzą we wspólną przyszłość.

Fotograf ślubny – co znajdziesz w mojej ofercie?

Jako fotograf ślubny z przyjemnością uwiecznię Wasz najważniejszy dzień – przedślubne przygotowania w domu, hotelu, uroczystość w kościele, urzędzie oraz zabawę na sali weselnej lub w restauracji. Możemy spotkać się także później, w trakcie sesji plenerowej – w wybranym przez Was miejscu, w Polsce albo za granicą. Jestem elastyczny i z przyjemnością spełniam marzenia pary młodej. Co znajdziesz w mojej ofercie? Przede wszystkim autorskie zdjęcia, które jako całość stanowią opowieść o Waszej miłości.

Fotograf na wesele - cennik i oferta

Jak wygląda współpraca z fotografem weselnym?

Ilu fotografów, tyle stylów pracy i fotografii. Ślub to jedno z kluczowych wydarzeń w życiu, dlatego warto podejść poważnie do jego organizacji. Wybór fotografa ślubnego ma duże znaczenie. Zanim podejmiecie decyzję w tej sprawie, dowiedzcie się, jak wygląda współpraca z fotografem weselnym. Najlepszy sposób to przejrzenie źródeł informacji o fotografie, np. witryna internetowa, opinie w sieci itp. W dalszej kolejności warto zaaranżować spotkanie – na żywo albo online. To ważny etap przygotowań do ślubu i wesela.

Fotograf na wesele - cennik i oferta

Portfolio fotografa – na co zwrócić uwagę?

Przeglądając portfolio fotografa/fotografów zwróćcie uwagę np. na styl fotografii, kompozycję reportażu, kolorystykę zdjęć. Zastanówcie się, jak wyobrażacie sobie fotograficzną opowieść o własnym ślubie. Pamiętajcie, by skoncentrować się na ślubach i weselach zrealizowanych w najbardziej interesujących Was stylach. Przeglądając portfolio fotografa, macie okazję ocenić doświadczenie fotografa, którego chcecie zatrudnić. Dobrze jest również zobaczyć realizacje wykonane w miejscach, w których sami chcecie zorganizować ślub, wesele albo plener. Koniecznie obejrzyj pełne reportaże fotograficzne, które prezentuje fotograf.

Ile dostanę zdjęć ze ślubu i wesela?

Zdjęcia ślubne to pamiątka na całe życie, dlatego warto podejść poważnie do współpracy z fotografem ślubnym. „Ile dostanę zdjęć ze ślubu i wesela” – to jedno z kluczowych pytań, które warto zadać, zanim zamówicie reportaż ślubny. Fotografowie oferują różnorodne pakiety i usługi dodatkowe. Jako Wasz fotograf ślubny dostarczam Wam reportaż ślubny w formie galerii online, zabezpieczonej hasłem, które sami udostępniacie gościom. Jeśli zamówicie sesje plenerową albo marzy Wam się sesja narzeczeńska portretująca ulotne chwile beztroski, otrzymacie kolejnych kilkadziesiąt fotografii.

Jak wygląda oferta? – fotograf na wesele

Fotograf na wesele, fotograf ślubny – jeśli szukacie kogoś takiego, warto pytać poszczególnych usługodawców, jak wygląda ich oferta. Ja przygotowuję dla moich klientów ofertę w formie kilkustronicowego dokumentu, w której przedstawiam, co konkretnie, jako Wasz fotograf ślubny, mogę Wam zaoferować. Zachęcam również do telefonowania. Fotografia ślubna to mój konik, dlatego potrafię opowiadać o niej długo i zajmująco.

Fotograf na wesele – oferta i cennik

Oferta zdjęć ślubnych – pakiet nr 1Oferta zdjęć ślubnych – pakiet nr 3Oferta zdjęć ślubnych – pakiet nr 2
6 godzin fotografowania, minimum 250 zdjęć, cena od 2000 PLN9 godzin fotografowania, minimum 350 zdjęć, cena od 3000 PLN12 godzin fotografowania, minimum 500 zdjęć, cena od 3500 PLN
Sprawdź ofertęSprawdź ofertęSprawdź ofertę
Fotograf na wesele – oferta i cennik zdjęć ślubnych
Fotograf na wesele - cennik i oferta

Sesja narzeczeńska – czy warto zamówić sesję narzeczeńską?

Jako fotograf ślubny, który żadnej pracy się nie boi, realizuję również takie przedsięwzięcia, jak sesja narzeczeńska. Pewnie zastanawiacie się, czy warto zamówić sesję narzeczeńską. Postaram się przekonać Was, że tak, warto!

Wspomnienie na całe życie

Sesja narzeczeńska to doskonała okazja, aby uwiecznić piękne chwile przed ślubem. Fotografie będą stanowić niezapomnianą pamiątkę na całe życie, która pozwoli Wam wracać do tych wyjątkowych momentów w przyszłości.

Tworzenie więzi

Sesja narzeczeńska daje Wam możliwość spędzenia czasu razem przed ślubem i zacieśnienia więzi. Przez wspólną zabawę i relaksujące doświadczenie z fotografem, będziecie mieli okazję jeszcze lepiej poznać się nawzajem i poczuć się komfortowo przed obiektywem. To może pomóc wzbogacić Waszą więź emocjonalną.

Zdjęcia do zaproszeń ślubnych i dekoracji

Zdjęcia z sesji narzeczeńskiej mogą być doskonałym uzupełnieniem dla zaproszeń ślubnych. Możecie wybrać jedno lub kilka ulubionych ujęć i użyć ich jako grafiki na zaproszeniach, co doda im osobistego i wyjątkowego charakteru. Dodatkowo, zdjęcia mogą być wykorzystane do dekoracji na przyjęciu weselnym, na stołach, w albumach gości lub na prezentach dla najbliższych.

Zaufanie do fotografa

Sesja narzeczeńska daje Wam okazję do zapoznania się z pracą fotografa przed samym ślubem. Możecie ocenić styl, umiejętności i jakość zdjęć, co pomoże Wam zbudować większe zaufanie do fotografa. Jeśli sesja narzeczeńska zostanie wykonana z sukcesem i spełni Wasze oczekiwania, będziecie mieć większą pewność, że fotograf zrobi wspaniałą robotę podczas ślubu.

Zdobądź pewność siebie przed obiektywem

Dla wielu osób sesja zdjęciowa może być stresująca, zwłaszcza jeśli nie jesteście przyzwyczajeni do pozowania. Sesja narzeczeńska daje Wam możliwość oswojenia się z obiektywem, nauczenia się kilku trików i nabrania pewności siebie przed ważnym dniem ślubu. W rezultacie, podczas ślubu będziecie bardziej naturalni i swobodni, a fotografie będą wyglądać jeszcze lepiej.

Kreatywność i zabawa

Sesja narzeczeńska pozwala Wam wyrazić swoją kreatywność i osobowość. Możecie wybrać miejsce, które ma dla Was szczególne znaczenie, lub temat, który odzwierciedla Waszą osobowość.

Fotograf na wesele - cennik i oferta

Sesja ślubna i sesja narzeczeńska – krótki poradnik – jak się przygotować?

Fotografia ślubna to nie tylko reportaż polegający na poszukiwaniu żywych, naturalnych kadrów. To także sesja ślubna i sesja narzeczeńska, które zwiększają ilość zdjęć. Przed sesją wybieramy miejsce – w Polsce lub za granicą. Realizowałem plenery w górach, nad oceanem, na łonie natury, a nawet… w piekarni! Zastanawiacie się, jak się przygotować do sesji? Oto krótki poradnik. W trakcie sesji możecie występować w strojach ślubnych, ale możecie również postawić na mniej oficjalny look. Ważne, abyście w danej konwencji czuli się dobrze i naturalnie – Wasze samopoczucie i nastawienie ma ogromny wpływ na jakość współpracy i efekty. Plener ślubny to wspaniała przygoda i okazja do odbywania wycieczek krajoznawczych! Wiem, co mówię. W trakcie podróży z parami zebrałem kilka ciekawych wspomnień i anegdot.

Fotograf na wesele - cennik i oferta

O czym jeszcze warto pamiętać, wybierając fotografa na ślub?

Fotografia ślubna to rozległa dziedzina. Dobry fotograf ślubny musi mieć doświadczenie w wielu różnorodnych rodzajach fotografii: reportażowej, eventowej, produktowej itd. Doświadczenie to jednak nie wszystko! Liczy się także osobowość. Skontaktuj się ze mną. Fotograf powinien nie tylko robić zdjęcia, ale także doradzać, rozładowywać napięcie (np. żartem), ocenić czy dane miejsce jest odpowiednie na plener ślubny. Istnieje wiele czynników decydujących o powodzeniu współpracy. Najważniejsza jest chyba jednak „chemia”. Ważne, abyście polubili Waszego fotografa i aby w Waszych oczach wyróżniał się na tle innych fotografów. Będzie przecież towarzyszył Wam na przygotowaniach, ślubie, weselu, a może także na sesji plenerowej.

Czas oczekiwania na zdjęcia ślubne

Wesele dobiegło końca, fotograf ślubny wrócił do domu i… co dalej? Później nadchodzi czas oczekiwania. Moi klienci czekają na zdjęcia ślubne 30 dni. Po takim czasie reportaż pojawia się w galerii online zabezpieczonej hasłem.

Fotograf na wesele - cennik i oferta

Ile kosztuje fotograf na wesele? Cennik fotografa ślubnego

Czy ilość zdjęć ma wpływ na cenę? Tak, ale nie jest on decydujący. Cennik fotografa ślubnego zależy od kilku czynników, o których wspomniałem wyżej. Ile kosztuje fotograf na wesele? Odezwijcie się do mnie, a przedstawię Wam indywidualną wycenę. Pamiętajcie, aby podać miejsce i termin uroczystości, liczbę osób oraz oczekiwany czas trwania mojej pracy. Moi klienci, oprócz obrobionych kilkuset zdjęć, otrzymują wszystkie wykonane fotografie w wersji surowej, tzn. niepoddane obróbce i retuszowi. Ostatecznie ilość zdjęć może więc okazać się bardzo duża.

Fotograf na wesele - cennik i oferta

Fotograf na wesele – gdzie pracuje?

Gdzie pracuje fotograf na wesele? Niemal wszędzie tam, gdzie go zaprosicie! To prawdziwa gratka dla miłośników podróży. Chętnie wykonam dla Was zdjęcia w Polsce i za granicą. Mieszkam w okolicach Wrocławia, ale pokonywanie dużych odległości w drodze do pracy nie stanowi dla mnie przeszkody.

Wesele za granicą – fotograf z Polski poleci razem z Tobą

Planujesz wesele za granicą, ale zależy Ci na tym, by fotograf ślubny przyleciał z Tobą z Polski? Z przyjemnością uczestniczę w takich podróżach. Fotografia ślubna, plener ślubny, moim zadaniem, zasługują na najlepszą oprawę! Palmy, górskie zbocza czy tarasy widokowe na drapaczach chmur nadają się do tego idealnie! :) Fotograf ślubny żadnych wyzwań się nie boi! Zobacz jak sfotografowałem ślub na Costa del Sol: https://www.gromolak.net/magda-jan-zdjecia-slubne-slonecznej-hiszpanii-andaluzja/

Fotograf na wesele - cennik i oferta

Fotograf na ślub cywilny

Urząd czy plener – wykonam dla Was zdjęcia wszędzie tam, gdzie sobie wymarzycie. Jeśli zaplanowaliście ślub cywilny, mogę Wam towarzyszyć. Gwarantuję, że zdjęcia, jakie ode mnie otrzymacie, będą pełne emocji. Fotograf na ślub cywilny – jeśli szukacie kogoś takiego, polecam się!

Fotograf na wesele - cennik i oferta

Reportaż ślubny Wrocław, Warszawa, Kraków, Poznań, Łódź

Jako fotograf ślubny działam na terenie Polski i za granicą. Możecie zamówić u mnie reportaż ślubny realizowanych w miastach, takich jak: Wrocław, Warszawa, Kraków, Poznań, Łódź. Pracuję także w innych miejscowościach: Kłodzko, Świdnica, Wałbrzych, Jelenia Góra, Lubin, Złotoryja, Legnica, Głogów, Bolesławiec, Opole, Katowice, Gliwice, Chorzów, Zabrze, Rybnik, Bytom, Częstochowa, Wieluń, Poznań, Gniezno, Kalisz, Leszno, Konin, Piła, Września, Ostrów Wielkopolski, Kościan, Koło, Rawicz – to zaledwie część spośród wielu różnych możliwości. ;) Zdjęcia ślubne chętnie wykonam w miastach takich, jak: Szczecin, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Lubin, Lublin, Białystok, Rzeszów. Naturalna fotografia ślubna możliwa jest również w miastach: Kielce, Radom, Tarnów, Mielec, Nowy Sącz, Siedlce, Płock, Włocławek, Inowrocław, Gniezno, Konin, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Kołobrzeg, Słupsk, Koszalin, Lębork, Władysławowo, Hel, Bydgoszcz :) Tam także mogę zrealizować nie tylko reportaż, ale i plener ślubny.

O czym pamiętać, szukając fotografa ślubnego

Zdjęcia to pamiątka na całe życie, dlatego warto podejść poważnie do wyboru fotografa ślubnego. O czym pamiętać? Przede wszystkim zastanówcie się, jak ma wyglądać Wasz wymarzony reportaż i porównajcie oczekiwania i oferty poszczególnych fotografów ślubnych. Zastanówcie się nie tylko nad stylem, kadrowaniem czy obróbką, ale określcie też widełki cenowe czy oczekiwaną ilość zdjęć.

Fotograf na wesele - cennik i oferta

Profesjonalny fotograf – co ode mnie dostaniesz?

Co dostarczy Ci profesjonalny fotograf ślubny? Przede wszystkim piękny, emocjonujący reportaż. Co jeszcze ode mnie dostaniesz? Na pewno czas, uwagę, garść cennych porad, wsparcie. Możesz liczyć też na inne korzyści, jak np. galeria online, fotoksiążki, a także wzruszający i/lub zabawny slideshow, który będziesz z dumą pokazywać rodzinie i przyjaciołom. Fotoksiążki mogą zostać wykonane w oprawie drewnianej, skórzanej, z tkaniny lub eko-skóry. Dostępne formaty od 20×30 cm, przez 30×30 cm, do 25×38 cm. Projektuję również albumy 30×40 cm.

Fotografia ślubna Wrocław, Polska

Jako fotograf ślubny spędzam sporo czasu w samochodzie! Fotografia ślubna Wrocław to dziedzina, w której można zgrabnie łączyć zamiłowanie do piękna, silnych emocji i… podróży! Terenem mojej zawodowej działalności często jest Wrocław, jednak nie ograniczam się do tego obszaru. Cała Polska bywa moim „miejscem pracy”.

Fotograf na wesele - cennik i oferta

Plener ślubny – najciekawsze propozycje w Polsce

Jeśli marzysz o sesji ślubnej w dodatkowym terminie, dobrze trafiłeś! Realizuję taką usługę. Razem wybierzmy miejsce na plener ślubny i wyruszmy w sentymentalną podróż, z którem przywieziemy piękne wspomnienia i zdjęcia, które chwytają za serce! Oto kilka celów podróży, które przygodzą mi do głowy. Być może któreś z nich to dla Was wymarzony plener:

 1. Bieszczady (kto także uwielbia połoniny?)
 2. Morskie Oko (lub doliny o wschodzie słońca)
 3. Wrocław (np. Wzgórze Partyzantów, okolice Odry)
 4. Okolice Zamek Królewskiego w Warszawie
 5. Malbork
 6. Gdańsk
 7. Zakopane
 8. Kraków (Stare Miasto, Kopiec Kraka – Krakusa)
 9. Sandomierz
 10. Ojców
 11. Karkonosze (Szklarska Poręba, Karpacz)
 12. Jezioro Białe
 13. Gdynia, Sopot (molo, plaża)
 14. Kaszuby
 15. Olsztyn
 16. Tatrzański Park Narodowy (Kasprowy Wierch)
 17. Zamek Książ
 18. Górki Zachętowskie
 19. Lublin
 20. Mazury
Fotograf na wesele - cennik i oferta

Więcej propozycji miejsc na wykonanie zdjęć znajdziesz tutaj: https://www.gromolak.net/slubna-sesja-plenerowa-propozycje-miejsc/

Zainteresowała Cię moja oferta? A może masz inne propozycje, po głowie chodzi Ci inny plener? Wyruszamy w plener? W moim poradniku znajdziesz wiele przydatnych informacji. Skontaktuj się ze mną i zapytaj o wolny termin. Chętnie pojawię się na Twoim ślubie, a także zrealizuję dla Ciebie inne usługi (jak np. dodatkowa sesja, plener).