Fotograf na ślub cywilny Katowice – zdjęcia na ślubie cywilnym w Katowicach

Cześć! Fotografuję śluby cywilne. Jeśli planujesz zawrzeć związek małżeński i potrzebny jest Ci profesjonalny fotograf ślubny, który wykona zdjęcia na ślubie cywilnym w Katowicach – zgłaszam swoją gotowość! Mogę być obecny nie tylko w Urzędzie Stanu Cywilnego, ale również podczas porannych przygotowań przedślubnych. Chętnie udokumentuję także, jako fotograf na ślub cywilny Katowice, przyjęcie po ślubie cywilnym. Jestem fotografem ślubnym, który lubi jasne, naturalne i nasycone kolory. Gotowe zdjęcia będą dostępne do 30 dni od terminu ślubu cywilnego. Zapraszam serdecznie do sprawdzenia mojego portfolio i do kontaktu.

Fotograf na ślub cywilny Katowice - Urząd Stanu Cywilnego
Zdjęcie wykonane podczas plenerowego ślubu cywilnego i humanistycznego w Katowicach

Fotograf na ślub cywilny Katowice, Gliwice – portfolio zdjęć ślubnych

Sprawdź moje portfolio zdjęć ślubnych! Zobacz jakie wykonuję zdjęcia dla Pary Młodej, fotografując ślub cywilny m.in. w mieście Katowice lub Gliwice. Jeśli potrzebny jest Wam profesjonalny fotograf ślubny, który dostarczy Wam zdjęcia na najwyższym poziomie (i w krótkim terminie) – zapraszam do kontaktu. Fotograf ślubny Katowice, Gliwice – tak możecie mnie znaleźć w internecie.

Fotografowanie ślubu cywilnego Katowice – oferta i cennik

Ile dokładnie kosztuje fotografowanie ślubu cywilnego w mieście Katowice? Poniżej dostępna jest moja oferta i cennik z podziałem na 3 pakiety. Jeśli planujesz ślub cywilny przed kierownikiem urzędu stanu cywilnego i nie wiesz jeszcze, na który pakiet się zdecydować, jak zorganizować dzień ślubu i przyjęcia – skontaktuj się ze mną. Chętnie pomogę i doradzę w organizacji tego wyjątkowego dnia i samej ceremonii zaślubin.

Ile dokładnie kosztuje fotograf ślubny, pracujący na ślubach w Urzędach Stanu Cywilnego? Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na ten temat.

Pakiet nr 1 – ślub cywilny Katowice

Pakiet nr 1 obejmuje fotografowanie ślubu cywilnego w Katowicach. Cena usługi wynosi 1500 PLN brutto.

Jakie zdjęcia dla Was wykonam?

  • zdjęcia Waszego przyjazdu/przyjścia do Urzędu Stanu Cywilnego
  • wejście do USC
  • zdjęcia podczas całej ceremonii – moment przysięgi, nakładania obrączek, podpisywania dokumentów przez Parę Młodą i świadków
  • życzenia od gości
  • zdjęcie grupowe, fotografie rodzinne
  • krótką sesję plenerową dla Młodej Pary

Fotografie trafią do Was w terminie 30 dni. Otrzymacie minimum 30-50 zdjęć poddanych obróbce i retuszowi (lub więcej, jeśli na ślubie będzie więcej gości). Oprócz obrobionych zdjęć, otrzymacie ode mnie pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie wykonane zdjęcia ślubne. Galeria on-line na hasło – tak będą dostępne dla Was i dla Waszych gości gotowe fotografie ślubne.

Pakiet nr 1 – podsumowanie – cennik:

Pakiet nr 1 – ślub cywilny KatowiceSzczegółowe informacje:
koszt usługi 1500 PLN
liczba zdjęć poddanych obróbce i retuszowi 30-50 fotografii
czas obecności fotografa ok. 1 godz
termin dostarczenia zdjęć 30 dni
forma dostarczenia zdjęć galeria on-line zabezpieczona hasłem
pakiet dokumentacyjny (wszystkie wykonane zdj.) link do google drive

Pakiet nr 2 – ślub cywilny w Katowicach i zdjęcia na przyjęciu weselnym

Pakiet nr 2 obejmuje zdjęcia nie tylko podczas ślubu cywilnego w Katowicach, ale także fotografowanie na przyjęciu weselnym. Pakiet nr 2 to koszt 2000 PLN brutto. Podczas takiego przyjęcia jestem dostępny dodatkowe ok. 2-2.5 godziny. Sfotografuję toasty, rozmowy przy stołach, krojenie tortu, ew. życzenia. To doskonała okazja do wykonania dodatkowych zdjęć grupowych, rodzinnych i sesji dla młodej pary.

Fotografowanie podczas przyjęcia to dodatkowe 40-100 fotografii. Liczba zdjęć zależeć będzie od liczby gości, wydarzeń, atrakcji itd.

Tak samo jak w przypadku pakietu nr 1, otrzymacie zdjęcia do 30 dni w formie galerii online (zdjęcia poddane obróbce i retuszowi).

Trafi do Was także pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie wykonane zdjęcia na ślubie cywilnym w Katowicach i przyjęciu po ślubie cywilnym.

Pakiet nr 2 – podsumowanie – cennik:

Pakiet nr 2 – ślub cywilny KatowiceSzczegółowe informacje:
koszt usługi 2000 PLN
liczba zdjęć poddanych obróbce i retuszowi 70-150 fotografii
czas obecności fotografa ok. 3 godz.
termin dostarczenia zdjęć 30 dni
forma dostarczenia zdjęć galeria on-line zabezpieczona hasłem
pakiet dokumentacyjny (wszystkie wykonane zdj.) link do google drive

Pakiet nr 3 – zdjęcia na przygotowaniach, ślub cywilny w Katowicach i przyjęcie

Pakiet nr 3 to nie tylko zdjęcia na ślubie cywilnym (to zostało opisane w pakiecie nr 1) i na przyjęciu po ślubie cywilnym (to opisałem szczegółowo powyżej), ale także fotografowanie przygotowań przedślubnych. Pakiet nr 3 to koszt 2250 PLN brutto.

Podczas przygotowań jestem z Wami obecny ok. 1-2 godziny. To dodatkowo minimum 30-50 fotografii ślubnych. Na przygotowaniach przed ślubem cywilnym w Katowicach lub Gliwicach fotografuję i detale (Wasze ślubne stroje, biżuterię, kwiaty) i ludzi – Narzeczonych, Wasze rodziny i przyjaciół – wszystkich, którzy Wam towarzyszą podczas przygotowań do ślubu cywilnego.

Z przygotowań przedślubnych otrzymacie wiele pięknych, pamiątkowych fotografii. Trafią do Was także wszystkie wykonane przeze mnie zdjęcia ślubne tego dnia (pakiet dokumentacyjny).

Zdjęcia w formie galerii online, zabezpieczonej hasłem, będziecie mogli wygodnie przesyłać Waszym najbliższym. Gotowe fotografie trafią do Was najpóźniej do 1 m-ca od dnia ślubu cywilnego.

Pakiet nr 3 – podsumowanie – cennik:

Pakiet nr 3 – ślub cywilny KatowiceSzczegółowe informacje:
koszt usługi 2250 PLN
liczba zdjęć poddanych obróbce i retuszowi 100-200 fotografii
czas obecności fotografa ok. 4-5 godz.
termin dostarczenia zdjęć 30 dni
forma dostarczenia zdjęć galeria on-line zabezpieczona hasłem
pakiet dokumentacyjny (wszystkie wykonane zdj.) link do google drive

WIĘKSZE PAKIETY, FOTOGRAFOWANIE WESELA

Chcesz, abym był obecny 4, 8 lub 12 godzin na przyjęciu lub weselu? Sprawdź moją pełną ofertę dotyczącą fotografowania wesel. Z 12 godzinnego reportażu ślubnego dostarczam minimum 500 fotografii poddanych obróbce i retuszowi.

Pamiętaj o profesjonalnej oprawie zdjęć ślubnych. Sprawdź moją ofertę fotoksiążek!

Fotograf na ślub cywilny Katowice - Urząd Stanu Cywilnego
Jako fotograf ślub cywilny Katowice fotografuję często śluby cywilne w plenerze – na zdjęciach Ewelina i Paweł. Ich ślub odbył się w Zagroda Jutrzenki 5

Zdjęcia na ślubie cywilnym Katowice – czy warto?

Czy warto zatrudnić profesjonalnego fotografa ślubnego, który wykona zdjęcia na ślubie cywilnym (w Urzędzie Stanu Cywilnego, na terenie hotelu, restauracji, sali weselnej lub w plenerze) w mieście Katowice? Zdecydowanie tak. Profesjonalista wie najlepiej, jak sfotografować moment udzielenia ślubu, nakładania obrączek, jak ustawić się przy zdjęciach grupowych. Taki fotograf wykona dla Was krótką sesję plenerową. Taka sesja ślubna to coś, co każda para młoda wspomina z przyjemnością po latah! Może być również obecny na porannych przygotowaniach lub na przyjęciu po ślubie cywilnym.

Urząd Stanu Cywilnego Katowice ślub cywilny

Fotografia ślubna Katowice, Gliwice, Śląsk – to m.in. tutaj chętnie sfotografuję ślub cywilny. Jeśli miejscem ceremonii zaślubin jest Urząd Stanu Cywilnego – dajcie znać w który dzień i o której godzinie planowana jest ceremonia zaślubin. Jeśli będę dostępny, z przyjemnością sfotografuję zawarcie małżeństwa przez Was. Fotograf na ślub cywilny – zapraszam do skorzystania z moich usług.

Wiem, że organizacja ślubu nie jest łatwym zadaniem. Aby ceremonia cywilna wyszła pięknie, trzeba zgrać wiele czynników. Fotograf na ślub cywilny to tylko jedna z kwestii, którą trzeba załatwić. Zawarcie małżeństwa to także nierzadko dekoracje ślubne, oprawa muzyczna, organizacja przyjęcia w restauracji.

Organizujecie ślub cywilny? Jeśli znacie już termin i miejsce ceremonii, koniecznie skontaktujcie się mną, możliwie jak najszybciej, ponieważ w sezonie ślubnym terminy w kalendarzu uciekają jak świeże bułeczki. Wykonam dla Was nie tylko zdjęcia w dniu zawarcia małżeństwa (czyli reportaż ze ślubu cywilnego), ale także sesję zdjęciową po zawieranym związku małżeńskim (np. w okolicy USC). W niektórych przypadkach wykonuję również takie sesje w innym terminie. Fotograf na ślub cywilny Katowice – zapraszam do kontaktu.

Fotograf na ślub cywilny Katowice - Urząd Stanu Cywilnego
Kolaż zdjęć ze ślubu cywilnego w Urzędzie Stanu Cywilnego

Reportaż fotograficzny ze ślubu cywilnego Katowice

Co dokładnie obejmuje reportaż fotograficzny ze ślubu cywilnego, który może mieć miejsce w takich miastach, jak np. Katowice lub Gliwice? Wykonam profesjonalne zdjęcia ślubne przedstawiające moment podpisania i zawarcia aktu małżeństwa, nałożenia obrączek w Urzędzie Stanu Cywilnego, podczas udzielenia ślubu. Sfotografuję życzenia od gości. W miarę możliwości sfotografuję każdego, kto będzie obecny na ceremonii cywilnej. Wykonam zdjęcia z Waszego przyjazdu i przyjścia do USC. Po ślubie mogę dla Was wykonać fotografie grupowe, rodzinne i w każdej innej konfiguracji. Wykonam dla Was również krótką sesję plenerową.

Mogę być obecny również na porannych przygotowaniach – dodatkowe 1-2 godziny. Jeśli będziecie mieć takie życzenie, to chętnie zostanę z Wami dłużej, na przyjęciu po ślubie cywilnym w Katowicach.

Fotograf na ślub cywilny Katowice - Urząd Stanu Cywilnego

Czas oczekiwania na termin ślubu cywilnego w Katowicach

Jaki jest obecnie czas oczekiwania na termin ślubu cywilnego w Katowicach? Wszystko zależy od tego, w jakim terminie (w ciągu roku) planujecie wziąć ślub cywilny. Jeśli jest to czas wakacyjny (od maja do września, w dużym zaokrągleniu), to może być Wam trudniej znaleźć dogodny termin ślubu cywilnego. Jeśli planujecie ślub cywilny Katowice w innym terminie, będzie Wam łatwiej dopasować się do harmonogramu pracy Urzędu Stanu Cywilnego w Katowicach. Fotograf na ślub cywilny – Łukasz Gromolak.

Pamiętajcie, że nie musicie zawierać ślubu w sobotę – macie do dyspozycji wszystkie dni tygodnia! Ślub może zostać zawarty również poza USC, np. w plenerze lub na terenie restauracji, sali weselnej, hotelu.

Dokumentu do ślubu cywilnego

Jakie dokumenty są potrzebne do zawarcia małżeństwa (do ślubu cywilnego?) Wszelkie informacje znajdziecie na tej stronie: https://www.gov.pl/web/gov/wez-slub-cywilny – dowiecie się tutaj kto może wziąć ślub cywilny, jak to zrobić, ile to kosztuje, jaki jest czas oczekiwania na możliwość zawarcia cywilnego związku małżeńskiego. Artykuł porusza także kwestię nazwisk małżonków oraz dzieci.

Planujesz wziąć ślub, ale nie wiesz jak rozwiązać kwestię drugiego nazwiska, kiedy odebrać akt małżeństwa lub w jakim momencie okazać dowód osobisty lub potwierdzenie przelewu? Czy potrzebujecie zezwolenie sądu? Wszelkich niezbędnych informacji związanych ze ślubem cywilnym (w tym koszty ślubu cywilnego) udzieli wam Urząd Stanu Cywilnego.

Zdjęcia na ślubie cywilnym w Katowicach – zapytaj o dostępność terminu!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe

Czas oczekiwania na zdjęcia ślubne

Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia ślubne, które wykonam dla Was na ślubie cywilnym (i ew. na przygotowaniach lub przyjęciu po ślubie cywilnym) wynosi do 30 dni kalendarzowych od dnia ślubu.

Fotograf na ślub cywilny Katowice - Urząd Stanu Cywilnego

W jakiej formie dostarczam gotowe zdjęcia ze ślubu cywilnego?

Gotowe zdjęcia ze ślubu cywilnego (i ew. przygotowań lub przyjęcia po ślubie cywilnym) dostarczam w formie galerii on-line zabezpieczonej hasłem. Trafią do Was także wszystkie wykonane przeze mnie zdjęcia ślubne, w formie pakietu dokumentacyjnego (link do google drive).

Fotograf na ślub cywilny Katowice - Urząd Stanu Cywilnego

Fotografowanie przygotowań do ślubu cywilnego na Śląsku

W organizacji ślubu cywilnego ważne jest zaplanowanie tego, na czym Wam zależy. Jako doświadczony fotograf ślubny Katowice proponuję, abym rozpoczął swoją pracę od dokumentowania przygotowań do ślubu cywilnego (w Katowicach, w Gliwicach lub na Śląsku). Fotografowanie zwykle rozpoczyna się na 2-3 godziny przed ślubem.

Fotograf na ślub cywilny Katowice - Urząd Stanu Cywilnego

Zdjęcia na przyjęciu po ślubie cywilnym w Katowicach lub na Śląsku

Jeśli szukacie fotografa ślubnego, który wykonałby dla Was nie tylko reportaż z USC, ale także profesjonalne zdjęcia ślubne na przyjęciu po ślubie cywilnym (m.in. w Gliwicach, Katowicach lub na całym Śląsku) – zgłaszam swoją gotowość!

Na przyjęciu mogę być obecny ok. 2-2.5 godziny. W tym czasie mogą powstać fotografie przy stołach, zdjęcia podczas krojenia tortu, toastów i życzeń. Możemy wykonać dodatkowe zdjęcia grupowe i rodzinne oraz sesję plenerową nie tylko z parą młodą, ale również np. ze świadkami.

Fotografuję nie tylko ślub cywilny! Fotografia ślubna to także ślub kościelny lub ślub humanistyczny. Mogę zatem być obecny nie tylko w Urzędzie Stanu Cywilnego, ale także w kościele lub w plenerze. Jeśli jest Wam potrzebny profesjonalny fotograf na ślub cywilny, kościelny lub humanistyczny, jeśli lubicie romantyczne zdjęcia ślubne – zapraszam do kontaktu. Jeśli będę dostępne w tym wyjątkowym dniu ślubu, to z przyjemnością wykonam dla Was piękne zdjęcia na Waszym ślubie. Praca dla Par Młodych to dla mnie czysta przyjemność.

Fotograf na ślub cywilny Katowice - Urząd Stanu Cywilnego

Fotografowanie ślubu cywilnego Katowice, Gliwice, Zabrze, Bytom, Sosnowiec

Mam duże doświadczenie w fotografii ślubnej. Sfotografowałem ponad 200-250 ślubów i wesel na terenie całej Polski. Jeśli szukasz fotografa, który wie, jak wykonać piękne, naturalne i subtelne zdjęcia ślubne – zgłaszam swoją gotowość! :) Fotografowanie ślubu cywilnego możliwe jest m.in. tutaj: Katowice, Zabrze, Sosnowiec, Gliwice i Bytom.

W fotografii ślubnej najbardziej cenię sobie kontakt z Parami Młodymi. W zawodzie fotografa ślubnego lubię towarzyszenie zakochanym podczas tego wyjątkowego dnia ślubu cywilnego. Pracuję nie tylko w Urzędzie Stanu Cywilnego, często fotografuję śluby cywilny w plenerze lub takie, które są fotografowane na terenie restauracji, hotelu.

Fotograf na ślub cywilny Katowice - Urząd Stanu Cywilnego

Ruda Śląska, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów i Jaworzno – zdjęcia na ślubie cywilnym

Inne miasta, które chętnie odwiedzam, będąc fotografem ślubnym, to m.in. Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza, Jaworzno. Zdjęcia na ślubie cywilnym mogę także wykonać tutaj: Tychy i Chorzów. Chętnie spotkam się z Wami na ślubie cywilnym na całym Śląsku!

Fotografując dzień ślubu wykonam dla Was również fotografie przedstawiające, w miarę możliwości, wszystkich gości, którzy będą obecni w dniu ślubu. Ślub cywilny to wyjątkowe wydarzenie – fotografuję moment zawarcia małżeństwa. Fotografia ślubna to również zdjęcia z podpisywania aktu małżeństwa przed parę młodą i świadków. Moment udzielania ślubu cywilnego dokumentuję dyskretnie i uważnie. Podczas zawarcia małżeństwa staram się pozostawać niewidoczny i przemieszczać się tylko tyle, ile to konieczne.

Jeśli szukasz fotografa ślubnego, który jest mobilny, który może być dostępny w każdym Urzędzie Stanu Cywilnego – zgłaszam swoją kandydaturę – ja, fotograf na ślub cywilny Katowice.

Fotograf na ślub cywilny Katowice - Urząd Stanu Cywilnego