Fotograf ślubny Gdynia – fotografia ślubna Gdynia

Cześć! Bardzo chętnie zostanę Waszym fotografem ślubnym! Choć na co dzień nie mieszkam w Gdyni, to często tutaj fotografuję i mój dojazd nie jest dodatkowo płatny. Fotografowanie ślubu i wesela w Trójmieście to dla mnie za każdym razem bardzo duża przyjemność. Fotografia ślubna Gdynia – co jest dla mnie ważne? Lubię naturalne kolory, nasycone zdjęcia ślubne i dynamiczne, reporterskie kadry. Nie lubię sztucznego pozowania i wyuczonych póz. Jako fotograf ślubny Gdynia chcę, aby każda Para Młoda, dla której pracuję, czuła się przy mnie dobrze i swobodnie.

W zawodzie fotografa ślubnego cenię sobie kontakt z Klientami, możliwość poznawania nowych osób i miejsc oraz – przede wszystkim – fotografowania zakochanych ludzi – na terenie sali weselnej, podczas przygotowań, w czasie ceremonii lub na sesjach w plenerze.

fotograf ślubny Gdynia

Sesja ślubna lub narzeczeńska – Park Oliwski

Interesuje Was sesja narzeczeńska lub sesja ślubna w Trójmieście? Szczerze polecam Park Oliwski w Gdańsku, z jego urokliwymi alejkami, starodawnymi mostami i kaskadami strumieni, jest miejscem jakby wyjętym z baśni, idealnym na romantyczną sesję ślubną lub narzeczeńską. Wszystkim, którzy mieszkają w Trójmieście (lub w okolicy Gdańska, Gdyni i Sopotu) polecam to miejsce na organizację wymarzonej sesji. Park jest otoczony zielenią, z historią sięgającą XVIII wieku, znajdziemy tutaj potoki, stawy, barokowy ogród, alejki i zakątki, które są idealnym tłem do subtelnych i romantycznych zdjęć ślubnych.

fotograf ślubny Gdynia
Jako fotograf ślubny Gdynia z przyjemnością fotografuję szczęśliwych i zakochanych nowożeńców!

Sesja ślubna przy klifie – Gdynia Orłowo

Sesja ślubna przy klifie to piękna pamiątka. Sesja plenerowa na plaży w Gdynia Orłowo to wspaniały pomysł dla każdego, kto chce zachować piękne wspomnienia z sesji narzeczeńskiej lub sesji plenerowej (sesji poślubnej). Klif Orłowski, z jego malowniczymi widokami na Bałtyk i okoliczne plaże, stanowi jeden z najbardziej pożądanych i fotograficznych punktów w Trójmieście. Wysoki na około 20 metrów klif, rozciągający się na kilkusetmetrowej długości, oferuje spektakularne tło dla romantycznych zdjęć – zarówno o wschodzie, jak i zachodzie słońca. Sesja ślubna lub sesja narzeczeńska w tej lokalizacji to możliwość pokazania nie tylko Waszych osób, ale także piękna natury, która w tym miejscu w taki sposób postanowiła się objawić ;-)

Pracując jako fotograf ślubny Gdynia, chcę, aby każda sesja narzeczeńska, sesja plenerowa, była dla Was wyjątkową pamiątką, którą możecie się pochwalić przed najbliższymi. Każdą sesję plenerową wykonuję z pasją i zaangażowaniem. Chcę, abyście oglądając zdjęcia z sesji, chcieli przeżyć to jeszcze raz. Dołożę wszelkich starań, abyście na sesji czuli się dobrze i swobodnie.

fotograf ślubny Gdynia Orłowo

Fotografia ślubna Gdynia – romantyczne zdjęcia ślubne

Wszystkie przyszłe młode pary zachęcam do zapoznania się z moim portfolio fotografii ślubnej. Fotografując śluby i wesela staram się wykonać takie zdjęcia, które będą oddawały piękno tego wyjątkowego dnia ślubu. Romantyczne zdjęcia ślubne, pełne emocji, wzruszeń, istotne w Waszym życiu, radość i wzruszenie w każdym kadrze – takie zdjęcia chcę dla Was wykonać. Tak chcę, aby fotografia ślubna Gdynia wyglądała.

Fotograf na wesele w Gdyni – ile kosztuje? Oferta i cennik zdjęć ślubnych

Ile kosztuje fotograf ślubny, a w zasadzie, to jego usługi? :) Poniżej dostępna jest oferta i cennik zdjęć ślubnych, które mogę dla Was wykonać jako fotograf na wesele w Gdyni.

Fotograf ślubny Gdynia – oferta i cennik zdjęć ślubnych w Gdyni

Fotografia ślubna Gdynia – cennikPakiet nr 1 – Zdjęcia ślubne GdyniaPakiet nr 2 – Zdjęcia ślubne GdyniaPakiet nr 3 – Zdjęcia ślubne Gdynia
Liczba zdjęćminimum 30-50 zdjęćminimum 70-150 zdjęćminimum 500 zdjęć
Czas obecności fotografaok. 1 godz.ok. 3 godz.do 12 godzin
Cena usługi (brutto)od 1700 PLNod 2200 PLNod 3500 PLN
Czas oczekiwania na zdjęcia ślubnedo 30 dnido 30 dnido 30 dni
Wielkość uroczystościślub cywilny, kościelny lub humanistycznyślub i przyjęcieślub i wesele
Krótka sesja plenerowa dla Pary Młodej
Zdjęcia grupowe i rodzinne
Wszystkie wykonane zdjęcia
(pakiet dokumentacyjny)
Cennik fotografii ślubnej w Gdyni. Sprawdź także moją ofertę fotoksiążek ślubnych!

Organizujesz duży ślub i wesele w Gdyni?

Sprawdź moją ofertę zdjęć ślubnych obejmującą do 12 godzin fotografowania (poranne przygotowania, ślub, wesele, krótka sesja plenerowa w dniu ślubu, zdjęcia grupowe i rodzinne). Otrzymasz minimum 500 zdjęć poddanych obróbce i retuszowi. Trafią do Ciebie także wszystkie zdjęcia ślubne, które tego dnia wykonam (w formie nieobrobionej).

fotograf ślubny Gdynia
Sesja ślubna na plaży lub na wydmach to doskonała pamiątka dla każdego, kto planuje ślub cywilny, kościelny lub humanistyczny w Gdyni!

Zdjęcia ślubne Gdynia – zapytaj o dostępność terminu i cenę usługi!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe

Jak otrzymacie ode mnie zdjęcia ślubne?

Podczas dnia ślubu wykonam dla Was wiele zdjęć – niektóre z nich zostaną poddane obróbce i retuszowi. Trafią do Was w postaci zdjęć cyfrowych – w formie galerii online. Pozostałe fotografie, nieobrobione, otrzymacie w formie linku do google drive (pakiet dokumentacyjny).

Fotograf ślubny Gdynia – możecie zamówić u mnie również fotoksiążki w oprawie drewnianej lub skórzanej. Oferta i cennik fotoksiążek.

fotograf ślubny Gdynia

Fotograf ślubny Trójmiasto – dlaczego warto zatrudnić profesjonalistę na ślub i wesele?

Podczas organizacji wesela niejedna para młoda z pewnością zastanawia się, czy potrzebują profesjonalnego fotografa do udokumentowania najważniejszych dni w ich życiu. Fotografia ślubna Gdynia to nie jest łatwe zadanie i nie można go, według mnie, powierzać przypadkowym osobom, które nie mają doświadczenia w fotografii ślubnej. Dlaczego warto zatem zatrudnić profesjonalistę na ślub i wesele w Gdyni? Co zyskają przyszłe pary młode zatrudniając fotografa ślubnego w Trójmieście?

 • profesjonalista wykona dla Was zdjęcia na najwyższym poziomie
 • taki fotograf wie, jak ustawić Parę Młodą, gości i jak współpracować z innymi podwykonawcami
 • zawodowiec ma zawsze zapasowy sprzęt i wie jak się zachować w każdej sytuacji
 • w dniu ślubu nie ma czasu na błędy i powtórzenia – wszystko na ślubie i weselu dzieje się 1 raz!
 • u profesjonalnego fotografa możesz także zamówić nie tylko reportaż ślubny, ale także usługi dodatkowe: sesja narzeczeńska, sesja plenerowa poślubna, fotoksiążki
 • profesjonalny fotograf chętnie wykona tradycyjny album

Wybierając fotografa, który udokumentuje Wasz najważniejszy dzień ślubu, przeczytaj opinie w internecie, zapoznaj się dokładnie z portfolio i umową, zapytaj o wolne terminy, czas realizacji usługi i spotkaj się na żywo (lub online) z fotografem aby omówić wszystkie szczegóły dotyczące zdjęć ślubnych.

Fotografia ślubna Gdynia – sprawdź opinie o fotografie ślubnym

Organizujesz ślub i wesele lub przyjęcie weselne? Potrzebny jest Ci fotograf ślubny Gdynia. Jak wybrać tego najlepszego? W pierwszej kolejności sprawdź opinie o fotografie ślubnym. Fotografia ślubna Gdynia – zorientuj się, jak fotograf podchodzi do tej kwestii. Czy chętnie podejmie się wykonania zdjęć na dużym weselu lub przyjęciu? Czy z zapałem podchodzi do sesji ślubnej lub sesji narzeczeńskiej? Czy Gdynia to jedyne, miasto w którym pracuje, czy można go określić mianem „fotograf ślubny Gdańsk”? :)

fotograf ślubny Gdynia

Fotograf na ślub kościelny Trójmiasto, fotograf na ślub cywilny Trójmiasto

Organizujesz ślub kościelny lub cywilny i Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia i Sopot) jest miejscem Twojej ceremonii? Jeśli tak, to potrzebny jest Ci profesjonalny fotograf. Fotografuję śluby kościelne, cywilne i humanistyczne. Mogę wykonać reportaż z Mszy Świętej w zabytkowym kościele, zdjęcia na ślubie cywilnym w Urzędzie Stanu Cywilnego w Gdańsku, Gdyni lub Sopocie lub fotografie na ślubie plenerowym w dowolnym miejscu, które sobie wybierzecie. Zapraszam do kontaktu i rezerwowania terminów na wyjątkowe zdjęcia ślubne, które będą pamiątką na długie lata! :)

fotograf ślubny Gdynia

Najlepsze 20 miejsc na sesję ślubną lub sesję narzeczeńską w Trójmieście

Poniżej znajdziesz najlepsze 30 miejsc na sesję narzeczeńską lub sesję ślubną w Trójmieście. Gdańsk, Sopot, Gdynia – każde z tych miast oferuje wyjątkowe lokalizacje, w których mogą powstać najpiękniejsze sesje plenerowe. Skłaniacie się ku sesji narzeczeńskiej? Wybierzmy się wspólnie na wieczorny spacer po plaży – wykonam dla Was romantyczne zdjęcia, które ozdobią ściany Waszych domów. Interesuje Was sesja ślubna (plener ślubny)? Z przyjemnością wykonam lda Was niezapomniane ujęcia podczas sesji plenerowej!

 • Molo w Sopocie
 • Park Oliwski w Gdańsku
 • Plaża w Gdyni Orłowie
 • Stare Miasto w Gdańsku
 • Wzgórze Pachołek w Oliwie
 • Twierdza Wisłoujście w Gdańsku
 • Klif w Orłowie
 • Europejskie Centrum Solidarności w Gdańsku
 • Molo w Brzeźnie
 • Park Reagana w Gdańsku
 • Latarnia Morska w Gdańsku Nowym Porcie
 • Molo w Jelitkowie
 • Plaża w Sopocie przy molo
 • Zespół parkowo-pałacowy w Sopocie (Pałac Opatów)
 • Bazylika Mariacka w Gdańsku
 • Bulwar Nadmorski w Gdyni
 • Skwer Kościuszki w Gdyni
 • Długi Targ w Gdańsku
 • Park Oruński w Gdańsku
 • Kamienna Góra w Gdyni
fotograf ślubny Gdynia
Sesja narzeczeńska przy zachodzącym słońcu – taka fotografia Gdynia to coś, co lubię!

Jak wybrać fotografa ślubnego? Co jest najważniejsze w fotografii ślubnej?

Jak wybrać tego najlepszego fotografa ślubnego? Co jest najważniejsze w fotografii ślubnej – jak powinien pracować fotograf, aby świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie?

 1. Niech Was nie zwiedzie nowoczesna fotografia ślubna Gdynia, czyli zdjęcia plenerowe na plaży o zachodzie słońca. Obejrzyjcie pełne reportaże ślubne z przygotowań, ślubów i wesel.
 2. Sprawdźcie portfolio fotografa, przeczytajcie opinie w internecie
 3. Przeczytajcie dokładnie umowę, omówcie z fotografem ślubnym jak powinien wyglądać ten wyjątkowy dzień ślubu
 4. Podczas robienia zdjęć fotograf powinien być dyskretny, niewidoczny, ingerować tylko tam, gdzie to konieczne – zapytajcie fotografa, czy tak pracuje?
 5. Fotografia ślubna Gdynia to pamiątka na całe życie – nie warto wybierać fotografa kierując się wyłącznie cennikiem
 6. Profesjonalny fotograf ślubny Gdynia posiada profesjonalny sprzęt, który pozwala mu wykonywać piękne zdjęcia ślubne, które są pamiątką na długie lata
 7. Spotkajcie się z fotografem, zobaczcie, co mówi o swojej pracy, jak traktuje pary młode, gości weselnych, w jakim terminie dostarcza zdjęcia ślubne
 8. Jaka jest jakość zdjęć, które oferuje? Czy wykonuje fotoalbumy i książki ślubne?
 9. Jak podchodzi do dnia Waszego ślubu? Czy prowadzi firmę, działa legalnie, pracuje na podstawie umowy i wystawia faktury?
 10. Obejrzyjcie pełny reportaż ślubny w jego wykonaniu
fotograf ślubny Gdynia