FOTOGRAF NA STUDNIÓWKĘ WROCŁAW

Cześć! Fotograf na studniówkę w mieście Wrocław to ja! Z przyjemnością sfotografuję Waszą studniówkę. Średni czas oczekiwania na zdjęcia ze studniówki, to 20-25 dni. Czas przed maturą, to okres pełen niezapomnianych wydarzeń i niezapomnianych chwil. Jednym z takich momentów jest bal maturalny. Jeśli poszukujesz fotografa na studniówkę Wrocław, który w profesjonalny sposób uwieczni zdjęcia podczas studniówki – jestem do Twojej dyspozycji. Wykonam zdjęcia grupowe, profesjonalnie oświetlone, fotografie podczas tańca i poloneza, zdjęcia przy stołach i w parach. Oficjalne przemowy, rozpoczęcie balu maturalnego – to także znajdziesz na zdjęciach.

Efekt w postaci zdjęć będzie naprawdę zaskakujący. Fotografie pełne energii, ciekawe momenty – najlepsze zdjęcia ze studniówki będą wspaniałą pamiątką. Zapraszam do kontaktu i sprawdzenia dostępności terminu!

Fotograf na studniówkę Wrocław

Zdjęcia ze studniówki Wrocław – oferta i cennik

Jako doświadczony fotograf oferuję możliwość wykonania zdjęć podczas balu maturalnego w mieście Wrocław. Zdjęcia ze studniówki we Wrocławiu – na tej stronie znajduje się oferta i cennik. Cena usługi zależy przede wszystkim od wielkości Waszego balu – im więcej osób będzie brało w nim udział, tym większa ilość fotografów – moich współpracowników – będzie potrzebna. Obsługuję fotograficznie studniówki o dowolnej wielkości – nie straszne mi największe szkoły! Fotograf na studniówkę Wrocław – Łukasz Gromolak – zapraszam do współpracy. Zadzwoń do mnie! :)

Fotograf na studniówkę Wrocław

Zdjęcia ze studniówek Wrocław – cena

Jaka jest dokładna cena usługi? Do takiego waszego pytania będę w stanie dokładnie ustosunkować się po otrzymaniu informacji terminie, miejscu i wielkości balu maturalnego. Do każdego Waszego pytania podchodzę z chęcią odpowiedzi. Zdjęcia ze studniówek w mieście Wrocław otrzymacie w pełnej rozdzielczości. Na przykładowych realizacjach (na jednej z moich ostatnich studniówek) możecie zobaczyć, jak dokładnie wygląda studniówkowy nastrój tego radosnego dnia.

Lubię pracować szybko i dynamicznie na studniówce, tak, aby w wizjerze aparatu pokazywać czas wspanialszych wieczorów. Jako fotograf na studniówkę Wrocław wiem, że profesjonalne uwiecznienie Waszego balu i profesjonalna oferta fotograficzna, to poważne zajęcie, do którego należy podejść z pełnym zaangażowaniem!

Fotograf na studniówkę Wrocław – cena

Fotograf na studniówkę Wrocław – cennikPakiet 1 – fotograf na studniówkę WrocławPakiet 2 – fotograf na studniówkę WrocławPakiet 3 – fotograf na studniówkę Wrocław
Cena pakietu (brutto)zapytaj o cenęzapytaj o cenęzapytaj o cenę
Galeria on-line (zdjęcia po obróbce)TAKTAKTAK
Wszystkie wykonane zdjęcia (JPG)TAKTAKTAK
Czas oczekiwania na reportaż21 dni21 dni21 dni
Ilość fotografów (zależy od wielkości balu)123
Zdjęcia na przygotowaniach do studniówki
Możliwość zamówienia odbitek lub fotoksiążek, albumów
Czas dostępności fotografa / fotografówdo 01:00do 03:00do 03:00
Ilość fotografii:od 300-500 zdjęćod 700 zdjęćod 1000 zdjęć
Fotograf na studniówkę Wrocław

Fotografia studniówkowa Wrocław – zapytaj o dostępność terminu

Jeśli interesuje Cię fotografia studniówkowa w mieście Wrocław, to nie zwlekaj! Zapytaj o dostępność terminu za pomocą poniższego formularza kontaktowego. Sprawdź moje wolne terminy – na studniówkę fotograf nie jest łatwy do znalezienia, nie zwlekaj!. Ważną rolę pełni czas – nie zwlekaj! :)

Na reportażu wykonuję kilka tysięcy zdjęć – ja, fotograf na studniówkę Wrocław. Oprócz zdjęć poddanych obróbce graficznej i retuszowi, otrzymacie wszystkie zdjęcia, które wykonam. Preferuję kontakt e-mailowy. Wierzę, że po naszej współpracy będziecie mogli powiedzieć, że: „będziemy polecali kolejnym rocznikom”!. Gotowe fotografie otrzymacie już w terminie do 1 miesiąca. To jest zatem termin, w jakim fotografie zostaną przekazane. Będą tam nie tylko zdjęcia grupowe, ale też fotografie wykonane podczas poloneza (w pewnym sensie w miejscu poloneza), tańców, przy stołach, podczas oficjalnego rozpoczęcia itp.

Zapytaj o dostępność terminu! :)

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
Fotograf na studniówkę Wrocław

Fotograf na bal maturalny we Wrocławiu

Jako fotograf na bal maturalny (lub na studniówkę fotograf) w naszym ukochanym Wrocławiu wiem, że fotografowanie studniówek to nie jest najłatwiejsze zadanie! W skupieniu czekając na najlepsze zdjęcia obserwuję Was podczas zabaw i tańców. Jako fotograf na studniówkę Wrocław posiadam ogromne doświadczenie zdobyte podczas fotografii ślubnej, eventowej, studniówkowej, rodzinnej i biznesowej.

Fotograf na studniówkę Wrocław – co jeszcze mogę o sobie powiedzieć? Nie straszna mi żadna sala lub lokalizacja, nawet jeśli jest to ciemna sala z ogromną ilością filarów. W mgnieniu oka poradzę sobie z takim miejscem! Na fotografiach nie będzie tego widać.

Na studniówce czasem fotografowanie nie jest łatwe – jestem na to przygotowany! Nie tylko zdjęcia grupowe, ale cały reportaż wyjdzie pięknie! Podczas studniówki większość czasu spędzam na czujnym obserwowaniu bawiących się maturzystów. Jako fotograf na studniówkę Wrocław zapraszam serdecznie do współpracy.

Fotograf na studniówkę Wrocław

Czas oczekiwania na zdjęcia ze 100 -dniówki

Jaki czas dokładnie czas oczekiwania na zdjęcia (gotowe i surowe) ze 100 -dniówki? Fotografie wykonane na studniówce otrzymacie maksymalnie w terminie 1 miesiąca, czyli 30 dni. Czasem zdarza się, ze już w terminie 20-25 dni będę jestem w stanie oddać gotowy materiał fotograficzny. Jako fotograf na studniówkę Wrocław dokładam wszelkich starań, aby zdjęcia były dostarczone nie tylko szybko, ale również, aby zadbać w pełni o backup materiału – Wasze zdjęcia są u mnie bezpieczne!

Fotograf na studniówkę Wrocław

Ile otrzymamy fotografii ze studniówki?

Ile otrzymamy dokładnie fotografii ze studniówki? Na to pytanie ciężko odpowiedzieć nie znając liczby uczestników balu maturalnego. Szacując, może to być od 400-500 do nawet 800-1200 obrobionych fotografii. Jako fotograf na studniówkę Wrocław nie limituję liczby zdjęć – chcę pokazać Wasz bal maturalny w pełny, bogaty i różnorodny sposób.

Fotograf na studniówkę Wrocław

W jakiej formie otrzymamy zdjęcia ze studniówki we Wrocławiu?

Ze studniówki we Wrocławiu otrzymacie zdjęcia w formie galerii on-line, zabezpieczonej hasłem. W jakiej formie dokładnie otrzymamy zdjęcia? Będzie to link do galerii na zewnętrznym, szybkim serwerze. Hasło umożliwi Wam dostęp do zdjęć poddanych obróbce i retuszowi.

Jako fotograf na studniówkę Wrocław udostępnię Wam także link do Google Drive – tam znajdą się zdjęcia surowe, czyli wszystkie, które wykonam podczas Waszego balu maturalnego.

Fotograf na studniówkę Wrocław

Fotograf na półmetek Wrocław

Potrzebny Ci fotograf na półmetek w mieście Wrocław? Jestem do Twojej dyspozycji. Fotografie wykonuję głównie w stolicy Dolnego Śląska. Jestem także dostępny nie tylko we Wrocławiu, ale także w okolicznych miastach, takich jak: Oleśnica, Oława, Świdnica, Legnica, Milicz, Brzeg, Trzebnica, Twardogóra, Bolesławiec, Zgorzelec, Jelenia Góra, Karpacz lub Szklarska Poręba. Warszawa – tutaj także chętnie się pojawię!

Z przyjemnością sfotografuję Wasz półmetek, bal, szkolną imprezę lub inną uroczystość. Fotograf na studniówkę Wrocław jest dostępny również do spotkania na żywo! Jeśli chcesz się spotkać i omówić szczegóły współpracy – zapraszam do kontaktu.

Fotograf na studniówkę Wrocław

Fotograf na bal szkolny Wrocław

Jako fotograf na studniówkę Wrocław jestem również dostępny do znalezienia w internecie pod frazą fotograf na bal szkolny Wrocław. Jeśli organizujesz bal na terenie szkoły podstawowej lub średniej – chętnie będę fotografował na Waszym balu.

Fotograf na studniówkę Wrocław

Kontakt do fotografa

Poniżej znajdziesz kontakt do fotografa. Preferuję kontakt mailowy, ponieważ nie zawsze jestem w stanie odebrać telefon :) Do usłyszenia i do zobaczenia na Twojej studniówce!

Fotograf na studniówkę Wrocław

Zobacz, czym jeszcze się zajmuję!

Zobacz, czym jeszcze się zajmuję. Moje życie zawodowe, to nie tylko fotografia studniówkowa. Realizuję się w zdjęciach ślubnych, wykonywanych zarówno na terenie kraju, jak i za granicą. Sprawdź moje portfolio fotografii ślubnej! :) Znajdziesz tam m.in.