Zdjęcia ślubne Wrocław – Łukasz Gromolak – Fotograf na wesele Wrocław

Wrocław jest wyjątkowym miejscem na mapie regionu. Określane jest mianem miasta spotkań. Jako fotograf na Wesele bardzo chętnie i często tutaj fotografuję. Zdjęcia ślubne w tym mieście praktycznie powstają same! Mnogość sal weselnych, wyjątkowych kościołów, miejsc na plener ślubny jest niepojęta! Wrocław to także bliskość rzeki, ponad 100 mostów, wyjątkowy Rynek, ZOO, Pergola, okolice Odry i Placu Grunwaldzkiego – wszędzie tutaj możemy wykonać wyjątkowe zdjęcia ślubne. Łukasz Gromolak – przeczytaj więcej o mnie i o moim podejściu do zdjęć ślubnych.

Zdjęcia ślubne Wrocław - Fotograf na wesele Wrocław

Fotografując ślub i wesele pragnę, aby każda Para Młoda otrzymała wyjątkowy, naturalny i spójny reportaż ze ślubu i wesela. Możesz także zamówić u mnie sesję w innym terminie oraz wysokiej jakości fotoksiążki. Wrocław i okolice (zwłaszcza w kierunku północnym – okolice Trzebnicy i południowo-zachodnim – w kierunku Legnicy, Wałbrzycha i Karkonoszy) to praktycznie nieskończona ilość wyjątkowych sal i pałacy weselnych.

Jeśli zatem poszukujesz fotografa ślubnego z Wrocławia, który wykona dla Ciebie dynamiczny reportaż ślubny, sesję plenerową – dobrze trafiłaś i trafiłeś! Zapraszam do kontaktu – telefonicznego lub przez formularz kontaktowy. Fotograf ślubny Wrocław – Łukasz Gromolak – jestem do Twojej dyspozycji.

Zapytaj o dostępność terminu

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe

Zdjęcia ślubne Wrocław – spis treści

Jako fotograf ślubny Wrocław chciałbym Ci przedstawić spis treści – zobacz, co znajdziesz w notce, której tematem przewodnim są „Zdjęcia ślubne Wrocław” :)

Oferta zdjęć ślubnych we Wrocławiu

Jako fotograf z Wrocławia (mieszkałem tutaj ok. 8-9 lat, obecnie mieszkam tuż pod Wrocławiem) wiem, gdzie wykonać w tym mieście najpiękniejsze fotografie. Moja oferta zdjęć ślubnych zawiera w sobie m.in. możliwość wykonania sesji narzeczeńskiej lub poślubnej we Wrocławiu.

Sprawdź moją ofertę zdjęć ślubnych we Wrocławiu. Fotografia ślubna Wrocław to nie jest moje dorywcze zajęcie – poświęcam się temu w pełni i fotografuję wiele ślubów i wesel w ciągu roku. Obejrzyj moje portfolio i zapoznaj się z moją ofertą.

Zdjęcia ślubne Wrocław - Fotograf na wesele Wrocław

Poniżej zakochana Para – Dominika i Sambor – taką fotografię ślubną lubię!

Zdjęcia ślubne Wrocław – ile to kosztuje? Oferta i cennik

Poniżej znajdziesz orientacyjny cennik – jeśli zastanawiasz się ile to kosztuje (fotograf, który wykona reportaż ślubny, sesja plenerowa, fotoksiążka). Zdjęcia ślubne w mieście Wrocław (i ceny usług) podzieliłem na kilka pakietów. Osoby organizujące małe uroczystości, jak i wielkie przyjęcia znajdą pakiety dla siebie.

Dobry fotograf wykona różnorodne zdjęcia na 10-osobowym przyjęciu jak i odnajdzie się na balu dla 200-300 osób. Sesja za granicą, zdjęcia o wschodzie słońca, fotografowanie w nocy z lampą błyskową – to wszystko są rzeczy, które powinnaś lub powinieneś u dobrego fotografa znaleźć.

Zdjęcia ślubne Wrocław – oferta i cennik

Oferta zdjęć ślubnych we WrocławiuPakiet 1 – Wrocław i Dolny ŚląskPakiet 2 – Wrocław i Dolny ŚląskPakiet 3 – Wrocław i Dolny Śląsk
Ilość zdj.100-150200-300500 lub więcej
Czas zdj.1-2 godz.3-6 godz.12 godz.
Wielkość uroczystościŚlub cywilny/ kościelny lub małe przyjęcie (na 10-15 osób) w mieście WrocławŚlub i większe przyjęcie (np. 40-60 osób) w mieście WrocławŚlub i duże wesele (70-250 osób) – w mieście Wrocław
Koszt1500-2000 PLN2000-3000 PLN3000-4000 PLN
Krótka sesja w dniu ślubu?TAKTAKTAK
Oferta i cennik zdjęć ślubnych we Wrocławiu

Jak wybrać najlepszego fotografa na wesele we Wrocławiu?

Jeśli zastanawiasz się, jak wybrać najlepszego fotografa na ślub i wesele we Wrocławiu – przeczytaj listę porad, które być może ułatwią wybór najlepszego i polecanego fotografa ślubnego we Wrocławiu.

 • Najlepszy fotograf ślubny Wrocław ma dobre podejście do każdej Młodej Pary
 • Podczas pleneru ślubnego fotograf potrafi Was ustawić i pokierować
 • Profesjonalna fotografia ślubna wymaga bezkompromisowości – sprawdź, czy fotograf ma swoją firmę, zaplecze sprzętowe i doświadczenie
 • Wybierz kogoś, kto dobrze zna Wrocław i miejsca na sesje plenerowe.
 • Fotograf znający Wrocław będzie doskonałym wyborem
 • Jeśli szukacie naturalnych kadrów – sprawdź portfolio fotografa ślubnego – czy potrafi współpracować z Parą Młodą?
 • Przeczytaj stronę o mnie oraz moje podejście, obejrzyj portfolio i sprawdź pełne reportaże fotograficzne! Fotograf Wrocław – to mój chleb powszedni!
 • Wybierz fotografa, który z fotografią ślubną jest mocno związany, dla którego to nie jest zajęcie dodatkowe.
 • W fotografii ślubnej ważne są emocje, znajomość j. angielskiego, elastyczność – czy Twój fotografa posiada takie cechy?
 • Fotograf ślubny Wrocław to prawdziwy fan miasta – zna sale weselne, zwyczaje, zabawy i lokalną tradycję
Zdjęcia ślubne Wrocław - Fotograf na wesele Wrocław

Zdjęcia ślubne Wrocław – zobacz moje portfolio

Jeśli szukasz fotografa ślubnego, któremu bliska jest naturalna fotografia ślubna – dobrze trafiłaś lub trafiłeś! Zdjęcia ślubne, które wykonuję w mieście Wrocław, są naturalne, romantyczne i intymne. Zobacz moje portfolio i przekonaj się, czy takiej fotografii ślubnej właśnie szukasz.

Fotografie ślubne na terenie Wrocławia mogą zostać zrealizowane w wielu różnych miejscach. Przeczytaj mój poradnik – miejsca na sesję ślubną we Wrocławiu.

Lista miejsc na sesję ślubną we Wrocławiu

Jeśli nie wiesz, gdzie we Wrocławiu wykonać sesję ślubną – poniżej znajdziesz moją subiektywną listę miejsc na sesję. Mam nadzieję, że znajdziesz tutaj miejsca, które przypadną Ci do gustu. Jako fotograf ślubny Wrocław chętnie zaproponuję Ci jeszcze bardziej nietypowe miejsca (klimatyczne kawiarnie, gustowne winnice itp.). Więcej lokalizacji na sesję znajdziesz w Poradniku.

 • Galeria Neonów
 • Ostrów Tumski, okolice Odry, most Tumski
 • Park w Pawłowicach
 • Całe Stare Miasto
 • Biblioteka UWr przy Odrze
 • Pergola, Hala 100-lecia, okolice ZOO i Odry
 • Park Szczytnicki
 • Rynek i okolice (np. Jatki)
 • Bulwar X. Dunikowskiego
 • Ogród Japoński
 • Wyspa Słodowa
 • Dach starej kamienicy
 • Prywatny apartament w Sky Tower (ciekawa propozycja, prawda?)
 • Dach galerii handlowej (Renoma, Galeria Dominikańska)
 • okolice Hali Targowej i Wydziału Filologii Polskiej UWr
 • Marina Kleczków i inne nadrzeczne miejsca
Zdjęcia ślubne Wrocław - Fotograf na wesele Wrocław

Łukasz Gromolak – jak fotografuję?

Fotografia ślubna to zajęcie, które jest mi wyjątkowo bliskie. Jako fotograf na wesele z Wrocławia fotografuję dynamicznie – pokazując emocje, uczucia i bliskość Pary Młodej. Chcę uchwycić energię wesela, radość i ruch na zdjęciach. Przywiązuję dużą wagę do dobrych zdjęć grupowych, krótkiej sesji w dniu ślubu i rozładowania napięcia podczas porannych przygotowań :) Dostarczam zdjęcia w krótkim terminie (30 dni). Łukasz Gromolak – Fotograf ślubny – jak jeszcze fotografuję? Na terenie całego Dolnego Śląska, Polski i za granicą.

Możemy wspólnie wybrać się na krótką sesję zagraniczną – często takie zdjęcia da się zorganizować z porannym wylotem i wieczornym powrotem! Mogą stanowić wspaniałą pamiątkę. Choć to nie lada wyzwanie, to często Młode Pary na to się decydują. Fotografa plenerowa w okresie jesienno-zimowym za granicą może okazać się wspaniałą odskocznią od szarej, listopadowej aury :)

Przeczytaj więcej O MNIE i o MOIM PODEJŚCIU do fotografii ślubnej.
Zapraszam także do KONTAKTU :)

Zdjęcia ślubne Wrocław - Fotograf na wesele Wrocław

Fotografia ślubna i weselna we Wrocławiu – czy warto?

Wrocław oferuje wiele niesamowitych miejsc na organizację ślubu, wesela i sesji. Jest pięknym miastem w którym łatwo powstają naturalne zdjęcia. Czy warto zainteresować się takim zagadnieniem, jakim jest fotografia weselna i ślubna we Wrocławiu? Oczywiście, że TAK! :) Jako fotograf ślubny z Wrocławia wiem, że ślub to wyjątkowy dzień, zdjęcia z tego wydarzenia, to wspaniała pamiątka na całe życie. Sesja plenerowa lub sesja narzeczeńska w tym mieście to wspaniała przygoda.

Jeśli szukacie fotografa ślubnego, który kocha fotografię ślubną, to wspaniale trafiliście. Jako fotograf ślubny wykonam dla Was chętnie reportaż ślubny, sesję plenerową, reportaż z dnia ślubu – piękną pamiątkę dla Pary Młodej. Fotograf, którym jestem pragnie, aby zdjęcia ślubne były pamiątką na długie lata. Do każdej Pary Młodej podchodzę indywidualnie tak, aby cały dzień ślubu był sfotografowany w sposób dynamiczny i wyjątkowy. Osobom, których interesuje ślub cywilny – polecam ten poradnik.

Fotografia ślubna Wrocław – to zdecydowanie bardzo dobre połączenie. Wyjątkowe chwile i emocje + miasto, które jest pięknym tłem = to musi się udać!

Zdjęcia ślubne Wrocław - Fotograf na wesele Wrocław

W jakim terminie dostarczam zdjęcia ślubne we Wrocławiu, ile wynosi zadatek, ile zdjęć dostaniemy?

Jeśli zastanawiasz się (będąc zakochaną parą;): ile zdjęć ze ślubu dostaniemy? Ile wynosi zadatek przy podpisaniu umowy? W jakim terminie fotograf dostarcza zdjęcia ślubne? Czy we Wrocławiu są fajne miejsca na sesję? Śpieszę z odpowiedziami: Dostarczam zdjęcia w terminie maksymalnie 30 dni – chyba, że w umowie zastrzegę dłuższy termin (w 95% przypadków jest to właśnie 1 m-c).

 • czas oczekiwania na galerię on-line: 30 dni
 • wysokość zadatku: 1000-1500 PLN (30% wartości Umowy)
 • ilość zdjęć: 12-godzinny reportaż, to minimum 500 zdjęć
 • Każda Para Młoda otrzyma ode mnie także pakiet dokumentacyjny (wszystkie wykonane zdjęcia)

Jeśli masz więcej pytań – skontaktuj się ze mną!

Zdjęcia ślubne Wrocław - Fotograf na wesele Wrocław

Polecany fotograf na wesele Wrocław Łukasz Gromolak – sprawdź opinie Par Młodych

Przeczytaj opinie od Par Młodych. Sprawdź, co o mnie piszą jako o fotografie na wesele. Wrocław nie jest jedynym miastem, w którym fotografuję – obsługuję fotograficznie cały Dolny Śląsk. Łukasz Gromolak – Fotograf ślubny Wrocław – przeczytaj co o mnie mówią! :) Kim jest polecany fotograf na wesele? To ktoś, komu można ufać i powierzyć fotografowanie tego wyjątkowego dnia ślubu. To ktoś, dla kogo hasło „fotografia ślubna Wrocław” brzmi jak zaproszenie do wspaniałej przygody. Więcej opinii tutaj.

Fotograf ślubny - opinie od Par Młodych
Fotograf ślubny - opinie od Par Młodych
Fotograf ślubny - opinie od Par Młodych

Organizujesz ślub i wesele we Wrocławiu i potrzebujesz porad? Oto one!

Jestem wrocławianinem z krwi i kości. Jeśli organizujesz wesele i ślub we Wrocławiu, to z pewnością przydadzą Ci się krótkie porady. Jeśli potrzebujesz porad mówiących jak zorganizować ślub i wesele we Wrocławiu (lub sesję plenerową) – oto one!

 • wykonanie sesji ślubnej powierz profesjonaliście
 • odwiedź wszystkie strony fotografa – abyś wiedział, kim jest i jakie dokładnie zdjęcia wykonuje
 • Spotkaj się z fotografem ślubnym – zapytaj go, jak wygląda w jego wykonaniu plener ślubny i sesja ślubna
 • Wybierz najpiękniejszą salę na wesele – podczas pierwszego spotkania powinnaś wiedzieć, czy to sala dla Ciebie!

Na co jeszcze warto zwrócić uwagę?

 • Fotograf wywołuje u Ciebie łzy szczęścia? To dobry prognostyk dla Waszego ślubu! Jego fotografia będzie wzruszająca.
 • Wybierz doświadczonego fotografa, który sfotografował wiele ślubów!
 • Najpiękniejsze chwile wymagają pełnego zaangażowania – zaufaj profesjonaliście
 • Pełne emocji zdjęcia ślubne to efekt współpracy między Parą, a fotografem ślubnym z Wrocławia
Zdjęcia ślubne Wrocław - Fotograf na wesele Wrocław

Zdjęcia ślubne Dolny Śląsk – Lubin, Oleśnica, Głogów, Wałbrzych, Gniezno, Zielona Góra, Bolesławiec, Kłodzko, Zgorzelec

Nie ograniczam się tylko do miasta Wrocław! Zdjęcia ślubne Dolny Śląsk to także takie lokalizacje, jak np. Głogów, Zgorzelec, Lubin, Gniezno, Wałbrzych, Bolesławiec, Zielona Góra i Kłodzko. Zdjęcia ślubne mogę wykonać w: Kępno, Jelenia Góra, Polkowice, Milicz, Strzelin i Trzebnica. Jako fotograf na wesele odwiedzę Świebodzice, Nowa Ruda, Świdnica, Dzierżoniów, Oleśnica, Oława, Legnica.

Fotograf ślubny Oleśnica – Zdjęcia ślubne Oleśnica

Jesteś oleśniczaninem lub w tym mieście planujesz ślub i wesele? Jestem do Twojej dyspozycji! Jako fotograf ślubny Oleśnica (bo tutaj właśnie mieszkam) z przyjemnością wykonam dla Ciebie reportaż ślubny, sesję plenerową lub zdjęcia ślubne w Oleśnicy. Jeśli interesuje Cię sesja rodzinna Oleśnica, sesja ciążowa lub zdjęcia z okazji chrztu św. w Oleśnicy – zadzwoń lub napisz do mnie. To miasto wież i róż. Wyjątkowe pod względem historii, położenia i architektury. Znajdziemy tutaj stare, ceglane mury, wyjątkowy zamek wraz z otaczającym go parkiem i kościołem – to wyjątkowe lokalizacje, które będą stanowić piękne tło do zdjęć ślubnych w Oleśnicy.

Zdjęcia ślubne Wrocław - Fotograf ślubny Oleśnica

Kontakt z fotografem na wesele we Wrocławiu

Jeśli dotarłaś lub dotarłeś do tego miejsca, to chyba czas na kontakt z fotografem we Wrocławiu. Możesz mnie zaprosić na wesele, ślub lub do wykonania sesji plenerowej. Jestem do Twojej dyspozycji. Zadzwoń i powiedz, czego potrzebujesz. Fotografia ślubna Wrocław – tym właśnie się zajmuję. Zapraszam do KONTAKTU. :)

Zobacz, gdzie fotografuję śluby i wesela:

Przeczytaj inne artykuły związane z tematyką ślubów i sesji plenerowych: