Zdjęcia z Komunii – fotograf na Komunię Świętą

Cześć! Z tej strony Łukasz Gromolak – profesjonalny fotograf na Komunię Świętą. Jeśli interesują Was zdjęcia z Komunii – jestem do Waszej dyspozycji. Fotografuję zarówno małe uroczystości (10-20 osób) jak i te największe komunie (100-200 dzieci). Pracuję na terenie całej Polski – lokalizacja nie ma dla mnie znaczenia, mój dojazd nie jest dodatkowo płatny. Zdjęcia reportażowe z pierwszej Komunii Świętej wykonuję z ogromnym zaangażowaniem i w pełni profesjonalnie – dbając o to, aby każde dziecko miało piękne zdjęcia komunijne oraz o to, aby nie zaburzać przebiegu Mszy Świętej.

Posiadam uprawnienia wydane przez Kurię upoważniające mnie do fotografowania uroczystości kościelnych w całej Polsce. Najczęściej fotografuję razem z drugim fotografem (lub w 3 fotografów, jeśli ilość dzieci przystępujących do Komunii Świętej jest duża). Zdjęcia dostarczam w terminie ok. 2-4 tygodni, w formie galerii online. Fotografując komunię Świętą nie używam lamp błyskowych – poruszam się cicho i dyskretnie. Używam aparatów bezlusterkowych, które są praktycznie bezgłośne. :)

Zapraszam serdecznie do kontaktu i do skorzystania z moich usług.

Zdjęcia z komunii
Zdjęcia z komunii świętej – profesjonalny reportaż dla grupy, szkoły, klasy lub parafii

Zdjęcia z Komunii

Zdjęcia z Komunii są u mnie bezpieczne. Zarówno na etapie fotografowania – pracuję na 2 aparaty, każdy z aparatów ma 2 karty pamięci, jak i podczas późniejszej pracy – odpowiednio archiwizuję i przechowuję zdjęcia tak, aby nic nie zostało utracone.

Pamiątkowe zdjęcia komunijne zostaną do Państwa dostarczone w formie:

  • galeria on-line (zdjęcia poddane obróbce i retuszowi)
  • pakiet dokumentacyjny (wszystkie wykonane zdjęcia, bez obróbki graficznej)

Dodatkowo, mogą Państwo zamówić fotoksiążki, płyty DVD, pendrive, odbitki w formacie 15×23 cm.

Zdjęcie grupowe dzieci komunijnych wraz z księdzem. Fotografia została wykonana po zakończeniu Mszy komunijnej.
Zdjęcie grupowe dzieci komunijnych wraz z księdzem. Fotografia została wykonana po zakończeniu Mszy komunijnej.

Zdjęcia z Komunii Świętej – reportaż fotograficzny z uroczystości

Choć reportaż fotograficzny z uroczystości Pierwszej Komunii Świętej nie należy do najłatwiejszych zadań – chętnie podejmuję się zdjęć nawet w najtrudniejszych kościołach i miejscach. Zdjęcia w ciemnym, małym kościele – żaden problem! Sesja komunijna może obejmować całą szkołę, klasę lub parafię. Jeśli to bardzo duża uroczystość, będę fotografował razem z 2 innymi fotografami.

Zdjęcia z komunii, indywidualne zdjęcia dzieci przed kościołem
Indywidualne zdjęcia komunijne dzieci pod kościołem

Fotograf na Komunię Świętą

Jako fotograf na Komunię Świętą, który wie, że to wielkie wydarzenie, dbam o to, aby zdjęcia komunijne zostały wykonane w pełni profesjonalnie. Pracuję na podstawie umowy. Na każdą usługę wystawiam fakturę. Realizacji reportażu z pierwszej komunii świętej podejmuję się po otrzymaniu zadatku. Zdjęcia dostarczam zawsze w terminie – 3-4 tygodni, nigdy później!

Zdjęcia z komunii
Indywidualne zdjęcia dzieci podczas przyjmowania Komunii Świętej – wykonane przez 2 fotografów, z różnych stron.

Kompleksowe fotografowanie Komunii Świętej – oferta i cennik

Fotografuję zarówno małe, jak i duże uroczystości. Kompleksowe fotografowanie Komunii Świętej obejmuje reportaż w dniu komunii, zdjęcia w białym tygodniu, dodatki w postaci odbitek, fotoksiążek, pendrive, płyt DVD – w zależności od potrzeb Zamawiających. Moja oferta i cennik obejmuje pracę samodzielną lub wraz z 2-3 fotografami.


Szczegółową ofertę będę w stanie przedstawić po otrzymaniu mailowego zapytania opisującego Państwa uroczystość (termin, lokalizacja, ilość dni lub grup, ilość dzieci).

Zdjęcia z komunii, oferta i cennik

Formularz kontaktowy – zapytaj o wycenę i ofertę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej – fotografie pełne emocji

Zdjęcia z komunii

Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej to wyjątkowe wydarzenie w życiu dziecka. W dniu komunii nie tylko przyjmuje Pana Jezusa do swojego serca, ale także spotyka się z bliższą lub dalszą rodziną, ma miejsce przyjęcie po komunii, plener komunijny. To duże wydarzenie (pełne emocji) dla każdego.

Fotografując w kościele, domu bądź restauracji (lub w innym, dowolnym miejscu) jestem świadom doniosłości tego wydarzenia i dokładam wszelkich starań, aby reportaż fotograficzny ukazujący pierwszą komunię świętą wykonać na najwyższym poziomie.

Oferta i cennik fotografowania Komunii Świętej – Zapytaj o szczegółową wycenę podając termin, lokalizację uroczystości oraz liczbę dzieci przystępujących do Komunii Świętej.

Zdjęcia z komunii, cena

Cena usługi, jaką są zdjęcia z komunii, zawsze ustalana jest indywidualnie. Koszt fotografowania całej grupy może wynieść od 1000-1500 PLN do nawet 7.000 PLN przy największych uroczystościach i pracy kilku fotografów. Proszę o przesłanie zapytania – prześlę Państwu spersonalizowaną ofertę.

Zdjęcia z komunii

Ile kosztuje fotografowanie Komunii Świętej?

Ciężko udzielić jednoznacznej odpowiedzi ile kosztuje fotografowanie Komunii Świętej. Na cenę usługi mają wpływ m.in. takie czynniki, jak: lokalizacja, termin (to, czy zdjęcia się odbywają 1 dnia czy w 2 dni), ilość dzieci, ilość grup (Mszy Świętych).

zdjęcia z komunii

Zdjęcia z komunii, cena usługi fotograficznej

Pakiet nr 1 – zdjęcia z komunii – reportaż wykonany przez 1 lub 2 fotografów Pakiet nr 2 – zdjęcia z komunii – indywidualna sesja komunijna
Ile kosztują zdjęcia z komunii? Cena reportażu zależy od liczby dzieci, od tego, czy zdjęcia odbywają się jednego dnia (lub w sobotę i niedzielę), od ilości grup (1 grupa = 1 Msza Święta), od dodatkowych usług (np. zdjęcia jeszcze kolejnego dnia, np. podczas białego tygodnia).

W przypadku największych uroczystości pracuję razem z 2 dodatkowymi fotografami (realizacja zdjęć z komunii przez 3 fotografów)

Zapytaj o indywidualną wycenę
Zdjęcia w domu, parku, pod kościołem (podczas białego tygodnia) lub na przyjęciu po Komunii Świętej – taka usługa wykonywana jest przez 1 fotografa i może zostać zrealizowana na terenie całej Polski.


Zapytaj o indywidualną wycenę
Zadzwoń i zapytaj o szczegółową ofertę! +48 607 265 770

Jak wybrać fotografa na Komunię Świętą?

Zapraszam do przeczytania krótkiego poradnika mówiącego jak wybrać najlepszego fotografa na Komunię Świętą:

  • zatrudnij profesjonalistę, który wykona sesję na najwyższym poziomie
  • sprawdź portfolio fotografa – czy potrafi odnaleźć się w kościele, plenerze
  • zapytaj czy fotograf jest w stanie wykonać zdjęcia w innym dogodnym terminie – np. kolejnego dnia, podczas białego tygodnia
  • na sesję zatrudnij fotografa, który posiada uprawnienia wydane przez kurię
  • warto uwiecznić także moment przygotowań do Komunii – w przypadku indywidualnego reportażu. Czy Twój fotograf wykonuje takie zdjęcia?
  • Zdjęcia z komunii świętej, to pamiątka na długie lata. Sprawdź, czy fotograf prowadzi własną firmę, czy wystawia faktury, czy działa legalnie, czy zdjęcia komunijne dostarcza w terminie.
  • Fotografia komunijna, to umiejętność fotografowania w trudnych, ciemnych i małych kościołach. Sprawdź jak fotograf odnajduje się w takich przestrzeniach – czy ma jasne obiektywy, profesjonalne aparaty, odpowiedni workflow.
  • Obejrzyj jego zdjęcia z sesji komunijnych w plenerze. Taka sesja dla dzieci to również stresujący moment – być może to pierwsze spotkanie z profesjonalnym fotografem. Czy fotograf komunijny potrafi szybko i bez stresu Waszego dziecka wykonać takie zdjęcia?

Łukasz Gromolak – fotograf na Komunię Świętą. Zapytaj o dostępność terminu.

Przeczytaj także więcej o mnie, o moim podejściu. Zapoznaj się z ofertą fotoksiążek.
Obejrzyj pełne reportaże fotograficzne. Możesz także zerknąć do mojego poradnika.

Zdjęcia z komunii
Fotograf wykonujący zdjęcia na komunii – uchwycony podczas pracy.

Sesja komunijna – plenerowe sesje komunijne

Zdjęcia z komunii

Oprócz reportażu w kościele, wykonuję także plenerowe sesje komunijne. To indywidualne spotkania z rodziną – po Komunii w domu bądź restauracji lub w innym terminie, np. podczas białego tygodnia. Taka sesja komunijna, to dobry moment nie tylko na zdjęcia dziecka, ale także na zdjęcia grupowe z rodziną, dziadkami, rodzicami, chrzestnymi, rodzeństwem.

Sesja komunijna – plener – sesja chłopca i dziewczynki

Jeśli interesuje Was sesja komunijna – czyli plener – jestem do Waszej dyspozycji. Sesję mogę wykonać dla chłopca lub dziewczynki. Miejscem zdjęć może być teren kościoła, restauracja, Wasz dom lub np. park. Sesja w innym terminie wyceniana jest indywidualnie w zależności od terminu i lokalizacji. Na sesję proponuję umawiać się już po Komunii Świętej.

sesja komunijna

Fotograf na Komunię Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Katowice, Częstochowa

Jako fotograf na Komunię najczęściej fotografuję w takich miastach, jak. Warszawa, Wrocław, Poznań, Łódź, Kraków. Fotografia komunijna często powstaje również tutaj: Szczecin, Częstochowa, Bydgoszcz, Katowice. Obsługuję fotograficznie całą Polskę – na dole strony znajdziesz wszystkie lokalizacje, w których fotografia komunijna jest możliwa.

Indywidualne lub grupowe zdjęcia komunijne z rodzicami

Podczas reportażu z uroczystości pierwszej komunii świętej wykonuję także indywidualne lub grupowe zdjęcia komunijne – z rodzicami, z księdzem, z chrzestnymi, dziadkami lub w innych „konfiguracjach”. Szczegóły dotyczące fotografowania ustalam zawsze z osobą, która reprezentuje grupę rodziców – np. przewodniczącego rady rodziców tak, aby cały plener komunijny odbył się sprawnie, dynamicznie, bez przestojów.

Indywidualne i grupowe zdjęcia z komunii świętej
Zdjęcia grupowe (z rodzicami, chrzestnymi, dziadkami) wykonane po Mszy Świętej komunijnej pod kościołem

Pierwsza Komunia Święta – sesja zdjęciowa – fotografia komunijna

Sesja komunijna to możliwość wykonania pięknych, indywidualnych zdjęć dziecka. Reportaż podczas wydarzenia, jakim jest Pierwsza Komunia Święta to czas intensywnego fotografowania. Fotografia indywidualna daje możliwość wykonania zdjęć w spokojniejszej atmosferze – jestem w stanie jednej rodzinie poświęcić 1-2 godziny. Sesja zdjęciowa może zostać wykonana pod kościołem, na terenie parku, w restauracji lub w domowym ogrodzie.


Pierwsza Komunia Święta – zobacz, gdzie fotografuję:

Zobacz gdzie fotografuję! Fotografia komunijna to usługa, którą świadczę na terenie całej Polski. Pierwsza Komunia Święta to ważne wydarzenie, które mogę sfotografować nie tylko we Wrocławiu (gdzie mieszkam), ale np. w Zielonej Górze, w Poznaniu, Opolu, Katowicach, Krakowie, Łodzi, Kielcach lub w Warszawie.

Zdjęcia z Komunii Świętej – dolnośląskie – Wrocław, Legnica, Wałbrzych, Głogów, Świdnica, Lubin, Jelenia Góra, Oleśnica, Oława, Dzierżoniów

Fotografia komunijna może powstać w takich miastach, jak np. Głogów, Świdnica, Lubin, Wałbrzych, Legnica, Wrocław. Zdjęcia z Komunii Świętej mogę wykonać we Wrocławiu, w miastach: Jelenia Góra, Oleśnica. Zdjęcia na terenie dolnośląskie to także np. Oława, Dzierżoniów, Bierutów, Trzebnica.

Zdjęcia z komunii, zdjęcie grupowe wykonane po zakończeniu Mszy Świętej
Zdjęcie grupowe dużej liczby dzieci, wykonane na zakończenie Mszy Świętej, przy ołtarzu.

Fotografowanie Komunii Świętej – lubuskie – Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Nowa Sól, Żagań, Żary

Zdjęcia z Komunii Świętej mogę wykonać m.in. w.: Zielona Góra, Żagań, Nowa Sól, Gorzów Wielkopolski. Lubuskie to także Żary. Fotografowanie Komunii Świętej w tym województwie to czysta przyjemność.

Zdjęcia z komunii zielona góra

Zdjęcia z Uroczystości Komunii Świętej – wielkopolskie – Poznań, Kalisz, Konin, Piła, Gniezno, Ostrów Wielkopolski, Leszno, Jarocin

W województwo wielkopolskie chętnie wykonam zdjęcia z Uroczystości Pierwszej Komunii Świętej m. in. w takich miastach, jak Poznań, Konin, Ostrów Wielkopolski, Jarocin i Leszno. Fotografia komunijna jest również możliwa w Kalisz, Piła, Gniezno. Zapraszam do skorzystania z moich usług.

Zdjęcia z komunii kalisz, konin, piła

Zdjęcia z Pierwszej Komunii Świętej – opolskie – Opole, Nysa, Kędzierzyn-Koźle, Brzeg, Prudnik, Kluczbork, Namysłów

Fotografia komunijna może powstać w takich miastach, jak np. Opole, Prudnik, Kluczbork, Brzeg, Nysa, Namysłów. Zdjęcia z Pierwszej Komunii Świętej w woj. opolskie mogę także wykonać w dowolnej, innej lokalizacji w woj. opolskim.

Zdjęcia z komunii opole, nysa

Zdjęcia z Komunii Świętej – śląskie – Katowice, Gliwice, Zabrze, Bytom, Sosnowiec, Ruda Śląska, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Częstochowa

Zdjęcia z Komunii Świętej mogę wykonać m.in. w.: w Katowice, Gliwice, Częstochowa, Chorzów, Tychy, Dąbrowa Górnicza. Śląskie to także Zabrze, Sosnowiec, Bytom lub Ruda Śląska. Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług w zakresie fotografii komunijnej.

Zdjęcia z komunii śląsk, zabrze, bytom

Fotografowanie Komunii Świętej – małopolskie – Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Nowy Targ, Zakopane

Kraków, Tarnów lub Nowy Sącz – tutaj także fotografowanie komunii świętej jest możliwe. Małopolskie to również Zakopane. Jeśli planujecie uroczystość pod Tatrami – jestem do Waszej dyspozycji.

Zdjęcia z komunii tarnów, nowy sącz, kraków, zakopane

Zdjęcia z Uroczystości Komunii Świętej – łódzkie – Łódź, Pabianice, Zgierz, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Wieluń, Radomsko, Sieradz

Zdjęcia z Komunii Świętej mogę wykonać m.in. w.: Łódź, Pabianice lub Zgierz. Chętnie odwiedzę Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów i Wieluń. Podczas uroczystości w Sieradz lub Radomsko mogę wykonać dla Was wyjątkowe fotografie. Chętnie i często odwiedzam woj. łódzkie.

Zdjęcia z komunii pabianice, zgierz

Zdjęcia z Pierwszej Komunii Świętej – świętokrzyskie – Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski

Fotografia komunijna może powstać w takich miastach, jak np. Kielce lub Ostrowiec Świętokrzyski. Zdjęcia z Pierwszej Komunii Świętej w woj. świętokrzyskie – Łukasz Gromolak.

Zdjęcia z komunii kielce

Zdjęcia z Komunii Świętej – mazowieckie – Warszawa, Radom, Płock, Siedlce, Pruszków, Ostrołęka, Legionowo, Otwock, Piaseczno

Mazowieckie, to m. in. takie miasta, jak Warszawa, Ostrołęka, Otwock, Piaseczno, Legionowo, Radom, Pruszków, Płock i Siedlce. Zdjęcia z Komunii Świętej mogą także powstać w takich dzielnicach Warszawy, jak np. Kabaty, Ursynów, Centrum, Mokotów, Wola, Bielany, Bemowo, Targówek, Śródmieście, Wawer, Żoliborz, Wilanów, Włochy, Wesoła, Rembertów, Ochota – tutaj także fotografia komunijna jest możliwa.

Zdjęcia z komunii radom, płock

Fotograf na Komunię – kujawsko-pomorskie – Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz, Inowrocław

Jako fotograf na Komunię Świętą chętnie odwiedzę także kujawsko-pomorskie – np. Inowrocław, Toruń, Bydgoszcz, Włocławek lub Grudziądz.

Zdjęcia z komunii budgoszcz, toruń

Fotograf na Komunię Świętą – zachodnio-pomorskie – Szczecin, Koszalin, Stargard, Kołobrzeg, Świnoujście, Goleniów

Zdjęcia z Komunii Świętej mogę wykonać m.in. w.: Szczecin, Koszalin, Stargard, Goleniów, Świnoujście lub Kołobrzeg. Jako fotograf na Komunię Świętą chętnie odwiedzam również zachodnio-pomorskie aby wykonać tutaj reportaż z tej wyjątkowej uroczystości.

Zdjęcia z komunii szczecin, koszalin

Profesjonalny fotograf na Komunię – pomorskie – Gdańsk, Gdynia, Sopot, Tczew, Wejherowo

Fotografia komunijna może powstać w takich miastach, jak np. Gdańsk, Sopot, Wejherowo, Gdynia, Tczew. Jako profesjonalny fotograf na Komunię chętnie odwiedzam woj. pomorskie – fotografując tutaj różne uroczystości kościelne.

Zdjęcia z komunii gdańsk, gdynia i sopot

Profesjonalny fotograf na Komunię Świętą – warmińsko-mazurskie – Olsztyn, Elbląg, Ełk, Kętrzyn, Iława, Giżycko, Mrągowo

Warmińsko-mazurskie to m.in. Olsztyn, Ełk, Iława, Mrągowo lub Giżycko. Ale także Elbląg i Kętrzyn. Jako profesjonalny fotograf na chrzest, ślub, wesele lub Komunię Święta chętnie odwiedzam te lokalizacje.

Zdjęcia z komunii olsztyn, ełk

Zdjęcia z Komunii Świętej w woj. podlaskim – Białystok, Suwałki, Łomża

Zdjęcia z uroczystości Pierwszej Komunii Świętej w woj. podlaskim również nie stanowią dla mnie problemu – Białystok, Suwałki lub Łomża – zgłaszam swoją gotowość! Jeśli organizują Państwo uroczystość pierwszej komunii świętej w Białymstoku, Łomży lub Suwałkach – zapraszam do kontaktu.

Zdjęcia z komunii białystok, suwałki

Zdjęcia z Pierwszej Komunii Świętej w woj. lubelskim – Lublin, Zamość, Biała Podlaska, Chełm

W województwie lubelskim natomiast zdjęcia reportażowe mogą zostać wykonane w takich miastach, jak Chełm, Lublin, Zamość lub Biała Podlaska. Zdjęcia z Pierwszej Komunii Świętej – zaufaj profesjonaliście.

Zdjęcia z komunii lublin, zamość

Zdjęcia z Uroczystości Komunii Świętej na Podkarpaciu – Rzeszów, Przemyśl, Tarnobrzeg, Stalowa Wola

Na Podkarpaciu możemy spotkać się w takich miastach, jak np. Przemyśl, Rzeszów, Stalowa Wola lub Tarnobrzeg. To są przykładowe miasta w tym województwie, w których mogą powstać najpiękniejsze zdjęcia z uroczystości pierwszej Komunii Świętej.

Zdjęcia z komunii rzeszów, przemyśl

Zapraszam serdecznie do kontaktu i do rezerwacji terminu na profesjonalne zdjęcia z komunii. Do usłyszenia!

Nie tylko fotografia komunijna! Łukasz Gromolak – fotograf na prymicje, bierzmowanie, chrzest i ślub

Tak również możesz mnie znaleźć. Fotografia komunijna nie jest jedynym rodzajem fotografii, którym się zajmuję. Nie tylko takie zdjęcia wykonuję.

Łukasz Gromolak (czyli ja ;) to fotograf, który chętnie sfotografuje prymicje kapłańskie, bierzmowanie, chrzest lub ślub i wesele. Zdjęcia z chrztu (np. we Wrocławiu, w Warszawie, w Krakowie, Poznaniu), z prymicji, ślubne i z bierzmowania to wspaniała pamiątka na długie lata. Jeśli poszukujesz fotografa, który wykona zdjęcia na prymicjach, święceniach kapłańskich, podczas chrztu i chrzcin, na ślubie i na przyjęciu weselnym – jestem do Twojej dyspozycji. Zapraszam do kontaktu i umówienia terminu realizacji zdjęć w kościele lub na przyjęciu.

Kontakt:

tel. +48 607 265 770

e-mail: gromolak@gmail.com

zdjęcia z komunii, prymicji, bierzmowania w Polsce

Inne artykuły związane z fotografią komunijną:

Spis treści: