Fotograf na komunię Lublin – fotografia komunijna Lublin

Łukasz Gromolak – zajmuję się profesjonalną fotografią komunijną. Posiadam uprawnienia do fotografowania uroczystości kościelnych (mam specjalną legitymację od kurii :). Chętnie sfotografuję uroczystość pierwszej komunii świętej w Lublinie – obsługuję fotograficznie całe szkoły, klasy, grupy i parafie. Fotograf na komunię Lublin – to ja! Profesjonalna fotografia komunijna to nie zdjęcia w kościele (z przyjmowania komunii świętej, fotografie w ławkach, indywidualne i grupowe, ze świecą), wykonane przed kościołem (błogosławieństwo rodziców itd.) i po Mszy Świętej komunijnej (zdjęcia grupowe, klasowe, indywidualne z księdzem i rodzinne). Fotografia komunijna to także możliwość zamówienia indywidualnej sesji komunijnej – w dniu komunii lub w innym terminie. Zapraszam do sprawdzenia mojego portfolio, oferty i do kontaktu!

fotograf na komunię Lublin
Fotografia komunijna Lublin – zdjęcie grupy dzieci komunijnych wykonane przy ołtarzu po mszy w Lublinie

Fotograf na komunię świętą Lublin – zobacz portfolio

Pierwsza komunia święta to wyjątkowe wydarzenie wydarzenie w życiu dziecka i całej rodziny. Fotografując komunię świętą dbam o to, aby żadne dziecko nie zostało pominięte na zdjęciach komunijnych. W pracy poruszam się cicho i dyskretnie, przemieszczając się podczas Mszy Świętej tylko tyle, ile to konieczne. Jako fotograf na komunię świętą Lublin chętnie wykonam dla Was reportaż fotograficzny, który zadowoli nawet najbardziej wymagających. Zobacz moje portfolio zdjęć komunijnych i przekonaj się jak fotografuję to wyjątkowe wydarzenie.

Fotografia komunijna Lublin – oferta i cennik

Poniżej znajduje się orientacyjna oferta i cennik fotografowania komunii świętej. Sesje komunijne (indywidualny reportaż z przyjęcia komunijnego) wyceniam indywidualnie. Fotografia komunijna Lublin – jeśli szukacie profesjonalnego fotografa, który posiada bardzo duże doświadczenie w fotografii komunijnej (pierwsza komunia święta) i przy fotografowaniu ślubów, chrztów, święceń kapłańskich i innych uroczystości rodzinnych – zapraszam serdecznie do kontaktu!

Możesz do mnie zadzwonić: +48 607 265 770

Oferta i cennik 2024-2025 – Fotografia komunijna Lublin, cena zdjęć

Fotografia komunijna Lublin – nazwa pakietuLiczba fotografówCena usługi
Reportaż z Komunii Świętej Lublin – Pakiet nr 1
(mniejsza uroczystość, do 20 dzieci)
1od 3000 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Lublin – Pakiet nr 2
(średnia uroczystość, do 50 osób)
1-2od 4000 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Lublin – Pakiet nr 3
(duża uroczystość, 50-200 osób)
2od 5000 PLN
Fotograf na komunię Lublin – Zapytaj o indywidualną wycenę i ofertę
fotograf na komunię Lublin
Plenerowe zdjęcia grupowe i rodzinne wykonane po uroczystości Pierwszej Komunii Świętej

Reportaż z pierwszej komunii świętej – zapytaj o dostępność terminu

Za pomocą poniższego formularza możesz łatwo się ze mną skontaktować. Zapytaj o dostępność terminu na reportaż (w Lublinie) z pierwszej komunii świętej. Jeśli szukacie fotografa, który dostarczy Wam wiele profesjonalnie obrobionych zdjęć (oraz pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie wykonane fotografie) w krótkim terminie – serdecznie zapraszam do kontaktu!

Fotografia komunijna Lublin – zapytaj o dostępność terminu!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
fotograf na komunie lublin 1547
fotograf na komunię Lublin

Pierwsza Komunia święta – oferta dla całej szkoły, grupy, klasy i parafii

Fotografując pierwszą komunię świętą dbam o to, aby pozostawać niewidocznym, aby przemieszczać się po kościele cicho i dyskretnie. Fotografuję najczęściej we współpracy z drugim, profesjonalnym fotografem. Moja oferta zdjęć komunijnych skierowana jest dla całej szkoły, klasy, grupy lub parafii. Pierwsza Komunia Święta Lublin – mogę sfotografować uroczystość w kościele, wykonać dodatkowe zdjęcia podczas białego tygodnia. W mojej ofercie znajdziecie także odbitki fotograficzne, pendrive, płyty DVD, fotoksiążki komunijne i albumy komunijne.

Fotografując komunię świętą, bardzo dokładnie obrabiam i retuszuję każde zdjęcie. Po Mszy Świętej jestem do Waszej dyspozycji jeszcze przez ok. 1 godzinę – możemy wykonać zdjęcia grupowe, klasowe i rodzinneFotografia komunijna Lublin to nie tylko praca – to możliwość towarzyszenia dzieciom i ich rodzinom. Tworzę zdjęcia, które wywołują piękne wspomnienia. Fotografuję i kościele i w plenerze (np. po Mszy, na dworze, wykonując zdjęcia dzieciom i ich rodzinom).

Posiadam doświadczenie w fotografowaniu komunii świętych, ślubów, wesel, chrztów. Profesjonalna usługa fotograficzna (reportaż przedstawiający wydarzenie jakim jest pierwsza komunia święta Lublin) to wspaniała pamiątka dla wszystkich uczestników Mszy Świętej. Z ogromną przyjemnością wykonam dla Was zdjęcia, które na długo zapadną w Waszej pamięci. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i przesyłania wiadomości dotyczących zapytań o dostępność terminu.

fotografia komunijna Lublin

Fotograf na komunię Lublin – fotografia komunijna Lublin

Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje (w dużym skrócie) dotyczące zagadnienia, jakim jest profesjonalna fotografia komunijna LublinProfesjonalny fotograf na komunię Lublin – najważniejsze informacje:

 • posiadam uprawnienia do fotografowania w kościele (m.in. podczas komunii świętej) – mam specjalną legitymację od kurii
 • fotografuję zarówno te mniejsze grupy (do 20-30 dzieci) jak i te największe (do 200 dzieci)
 • pracuję najczęściej z drugim fotografem
 • zdjęcia z komunii świętej trafią do Was do 1 m-ca od dnia uroczystości
 • gotowe fotografie otrzymacie w formie galerii online, zabezpieczonej hasłem
 • trafią do Was także wszystkie wykonane zdjęcia
 • możecie dodatkowo zamówić fotoksiążki, albumy, pendrive, płyty DVD
 • pracuję nie tylko w Lublinie, ale także na terenie całej Polski

Oprócz fotografii komunijnej, zajmuję się także fotografią ślubną. Wykonuję zdjęcia ślubne, sesje narzeczeńskie, sesje rodzinne, fotografuję chrzty i święcenia kapłańskie. Towarzyszę rodzinom na różnych etapach ich życia dokumentując najważniejsze chwile. Piękne zdjęcia komunijne będą wspaniałą pamiątką nie tylko dla dzieci, ale także dla całych rodzin!

Wykonuję także sesje komunijne – indywidualne, nie tylko dla całej grupy. Mogę do Was przyjechać na przyjęcie komunijne aby wykonać indywidualną sesję dla dziecka, zdjęcia rodzinne, zdjęcia grupowe, fotografie z tortem itd.

fotograf na komunię Lublin
Zdjęcia grupowe i rodzinne wykonane na przyjęciu po uroczystości Pierwszej Komunii Świętej

Sesja komunijna Lublin – zamów sesję komunijną

Czym jest sesja komunijna Lublin? Czasem pod tym pojęciem kryje się usługa fotografowania w kościele dla całej grupy, szkoły lub parafii. Częściej jednak osoby, które pytają mnie o sesję komunijną w Lublinie mają na myśli indywidualne zdjęcia dziecka wykonane na przyjęciu komunijnym lub w innym terminie – w domowym ogrodzie, na terenie kościoła (np. w białym tygodniu) lub w fotogenicznym parku, który rozkwita w maju lub czerwcu.

Pierwsza komunia święta Lublin to wyjątkowe wydarzenie dla całej rodziny. Fotografia komunijna – tutaj nie ma miejsca na kompromisy. Używam profesjonalnego sprzętu (bardzo ciche aparaty bezlusterkowe), bardzo dbam o backup zdjęć na każdym etapie mojej pracy. Zdjęcia komunijne Waszych dzieci są u mnie bezpieczne. Wiem jak pierwsza komunia święta to stresujące wydarzenie. Staram się swoją obecnością nie zaburzać przebiegu Mszy Świętej – pracuję dyskretnie, wykonując swoją pracę fotografa komunijnego.

Fotografia komunijna – najczęściej zadawane pytania:

Fotografia komunijna Lublin, pierwsza komunia święta – poniżej znajdziecie najczęściej zadawane pytania. To także istotne kwestie przy wykonywaniu reportażu fotograficznego, które mogą Was zainteresować.

Czas oczekiwania na zdjęcia komunijne w Lublinie

Jaki jest dokładnie czas oczekiwania na zdjęcia komunijne w Lublinie? Dostarczam gotowe fotografie w ciągu 30 dni. Jest to 1 miesiąc kalendarzowy. Często udaje mi się dostarczyć zdjęcia przedstawiające komunię świętą już w ciągu 2-3 tygodni.

fotograf na komunię Lublin

Ile zdjęć z komunii w Lublinie otrzymamy?

Pierwsza komunia Święta Lublin to bardzo intensywne fotografowanie! Jeśli jest to grupa 40-50 dzieci, trafi do Was minimum 500-600 fotografii poddanych obróbce graficznej i retuszowi. Ile dokładnie zdjęć z komunii w Lublinie otrzymamy – często pytacie. W umowie określam minimalną ilość (np. 500 zdjęć). Prawdopodobnie trafi do Was więcej fotografii (500-700 zdjęć).

fotografia komunijna Lublin

Czy dostaniemy wszystkie wykonane zdjęcia?

Niezależnie od tego, czy fotografuję sesje komunijne, czy jest to reportaż z kościoła – każdemu Klientowi dostarczam wszystkie wykonane zdjęcia. Czy dostaniemy zatem taki pakiet dokumentacyjny? Oczywiście, że TAK. :)

fotograf na komunię Lublin

Czy posiadam uprawnienia do fotografowania w kościele?

Często jestem pytany o to, czy posiadam uprawnienia do fotografowania w kościele. Tak – posiadam specjalną legitymację wydaną przez kurię.

fotografia komunijna Lublin

Na jakim sprzęcie pracuję?

Fotografuję cichymi bezlusterkowcami Canon R6. Korzystam z jasnych, stałoogniskowych obiektywów Canona.

fotograf na komunię Lublin

Pracuję sam czy z drugim fotografem?

Najczęściej pracuję z drugim, profesjonalnym fotografem, fotografując komunie święte. Czasem pracuję sam przy najmniejszych uroczystościach (do 20 dzieci).

fotograf na komunię Lublin

Fotografia komunijna lubelskie – Chełm, Zamość, Biała Podlaska, Świdnik, Puławy

Obsługuję fotograficznie całe województwo lubelskieFotografia komunijna obejmuje m.in. takie miasta, jak np. Lublin, Chełm, Zamość, Biała Podlaska, Świdnik, Puławy, Łuków, Kraśnik, Biłgoraj, Świdnik, Tomaszów Lubelski, Krasnystaw. Jako fotograf na komunię chętnie odwiedzę także Hrubieszów, Dęblin, Janów Lubelski, Lubartów, Międzyrzec Podlaski, Ryki, Parczew, Bełżyce, Łęczna, Opole Lubelskie, Nałęczów, Zaklików, Kazimierz Dolny, Poniatowa. Reportaż z pierwszej komunii świętej to również Bychawa, Łaszczów, Szczebrzeszyn oraz Terespol.

Jak wybrać najlepszego fotografa na komunię świętą?

Poniżej znajdziesz krótki poradnik mówiący o tym jak wybrać najlepszego fotografa, prawdziwego profesjonalistę, na komunię świętą w Lublinie :)

 1. Komunia święta to trudne zadanie dla fotografa – wiele momentów ma miejsce szybko – zatrudnij fotografa, który działa szybko, posiada profesjonalny sprzęt
 2. Wybierz usługodawcę, który ma uprawnienia, prowadzi firmę i wystawia faktury
 3. Wybierz fotografa, który wykona zdjęcia dzieci dokładnie i skrupulatnie – nikogo nie faworyzując i nie pomijając
 4. Dobry fotograf pracuje w całej Polsce, nie ogranicza się do jednego miasta
 5. W fotografii komunijnej ważna jest współpraca między fotografami a kamerzystami – wybierz elastycznego usługodawcę, który dobrze się komunikuje z innymi
 6. Czy fotograf wykonuje także sesje komunijne? Czy może być obecny w innym terminie, np. podczas białego tygodnia?
 7. Czy fotograf świadczy też dodatkowe usługi, takie jak np. dostarczenie zdjęć w formie galerii online, na pendrive, na płytach DVD, w formie fotoksiążek komunijnych i albumów komunijnych?

Fotograf na komunię świętą Lublin – kontakt

Łukasz Gromolak – profesjonalny fotograf na komunię świętą w mieście Lublin. Zapraszam do kontaktu do skorzystania z moich usług.

tel. +48 607 265 770

e-mail: gromolak@gmail.com

fotograf na komunię Lublin