Fotograf na komunię Białystok – fotografia komunijna

Profesjonalna fotografia komunijna w mieście Białystok – tym właśnie się zajmuję! :) Jeśli poszukujecie fotografa, który wykona dla Was zdjęcia komunijne dla całej szkoły, klasy lub parafii – doskonale trafiliście. Obsługuję fotograficznie zarówno te mniejsze grupy (10-20 dzieci), średnie (20-50) jak i te największe (50-200 dzieci). Jako fotograf na komunię świętą Białystok fotografuję razem z drugim fotografem aby mieć pewność, że nie przegapimy żadnego ważnego momentu. Posiadam uprawnienia do fotografowania uroczystości kościelnych – mam specjalną legitymację. Posiadam duże doświadczenie w fotografii komunijnej, ślubnej. Często fotografuję także chrzty i inne uroczystości kościelne (bierzmowanie, święcenia kapłańskie itp.). Zapraszam do sprawdzenia mojej oferty i do rezerwacji terminów na zdjęcia z komunii świętej w Białymstoku.

fotograf na komunię Białystok
Fotografia komunijna – zdjęcie grupowe / klasowe wykonane po uroczystości Pierwszej Komunii Świętej w Białymstoku

Fotograf na komunię świętą Białystok – zobacz portfolio

Zobacz moje portfolio fotografii komunijnej. Jako fotograf na komunię świętą Białystok dbam o to, aby sfotografować wszystkie dzieci, aby żadne nie było pominięte lub faworyzowane. Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje o mojej usłudze:

 • fotografuję komunie święte dla całej szkoły, grupy, klasy, lub parafii
 • obsługuję fotograficznie uroczystości dowolnej wielkości (niezależnie od tego ile dzieci będzie na Mszy Świętej)
 • najczęściej pracuję z drugim, profesjonalnym fotografem
 • posiadam specjalną legitymację uprawniającą mnie do fotografowania w kościele (przeszedłem kurs liturgiczny)
 • zdjęcia z komunii świętej trafią do Was w formie galerii online, zabezpieczonej hasłem, w terminie do 1 m-ca od dnia uroczystości
 • otrzymacie także pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie wykonane zdjęcia komunijne
 • dodatkowo, możecie zamówić odbitki, pendrive, fotoksiążki, płyty DVD w eleganckiej oprawie
 • pracuję na profesjonalnym i cichym sprzęcie, bardzo dbam o backup zdjęć na każdym etapie pracy
 • w kościele poruszam się cicho i dyskretnie :)
 • jestem dostępny na ok. 1 godzinę przed Mszą i 1 godzinę po Mszy Świętej – to dobry moment na wykonanie zdjęć grupowych, klasowych i rodzinnych, w dowolnych konfiguracjach
 • mogę także być dostępny dodatkowo podczas białego tygodnia – jeśli zależy Wam na dodatkowych, pamiątkowych zdjęciach np. z księdzem, rodzinnych lub przedstawiających dzieci otrzymujące pamiątkowe obrazki

Zobacz moje portfolio zdjęć komunijnych! :)

Fotografia komunijna Białystok – oferta i cennik

Poniżej znajduje się orientacyjna oferta i cennik fotografii komunijnej w Białymstoku. Jako fotograf na komunię świętą każdą usługę wyceniam indywidualnie. Ile dokładnie kosztuje fotografia komunijna w mieście Białystok? Jaka jest cena reportażu? Poniżej znajdziesz orientacyjny cennik – szczegółową wycenę będę w stanie podać po otrzymaniu zapytania uwzględniającego termin, lokalizację, ilość dzieci i ilość Mszy Świętych. Zapraszam do kontaktu – sesję fotograficzną możesz zamówić mailowo (wysyłając wiadomość na gromolak@gmail.com) lub telefonicznie, pod numerem +48 607 265 770

Oferta i cennik 2024-2025 – Fotografia komunijna Białystok, cena zdjęć

Fotografia komunijna Białystok – nazwa pakietuLiczba fotografówCena usługi
Reportaż z Komunii Świętej Białystok – Pakiet nr 1
(mniejsza uroczystość, do 20 dzieci)
1od 3000 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Białystok – Pakiet nr 2
(średnia uroczystość, do 50 osób)
1-2od 4000 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Białystok – Pakiet nr 3
(duża uroczystość, powyżej 50 osób)
2od 5000 PLN
Fotograf na komunię Białystok – Zapytaj o indywidualną wycenę i ofertę
fotograf na komunię Białystok
Fotografia komunijna Białystok – reportaż z uroczystości Pierwszej Komunii Świętej w Białymstoku

Fotograf na komunie Białystok – zapytaj o dostępność terminu

Fotograf na komunie świętą Białystok – zapraszam serdecznie do skorzystania z moich usług. Za pośrednictwem poniższego formularza kontaktowego zapytaj o dostępność terminu na zdjęcia komunijne.

W formularzu proszę o podanie następujących informacji:

 • termin uroczystości
 • dokładna lokalizacja
 • liczba dzieci przystępujących do Komunii Świętej w Białymstoku
 • liczba Mszy Świętych

W odpowiedzi mailowej, najpóźniej w ciągu 24 godzin, prześlę Wam szczegółową wycenę, ofertę i cennik fotografii komunijnej w Białymstoku.

Fotografia komunijna Białystok – zapytaj o dostępność terminu i cenę!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe

Fotografowanie uroczystości pierwszej komunii świętej

Fotografowanie uroczystości pierwszej komunii świętej to wyjątkowe wydarzenie nie tylko dla dziecka, ale także dla całej rodziny. To czas wielu najważniejszych momentów i pięknych wspomnień. Reportaż fotograficzny z uroczystości 1. komunii świętej to praca 2 fotografów, którzy dokładnie i uważnie będą fotografować wszystkie ważne momenty podczas Mszy Świętej, przed Mszą i po Mszy. Moja usługa to nie tylko zdjęcia reportażowe, ale także zdjęcia grupowe, zdjęcia rodzinne, zdjęcia z księdzem, zdjęcia klasowe itp.

Gdy fotografuję pierwszą komunię świętą w Białymstoku (lub innej, dowolnej lokalizacji w Polsce) pracuję z ogromnym zaangażowaniem i możliwie jak najbardziej dyskretnie, aby nie zaburzać przebiegu Mszy Świętej. Zdjęcia z pierwszej komunii świętej będą gotowe już do 1 m-ca od dnia uroczystości.

Fotografia komunijna – zdjęcia na komunii świętej w Białymstoku

Fotografia komunijna – profesjonalne zdjęcia na uroczystości pierwszej komunii świętej w Białymstoku. Poniżej znajdziesz dodatkowe, istotne informacje o mojej usłudze, jaką jest fotografia komunijna – czyli profesjonalne zdjęcia w dniu komunii świętej.

 • po Mszy Świętej chętnie wykonam dla Was indywidualne sesje zdjęciowe (portrety dziecka, zdjęcia z rodzicami, z chrzestnymi, dziadkami, z księdzem, portrety dziecka itp.)
 • w dniu komunii świętej jestem obecny z drugim fotografem już na 1 godzinę przed Mszą Świętą
 • po Mszy Świętej możemy wykonać zdjęcia grupowe, klasowe itp. – jeśli pozwala na to porządek innych Mszy Świętych tego dnia w kościele – jestem do Waszej dyspozycji przez dodatkową godzinę
 • pierwsza komunia święta to wyjątkowe wydarzenie – podczas Mszy pracuję cicho i dyskretnie

Komunia Święta Białystok – wiem jak to ważne wydarzenie w życiu dziecka i dla całej Waszej rodziny. To dzień w którym panuje miła atmosfera i czas rodzinnych chwil.

Sesja komunijna Białystok – plener komunijny

Czym jest sesja komunijna w mieście Białystok? To indywidualna usługa dla 1 dziecka (1 rodziny) realizowana np. podczas przyjęcia komunijnego, po Mszy Świętej. Taką sesję komunijną mogę dla Was wykonać również w innym terminie, np. na terenie kościoła, przed Mszą w czasie białego tygodnia, na terenie Waszego domowego ogrodu lub w ładnym i fotogenicznym parku. Zapraszam do zamówienia u mnie takiej sesji zdjęciowej. Plener komunijny to doskonała okazja do wykonania dodatkowych zdjęć – takich, na które nie ma czasu podczas wykonywania reportażu z uroczystości. Taką sesję fotograficzną może zamówić także kilka rodzin. Prywatny fotograf będzie do Waszej dyspozycji przez ok. 2 godziny na przyjęciu komunijnym.

fotograf na komunię Białystok
Sesja komunijna w plenerze – zdjęcia rodzinne i indywidualne zdjęcia dziecka komunijnego

Profesjonalne zdjęcia komunijne – reportaż fotograficzny dla całej szkoły, klasy, parafii

Moja usługa obejmuje profesjonalne zdjęcia komunijne, które są wykonywane dla całej klasy, szkoły, grupy lub parafii. Reportaż fotograficzny najczęściej jest zamawiany przez 1 rodzica, który reprezentuje pozostałych (lub np. 2 rodziców). Pracuję na podstawie umowy i po otrzymaniu zadatku. Na każdą płatność wystawiam fakturę.

Pierwsza komunia święta to nie jest łatwe zadanie dla fotografów. Mam doświadczenie w fotografowaniu i tych kameralnych wspólnot i tych największych grup. Wiem, jak poruszać się dyskretnie, cicho, aby jednocześnie sfotografować Wszystkie dzieci i aby żadne nie zostało pominięte. Przy fotografowaniu cechuje mnie indywidualne podejście – pierwsza komunia święta to wyjątkowe wydarzenie, do którego podchodzę z pełnym zaangażowaniem.

Fotografia komunijna – najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Poniżej znajdziesz najczęściej zadawane pytania (FAQ) dotyczące usługi fotograficznej jaką jest fotografia komunijna (reportaż z Mszy Świętej lub sesja komunijna).

Czas oczekiwania na zdjęcia z komunii świętej

Jaki jest dokładnie czas oczekiwania na reportaż i zdjęcia z pierwszej komunii świętej? Gotowe fotografie dostarczam w terminie 30 dni od dnia Mszy Świętej. W tym terminie otrzymacie i wyretuszowane zdjęcia i wszystkie te, które wykonaliśmy (czyli pakiet dokumentacyjny).

fotograf na komunię Białystok

Czy otrzymamy wszystkie wykonane zdjęcia?

Często jestem pytany o to, czy otrzymamy (my- rodzice dzieci komunijnych) wszystkie wykonane zdjęcia. TAK – trafią do Was absolutnie wszystkie wykonane (i udane) fotografie, które dla Was wykonam (lub wykonany – wspólnie z drugim fotografem).

fotograf na komunię Białystok

Czy możemy zamówić odbitki, pendrive, płyty DVD i fotoksiążki?

Dodatkowo możecie zamówić pendrive, odbitki, fotoksiążki i płyty DVD. Domyślnie moja usługa ogranicza się wyłącznie do zdjęć w formie cyfrowej (galeria online, zabezpieczona hasłem i link do Google Drive – pakiet dokumentacjny). Dodatkowo możecie zamówić odbitki, wydruki, pendrive w eleganckiej oprawie, płyty DVD zawierające zdjęcia z komunii i eleganckie albumy – fotoksiążki ze ze zdjęciami komunijnymi.

fotograf na komunię Białystok

Ilu fotografów będzie fotografować naszą komunię świętą?

Przy najmniejszych uroczystościach fotografuję sam (do 10-20 osób). Przy większych grupach pracuję razem z drugim fotografem podczas komunii świętej.

fotograf na komunię Białystok

Fotograf na komunię Łomża, Suwałki, Bielski Podlaski, Augustów, Grajewo, Zambrów – fotografia komunijna podlaskie

Jako fotograf na komunię świętą obsługuję fotograficznie całe województwo podlaskie. Białystok, Łomża, Suwałki, Bielsk Podlaski, Zambrów, Augustów – tutaj może powstać profesjonalna fotografia komunijna. Grajewo, Mońki, Wasilków, Knyszyn, Hajnówka, Sokółka, Supraśl, Sejny, Ciechanowiec, Tykocin, Juchnowiec Kościelny, Lipsk, Szczuczyn, Wysokie Mazowieckie – to miasta województwa podlaskiego, w których mogę wykonać zdjęcia na uroczystości pierwszej komunii świętej.

Zdjęcia z komunii mogą także zostać wykonane w trakcie białego tygodnia. Jeśli szukacie najlepszego fotografa – zapraszam do kontaktu. Pracuję w całej Polsce. Chętnie sfotografuję i uroczystość dla całej grupy i wykonam indywidualne zdjęcia dla Twojego dziecka. Jako fotograf na komunię świętą wykonam z największą przyjemnością zdjęcia pełne emocji, w kościele i plenerze, które będą pamiątką na całe życie. Pokażę na zdjęciach komunijnych nie tylko najważniejsze momenty, ale wszystkie istotne elementy Mszy Świętej, zaproszonych gości itp. Na fotografiach postaram się pokazać osoby, które są w kościele (rodziców, dziadków, zaproszonych gości).

Jeśli zaprosicie mnie na przyjęcie po komunii świętej – chętnie zostanę dla Was dodatkowe 2 godziny. To dobra okazja do wykonania zdjęć dziecku podczas sesji w restauracji – indywidualne portrety dziecka to wspaniała pamiątka! Na takiej sesji poświęcimy również czas dla Waszych bliskich – aby wykonać zdjęcia grupowe, rodzinne itp. Na przyjęciu po komunii świętej (lub innym, gdy np. fotografuję chrzest i chrzciny) pojawia się często cała rodzina. Pierwsza komunia święta to jednoczące wydarzenie, dające okazję do spotkań i wielu ciekawych rozmów. Pokażę na zdjęciach emocje, radość i doniosłość tego wyjątkowego wydarzenia. Z fotografią ślubną i komunijną jestem związany od wielu lat.

Fotograf na komunię Świętą Białystok – kontakt do fotografa

Poniżej znajdziecie kontakt do fotografa – profesjonalny fotograf na komunię świętą w mieście Białystok – Łukasz Gromolak. Do usłyszenia!

tel. +48 607 265 770

e-mail: gromolak@gmail.com

fotograf na komunię Białystok