Fotograf na Komunię Katowice, Gliwice, Śląsk

Cześć! Mam na imię Łukasz i fotografuję uroczystości kościelne. Jako fotograf na Komunię Śląsk, Katowice i Gliwice chętnie wykonam dla Was reportaż fotograficzny z pierwszej komunii na Śląsku. Wielkość uroczystości nie ma znaczenia – fotografuję i te małe komunie i te ogromne uroczystości (na 100, 200-300 osób). Jeśli szukacie fotografa, który w piękny i profesjonalny sposób sfotografuje Waszą komunię świętą – jestem do Waszej dyspozycji.

Fotografia komunijna Śląsk – Gliwice, Katowice – fotografując komunię na Śląsku (np. w Katowicach lub Gliwicach) pragnę, aby każde dziecko otrzymało ode mnie piękne zdjęcia. Bez faworyzowania ani pomijania kogokolwiek. Fotografowanie podczas ważnych rodzinnych wydarzeń to prawdziwy zaszczyt. W dniu komunii wykonam dla Was nie tylko reportaż, ale również zdjęcia pozowane, grupowe i ustawiane – z księdzem, rodzicami itp.

fotograf na komunię Katowice, Gliwice i Śląsk
Fotograf na komunię świętą – Gliwice, Katowice, Śląsk. Na zdjęciu dzieci wraz z księdzem po zakończeniu Mszy Świętej.

Fotograf na komunię w Katowicach, Gliwicach, na Śląsku – najważniejsze informacje

Poniżej przekazuję garść najważniejszych informacji :) Jako fotograf na komunię na Śląsku – choćby w Katowicach lub Gliwicach wiem, jak ważna to uroczystość. W tej dziedzinie fotografii, jaką jest fotografia komunijna, czuję się jak ryba w wodzie.

 • fotografuję cicho i dyskretnie, nie zaburzając przebiegu liturgii
 • reportaż z komunii dostarczę Wam w terminie do 1 m-ca, zwykle jest to 2-3 tygodnie
 • wielkość uroczystości nie ma znaczenia – fotografuję zarówno te małe, jak i te największe :)
 • posiadam legitymację, odpowiednie uprawnienia nadane przez kurię
 • szczegółową ofertę, cennik i wycenę prześlę na maila po otrzymaniu zapytania informującego o terminie, lokalizacji i wielkości uroczystości
 • zdjęcia dostarczam w formie galerii on-line, zabezpieczonej hasłem
 • oprócz zdjęć poddanych obróbce, dostarczam pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie wykonane zdjęcia komunijne
 • nie są mi straszne ciemne, ciasne i małe kościoły – posiadam profesjonalny sprzęt, który radzi sobie w każdych warunkach
 • zawsze fotografuję na 2 aparaty, w pełni dbam o bezpieczeństwo zdjęć na każdym etapie
 • na każdą usługę wystawiam fakturę, pracuję po podpisaniu umowy i wpłacie zadatku
 • choć nie mieszkam na Śląsku, to tuż obok :) dojazd na Śląsk nie stanowi dla mnie problemu i nie jest dodatkowo płatny. Śląsk to mój drugi dom.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług. Komunia Święta to wyjątkowe chwile – do fotografowania uroczystości liturgicznych przykładam się bardzo, bardzo mocno tak, aby każdy otrzymał piękne zdjęcia.

fotograf na komunię Katowice, Gliwice i Śląsk
Dzieci na mszy komunijnej, trzymające świece.

Fotografia komunijna Katowice, Gliwice i Śląsk

Fotografia komunijna jest nie lada wyzwaniem! Ciemne i małe kościoły, dzieci, które przystępują do komunii świętej w błyskawicznym tempie. To wydarzenie, które zdarza się tylko raz i będzie pamiątką na całe życie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiem, jako fotograf na Komunię Śląsk, Katowice i Gliwice, jak sprostać największym wymaganiom rodziców podczas tego szczególnego dnia.

Fotografia komunijna Śląsk – Gliwice, Katowice – wykonuję również zdjęcia podczas przyjęcia, podejmuję się chętnie sesji w plenerze. Uwielbiam fotografować dzieci. Cenię fotografię za to, że ukazuje szczere emocje. Pamiątkowe zdjęcia rodzinne, to chwile pełne wzruszeń. Jeśli szukasz fotografa, pracującego na terenie Śląska, Katowic, Gliwic, Sosnowca itp. – zapraszam do kontaktu.

Zapytaj o dostępność terminu na zdjęcia komunijne! :)

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
fotograf na komunię Katowice i Gliwice, Śląsk
Zdjęcia grupowe dzieci komunijnych w ławkach

Fotograf na komunię 2024 – oferta i cennik

Fotograf na Komunię Śląsk, Katowice i Gliwice – Ile wynosi moja oferta i cennik na 2024 rok? Cena fotografowania komunii świętej zależy od kilku czynników:

 • wielkość uroczystości (ilość dzieci, a co za tym idzie – ile fotografów jest potrzebnych do sfotografowania całej grupy, ilość grup)
 • lokalizacja
 • termin
 • ilość grup
 • ilość dni zdjęciowych

Cennik 2024 – fotografia komunijna Katowice, Gliwice, Śląsk, cena zdjęć

Fotografia komunijna Katowice i Gliwice – nazwa pakietuLiczba fotografówCena usługi
Reportaż z Komunii Świętej na Śląsku – Pakiet nr 1
(mniejsza uroczystość, do 20-30 osób)
1od 3000 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Katowice, Gliwice – Pakiet nr 2
(średnia uroczystość, do 50-60 osób)
1-2od 4000 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Gliwice, Katowice – Pakiet nr 3
(duża uroczystość, powyżej 60 osób)
2od 5000 PLN
Zapytaj o indywidualną wycenę i ofertę

Proszę o przesyłanie zapytań w drodze mailowej, podając powyższe informacje. Będę w stanie szczegółowo odnieść się do każdego zapytania, przesyłając spersonalizowaną ofertę. Fotografia komunijna Śląsk – Gliwice, Katowice – zaufaj profesjonaliście, który wykona dla Ciebie pamiątkę na długie lata.

Fotografie pełne szczerego śmiechu, radości dzieci, z ich spontanicznością, to pamiątka pełna emocji. Po latach, takie zdjęcia nabierają dodatkowo wyjątkowości. Z doświadczenia wiem, że moda nieustawianych zdjęć wraca. Zainwestuj w piękny reportaż i fotografie, które przywołują zabawne sytuacje. Do każdej sesji komunijnej podchodzę z należytym przygotowaniem i w pełni profesjonalnie. Odbyłem kurs liturgiczny, który upoważnia mnie do fotografowania uroczystości kościelnych na terenie całej Polski.

Fotografuję komunie święte w całym woj. śląskim – Zabrze, Bytom, Sosnowiec, Ruda Śląska, Tychy, Dąbrowa Górnicza. Fotografia komunijna na Śląsku to również Chorzów, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Rybnik, Rydułtowy, Knurów, Częstochowa. Zdjęcia na komunii świętej mogą powstać w takich miastach, jak np. Bielsko-Biała, Tarnowskie Góry, Mikołów, Gliwice, Piekary Śląskie, Radzionków, Świętochłowice, Świętochłowice, Myszków. Fotografia komunijna, to także Lędziny, Żarki, Sośnicowice, Kalety, Pilchowice.

fotograf na komunię Katowice i Gliwice, Śląsk
Czynności liturgiczne przed Mszą Świętą komunijną, przed wejściem dzieci do kościoła
Fotografia komunijna Zabrze, Bytom, Sosnowiec, Ruda Śląska, Tychy, Dąbrowa Górnicza

Zabrze, Sosnowiec, Bytom – to miejsca, w których (na Śląsku) także fotografia komunijna jest możliwa. Inne lokalizacje, to np. Tychy, Ruda Śląska i Dąbrowa Górnicza.

fotografia komunijna zabrze, bytom, sosnowiec
Fotograf na komunię świętą Częstochowa, Bielsko-Biała, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie

Fotograf na Komunię Świętą jest także do dyspozycji w takich lokalizacjach, jak np. Bielsko-Biała, Częstochowa. Sesja komunijna, reportaż w kościele może zostać wykonany w: Piekary Śląskie, Tarnowskie Góry, Katowice.

fotograf na komunię świętą częstochowa, tarnowskie góry
Zdjęcia na komunii świętej Chorzów, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Rybnik

Gdzie jeszcze mogą zostać wykonane zdjęcia na komunii świętej? Rybnik, Żory, Siemianowice Śląskie. Fotografia komunijna na Śląsku to również m.in. Chorzów i Mysłowice, Gliwice.

zdjęcia na komunii świętej chorzów, rybnik, żory

Pierwsza komunia święta Gliwice, Katowice, Śląsk – czy warto?

Z pewnością warto sfotografować każdą pierwszą komunię świętą. Jeśli Wasza pierwsza komunia święta odbywa się w takich miastach, jak np. Gliwice, Katowice lub Śląsk – doskonale trafiliście. Czy warto? Bez wątpienia TAK. Do takich fotografii każde dziecko wraca z przyjemnością. Czas sesji, przygotowań do komunii – to wyjątkowe chwile przeżywane w gronie rodziny. W towarzystwie przyjaciół możemy ponownie je przeżywać.

Fotograf na Komunię Śląsk, Katowice i Gliwice – Łukasz Gromolak. Z przyjemnością sfotografuję każdą komunię świętą – również we Wrocławiu, Warszawie, Łodzi, Poznaniu lub Krakowie. Przeczytaj więcej o zdjęciach z komunii świętej oraz na temat fotografii komunijnej.

Sesja komunijna

Fotograf na Komunię Śląsk, Katowice i Gliwice, którym jestem, chętnie wykona dla Was usługę, jaką jest sesja komunijna. Fotografia rodzinna, którą się zajmuję, a do której zdjęcia na komunii świętej się zaliczają – to mój konik. Bardzo lubię tę uroczystość, wzruszenia dzieci i rodziców. Podczas komunii świętej powstają zdjęcia, które będą pamiątką na lata.

Fotografia komunijna Śląsk – Gliwice, Katowice – tym właśnie się zajmuję. Z ogromną przyjemnością uwiecznię Waszą uroczystość. Moje aparaty zapisują momenty, które już się nie powtórzą. Jeśli szukasz również fotografa ślubnego, to doskonale trafiłaś lub trafiłeś. Fotografia ślubna, to moje drugie imię. Fotografię ślubną na Śląsku również wykonuję – m.in. w Częstochowie, Gliwicach, Katowicach, Sosnowcu.

Reportaż z komunii świętej na śląsku, profesjonalne zdjęcia

Jeśli potrzebujesz reportaż z komunii świętej na Śląsku – jestem do Twojej dyspozycji. Fotograf na Komunię Śląsk, Katowice i Gliwice – tak możesz mnie znaleźć w internecie. Z przyjemnością sfotografuję także inne uroczystości kościelne – bierzmowanie, chrzest, prymicje, ślub. Wykonam profesjonalne zdjęcia w dyskretny sposób.

Fotografia komunijna Śląsk – Gliwice, Katowice – w życiu młodego człowieka to wyjątkowe chwile, które powinno się przeżywać w atmosferze ciepła. Moment komunii i przyjęcia to świetna okazja na rodzinne zdjęcia. Reportaż, to fotografia najmniej ustawiana. Jako fotograf, który również chętnie podejmie się sesji w plenerze, zdjęć podczas przygotowań i przyjęcia – chętnie będę Wam towarzyszył również w białym tygodniu – tutaj możemy wykonać dodatkowe fotografie, np. zdjęcia grupowe, z księdzem itp.

Inne miasta, w których często pracuję: Wrocław (fotograf na komunię Wrocław), Warszawa (fotograf na komunię Warszawa), Łódź (fotograf na komunię Łódź), Poznań (fotograf na komunię Poznań), Kraków (fotograf na komunię Kraków). Profesjonalne zdjęcia z komunii, fotografia komunijna na najwyższym poziomie – jeśli tego szukasz, zapraszam do kontaktu :)

Kontakt do fotografa

Poniżej znajdziesz kontakt do fotografa. Jeśli znasz już termin Waszej Mszy Świętej, jeśli już wiesz, kiedy odbywa się komunia święta Twojego dziecka – nie zwlekaj. Zadzwoń, napisz wiadomość – jestem do Twojej dyspozycji. Do usłyszenia!

Fotograf na Komunię Śląsk, Katowice i Gliwice – Łukasz Gromolak.

tel. +48 607 265 770

e-mail: gromolak@gmail.com

fotograf katowice, gliwice, śląsk