Fotograf ślubny Inowrocław – fotografia ślubna Inowrocław

Poszukujecie fotografa ślubnego, który wykona dla Was wyjątkowe zdjęcia ślubne w mieście Inowrocław? Zgłaszam swoją kandydaturę! :) Z tej strony Łukasz Gromolak, profesjonalny fotograf ślubny Inowrocław. Bliska jest mi naturalna fotografia ślubna – bez zbędnego pozowania, o nasyconych i jasnych kolorach i zróżnicowanych kadrach. Do fotografowania wyjątkowego dnia ślubu podchodzę z pełnym zaangażowaniem. Moja oferta ślubna skierowania jest zarówno do osób, które organizują mały ślub i przyjęcie, planują realizację wyłącznie sesji plenerowej poślubnej lub narzeczeńskiej oraz do osób, które organizują wielkie wesele, na którym będzie 100, 200 lub 300 zaproszonych gości. Zapraszam do sprawdzenia mojej oferty fotografii ślubnej i do kontaktu! :)

fotograf ślubny Inowrocław
Fotograf ślubny – zdjęcie całującej się pary młodej w Inowrocławiu

Najpiękniejsze zdjęcia ślubne Inowrocław

Ulotne chwile zatrzymane w kadrze – tak chcę postrzegać swoją usługę. Wykonuje zdjęcia ślubne nie tylko w mieście Inowrocław, ale także w całej Polsce. Piękne zdjęcia ślubne (najpiękniejsze!) to takie, na których się cieszycie i szczerze wzruszacie. Fotografując ślub i przyjęcie pragnę dla Was wykonać taki reportaż ślubny, jako fotograf Inowrocław, który będziecie oglądać z przyjemnością i przejęciem przez wiele długich lat.

Fotografuję nie tylko na terenie Inowrocławia. Możesz mnie także spotkać w Bydgoszczy, w Warszawie, w Łodzi lub w Poznaniu. Często odwiedzam Toruń, Gniezno, Włocławek, Konin i Płock. Najlepszy fotograf ślubny Inowrocław to ten, który jest mobilny i może być dostępny wszędzie tam, gdzie tego zapragniecie.

Fotograf ślubny Inowrocław – Łukasz Gromolak

Jako fotograf ślubny w mieście i gminie Inowrocław (i nie tylko!) staram się dokładnie dopasować do potrzeb Pary Młodej. Na spotkaniu przed ślubem (ok. 1-2 tygodnie) możemy dokładnie omówić harmonogram ślubu i wesela, aby znalazł się tam czas na krótką sesję plenerową, zdjęcia grupowe i rodzinne. Łukasz Gromolak – fotograf ślubny Inowrocław, który sfotografuje wyjątkowe chwile w wyjątkowy sposób. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą fotografii ślubnej.

Jakie usługi mogę dla Was wykonać?

 • reportaż ślubny
 • plener ślubny w dniu ślubu
 • sesja ślubna w innym terminie
 • sesja narzeczeńska
 • albumy ślubne (profesjonalne fotoksiążki)
 • sesja ślubna za granicą

Fotografia ślubna Inowrocław – sprawdź portfolio

Sprawdź moje portfolio i zobacz, jak wygląda wyjątkowy dzień ślubu w moim obiektywie! Fotografia ślubna, która wykonywania jest przeze mnie w całej Polsce, m.in. w mieście Inowrocław, cechuje się skupieniem na człowieku. Chcę, aby zdjęcia ślubne, które wykonam dla zakochanej pary, były dla nich pamiątką na całe życie.

Czy wykonuję filmy ślubne? Nie, zajmuję się tylko fotografią. Czy mogę zatem powiedzieć, że „tworzymy teledyski”? Zdecydowanie nie. Ale chętnie polecę Wam sprawdzonych usługodawców, którzy zajmują się filmem i wykonają dla Was film ślubny, pełen emocji, dopasowany w każdym calu. Czy mogę powiedzieć, że „robimy zdjęcia”? Tak, ponieważ przy największych uroczystościach (powyżej 175-200 osób) często pracuję razem z drugim, profesjonalnym fotografem. Jeśli jest taka konieczność, to mój zespół składa się z 2 dodatkowych fotografów, aby zrealizować usługę na najwyższym poziomie przy największych uroczystościach.

fotograf ślubny Inowrocław
Kolaż zdjęć – reportaż z wesela

Oferta fotografii ślubnej

Moja oferta fotografii ślubnej skierowana jest zarówno do tych osób, które organizują mały ślub i przyjęcie (np. na 20-30 osób) jak i do tych, którzy organizują wielkie wesele, na którym będzie 100, 200 lub więcej zaproszonych gości. Domyślnie, fotografuję przez 12 godzin, dostarczając Wam minimum 500 zdjęć ślubnych poddanych obróbce i retuszowi.

Cennik usług fotograficznych – Inowrocław

Cennik Pakiet 1 – InowrocławPakiet 2 – InowrocławPakiet 3 – Inowrocław
Liczba zdjęć75-150250-400500 lub więcej
Czas obecności1-3 godz.4-8 godz.12 godz. lub więcej
Wielkość przyjęcia lub weselaŚlub + małe przyjęcie (ok. 10-20 osób) w InowrocławiuŚlub i większe przyjęcie (ok. 20-50 osób) w InowrocławiuŚlub i duże wesele (ok. 50-300 osób) w Inowrocławiu
Cena1500-2000 PLN2000-3000 PLN3000-4500 PLN
Dodatkowe usługiFotoksiążkiFotoksiążkiFotoksiążki
Fotograf ślubny Inowrocław – cennik | na każdą usługę wystawiam fakturę.

Fotograf na wesele Inowrocław

Profesjonalny fotograf na wesele – tak również możesz mnie znaleźć w internecie. Jakie popularne miasta odwiedzam w okolicy? Inowrocław to nie jest jedyna lokalizacja, w której fotografuję. Możesz mnie spotkać w Bydgoszczy, w Toruniu, w Łodzi, w Warszawie, w Poznaniu, w Kaliszu, we Włocławku lub w Gnieźnie. Fotografia ślubna Inowrocław – zatrudnij profesjonalistę, który wykona dla Ciebie najpiękniejszą pamiątkę ze ślubu i wesela. Fotograf Inowrocław – Łukasz Gromolak.

Fotografia ślubna Inowrocław – co jeszcze jest dla mnie ważne w fotografowaniu ślubu i wesela? Staram się nie ingerować w przebieg uroczystości. Na ślubie jestem praktycznie niewidoczny. Na porannych przygotowaniach skupiam się nie tylko na Parze Młodej, ale także na detalach i wszystkich osobach, które są obecne w miejscu przygotowań. Na weselu kładę duży nacisk na wykonanie zdjęć grupowych ze wszystkimi gośćmi. Krótka sesja plenerowa pełna emocji to gwarancja tego, że Para Młoda będzie posiadać piękne, romantyczne portrety wykonane z miłością i dbałością o szczegóły.

Zdjęcia z wesel trafią do Was najpóźniej w terminie 1 m-ca od dnia ślubu. Podejmuję się fotografowania ślubów kościelnych, cywilnych, humanistycznych. Wiem, jak ważne są zdjęcia ślubne w życiu pary. Jestem świadom tego, jaka odpowiedzialność na mnie ciąży. Tworzę wspomnienia, które pokazują radość, miłość i wzruszenia. Posiadam doświadczenie pozwalające mi na swobodne odnalezienie się w najróżniejszych sytuacjach – na małych ślubach i przyjęciach lub na największych weselach, na których koordynuję pracę kilku fotografów ślubnych.

fotograf ślubny Inowrocław
Zdjęcie pary młodej i gości przed wyjściem z kościoła

Sesja narzeczeńska – poznaj bliżej fotografa ślubnego!

Każdej zakochanej parze polecam, aby zainteresowali się sesją narzeczeńską. Taka sesja plenerowa lub studyjna to piękna pamiątka z czasu, który już się nie powtórzy. Sesja narzeczeńska – chcę na zdjęciach wykonanych z pasją pokazać Wasze emocje, z dbałością i szczegóły. Jako fotograf Inowrocław dbam o to, aby takie zdjęcia mogły być dla Was pamiątką na długie lata.

Sesja narzeczeńska – to doskonała okazja, aby poznać bliżej fotografa ślubnego! To też możliwość sprawdzenia tego, jak czujecie się przed obiektywem. To doskonały wstęp do dalszego fotografowania podczas dnia ślubu i wesela.

Jak wybrać fotografa ślubnego?

Jak wybrać najlepszego fotografa ślubnego? Wybierz usługodawcę, któremu fotografowanie imprez okolicznościowych sprawia przyjemność, który kocha ludzi i przebywanie w ich towarzystwie. Sprawdź portfolio fotografa, zapoznaj się z jego portfolio fotografii ślubnej, przeczytaj dokładne umowę, obejrzyj pełne reportaże fotograficzne i przeczytaj w internecie opinie o jego pracy.

Ile czeka się na zdjęcia ślubne?

Ile dokładnie czeka się na gotowe zdjęcia ślubne? Czas oczekiwania to maksymalnie 30 dni na zdjęcia z dnia ślubu. Tyle samo wynosi czas oczekiwania na fotografie z sesji ślubnej lub sesji narzeczeńskiej.

Czy wykonuję sesje ślubne za granicą?

Oprócz usług, które realizuję na terenie całego kraju, wykonuję także sesje narzeczeńskie i sesje ślubne za granicą. Mam w swoim portfolio także zagraniczne śluby i wesela – uczestniczyłem w przyjęciach m.in. na terenie Hiszpanii, Włoch i Niemiec.

Ile dostaniemy zdjęć z wesela?

Liczba zdjęć zależna jest od wielkości uroczystości (liczby gości) i czasu, podczas którego Wam towarzyszę. Jeśli jestem z Wami do 12 godzin i fotografuję ślub i wesele (oraz np. poranne przygotowania), to liczba zdjęć ślubnych nie będzie niższa, niż 500. Ilość zdjęć zależy także od liczby gości, ilości atrakcji i wydarzeń.

Czy otrzymamy wszystkie zdjęcia?

Tak, otrzymacie wszystkie wykonane zdjęcia. Każdej Parze Młodej dostarczam pakiet dokumentacyjny – czyli wszystkie fotografie wykonane w ramach reportażu.

fotograf ślubny Inowrocław

Jak wybrać fotografa ślubnego z Inowrocławia?

 1. Dobry fotograf ślubny posiada bogate portfolio
 2. Dobry fotograf ślubny chętnie przedstawi pełne reportaże ślubne
 3. Wybierz fotografa, który ma własną firmę, który pracuje na podstawie umowy, który wystawia faktury
 4. Przeprowadź rozmowę z fotografem ślubnym, zapytaj (i obejrzyj) jak wygląda reportaż ślubny w jego wykonaniu
 5. Fotograf ślubny Inowrocław chętnie spotka się z Wami na żywo lub online, aby omówić najważniejsze kwestie dotyczące porannych przygotowań, samego ślubu i wesela lub przyjęcia.
 6. Czy możecie zamówić u fotografa dodatkowe usługi, takie jak np. sesja narzeczeńska, reportaż ślubny, film ślubny?
 7. Fotografia ślubna Inowrocław to nie przelewki – zatrudnij profesjonalistę, który ma dużo dobrych opinii w internecie.
 8. Dokładnie sprawdź ofertę fotografa, zorientuj się ile kosztują dodatkowe usługi (jak np. dodatkowe godziny obecności na weselu)
 9. Dowiedz się jak fotograf ślubny Inowrocław zachowa się podczas choroby, czy zapewni zastępstwo
 10. Fotograf Inowrocław powinien posiadać własną stronę internetową, na której obejrzysz zdjęcia ślubne z różnych lokalizacji
 11. Fotografia ślubna Inowrocław – wybierz fotografa, który współpracuje z innymi, najlepszymi usługodawcami dostępnymi na rynku (zespołami, DJ-ami, kamerzystami), który zna lokalne sale i hotele.

Fotograf ślubny Inowrocław – Łukasz Gromolak – kontakt do fotografa

Łukasz Gromolak – fotograf ślubny Inowrocław. Serdecznie zapraszam do kontaktu każdego, komu naturalna fotografia ślubna jest bliska. Możecie skontaktować się ze mną telefonicznie +48 607265770 lub mailowo: gromolak@gmail.com – na tej stronie znajdziecie także formularz kontaktowy, za pomocą którego możecie wysłać zapytanie o dostępność terminu na zdjęcia ślubne w mieście Inowrocław.

Fotograf ślubny Inowrocław – zapytaj o dostępność terminu!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
fotograf slubny inowroclaw 064