Fotograf na komunię Toruń, Olsztyn, Grudziądz – fotografia komunijna

Profesjonalny fotograf na komunię świętą w miastach: Toruń, Grudziądz i Olsztyn – Łukasz Gromolak. Jeśli zależy Wam na profesjonalnej usłudze fotograficznej obejmującej fotografowanie na pierwszej komunii świętej – doskonale trafiliście! Obsługuję fotograficzne i te małe grupy (10-20 dzieci), średnie (20-50) i te największe (50-200 dzieci). Posiadam legitymację – uprawnienia do fotografowania w kościele. Profesjonalna fotografia komunijna w Toruniu, Olsztynie i Grudziądzu – Łukasz Gromolak. Zapraszam serdecznie do skorzystania z moich usług i do rezerwacji terminów na zdjęcia komunijne w 2024 roku i w latach kolejnych! Przeczytaj więcej o mnie i o moim podejściu do fotografowania.

fotograf na komunię Toruń, Olsztyn, Grudziądz - fotografia komunijna
Fotograf na komunię w Olsztynie – zdjęcie grupowe dzieci komunijnych w kościele, przy ołtarzu

Fotograf na komunię Toruń – oferta i cennik

Poniżej znajduje się cennik i oferta fotografii komunijnej. Jako fotograf na komunię Toruń wiem jak pierwsza komunia święta to wyjątkowe wydarzenie w życiu dziecka i całej rodziny. Fotografia komunijna Toruń – dostarczę Wam piękne zdjęcia przedstawiające pierwszą komunię świętą Waszych dzieci. Po Mszy Świętej mogę dla Was wykonać zdjęcia grupowe, klasowe, indywidualne zdjęcia z księdzem i rodzicami. Lubię naturalne fotografie, o naturalnych kolorach. W pracy fotografa komunijnego staram się pozostawać niewidoczny i nie zaburzać przebiegu Mszy Świętej.

Oferta i cennik 2024-2025 – Fotografia komunijna Toruń, cena zdjęć

Fotografia komunijna Toruń – pakietLiczba fotografówCena usługi
Reportaż z Komunii Świętej Toruń – Pakiet nr 1
(mniejsza uroczystość, do 20 dzieci)
1od 2500 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Toruń – Pakiet nr 2
(średnia uroczystość, do 50 osób)
1-2od 3000 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Toruń – Pakiet nr 3
(duża uroczystość, 50-200 osób)
2od 5000 PLN
Fotograf na komunię Toruń – Zapytaj o indywidualną ofertę i wycenę
fotograf na komunię Toruń - oferta i cennik
Zdjęcia portretowe dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej wykonane przed kościołem – fotografia komunijna Toruń

Fotograf na komunie Olsztyn – oferta i cennik

W tabelce znajdziecie cennik – oferta fotografowania komunii świętej w Olsztynie. Jaka jest dokładna cena usługi? Ile kosztuje fotograf na komunie świętą w mieście Olsztyn? Poniżej znajdziecie orientacyjne ceny usług fotograficznych w stolicy województwa warmińsko-mazurskiego. Szczegółową wycenę i ofertę będę w stanie przesłać w wiadomości mailowej, po otrzymaniu zapytania uwzględniającego termin, lokalizację i wielkość uroczystości. Profesjonalna fotografia komunijna Olsztyn – zapraszam do kontaktu! :)

Oferta i cennik 2024-2025 – Fotografia komunijna Olsztyn, cena zdjęć

Fotografia komunijna Olsztyn – nazwa pakietuLiczba fotografówCena usługi
Reportaż z Komunii Świętej Olsztyn – Pakiet nr 1
(mniejsza uroczystość, do 20 dzieci)
1od 2500 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Olsztyn – Pakiet nr 2
(średnia uroczystość, do 20-50 osób)
2od 3000 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Olsztyn – Pakiet nr 3
(duża uroczystość, 50-200 osób)
2od 5000 PLN
Fotograf na komunię Olsztyn – Zapytaj o spersonalizowaną wycenę i ofertę
fotograf na komunię Olsztyn - oferta i cennik

Fotograf na komunię świętą Grudziądz – cennik i oferta

Fotografia komunijna Grudziądz – oferta i cennik usług fotograficznych w Grudziądzu. Zapraszam do zapoznania się z orientacyjnym cennikiem dotyczącym fotografowania na pierwszej komunii świętej w tym urokliwym mieście. Fotograf na komunię świętą Grudziądz – zapraszam do przesyłania zapytań przez e-mail lub formularz kontaktowy (dostępny tutaj). Szczegółową wycenę będę w stanie przesłać poprzez e-mail po otrzymaniu następujących informacji: lokalizacja, termin i wielkość Mszy Świętej (liczba dzieci przystępujących do komunii świętej).

Oferta i cennik 2024-2025 – Fotografia komunijna Grudziądz, cena zdjęć

Fotografia komunijna Grudziądz – pakietIlu fotografów?Cena usługi
Reportaż z Komunii Świętej Grudziądz – Pakiet nr 1
(mniejsza uroczystość, do 20 dzieci)
1od 2500 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Grudziądz – Pakiet nr 2
(średnia uroczystość, do 20-50 osób)
2od 3000 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Grudziądz – Pakiet nr 3
(duża uroczystość, 50-200 osób)
2od 5000 PLN
Fotograf na komunię Grudziądz – Zapytaj o indywidualną wycenę oraz ofertę
fotograf na komunię Grudziądz - oferta i cennik
Reportaż z mszy i Pierwszej Komunii Świętej w Grudziądzu – naturalne zdjęcia dzieci pierwszokomunijnych

Fotograf na komunię Olsztyn – zobacz portfolio

Fotografia komunijna Olsztyn – zobacz moje portfolio zdjęć z komunii świętej. Jako fotograf na komunię Olsztyn wykonam dla Was zdjęcia w kościele, fotografie przedstawiające rozpoczęcie Mszy Świętej na dworze (uroczyste rozpoczęcie, błogosławieństwo rodziców) i zdjęcia po Mszy Świętej (fotografie klasowe, grupowe, indywidualne zdjęcia z księdzem, rodzicami, chrzestnymi itd.).

Fotograf na komunię Olsztyn, Toruń, Grudziądz – zapytaj o wolny termin!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe

Fotograf na komunię Grudziądz – dodatkowe informacje

Fotografia komunijna Grudziądz – jeśli szukasz profesjonalnego fotografa na komunię świętą – serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług również w Grudziądzu. Jako fotograf na komunię wykonam dla Was sesję zdjęciową (lub sesje zdjęciowe), które zadowolą najbardziej wymagających. Wykonuję zdjęcia z różnych uroczystości kościelnych – pierwsza komunia święta, ślub, chrzest, święcenia kapłańskie. Wykonuję także indywidualne sesje komunijne – portrety dziecka, zdjęcia rodzinne w plenerze i grupowe podczas przyjęcia komunijnego lub w innym, ustalonym wcześniej terminie. Dodatkowe informacje o fotografii komunijnej:

  • posiadam specjalne zezwolenie na fotografowanie w kościołach (mam legitymację)
  • najmniejsze uroczystości fotografuję sam, te większe we współpracy z drugim fotografem
  • komunia święta – zdjęcia z tej uroczystości dostarczę już w terminie 1 m-ca
  • otrzymacie ode mnie także pakiet dokumentacyjny – czyli wszystkie wykonane zdjęcia
  • potrafię poruszać się w kościele cicho i dyskretnie
  • pracuję na profesjonalnym i cichym sprzęcie (korzystam z bezlusterkowców firmy Canon)
  • dodatkowo możecie zamówić u mnie odbitki, pendrive, płyty DVD i fotoksiążki komunijne
  • pracuję nie tylko w Toruniu, Grudziądzu i Olsztynie – jestem dostępny w całej Polsce (np. PoznańŁódźWarszawaGdańskSzczecinBydgoszcz).

Jeśli szukasz najlepszego fotografa na komunię świętą, który pokaże w piękny i subtelny sposób w kadrze ulotne chwile – oto jestem! :)

Fotografia komunijna Toruń – moje doświadczenie w fotografii komunijnej

Fotograf na komunię Olsztyn – Łukasz Gromolak. Miło mi, że odwiedziliście moją stronę. Z fotografią komunijną jestem związany od wielu lat. Bydgoszcz i Toruń – to miasta, w których często fotografuję. Moje doświadczenie w fotografii komunijnej obejmuje fotografowanie zarówno tych małych uroczystości kościelnych (na 10-20 dzieci), tych średnich oraz tych największych, na których jest 100-200 dzieci. Fotograf na komunię Grudziądz – tak również możecie mnie znaleźć w internecie.

Zajmuję się fotografią od wielu lat. Tworzę dla Was wspomnienia, które na długo pozostaną w Waszej pamięci. Fotografia ślubna, zdjęcia na chrzcie świętym, sesje fotograficzna w studio – takie usługi również u mnie znajdziecie. Fotografie w moim wykonaniu to takie zdjęcia, do których będziecie mogli wrócić pamięcią po wielu latach. Jako doświadczony fotograf obiecuję Wam profesjonalną realizację usług na każdym etapie współpracy.

Fotograf na komunię Olsztyn – sesja komunijna

Profesjonalne zdjęcia to gwarancja pięknych wspomnień. Komunia Święta Olsztyn, Toruń, Grudziądz – tutaj mogę sfotografować nie tylko komunię świętą (np. jako fotograf na komunię Toruń, fotograf na komunię Olsztyn) ale także wykonać dla Was usługę, jaką jest sesja komunijna. Jestem fotografem, który pracuje cicho i dyskretnie. Piękny reportaż, który przedstawia wszystkich uczestników uroczystości, to moja pasja. Fotografuję najczęściej we współpracy z drugim fotografem. Fotograf na komunię Toruń – tak również możecie mnie znaleźć w internecie. Fotograf na komunię Grudziądz – tak również mogę zostać znaleziony w wyszukiwarce.

Fotograf na komunię Grudziądz – zdjęcia z pierwszej komunii świętej

Możliwość wykonania zdjęć, jako fotograf na komunię Toruń (i fotograf na komunię Olsztyn) to dla mnie za każdym razem ogromna przyjemność. Pamiętaj, aby przed wyborem fotografa, który wykona dla Was zdjęcia z komunii świętej, porozmawiać z fotografem. Omów swoje oczekiwania dotyczące reportażu, zapytaj, czy fotograf posiada profesjonalny sprzęt, dowiedz się jaka jest średnia cena fotografowania w kościele.

fotograf na komunię Toruń, Olsztyn, Grudziądz - fotografia komunijna

Fotograf na komunię Olsztyn, Grudziądz, Toruń

Fotografia komunijna Grudziądz, Toruń i Olsztyn – tutaj najcześciej pracuję jako profesjonalny fotograf na komunię świętą. Komunia Święta to wyjątkowe wydarzenie w życiu dziecka, rodziny i parafii. Wykonując dla Was reportaż dbam o to, aby moje zdjęcia (na których jest pierwsza komunia święta) były pamiątką na długie lata.

fotograf na komunię Toruń, Olsztyn, Grudziądz - fotografia komunijna

Czas oczekiwania na zdjęcia z komunii świętej w Olsztynie

Niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z usługą, jaką jest fotografia komunijna Toruń, Olsztyn lub Grudziądz – czas oczekiwania na zdjęcia jest taki sam i wynosi do 30 dni. Zdjęcia z komunii świętej (która ma miejsce np. w Olsztynie) będą dostarczone maksymalnie do 1 m-ca od terminu Mszy Świętej.

fotograf na komunię Toruń, Olsztyn, Grudziądz - fotografia komunijna

Pierwsza komunia święta – Jak wybrać fotografa na komunię?

Fotografia komunijna Olsztyn – jak wybrać fotografa na komunię? Wybierz usługodawcę, dla którego komunia święta to nie jest nowe wydarzenia. Takiego, dla którego komunia święta to chleb powszedni, prawdziwa pasja, który zajmuję się fotografią na „pełen etat”. Możliwość wykonania albumów, fotoksiążek, odbitek, pendrive i dodatkowych zdjęć z komunii w innym terminie, np. podczas białego tygodnia, będzie dodatkowym atutem.

fotograf na komunię Toruń, Olsztyn, Grudziądz - fotografia komunijna

Toruń, Grudziądz, Olsztyn i okolice – fotografia komunijna

Olsztyn, Grudziądz Toruń i okolice fotografia komunijna – poniżej znajdziesz inne miasta, w których najczęściej można mnie spotkać na uroczystościach kościelnych. Olsztyn, Mrągowo, Giżycko, Ełk, Pisz, Sztynort, Ostrołęka, Ostróda, Morąg, Włocławek, Kwidzyn, Malbork, Gniezno, Lidzbark, Tczew, Malbork, Kętrzyn, Ostrołęka – to przykładowe lokalizacje, w których mogę się pojawić jako fotograf na komunię świętą. Z przyjemnością sfotografuję także pierwszą komunię świętą w innym, dowolnym miejscu w Polsce.

Jak wybrać najlepszego fotografa komunijnego? Dokładnie przeczytaj umowę, sprawdź czy fotograf na komunię świętą prowadzi firmę i wystawia faktury, zorientuje się w jakim terminie dostarcza zdjęcia z komunii świętej, jaki jest u niego czas oczekiwania na sesję zdjęciową (np. indywidualną sesję komunijną – czy posiada wolne terminy?), jak fotografuje sesje zdjęciowe (np. sesje komunijne w plenerze). Czy potrafi ustawić dzieci do zdjęć grupowych? Czy posiada specjalną legitymację upoważniającą go do fotografowania w kościele? Czy sfotografuje pierwszą komunię świętą w sposób pełni profesjonalny?

Dokładnie sprawdź jego portfolio zdjęć z komunii. Dowiedz się, czy fotografuje reportaż sam czy z innym fotografem. Czy zajmuje się fotografią okazjonalnie, weekendowo, czy jest to jego główne i jedyne zajęcie. To są kwestie, które warto omówić przed wyborem fotografa na pierwszą komunię świętą! :) Jeśli szukasz fotografa, który jest profesjonalistą – te kwestie musisz koniecznie omówić z potencjalnym usługodawcą.

Fotograf na komunię Toruń, Olsztyn, Grudziądz – kontakt do fotografa

Zajmuję się również fotografią ślubną. Sesja i reportaż podczas ślubu, wesela lub przyjęcia – takie usługi również u mnie znajdziecie. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w fotografii ślubnej. Sesja w kraju lub za granicą – żaden problem! Podejmuję się także wykonania zdjęć z innych różnych uroczystości (chrzest, chrzciny, bierzmowanie, święcenia kapłańskie). W reportażu stawiam na naturalne kolory i niepozowane momenty. Jako fotograf na komunię chętnie odwiedzam Toruń, Olsztyn i Grudziądz. Poniżej znajdziecie kontakt do fotografa:

tel. +48 607 265 770

e-mail: gromolak@gmail.com

fotograf na komunię Toruń, Olsztyn, Grudziądz - fotografia komunijna