Fotografia komunijna Tychy – fotograf na komunię Tychy

Profesjonalna fotografia komunijna – jeśli tego szukacie, to doskonale trafiliście! Z tej strony Łukasz Gromolak – profesjonalny fotograf na komunię świętą w mieście Tychy. Z przyjemnością sfotografuję dla Was na terenie Tychów (lub Tych ;) uroczystość pierwszej komunii świętej. Fotografuję małe grupy (do 20 dzieci), średnie (20-50 dzieci) i te największe (50-200 dzieci). Pierwszą komunię świętą fotografuję najczęściej z drugim fotografem. Posiadam legitymację uprawniającą mnie do fotografowania w kościołach rzymsko-katolickich na terenie całego kraju. Posiadam wieloletnie doświadczenie w fotografii komunijnej – wykonuję także indywidualne sesje komunijne w plenerze. Zapraszam do sprawdzenia mojego portfolio, oferty komunijnej i do kontaktu! :)

fotografia komunijna Tychy - fotograf na komunię
Fotografia komunijna – zdjęcie grupowe dzieci pierwszokomunijnych wykonane po mszy w kościele w Tychach

Fotografia komunijna Tychy – najważniejsze informacje

Komunia Święta (nie tylko w mieście Tychy) to wyjątkowe wydarzenie – jeśli znany jest już termin uroczystości, to czas najwyższy wybrać najlepszego fotografa do udokumentowania tego wyjątkowego wydarzenia. Wybór profesjonalnego fotografa (którym jestem ;-) gwarantuje Wam, że każde dziecko będzie miało piękne zdjęcia reportażowe i indywidualne z uroczystości. Profesjonalna fotografia komunijna Tychy – poniżej znajdziesz najważniejsze informacje o mojej usłudze.

  • najczęściej fotografuję pierwszą komunię świętą z drugim fotografem
  • gotowe zdjęcia z komunii świętej dostarczę w formie galerii on-line, w terminie 30 dni od uroczystości
  • trafią do Was także wszystkie wykonane zdjęcia z komunii świętej (nieobrobione, w formacie .jpg)
  • pracuję na podstawie umowy, na każdą płatność wystawiam fakturę
  • jestem dostępny i przed Mszą i po Mszy Świętej – aby wykonać zdjęcia grupowe, klasowe, rodzinne i w miarę możliwości (i na życzenie) indywidualne zdjęcia dziecka
  • pracuję na cichym i profesjonalnym sprzęcie oferującym najwyższą jakość zdjęć z komunii
  • posiadam legitymację, przeszedłem kurs liturgiczny, zdjęcia z komunii wykonuję na najwyższym poziomie

Oprócz fotografii komunijnej, specjalizuję się w różnych dziedzinach fotografii – bliska jest mi fotografia rodzinna, ślubna, wykonuję także zdjęcia na chrztach. Komunia Święta to wyjątkowy moment w życiu dziecka, parafii i rodziców. To wyjątkowe wydarzenie, które powinno zostać udokumentowane przez profesjonalistę :) Fotografia komunijna Tychy – zapraszam do obejrzenia mojego portfolio i do rezerwacji terminów na reportaż z Mszy Świętej lub sesje komunijne. Każdy może zamówić indywidualną sesję komunijną – nie tylko w weekend, ale także w tygodniu, np. podczas białego tygodnia. Zapraszam do skorzystania z moich usług.

Fotograf na komunię Tychy – sprawdź dostępność terminu, zamów wycenę!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe

Fotograf na komunię świętą Tychy – portfolio zdjęć z komunii świętej

Poniżej znajdziesz moje portfolio zdjęć z uroczystości pierwszej komunii świętej. Jako fotograf na komunię świętą w mieście Tychy dbam o to, aby podczas Mszy Świętej poruszać się bardzo dyskretnie. Fotografując pierwszą komunię świętą dbam także o to, aby żadne dziecko nie zostało choć trochę pominięte (i odwrotnie, aby nikt nie był faworyzowany). Fotograf na komunię świętą Tychy – jestem do Twojej dyspozycji i przed Mszą i po Mszy Świętej. Wykonując fotografie (zdjęcia z komunii i sesje komunijne) pełne emocji tworzę pamiątkę na długie lata dla całej rodziny – to wyjątkowe wspomnienia czasu spędzonego z rodziną, których uwiecznienie jest dla mnie ogromną przyjemnością.

fotografia komunijna Tychy - fotograf na komunię
Pełny reportaż z uroczystości Pierwszej Komunii Świętej – zdjęcia dzieci w kościele (wejście, niesienie darów, znak pokoju)

Fotograf na komunię Tychy – oferta i cennik

Poniżej dostępna jest oferta i cennik zdjęć komunijnych. Ile dokładnie kosztuje fotograf na komunię Tychy? Koszt realizacji usługi fotograficznej zwykle zamyka się w przedziale 100-200 zł od osoby. Szczegółową wycenę będę w stanie podać po otrzymaniu zapytania mailowego, uwzględniającego termin, lokalizację i liczbę dzieci przystępujących do sakramentu.

Pierwszą komunię świętą w Tychach mogę sfotografować nie tylko w sobotę lub niedzielę, ale także w inny, dowolny dzień tygodnia. Fotograf na komunię – Łukasz Gromolak.

Oferta i cennik 2024-2025 – Fotografia komunijna Tychy, cena zdjęć

Fotografia komunijna Tychy – pakietLiczba fotografówCeny usług
Reportaż z Komunii Świętej Tychy – Pakiet nr 1
(mniejsza uroczystość, do 20 dzieci)
1od 2500 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Tychy – Pakiet nr 2
(średnia uroczystość, do 20-50 dzieci)
2od 3000 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Tychy – Pakiet nr 3
(duża uroczystość, 50-200 dzieci)
2od 5000 PLN
Fotograf na komunię Tychy – Zapytaj o personalizowaną wycenę i ofertę

Pierwsza komunia święta – oferta fotograficzna dla grup

Profesjonalna fotografia komunijna w Tychach – moja oferta fotograficzna skierowana jest dla grup dowolnej wielkości – klas, szkół, parafii. Pierwsza komunia święta – jeśli organizujecie taką uroczystość (lub inną – chrzest, ślub i wesele, bierzmowanie, święcenia kapłańskie) i potrzebujecie profesjonalisty, który wykona dla Was podczas reportażu zdjęcia, które będą wzruszać (pozytywnie) wszystkich, którzy je oglądają – oto jestem. :)

CzęstochowaZabrzeGliwiceKatowiceBielsko Biała, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Rybnik, WrocławKrakówWarszawa – to inne, przykładowe miasta, w których fotografia komunijna jest możliwa. Pracuję na terenie całej Polski. Fotografuję komunie nie tylko na Śląsku, ale także w PoznaniuGdańskuBiałymstoku i Rzeszowie.

Uroczystość pierwszej komunii świętej w Tychach

Niezależnie od tego, czy interesuje Was fotografowanie uroczystości pierwszej komunii świętej czy sesja zdjęciowa w Tychach – zgłaszam swoją gotowość! Profesjonalny fotograf na komunię świętą – Łukasz Gromolak. Na tej stronie znajdziecie ofertę i cennik zdjęć komunijnych. W przypadku pytań pozostaję do Waszej dyspozycji.

fotografia komunijna Tychy - fotograf na komunię
Zdjęcia portretowe dzieci przyjmujących Pierwszą Komunię Świętą

Sesja komunijna Tychy

Inną usługą, którą mogę dla Was wykonać, jest indywidualna sesja komunijna w mieście Tychy. To zdjęcia, które najczęściej powstają podczas przyjęcia komunijnego. Chętnie spędzę z Wami 1-2 godziny dokumentując Waszą radość, wykonując zdjęcia dla całej rodziny. To dobra okazja do wykonania zdjęć grupowych, rodzinnych i indywidualnej sesji dla dziecka.

fotografia komunijna Tychy - fotograf na komunię

Czas oczekiwania na zdjęcia komunijne

Czas oczekiwania na zdjęcia komunijne (czyli zdjęcia z komunii) wynosi u mnie 30 dni. Często udaje mi się dostarczyć Zamawiającym gotowy reportaż już w ciągu 20-25 dni.

Ile zdjęć z komunii świętej otrzymacie?

Ile dokładnie zdjęć z uroczystości pierwszej komunii świętej otrzymacie? Przy grupie ok. 40 dzieci ilość zdjęć (poddanych obróbce i retuszowi) powinna oscylować w przedziale 500-650 zdjęć.

fotografia komunijna Tychy - fotograf na komunię

Fotografia komunijna Tychy – kontakt do fotografa

Profesjonalna fotografia komunijna Tychy – poniżej znajdziecie kontakt do fotografa Łukasza Gromolaka. Preferuję kontakt mailowy – w zapytaniu dotyczącym dostępności terminu proszę o wskazanie (oprócz samego terminu) orientacyjnej liczby dzieci i dokładnej lokalizacji. Fotograf na komunię świętą – Łukasz Gromolak. Chętnie podejmuję się także fotografowania prymicji, ślubów, wesel i chrztów. Fotografia rodzinna – tym właśnie się zajmuję! :) Fotografuję komunie najczęściej na śląsku. Często też jestem gościem nie tylko województwa śląskiego, ale także województwa opolskiego i dolnośląskiego.

tel. +48 607265770

e-mail: gromolak@gmail.com

fotografia komunijna Tychy - fotograf na komunię