Fotograf Ślubny Jelenia Góra – Twój fotograf ślubny w Jeleniej Górze

Organizacja ślubu i wesela (w Jeleniej Górze czy gdziekolwiek indziej) to spore wyzwanie logistyczne i emocjonalne. Mimo wszystko jednak warto je podjąć, ponieważ może ono dostarczyć mnóstwa satysfakcji i wspomnień na całe życie! Jako fotograf ślubny Jelenia Góra (być może także Twój fotograf ślubny ;), byłem świadkiem wielu pięknych i wzruszających chwil przeżywanych przez nowożeńców i ich bliskich.

fotograf ślubny Jelenia Góra

Jelenia Góra – to miasto, w którym z przyjemnością i bardzo często się pojawiam, mimo że na stałe mieszkam we Wrocławiu. Bardzo podoba mi się klimat tego miasta – nie wykluczam tego, że w przyszłości zamieszkam tutaj na stałe. :) Chętnie tutaj nie tylko fotografuję śluby i wesela, ale także odpoczywam.

Bardzo lubię spędzać czas między zleceniami w Cieplickich Termach i spacerować po Parku Zdrojowym. Dodam, przy okazji, że to świetne miejsce na wykonanie np. sesji poślubnej plenerowej.

Fotograf ślubny Jelenia Góra – oferta profesjonalnej fotografii ślubnej

Jelenia Góra fotografia – jako fotograf ślubny, który pracował w wielu miejscach, cenię sobie miasta z klimatem, do których niewątpliwie należy Jelenia Góra. Mam nadzieję, że moja oferta profesjonalnej fotografii ślubnej przypadnie Wam do gustu! Kto wykona dla Was zdjęcia? Kilka słów o mnie:

Mam 33 lata, lubię górskie wędrówki i dobry film. W swoim zawodowym życiu zrealizowałem ponad 200 pełnych reportaży fotograficznych – fotografowałem i duże i małe uroczystości, w kraju i za granicą.

fotograf ślubny Jelenia Góra

Nie są mi obce wesela na ponad 200 osób lub śluby międzynarodowe. Posługuję się płynnym językiem angielskim. Posiadam prawo jazdy i patent żeglarski :) W wolnych chwilach chętnie odwiedzam Mazury (szczególnie bliski jest mi port w Sztynorcie).

Oferta fotografii ślubnej, którą tutaj prezentuję składa się z kilku pakietów – 6, 9 i 12-godzinnych. Każda Para Młoda znajdzie dla siebie najlepszy (i najlepiej dopasowany do indywidualnych potrzeb!) pakiet profesjonalnej usługi.

Fotograf ślubny Jelenia Góra – Zapytaj o dostępność terminu

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe

Za pośrednictwem powyższego formularza kontaktowego możesz przesłać zapytanie o dostępność terminu i ofertę.

Jeśli ustaliłaś/ustaliłeś już termin ślubu i podobają Ci się moje zdjęcia – nie czekaj! :) Zapytaj mnie o dostępność Twojego terminu na zdjęcia ślubne i zaczekaj na odpowiedź mailową. W wiadomości zwrotnej przekażę Ci moją ofertę, poinformuję o dostępnych pakietach na zdjęcia ślubne i dodatkowych usługach, które możesz zamówić. Jako fotograf ślubny Jelenia Góra wiem, że zdjęcia ślubne to bardzo, bardzo ważna rzecz – do każdej realizacji fotograficznej podchodzę bardzo poważnie. Każde zlecenie jest dla mnie i wyzwaniem i wyróżnieniem – cieszę się, że mogę towarzyszyć Parom Młodym w ich szczególnym dniu.

Twój Fotograf ślubny w Jeleniej Górze – zobacz, jak pracuje?

Gdzie najchętniej wyrusza do pracy Twój fotograf ślubny Jelenia Góra to zdecydowanie jedno z ciekawszych miejsc na Dolnym Śląsku! Wybór dobrego fotografa ślubnego może opierać się na wspólnocie upodobań. Co z tego, że postawicie na współpracę z uśmiechniętą panią fotograf, jeśli owa pani nie będzie czuła tego czegoś do Karkonoszy i okolic? Ja jestem zdeklarowanym fanem górskich plenerów… o każdej porze roku! Uwielbiam ciepłe tony wytwarzane przez grę kolorów naturalnych krajobrazów i słońca zachodzącego za horyzont.

Umów się na sesję i zobacz, jak pracuje fotograf ślubny w Jeleniej Górze! Może dobrym pomysłem będzie sesja narzeczeńska? To taka próba generalna przez sesją ślubną. :)

fotograf ślubny Jelenia Góra

Fotograf ślubny Jelenia Góra – o co zapytać fotografa ślubnego na spotkaniu?

Przejrzeliście portfolio i zdecydowaliście się porozmawiać z konkretnym usługodawcą. Warto zastanowić się, o co chcecie zapytać fotografa ślubnego na spotkaniu, np.:

 • Jaką ofertę przygotował dla Was ślubny fotograf Jelenia Góra (liczba zdjęć, czas pracy, dodatkowe usługi, np. albumy)?
 • Jak wygląda dzień zdjęciowy?
 • Czy fotograf wykonuje sesje plenerowe w trakcie wesela?
 • Jaki jest styl pracy fotografa?

Spełniam marzenie będąc fotografem ślubnym – moja fotografia ślubna Jelenia Góra

Czy spełniam się będąc fotografem ślubnym? Tak, to było moje marzenie! Reportaże i sesje, będące okazjami do spotkań ze wspaniałymi ludźmi, dostarczają mi ogrom emocji: radości, wzruszeń, nadziei, a czasami także… stresu – wachlarz doznań jest szeroki, co uważam za niesamowite!

Fotograf ślubny Jelenia Góra – moja fotografia ślubna dobrze „czuje się” w różnych miejscach, w Polsce i za granicą. Jelenia Góra także stanowi obszar moich zawodowych działań. Lubię to miasto i jego okolicę. Przepadam także za ludźmi, którzy zamieszkują te tereny i… planują ożenki i zamążpójścia. Z przyjemnością przyglądam się, jak szukacie pięknych stylizacji, wymarzonych miejsc na plener ślubny itd.

fotograf ślubny Jelenia Góra

Jelenia Góra fotografia ślubna – zdjęcia ślubne w Karkonoszach

Marzą Ci się zdjęcia ślubne w Karkonoszach? Jako fotograf ślubny Jelenia Góra z przyjemnością pomogę Ci zrealizować to marzenie! Zobacz portfolio. Mam nadzieję, że moje fotografie przypadną Ci do gustu.

Fotografia ślubna lubi miejsca z charakterem, do których niewątpliwie należy Jelenia Góra. Gdybym miał wskazać, gdzie najlepiej czuje się fotograf ślubny Jelenia zajęłaby bardzo wysokie miejsce w rankingu.

fotograf ślubny Jelenia Góra

Portfolio fotografa ślubnego – jak wybrać najlepszego fotografa na wesele w Jeleniej Górze

Na co zwracać uwagę wybierając fotografa ślubnego? Jak wybrać najlepszego fotografa na wesele w Jeleniej Górze i nie tylko? Portfolio to podstawa! Sprawdź co ma do zaoferowania fotograf ślubny Jelenia Góra. Dzięki temu podejmiesz świadomą decyzję. Wato także poznać styl pracy usługodawcy, z którym zamierzasz zawrzeć umowę. W tym celu dobrze jest np. zapoznać się z treściami dostępnymi na jego stronie i w mediach społecznościowych, a także porozmawiać – przez telefon, za pośrednictwem połączenia video lub osobiście.

Fotograf ślubny Jelenia Góra cześć, to ja! Mam nadzieję, że bliżej się poznamy. :)

Poradnik, jak zorganizować ślub i wesele w Jeleniej Górze

Mieszkasz w Jeleniej Górze, a może jesteś spoza Jeleniej Góry, ale marzysz o tym, by właśnie tam zorganizować ślub i wesele. Przygotowałem krótki poradnik, który podpowie Ci, jak zrobić to dobrze.

Najważniejsze to mieć świadomość własnych oczekiwań odnośnie jednego z najważniejszych dni życia. Fotografia ślubna portretuje przede wszystkim emocje i ważne, byście dostarczyli sobie jak najwięcej tych przyjemnych, jak radość, wzruszenie itp. Kościół, urząd czy plener ślubny Jelenia Góra? Wybraliście już pewnie najpiękniejszą salę weselną? A czy lista gości nabiera ostatecznych kształtów? Zastanawialiście się, jakie atrakcje przygotować dla weselników? A fotograf ślubny Jelenia Góra wybrany? W tej ostaniej kwestii z chęcią pomogę!


Fotografia ślubna Jelenia Góra – oferta fotografii ślubnej i pakiety

Jelenia Góra to wspaniałe tło dla zdjęć. Fotografia ślubna zatopiona w ciekawych miejscach i ich wyjątkowej historii zdecydowanie rozkwita. Zwłaszcza, jeśli mamy na tapecie historię miłosną młodej pary. Mam na swoim koncie fotograficzne podróże w różne miejsca, a okolice Jeleniej Góry zajmują w moim sercu szczególną przestrzeń.

Jeśli zdecydujecie się na współpracę ze mną, dołożę wszelkich starań, aby ślubne kadry opowiadały Waszą historię jak najwierniej i najpiękniej.

Fotografia ślubna Jelenia Góra – cennik i pakiety

Pakiet nr 1 – Jelenia GóraPakiet nr 2 – Jelenia GóraPakiet nr 3 – Jelenia Góra
6h zdjęć9h zdjęć12h+ zdjęć
300 zdjęć400 zdjęć500+ zdjęć
galeria on-linegaleria on-linegaleria on-line
pokaz slajdówpokaz slajdówpokaz slajdów
Dojazd na terenie Dolnego ŚląskaDojazd na terenie Dolnego ŚląskaDojazd na terenie Dolnego Śląska
Cena: od 2000 ZŁCena: od 3000 ZŁCena: od 3500 ZŁ
Możliwość zamówienia fotoksiażekMożliwość zamówienia fotoksiażekMożliwość zamówienia fotoksiażek
Dodatki: sesja w innym terminieDodatki: sesja w innym terminieDodatki: sesja w innym terminie
Oferta fotografii ślubnej w Jeleniej Górze – Fotograf Łukasz Gromolak
fotograf ślubny Jelenia Góra

Sesja ślubna w górach

Jeśli już znaleźliście wspólny język z fotografem ślubnym, a od dnia ślubu minęła chwila odpoczynku, warto zabrać się za organizację wspaniałego przedsięwzięcia, jakim jest sesja ślubna w górach. W okolicach Jeleniej Góry nie brakuje odpowiednich miejsc na jej realizację!

Jako fotograf ślubny Jelenia Góra, chętnie przedstawię kilka plenerowo-sesyjnych „samograjów” w Karkonoszach:

 • Śnieżka
 • Wodospad Szklarki
 • Kolorowe Jeziorka
 • Zamek Chojnik
 • Śnieżne Kotły
 • Karpacz, a w nim: Świątynia Wang, Pałac w Karpaczu, Park Bajek, Wodospad Kamieńczyka, Ogród Japoński, ulica Świdnicka)
fotograf ślubny Jelenia Góra

Sesja narzeczeńska w górach

Jelenia Góra to miejsce, w którym mieszkacie, jednak nie macie ochoty pozować na tle miejskiej scenerii? Co powiecie na to, by wyrwać się z Jeleniej Góry? Sesja narzeczeńska w górach może okazać się tym, czego akurat potrzebujecie! Chętnie ją dla Was zorganizuję.

Zdjęcia ślubne w Karpaczu i Szklarskiej Porębie

Jelenia Góra to nie jedyne piękne miejsce w regionie! Warto zdecydować się na zdjęcia ślubne także w Karpaczu i Szklarskiej Porębie. Inne miejscowości godne uwagi (w których można wykonać zdjęcia ślubne), to: Świeradów Zdrój, Piechowice, Cieplice Śląskie-Zdrój, Lubomierz.

Ile kosztują usługi fotografa ślubnego w Jeleniej Górze?

Jelenia Góra zajmuje ważne miejsce w regionie. To jedna z ciekawszych dolnośląskich miejscowości – zarówno do życia, jak i do wypoczynku. :) Dlatego z przyjemnością i pełnym zaangażowaniem świadczę usługi fotografa ślubnego na terenie Jeleniej Góry.

Jelenia Góra – jeśli to właśnie tutaj organizujecie ślub oraz przyjęcie weselne, chętnie wykonam dla Was zdjęcia reportażowe i plenerowe. Ile kosztują? Skontaktujcie się ze mną, a przygotuję indywidualną ofertę skrojoną na miarę Waszych potrzeb.

fotograf ślubny Jelenia Góra

Fotograf ślubny Karpacz – sesje plenerowe w Karkonoszach

Choć Jelenia Góra wabi swoim niepowtarzalnym klimatem, z przyjemnością realizuję się również jako fotograf ślubny Karpacz. Sesje plenerowe w Karkonoszach to w końcu wielka szansa na piękne kadry – pełne emocji i widoków, które zapierają dech.

fotograf ślubny Jelenia Góra

Fotografia ślubna Szklarska Poręba – zdjęcia ślubne na Śnieżce i Szrenicy

Choć terenem mojego zawodowego działania często bywa Jelenia Góra, fotografia ślubna Szklarska Poręba również nie jest mi obca! Chętnie wykonam dla Ciebie zdjęcia ślubne na Śnieżce i Szrenicy.

To idealne rozwiązanie dla osób, którym obce są miejskie klimaty. Choćbyśmy zatrudnili najlepszych dekoratorów, nigdy nie stworzymy miejsca na sesję ślubną tak dobrze, jak zrobiła to natura.

Naturalna górska sceneria to idealne tło dla miłosnych interakcji pomiędzy zakochanymi ludźmi. Znaczenie dla sesji może mieć każdy drobny gest wyrażający emocje – od przenikliwego spojrzenia, przez delikatne przytulenie, aż po czuły pocałunek.

fotograf ślubny Jelenia Góra

Szukasz fotografa ślubnego? Oto moja oferta fotografii ślubnej w Jeleniej Górze

Fotograf Jelenia, fotograf ślubny Jelenia Góra – jeśli czegoś takiego szukasz, być może zainteresuje Cię moja oferta fotografii ślubnej w Jeleniej Górze. Wyślij zapytanie, podając termin, miejsce i określając charakter uroczystości, a przygotuję dla Ciebie spersonalizowaną ofertę. Oto, jak łatwo znaleźć usługodawcę na wesele. ;)

Lista 20 najciekawszych miejsc na wesele w Jeleniej Górze i okolicach

Oto moja subiektywna lista 20 najciekawszych miejsc na wesele w Jeleniej Górze i okolicach:

 • Dwór Korona Karkonoszy – mój nr 1 !
 • Pałac Wojanów
 • Hotel Gołębiewski Karpacz
 • Pałac Brunów – często i chętnie odwiedzam!
 • Dwór Gersonów
 • Hotel Willa Odkrywców
 • Willa Agawa
 • Villa Artystów
 • Hotel Cieplice
 • Palac Margot
 • Willa Jesion
 • Karkonoskie Zacisze
 • Chatka u Jędrusia
 • Willa Wolność
 • Hotel Las Piechowice
 • Hotel Bella
 • Dworek Myśliwski Hubert
 • Hotel Gołębiewski Szklarska Poręba
 • Willa Europa – Eleganckie miejsce na mapie lokali weselnych

Fotografia ślubna Jelenia, fotograf Jelenia Góra – zachęcam do zapoznania się z moją ofertą! :)

fotograf ślubny Jelenia Góra

Międzynarodowe wesele w górach – zorganizuj wymarzone przyjęcie w górskiej scenerii

Jako fotograf ślubny Jelenia Góra z przyjemnością realizuję zawodowe przedsięwzięcia, takie jak międzynarodowe wesele w górach. Jeśli marzysz o tym, by Twój najważniejszy dzień miał niepowtarzalny charakter, zorganizuj wymarzone przyjęcie w górskiej scenerii!

fotograf ślubny Jelenia Góra

Jakim sprzętem fotografuje Fotograf Ślubny Jelenia Góra?

fotograf ślubny Jelenia Góra

Aby dobrze wybrać fotografa ślubnego, warto zainteresować się, jak pracuje Wasz potencjalny usługodawca – łowca cudownych kadrów, skoncentrowany na swojej reżyser kina akcji. Dobrze jest dowiedzieć się m.in. jakim sprzętem fotografuje fotograf ślubny Jelenia Góra. Ja stawiam na nowoczesne rozwiązania oferowane przez Canona – w moim sercu królują bezlusterkowce.

Obecnie mój „arsenał” fotograficzny przedstawia się następująco: Canon R6x2, Canon EF 35mm f/1.4, Canon EF 50 mm f/1.2, Canony RF 16, 24, 85 mm. Lampy Canon, Yongnuo, Quadralite, Glareone. Pracuję na Macbooku Pro M2 13″ 2022 i monitorze NECPA271Q.

Zdjęcia ślubne Jelenia Góra obrabiam w Capture One, Adobe Lightroom i Photoshop. „Dopieszczam” w takich programach, jak np. Exposure X6, Luminar Neo. :)

Więcej o mnie i o moim podejściu przeczytasz tutaj. Zapraszam także do obejrzenia pełnych reportaży fotograficznych na moim blogu oraz do przeczytania mojego poradnika ślubnego. Znajdziesz w nim m.in. propozycje miejsc na wykonanie sesji w kraju oraz za granicą.

Lista 10 atrakcji na wesele w Jeleniej Górze

Chcecie, aby w trakcie wesela powstały piękne zdjęcia? Zatrudnijcie profesjonalistę, obytego w obszarze działalności, jakim jest fotografia ślubna Jelenia Góra. Ważne również jest to, na jakie atrakcje zdecydujecie się w dniu ślubu. Oto moja subiektywna lista 10 fotogenicznych atrakcji na wesele w Jeleniej Górze:

 • rajd górski (wersja dla hardcorowców!)
 • wyprawa na szczyt (gratka dla zapalonych górołazów)
 • jazda na rowerach górskich
 • ognisko
 • kino plenerowe wyświetlające film o nowożeńcach
 • strefa relaksu
 • food trucki (może z czeskim jedzeniem? :)
 • degustacje
 • zimne ognie
 • pokaz tańca
fotograf ślubny Jelenia Góra

Naturalne zdjęcia ślubne Jelenia Góra

Uwielbiam robić naturalne zdjęcia ślubne! Jelenia Góra i wspaniali ludzie, którzy zamieszkują to miejsce na mapie, zdecydowanie sprzyjają „uprawianiu” tej dziedziny. Bardzo silne emocje są tym, co zdecydowanie wyróżnia fotografię ślubną. Jelenia Góra i okolice (zwłaszcza Karkonosze) oferują magiczne plenery, po których mogę wspólnie przechadzać się z parami młodymi w poszukiwaniu najpiękniejszych ujęć.

Rustykalne sesje ślubne w górach

Organizujesz ślub i w związku z tym interesujesz się fotografią ślubną, a Twoją głowę zaprzątają np. rustykalne sesje ślubne w górach? To świetnie! Chętnie porozmawiam z Tobą o wymarzonych ujęciach przedstawiających uczucia i relacje pięknie rysujące się w dniu ślubu – na pierwszy rzut oka niewidoczne, ale dostrzegalne, gdy spogląda się na nie przez odpowiednią soczewkę.

fotograf ślubny Jelenia Góra

Album ślubny, fotoksiążka ślubna – piękne zdjęcia zasługują na wyjątkową oprawę

Już po ślubie i weselu. Confetti opadło, a wy cieszycie się już zdjęciami pełnymi szczerych emocji. Te kadry, a wraz z nimi bezcenne wspomnienia zostaną z Wami przez całą resztę Waszego życia. Pewnie czujecie, że takie skarby jak piękne zdjęcia ślubne zasługują na wyjątkową i ekskluzywną oprawę? Jeśli tak, zachęcam do zamówienia pięknych albumów.

Album ślubny, fotoksiążka ślubna – posiadam je w swojej ofercie. Sprawdźcie sami! :)

fotograf ślubny Jelenia Góra - drewniane fotoksiążki ślubne

Ile otrzymam zdjęć z wesela?

Lubię robić zdjęcia zakochanym, dlatego jako fotograf ślubny Jelenia Góra wykonuję ich dużo. Fotografowie ślubni to szaleńcy – nie mają umiaru w poszukiwaniu wyjątkowych kadrów. :)

Jeśli zadajesz sobie pytanie w rodzaju „ile otrzymam zdjęć z wesela”, spieszę z odpowiedzią. Ja oddaję kilkaset ujęć (zwykle 500, choć dokładną liczbę albo przedział określa umowa – w zależności od wybranego pakietu). Fotografuję to, co szczególnie ważne dla Pary Młodej – w swojej pracy skupiam się na Waszych oczekiwaniach. Interesuje mnie nawet najdrobniejszy detal.

Organizujesz wesele w mieście Jelenia Góra? Chętnie je sfotografuję!

fotograf ślubny Jelenia Góra

Wesele plenerowe w górach – top 10 miejsc na wesele w Karkonoszach

Fotograf ślubny Jelenia Góra – jako dobry fotograf nie tylko wykonuję zdjęcia ślubne, ale również chętnie doradzam, np. w kwestiach takich jak wesele plenerowe w górach. Wypowiadam się w sprawie fotogeniczności określonych lokalizacji, tego, jak prezentują się w „wydaniu ślubnym”. W Karkonoszach można spotkać w wyjątkowe, w swoim rodzaju jedyne krajobrazy stanowiące doskonałe tło dla ceremonii ślubnej i uroczystości weselnych:

 1. Pałac Wojanów
 2. Zamek Czocha
 3. Hotel Kolorowa
 4. Hotel Kyriad
 5. Ośrodek Szkoleniowy Stokrotka
 6. Hotel Gołębiewski Karpacz
 7. Karczma Rzym
 8. Villa Elise Park Residence
 9. Zamek Chojnik
 10. Pałac Margot w Mysłakowicach
fotograf ślubny Jelenia Góra

Sesje plenerowe na terenie Dolnego Śląska – 20 najpiękniejszych miejsc

Fotograf ślubny Jelenia Góra z z zaangażowaniem wykonuje sesje ślubne na terenie Dolnego Śląska, podczas których portretuje szczere emocje w miękkim świetle, jakie można spotkać tylko o zachodzie słońca. Jako fotograf jestem „strażnikiem” najważniejszych rzeczy. Sprawdzam np., kiedy w Wasz dzień zdjęciowy zapadnie zmrok, abym mógł przewidzieć nadejście złotej godziny. Mogę także zabrać Was na sesje plenerowe na terenie Dolnego Śląska. Oto 20 najpiękniejszych miejsc, w których najbardziej lubię fotografować:

 • Wrocław, a zwłaszcza Rynek i Stare Miasto oraz Park Japoński
 • Kłodzko
 • Zamek Książ
 • Park Mużakowski
 • Sudecka Droga
 • Zamek Czocha
 • Park Krajobrazowy Chełmy
 • Zamek Grodno

Przeczytaj opinie Par Młodych o mojej pracy fotografa ślubnego

W mojej pracy fotografa ślubnego priorytetem jest dla mnie zadowolenie Pary Młodej. Wsłuchuję się w potrzeby i oczekiwania każdego klienta. Przeczytaj opinie Par Młodych o tym, jak fotografowałem na ich ślubie i weselu.

Fotograf ślubny Katowice - Opinie Par Młodych
Fotograf ślubny Katowice - Opinie Par Młodych
Fotograf ślubny Katowice - Opinie Par Młodych

Więcej opinii od zadowolonych Par Młodych znajdziesz tutaj: https://goo.gl/maps/jBhJSAceQBZtGSGp9