Fotograf na komunię Wałbrzych – fotografia komunijna Wałbrzych

Cześć! Jestem fotografem komunijnym. Na co dzień mieszkam we Wrocławiu. Często wykonuję zdjęcia na komunii świętej m.in. w takich miastach, jak Wałbrzych, Legnica, Świdnica, Jelenia Góra. Profesjonalna fotografia komunijna Wałbrzych to w moim wykonaniu reportaż z uroczystości pierwszej komunii świętej, który ma sprostać nawet najbardziej wymagającym. Jako fotograf na komunię Wałbrzych wykonuję usługi dla całych szkół, grup i parafii. Obsługuję te małe grupy (10-20 dzieci), średnie (20-50) i największe (do 200 dzieci). Posiadam legitymację – przeszedłem kurs liturgiczny. Przeczytaj więcej o mnie i o moim podejściu do fotografowania.

fotograf na komunię Wałbrzych - fotografia komunijna Wałbrzych
Zdjęcie grupy dzieci komunijnych wykonane w kościele przez fotografa na komunię w Wałbrzychu

Fotograf na komunię Wałbrzych – sprawdź portfolio zdjęć z komunii świętej

Jeśli szukasz profesjonalnego fotografa, dla którego fotografia komunijna Świdnica, Wałbrzych, Jelenia Góra, Wrocław lub Legnica to chleb powszedni – to doskonale trafiłaś lub trafiłeś! Wykonuję zdjęcia na pierwszej komunii świętej już od wielu lat – mam duże doświadczenia w fotografowaniu grup o różnych wielkościach. Sprawdź moje portfolio zdjęć z uroczystości pierwszej komunii świętej i przekonaj się, jaki sposób fotografowania jest mi bliski. Fotograf na komunię Wałbrzych – Łukasz Gromolak. Serdecznie zapraszam do sprawdzenia mojego portfolio i oferty dla grup.

Fotografia komunijna Wałbrzych – cennik i oferta

Cennik i oferta fotografii komunijnej dla grup w mieście Wałbrzych. Poniżej znajdziesz orientacyjne przedziały cenowe usług fotograficznych. Fotografia komunijna – każdą pierwszą komunię świętą wyceniam indywidualnie. Na cenę ma wpływ wielkość grupy, termin, lokalizacja i liczba mszy świętych.

Oferta i cennik 2024-2025 – Fotografia komunijna Wałbrzych, cena zdjęć

Fotografia komunijna Wałbrzych – nazwa pakietuLiczba fotografówCena usług
Reportaż z Komunii Świętej Wałbrzych – Pakiet nr 1
(mniejsza uroczystość, do 20 dzieci)
1od 2500 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Wałbrzych – Pakiet nr 2
(średnia uroczystość, do 50 dzieci)
1-2od 3000 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Wałbrzych – Pakiet nr 3
(duża uroczystość, 50-200 dzieci)
2od 5000 PLN
Fotograf na komunię Wałbrzych – Zapytaj o personalizowaną ofertę i wycenę

Zdjęcia z komunii świętej Wałbrzych

Jak wykonuję zdjęcia z komunii świętej w mieście Wałbrzych? Pracuję podczas każdej pierwszej komunii świętej cicho i dyskretnie. Pierwszą komunię świętą najczęściej fotografuję we współpracy z drugim, profesjonalnym fotografem. Po Mszy Świętej mogę wykonać zdjęcia grupowe, klasowe, indywidualne. Przed uroczystością fotografuję przygotowania, błogosławieństwo od rodziców i uroczyste wejście dzieci do kościoła.

Komunia święta to wyjątkowe wydarzenie w życiu dziecka i rodziny. Piękne zdjęcia, pełne emocji, to wspaniała pamiątka na długie lata. Naturalne piękno kościołów jest wspaniałym tłem do zdjęć dzieci. Fotografowanie to moja pasja. Z przyjemnością tworzę wspomnienia pokazujące ważne chwile.

Fotografia komunijna Wałbrzych – najważniejsze informacje:

  • Gotowe zdjęcia komunijne trafią do Was w terminie 30 dni w formie galerii on-line, zabezpieczonej hasłem
  • Większe grupy fotografuję z drugim fotografem
  • Pracuję na podstawie umowy, po wpłacie zadatku, na każdą płatność wystawiam faktury
  • Nie boję się małych i ciemnych kościołów
  • Komunię świętą fotografuję w sposób cichy i dyskretny, na profesjonalnym sprzęcie

Fotograf na komunię Wałbrzych – zapytaj o termin o ofertę!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe

Sesja komunijna Wałbrzych

Czym jest sesja komunijna Wałbrzych? To plener komunijny – indywidualne zdjęcia komunijne dziecka lub grupy dzieci. Taka sesja może zostać wykonana po Mszy Świętej lub innego dnia, np. podczas białego tygodnia. Plener komunijny może również powstać podczas przyjęcia komunijnego. Zapraszam serdecznie do skorzystania z moich usług. Profesjonalny fotograf na komunię Wałbrzych – Łukasz Gromolak.

fotograf na komunię Wałbrzych - fotografia komunijna Wałbrzych
Sesja zdjęciowa dziecka pierwszokomunijnego, rodziny i zaproszonych gości podczas przyjęcia po komunii

Co lubię w fotografii komunijnej?

Fotografia komunijna to możliwość poznawania nowych miejsc, ludzi i parafii. Uwielbiam fotografować ludzi, rodziny, wydarzenia – fotografia reportażowa to moja pasja. Pracuję na terenie całej Polski, nie tylko na Dolnym Śląsku. Mam doświadczenie w fotografowaniu uroczystości o dowolnej wielkości.

Uwielbiam także fotografię ślubną – fotografią ślubną zajmuję się równolegle do fotografowania pierwszej komunii świętej. Planujesz wesele z klasą? Sprawdź moją ofertę fotografii ślubnej. Dla każdego Klienta chcę stworzyć wspaniałą pamiątkę – niezależnie od tego, czy to będzie komunia, ślub, wesele, urodziny, chrzest, bierzmowanie, sesja w studio lub w plenerze. Wszelkie szczegóły dotyczące współpracy zawarte są w umowie, którą podpisuję przed rozpoczęciem współpracy.

Najpiękniejsze fotografie przedstawiające komunie są wyjątkową pamiątką, którą mogę ofiarować innym. Fotograf na pierwszą komunię świętą – wykonam dla Was zdjęcia komunijne, które będą zdobić ściany Waszych domów.

Co możesz u mnie dodatkowo zamówić?

fotograf na komunię Wałbrzych - fotografia komunijna Wałbrzych

Czas oczekiwana na gotowe zdjęcia z komunii świętej

Komunia święta – czas oczekiwania na gotowe zdjęcia komunijne, fotografie z komunii świętej, wynosi u mnie do 30 dni kalendarzowych. Staram się, aby zdjęcia z komunii świętej były gotowe już w ciągu 2-3 tygodni.

fotograf na komunię Wałbrzych - fotografia komunijna Wałbrzych

Liczba zdjęć z uroczystości, która do Was trafi

Jaka jest dokładna liczba zdjęć z uroczystości pierwszej komunii świętej, która do Was trafi w formie galerii online? Przy grupie ok. 50 dzieci, liczba zdjęć powinna zamknąć się w przedziale 500-700 obrobionych fotografii.

fotograf na komunię Wałbrzych - fotografia komunijna Wałbrzych

Ilu fotografów będzie fotografować podczas Mszy Świętej?

Msze, na których jest mniej więcej do 20 dzieci, najczęściej fotografuję sam. Ilu fotografów będzie dostępnych podczas większej Mszy Świętej? Większe uroczystości najczęściej fotografuję z drugim fotografem.

fotograf na komunię Wałbrzych - fotografia komunijna Wałbrzych

Czy posiadam legitymację, czy przeszedłem kurs liturgiczny?

Przeszedłem specjalny kurs liturgiczny, który upoważnia mnie do fotografowania w kościołach rzymsko-katolickich na terenie całej Polski. Posiadam legitymację, która ważna jest bezterminowo.

fotograf na komunię Wałbrzych - fotografia komunijna Wałbrzych

Jak wybrać fotografa na komunię świętą?

Pierwsza komunia święta – jak wybrać najlepszego fotografa na komunię świętą? Choć fotografów jest wielu, nie nie każdy fotograf podchodzi do realizacji usług w pełni profesjonalnie. Nie każdy posiada firmę, profesjonalny sprzęt. Nie każdy podpisuje umowy i wystawia faktury. Wybierając fotografa postaw na profesjonalistę, który ma własną działalność gospodarczą, prowadzi firmę, który nie boi się podpisywać umów i zobowiązywać się do zrealizowania usługi w określonym (najlepiej krótkim) terminie.

fotograf na komunię Wałbrzych - fotografia komunijna Wałbrzych
Zdjęcia reportażowe rodziny i zaproszonych gości wykonane w kościele podczas uroczystości Pierwszej Komunii Świętej

Reportaż z uroczystości pierwszej komunii świętej

Fotografia komunijna Świdnica, Wałbrzych, Jelenia Góra – z przyjemnością sfotografuję każdą pierwszą komunię świętą na którą mnie zaprosicie! :) Oprócz reportażu z Mszy Świętej, mogę dla Was zorganizować plener komunijny, np. po zakończonej Mszy Świętej. Chętnie sfotografuję dzieci wraz z rodzinami na terenie kościoła. Profesjonalny fotograf – jeśli szukacie fotografa komunijnego, który wykona najpiękniejszy reportaż z uroczystości pierwszej komunii świętej w Wałbrzych – zapraszam do kontaktu.

Kontakt:

tel. +48 607265770

e-mail: gromolak@gmail.com

fotograf na komunię Wałbrzych - fotografia komunijna Wałbrzych