Fotograf ślubny Zielona Góra – zdjęcia ślubne Zielona Góra

Cześć! Jeśli szukacie fotografa, który wykona dla Was reportaż ślubny, sesję ślubną, zdjęcia pełne pasji podczas przygotowań, ślubu i wesela – dobrze trafiliście! Mam na imię Łukasz i pracuję jako Fotograf ślubny Zielona Góra. Bliska jest mi naturalna fotografia ślubna – bez przesadnego pozowania i inscenizacji. Zdjęcia ślubne, które wykonuję, przedstawiają najpiękniejsze, wyjątkowe chwile.

Fotograf ślubny ZIelona Góra - zdjęcia ślubne Zielona Góra

Fotografia ślubna Zielona Góra to nie jest moje jedyne zajęcie – mogę dla Was także wykonać – w innym terminie – plener ślubny. Przed ślubem może odbyć się też sesja narzeczeńska. Reportaż ślubny w moim wykonaniu, to łzy wzruszenia na twarzach wszystkich, którzy będą oglądać Wasze zdjęcia! :)

Wiem, że wybór fotografa ślubnego z miasta Zielona Góra nie należy do najłatwiejszych rzeczy – Pary Młode spędzają długie godziny na przeglądaniu stron fotografów. Jako fotograf ślubny z miasta Zielona Góra przedstawię Wam na tej stronie moje portfolio, ofertę, cennik, szczegółowo opiszę jak pracuję i co jest dla mnie ważne w fotografii ślubnej (przeczytaj o mnie i o moim podejściu do fotografowania). Fotografia ślubna Zielona Góra to coś, co wykonuję i często i chętnie.

Choć na codzień mieszkam we Wrocławiu, to dojazd do Zielonej Góry nie stanowi dla mnie problemu i nie jest dodatkowo płatny. Jeśli zatem organizujecie wesele w mieście Zielona Góra lub w okolicy – zapraszam do kontaktu i do zapoznania się z moją ofertą fotografii ślubnej.

Fotograf ślubny Zielona Góra

Fotograf ślubny Zielona Góra – cennik i oferta zdjęć ślubnych

Jako fotograf ślubny z urokliwego miasta, jakim niewątpliwie jest Zielona Góra chciałbym zaprezentować skróconą wersję cennika oraz oferty zdjęć ślubnych. Moja oferta (i cennik) to kilka pakietów – 6, 9 lub 12+ godzin pracy w dniu ślubu – tzw. reportaż ślubny. Moja oferta, to także sesje plenerowe (sesja narzeczeńska i poślubna).

Podczas tego wyjątkowego dnia wykonam dla Was zdjęcia podczas przygotowań, ceremonii i wesela. Pierwszy taniec sfotografuję w dynamiczny sposób. Jako fotograf ślubny Zielona Góra zależy mi na wykonaniu pięknych, pozowanych zdjęć rodzinnych – takich, które będą pamiątką na długie lata. Do zadań fotografa ślubnego z miasta Zielona Góra, którym niewątpliwie jestem, należeć także będzie poznawanie nowych osób – wtapianie się w tłum gości, rozmowy … tak, aby osoby fotografowane czuły się swobodnie przed moim obiektywem.

Fotograf ślubny Zielona Góra

Zielona Góra to miasto, które oferuje niezliczoną ilość wyjątkowych miejsc na wykonanie sesji lub organizację wesela. Fotografia ślubna Zielona Góra to zajęcie, które wykonuję często i z ogromną przyjemnością. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i cennikiem – oraz do obejrzenia mojego portfolio.

Zapytaj o wycenę, ofertę i dostępność terminu na wykonanie sesji:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
Fotograf ślubny ZIelona Góra - zdjęcia ślubne Zielona Góra

Cennik fotografii ślubnej w Zielonej Górze

Zielona Góra – pakiety, oferta i cennik fotografii ślubnej

Pakiet nr 1 – Zielona GóraPakiet nr 2 – Zielona GóraPakiet nr 3 – Zielona Góra
do 6 godzin zdjęćdo 9 godzin zdjęćdo 12 godzin zdjęć
300 fotografii400 fotografii500+ fotografii
galeria on-linegaleria on-linegaleria on-line
pokaz slajdówpokaz slajdówpokaz slajdów
Dojazd na terenie ZG i woj. lubuskiegoDojazd na terenie ZG i woj. lubuskiegoDojazd na terenie ZG i woj. lubuskiego
Cena: od 2000 PLNCena: od 3000 PLNCena: od 3500 PLN
Możliwość zamówienia fotoksiażekMożliwość zamówienia fotoksiażekMożliwość zamówienia fotoksiażek
Dodatkowo – sesja plenerowaDodatkowo – sesja plenerowaDodatkowo – sesja plenerowa
Zapytaj o szczegółową ofertę
Fotograf ślubny Zielona Góra - fotografia ślubna Zielona Góra

Fotograf ślubny Zielona góra – sprawdź moje portfolio

Sprawdź moje portfolio fotografii ślubnej i przekonaj się, czy fotograf ślubny Zielona Góra jest tym, którego szukasz! :) Znajdziesz na mojej stronie reportaże ślubne (reportaż ślubny), zdjęcia powstałe podczas sesji ślubnej (plener ślubny) lub narzeczeńskiej. Fotografując najpiękniejsze chwile w Waszym życiu nie tylko w mieście Zielona Góra pragnę, aby moje zdjęcia pozostały z Wami na długie lata. Jako fotograf ślubny z miejscowości Zielona Góra chcę, aby każda Para Młoda, dla której fotografuję, otrzymała wyjątkowe, naturalne zdjęcia ślubne. Wesela to wyjątkowy czas – wybór fotografa ślubnego nie może być przypadkiem! Fotograf na wesele, którego zatrudnisz, to ktoś, komu zaufasz i którego zdjęcia szczerze polubisz. Fotografia ślubna Zielona Góra jest mi bliska – bardzo chętnie odwiedzam okolice ZG. Mógłbym robić to przez całe życie! ;)

Zdjęcia ślubne Zielona Góra

Jeśli interesują Cię zdjęcia ślubne – idealnie trafiłaś lub trafiłeś. Mogę wykonać dla Ciebie zdjęcia w USC, w kościele, na ślubie plenerowym – cywilnym lub humanistycznym. Możemy razem wybrać się za granicę – jeśli marzy Ci się ślub na plaży. Jeśli chcielibyście, aby Wasz ślub odbył się w scenerii zgoła innej, niż proponuje to Zielona Góra – możemy spotkać się 101 metrów pod ziemią! Przysięga w kopalni soli w Wieliczce to niezapomniane przeżycie!

Fotografia ślubna Zielona Góra to zdjęcia nie tylko z wesela, ale także z przygotowań, ślubu i sesji plenerowych (np. sesja narzeczeńska). Reportaż ślubny to zwykle około 12 godzin fotografowania. Fotografia w moim wykonaniu to dynamiczne, zróżnicowane kadry. Staram się, fotografując wesele, pokazać na zdjęciach wszystkich zaproszonych gości.

Zielona Góra oferuje wiele pięknych miejsc na organizację przyjęcia (Minibrowar Haust, Palmiarnia, Stary Zajazd, Hola Mexicana itp.). Nie musisz jednak ograniczać się do wyboru lokalizacji w ścisłym centrum miasta – na terenie całego województwa lubuskiego znajdziesz wiele wyjątkowych lokalizacji! Jeśli nie wiesz, która sala będzie najlepsza – zapytaj fotografa ślubnego gdzie zorganizować wesele!

Jako fotograf Zielona Góra mogę wykonać dla Ciebie także innego rodzaju zdjęcia – jeśli interesuje Cię sesja rodzinna, portretowa lub typowo biznesowa lub wizerunkowa – zadzwoń (+48 607 265 770)! Takie zdjęcia też wykonuję!

Fotograf ślubny ZIelona Góra - zdjęcia ślubne Zielona Góra

Zdjęcia ślubne Zielona Góra – jak wybrać fotografa ślubnego z Zielonej Góry?

Jeśli interesują Cię zdjęcia ślubne, które miałyby zostać wykonane w mieście Zielona Góra, to z pewnością zadajesz sobie pytanie: jak wybrać najlepszego fotografa ślubnego z Zielonej Góry? Przedstawiam poniżej kilka porad, które – jak mam nadzieję – okażą się pomocne w wyborze fotografa na wesele.

Najlepszy fotograf ślubny Zielona Góra:

 • Fotograf ślubny Zielona Góra to ktoś, kto zna lokalne sale, zwyczaje, zabawy.
 • Zielona Góra jest mu bliska – fotografuje tutaj często i chętnie
 • może wykonać dla Ciebie plener ślubny, nie obca mu także sesja narzeczeńska – ma takie zdjęcia w swoim portfolio
 • prezentuje pełne reportaże fotograficzne z wesela – nie tylko wybrane, najlepsze zdjęcia, ale także pełne reportaże ślubne.
 • oferuje dodatkowo fotoksiążki, albumy ślubne – w zróżnicowanej oprawie, grubości itp. Nie ogranicza się do dostarczenia zdjęć w formie cyfrowej
 • prowadzi własną firmę, ma przejrzystą umowę, w krótkim terminie dostarcza zdjęcia
 • Często fotografuje w mieście Zielona Góra – zna tutejszy USC, kościoły i miejsca na plener ślubny

Jako fotograf Zielona Góra uważam, że fotografia w tym mieście to bardzo przyjemne (i wdzięczne!) zajęcie. Zielona Góra zachwyca swoją wyjątkową urodą, łącząc malownicze pejzaże i klimatyczne uliczki z nowoczesnym charakterem. To miasto pełne zieleni, które zaprasza do wykonania zdjęć ślubnych w przepięknych parkach, takich jak Park Winogrady czy Park Tysiąclecia. Jego wyjątkowym atutem są również winnice, tworzące niepowtarzalny krajobraz i oferujące możliwość degustacji lokalnych win podczas sesji ślubnej ;), co sprawia, że Zielona Góra to unikalne miejsce, w którym natura splata się z kulturą w sposób niezwykle urokliwy – zdjęcia ślubne w tym mieście charakteryzują się różnorodnością.

Fotograf ślubny ZIelona Góra - zdjęcia ślubne Zielona Góra

Fotografia ślubna Zielona Góra – istotne informacje

Istotne informacje, które powinniście o mnie wiedzieć :) Czym jest dla mnie fotografia ślubna, dlaczego Zielona Góra to wspaniałe miejsce na organizację wesela? Poniżej kilka istotnych informacji o fotografie ślubnym i tym mieście:

 • uwielbiam fotografować ludzi – reportaż ślubny to zajęcie, które jest mi bliskie
 • Zielona Góra, to klimatyczne uliczki i place – piękne miejsca na sesję ślubną, które znam i mogę Ci polecić
 • Fotografia ślubna Zielona Góra to także parki, winnice i zamki – chętnie i tutaj Was sfotografuję
 • Wesele możesz zorganizować np. w restauracji „Pod Kogutkiem”, w „Starym Browarze” lub nowocześniej – w hotelu Qubus. Fotografia w tych miejscach będzie wyjątkowa i naturalna.
 • Fotografia ślubna Zielona Góra to także bliskość innych, atrakcyjnych miast: Wrocław, Berlin, Poznań, Drezno – tutaj możemy umówić się na sesję!
 • Jako fotograf Zielona Góra mogę także wykonać dla Ciebie sesję rodzinną, zdjęcia z okazji chrztu i chrzcin, urodzin, jubileuszu itp.
Fotograf ślubny ZIelona Góra - zdjęcia ślubne Zielona Góra

Jakie są najlepsze miejsca na sesję plenerową w Zielonej Górze?

Jako fotograf ślubny chciałbym przedstawić miejsca na sesję plenerową – w Zielonej Górze lub w okolicy tego miasta. Jakie są najlepsze? Takie, które są fotogeniczne, takie, w których wyłączony jest ruch samochodowy. Przede wszystkim jednak takie, które są Wam bliskie, które się Wam podobają.

Zielona Góra to miasto, w którym plener ślubny lub sesja narzeczeńska praktycznie powstaje sama! Wesela w tym mieście (i szerzej: fotografia w ZG) to czysta przyjemność.

Poniżej prezentuję propozycję miejsc na sesję plenerową w mieście Zielona Góra – wraz z krótkim, „hasłowym” opisem, który przybliży charakter danej lokalizacji:

 • Park Winogrady: Winorośla, romantyzm, naturalna sceneria.
 • Zamek Książąt Lubuskich: Historia, elegancja, arystokratyczny urok.
 • Palmiarnia: Egzotyka roślin, oaza zielonego spokoju.
 • Jezioro Łąkie: Woda, plaża, spokój natury.
 • Park Tysiąclecia: Staw, mostki, urokliwy krajobraz.
 • Bulwar nad Odrą: Rzeka, mosty, zachód słońca (lub wschód? ;)
 • Świebodzińska Wieża Ciśnień: Piękny widok, industrialny urok, historia regionu.
 • Wzgórze Wieżyca: Panorama miasta, fotogeniczne otoczenie.
 • Stare Miasto: Kamienice, urokliwe uliczki, klimatyczna architektura.
 • Winery Lubuskie: Winorośla, elegancja, smakowite ujęcia.
 • Ogród Botaniczny: Różnorodność roślin, spokój natury.
 • Most Kupiecki: Architektura, rzeka, romantyczne otoczenie.
 • Plac Bohaterów: Centralny punkt miasta, miejskie klimaty, życie miasta.
Fotograf ślubny ZIelona Góra - zdjęcia ślubne Zielona Góra

Ile kosztują usługi fotografa z Zielonej Góry?

Jeśli zastanawiasz się, ile kosztują usługi profesjonalnego fotografa z Zielonej Góry, to zapoznaj się z cennikiem na mojej stronie. Koszt wykonania zdjęć zależy od czasu pracy, ilości fotografii, wielkości wesela, zamówionych dodatków (sesja w innym terminie, albumy itp.).

Jako fotograf ślubny Zielona Góra wiem, że każde zlecenie należy wyceniać indywidualnie. Sesja narzeczeńska to mniejszy koszt, całodzienne wesele kosztuje już więcej. Fotografia podczas małego przyjęcia również wyceniana jest odpowiednio do wielkości i czasu trwania uroczystości.

Fotograf ślubny ZIelona Góra - zdjęcia ślubne Zielona Góra

Sesja ślubna w naturze

Jeśli bliska jest Ci sesja ślubna w naturze, to wiedz, że takie zdjęcia mogą zostać wykonane nad jeziorem, w lesie, w parku lub np. w górach. Jako fotograf ślubny wykonuję sesje w różnych, najpiękniejszych lokalizacjach. O ile reportaż ślubny i wesele ma swoje limity, o tyle sesja ślubna lub sesja narzeczeńska może zostać wykonana praktycznie wszędzie.

Taka fotografia może spełnić Wasze najskrytsze marzenia w zakresie posiadania własnych i wyjątkowych zdjęć. Jako fotograf, który fotografuje zakochanych wiem, że sesja ślubna w naturze to jeden z ciekawszych pomysłów na sesję – jeśli Twoja suknia jest w stylu BOHO – z pewnością klimat lasu, stodoły, zachodzącego słońca sprawdzi się na zdjęciach ślubnych.

Fotograf ślubny ZIelona Góra - zdjęcia ślubne Zielona Góra

Jak ubieram się na wesele?

Często Pary Młode pytają się, jak ubieram się na ślub i wesele. Jako fotograf ślubny Zielona Góra dopasowuję swój ubiór do charakteru uroczystości i temperatury. Jeśli nie jest za gorąco, to chętnie założę marynarkę. Jeśli reportaż ślubny wykonywany jest w 35’C upale, to już od przygotowań mam na sobie ubrania z lnu, bawełny lub wiskozy – aby pracowało mi się jak najwygodniej, ale też aby mój ubiór był nadal elegancki i z klasą.

Jako fotograf Zielona Góra czasem zakładam także kamizelkę, jeśli pogoda na to pozwala :). Pamiętajmy, że reportaż ślubny to nie jest łatwe zadanie – ubiór musi być elegancki, ale przede wszystkim wygodny.

Fotograf ślubny ZIelona Góra - zdjęcia ślubne Zielona Góra

Przygotowania Pary Młodej do ślubu

Jako fotograf ślubny zachęcam wszystkich zakochanych, aby w dniu ślubu wykonać zdjęcia podczas przygotowań. Przygotowania do ślubu każdej Pary Młodej to okazja do wykonania zdjęć obrączek, sukni, butów, detali (bukiet ślubny, spinki, krawaty, muszki, kolczyki itp.). To także doskonały moment na wykonanie niepozowanych zdjęć rodzinnych – gdy zjeżdża się rodzina, bliscy itp.

Zaangażowanie fotografa na tym etapie jest bardzo istotne. Fotografowanie przygotowań do Waszego ślubu (i następnie moja obecność przez cały dzień ślubu i wesele) w mieście Zielona Góra to zadanie, które należy powierzyć profesjonaliście. Jeśli organizujesz imprezę na ponad 200 osób, to może potrzebny być zespół fotografów ślubnych. Chętnie w takich sytuacjach pracuję w duecie, z drugim fotografem – fotografujemy przygotowania, ślub i całe wesele wspólnie. Takie zdjęcia możliwe są i w mieście, i w okolicach Zielonej Góry. Jeśli chcesz, abym sfotografował Twój ślub i wesele – skontaktuj się ze mną.

Najlepszy fotograf ślubny Zielona Góra

Jaki jest najlepszy fotograf ślubny z miasta Zielona Góra? To taki ktoś, kto w krótkim czasie dostarczy zdjęcia ślubne (u mnie to 30 dni), kto ma przejrzystą i klarowną umowę, kto prowadzi własną d.g. itp. Fotograf ślubny Zielona Góra posiada szeroki zakres usług (sesja narzeczeńska, reportaż, albumy, plener ślubny). Zapraszam do kontaktu i sprawdzenia dostępności terminu!

Zdjęcia ślubne w Zielonej Górze

Jeśli interesują Cię zdjęcia ślubne w Zielonej Górze, to zapraszam do zapoznania się z reportażami ślubnymi dostępnymi na mojej stronie. Fotografia ślubna Zielona Góra to moja domena. Film ślubny nie jest przedmiotem mojej działalności. Choć film ślubny nie jest mi całkiem obcy – wykonałem kilka takich filmów, to skupiam się obecnie wyłącznie na fotografowaniu. Piękne chwile na zdjęciach to jest to, co kocham!

Zielona Góra Fotograf na wesele

Wybór odpowiedniego fotografa na nasze wesele w Zielonej Górze stanowi fundamentalny etap, mający wyryć w pamięci naszych serc te magiczne chwile tego doniosłego dnia. Mistrzowski fotograf, zdolny uchwycić najdelikatniejsze emocje, radość oraz esencję, wplatając je w wieczne wspomnienia. Zielona Góra Fotograf na wesele to ja! W trakcie poszukiwań fotografa, pamiętajmy o tym, że:

 • fotografia ślubna Zielona Góra to okazja do spotkań z rodziną i przyjaciółmi
 • reportaż ślubny może trwać 6, 9, 12 lub więcej godzin
 • plener ślubny w dniu wesela trwa około 10-20 minut, staram się wtedy złapać promienie zachodzącego słońca
 • sesja narzeczeńska odbywa się przed ślubem – zwykle trwa 2-3 godziny. W tym popołudniowym czasie także szukam promieni zachodzącego słońca.
 • Przed podpisaniem umowy dotyczącej rezerwacji terminu proponuję, abyśmy spotkali się na żywo lub na skype, aby omówić wszystkie szczegóły
 • W kwestii zdjęć (ilości) – domyślnie 12-godzinny reportaż, to minimum 500 fotografii poddanych obróbce i retuszowi
 • Fotografia ślubna należy do mojej największej pasji – do każdego zlecenia podchodzę z pełnym zaangażowaniem!
 • Fotografia ślubna (i fotografia portretowa, fotografia rodzinna) w Zielonej Górze to zajęcie, które bardzo chętnie wykonuję.

Zobacz, co Pary Młode piszą o mojej pracy:

Fotograf ślubny - opinie od Par Młodych
Fotograf ślubny - opinie od Par Młodych
Fotograf ślubny - opinie od Par Młodych

Więcej opinii od zadowolonych Par Młodych znajdziecie tutaj: https://goo.gl/maps/jBhJSAceQBZtGSGp9

Fotograf ślubny ZIelona Góra - zdjęcia ślubne Zielona Góra

Gdzie jeszcze wykonuję zdjęcia ślubne w okolicy Zielonej Góry – fotograf ślubny lubuskie

Zobacz, gdzie jeszcze wykonuję w okolicy Zielonej Góry zdjęcia – ślubne, rodzinne i portretowe. Jako fotograf ślubny lubuskie dojadę do każdej lokalizacji, aby wykonać zdjęcia, z których każda Para Młoda będzie zadowolona. Do każdego zlecenia ślubnego podchodzę po prostu prawdziwie – kompleksowa obsługa jest moją pasją. Zdjęcia wykonane przeze mnie podczas przygotowań, ślubu i wesela w każdej z tych lokalizacji będą wspaniałą pamiątką na długie lata. Jako fotograf z wielką pasją do fotografii uważam, że każda Para Młoda zasługuje na wyjątkowe, naturalne zdjęcia ślubne.

Gdzie mogę wykonać zdjęcia ślubne? Fotografuję śluby i wesela w takich miastach, jak np. Gorzów Wielkopolski, Nowa Sól, Świebodzin, Żagań, Żary, Kostrzyn nad Odrą, Sulechów, Gubin, Krosno Odrzańskie, Międzyrzecz. Jako fotograf ślubny chętnie odwiedzę Głogów, Wschowa, Słubice, Czerwieńsk, Babimost, Skwierzyna, Lubsko, Jasień, Bytom Odrzański, Witnica, Rzepin. Fotografia ślubna jest także możliwa tutaj: Ośno Lubuskie, Nowogród Bobrzański, Kargowa, Szprotawa, Drezdenko, Trzciel, Sulechówek, Lubniewice.

Fotograf ślubny ZIelona Góra - zdjęcia ślubne Zielona Góra

Fotograf ślubny Zielona Góra – Zdjęcia Ślubne

Fotograf ślubny ZIelona Góra - zdjęcia ślubne Zielona Góra

Jako fotograf ślubny Zielona Góra mogę Ci zaproponować następujące zdjęcia ślubne:

 • reportaż ze ślubu i wesela (jako fotograf ślubny Zielona Góra mogę sfotografować i małe przyjęcie i wielki bal na 200-300 osób)
 • sesja narzeczeńska w mieście Zielona Góra
 • plener ślubny
 • album ślubny
 • sesję plenerową za granicą (Włochy, Hiszpania, Portugalia, Wielka Brytania, Francja, Norwegia, Czechy itp.).
 • sesję plenerową z okazji rocznicy ślubu
 • zdjęcia z ukrycia – jeśli planujesz zaręczyny! :)

Jak długo trwa reportaż ślubny w Zielonej Górze?

Podczas ślubu i wesela zwykle fotografuję 12 godzin, od 12:30 do 00:30. Jak długo trwa zatem reportaż ślubny? Na weselach w Zielonej Górze zwykle jest to 12 pełnych godzin. Na życzenie Młodej Pary czas ten może zostać skrócony lub nieznacznie wydłużony.

Fotografia ślubna jest według mnie spełnieniem marzeń! Czy to tylko praca? Nie, to kontakt z drugim człowiekiem w wyjątkowym czasie, jakim jest dzień ślubu. To świetna okazja, aby poznać nowych ludzi, nowe zwyczaje i tradycje. Odwiedzam z aparatem, fotografując wesela, różne popularne miasta w całej Polsce – również Zieloną Górę. Chcę, aby moje zdjęcia były po prostu prawdziwe. Aby przedstawiały zakochanych, wzruszonych i radosnych ludzi.

Fotograf ślubny ZIelona Góra - zdjęcia ślubne Zielona Góra

Fotografia ślubna Zielona Góra – czy warto?

Czy warto zainteresować się takim tematem, jakim jest fotografia ślubna Zielona Góra? Zdecydowanie TAK! To piękne miasto, w którym organizacja ślubu i wesela będzie niezapomnianym przeżyciem. Jako fotograf ślubny wiem, że aby przedstawić dzień ślubu, zabawę weselną w reportażu ślubnym nie wystarczy delikatne zaangażowanie – trzeba dać z siebie 300%, aby sprostać najwyższym wymaganiom stawianym przez Pary Młode.

Fotograficzne opowieści, które dla Was tworzę podczas sesji zdjęciowych, to pamiątka na lata. Spotkania z kolejnymi Parami Młodymi, dla których pracuję, to odkrywanie nowych pasji! Fotografia ślubna Zielona Góra to także okazja do wykonania sesja narzeczeńska. Fotografia w tym mieście (Zielona Góra) to bliskość wielu fotogenicznych miejsc (Most Kupiecki, Park Winogrady, wielkie jeziora).

Zdjęcia na ślubie cywilnym w Zielonej Górze

Z przyjemnością wykonam dla Ciebie zdjęcia na ślubie cywilnym w Zielonej Górze – jako fotograf ślubny Zielona Góra wiem, że fotografie ślubne z USC to wspaniała pamiątka. Niezależnie od tego, czy zapraszasz 10 czy 100 gości – będę tam do Twojej dyspozycji, ja – fotograf Zielona Góra. Jeśli zdjęcia są Ci bliskie – możemy także spotkać się przed ślubem, np. na 1 m-c przed terminem przysięgi – sesja narzeczeńska to doskonała okazja, aby się poznać i oswoić z aparatem :)

Fotograf ślubny ZIelona Góra - zdjęcia ślubne Zielona Góra w Urzędzie Stanu Cywilnego

Fotograf na ślub cywilny w USC

Jeśli bierzesz ślub cywilny w USC Zielona Góra i potrzebny Ci fotograf na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego – jestem do dyspozycji! Jako fotograf ślubny często fotografuję śluby w USC. Reportaż ślubny z urzędu to pamiątka na długie lata dla całej rodziny.

Zielona Góra oferuje m.in. takie miejsca, w których możesz wziąć ślub w USC:

 • Urząd Stanu Cywilnego w Zielonej Górze Adres: ul. Wrocławska 61, 65-301 Zielona Góra
 • USC Śródmieście w Zielonej Górze Adres: ul. Wrocławska 61, 65-301 Zielona Góra
 • USC Nowe Miasto w Zielonej Górze Adres: ul. Okrzei 10, 65-022 Zielona Góra
 • USC Winogrady w Zielonej Górze Adres: ul. Sulechowska 35, 65-001 Zielona Góra
 • USC Wzgórze w Zielonej Górze Adres: ul. Mieczysława Wieliczki 20, 65-001 Zielona Góra
Fotograf ślubny ZIelona Góra - zdjęcia ślubne Zielona Góra w Urzędzie Stanu Cywilnego

Sesja narzeczeńska Zielona Góra

Jeśli chcesz, abym sfotografował Was jeszcze przed ślubem – czas na sesję narzeczeńską! Sesja narzeczeńska w mieście Zielona Góra to niezliczona ilość pięknych miejsc. Jako fotograf Zielona Góra wiem, że wybór odpowiednich miejsc na sesję jest bardzo istotny. Wybierzmy razem takie lokalizacje, które są Wam bliskie. O ile reportaż ślubny (lub szerzej – fotografia ślubna Zielona Góra) ma swoje ograniczenia w zakresie wyboru miejsc (kościół, USC, sala – konkretne lokalizacje), o tyle sesja narzeczeńska może odbyć się praktycznie wszędzie – w mieście, w górach, nad morzem itp.

Sesja narzeczeńska Zielona Góra – propozycja miejsc na wykonanie najpiękniejszej sesji marzeń (wraz z krótkim, „hasłowym” opisem, przybliżającym charakter lokalizacji).

 • Park Winogrady – Malownicza natura, winnice.
 • Zamek Książąt Lubuskich – Historia wśród zieleni.
 • Palmiarnia – Egzotyczny urok roślin.
 • Park Tysiąclecia – Staw, mostki, romantyzm.
 • Stare Miasto – Urocza uliczki, kamienice.
 • Jezioro Łąkie – Spokój, woda, przyroda.
 • Wzgórze Wieżyca – Panorama, wspinaczka, zachód.
 • Most Kupiecki – Architektura, Odra, romantyzm.
 • Nowe Miasto – Kolorowe fasady, klimat.
 • Aleja Konstytucji 3 Maja – Drzewa, spacer, urok.
 • Ogród Botaniczny – Różnorodność roślin, oaza spokoju.
 • Staw Nadodrzański – Rezerwat, ptaki, cisza.
 • Kino Kosmos – Vintage, klimatyczne wnętrze.
 • Pomnik Fryderyka Chopina – Muzyka, relaks, fotogeniczność.
 • Bulwar nad Odrą – Spacer, rzeka, zachód słońca.
 • Teatr Lubuski – Kultura, architektura, atmosfera.
 • Most Millenium – Woda, most, nowoczesność.

Fotograf z klasą – wesele marzeń na wyciągnięcie ręki

Jako fotograf na wesele wiem, że to często dzień wielu marzeń i snów – a teraz jest na wyciągnięcie ręki! Warto zorganizować wszystko z klasą – tak, aby goście na weselu bawili się świetnie, aby im się podobało i aby to był dla nich wyjątkowy czas. Jako fotograf ślubny Zielona Góra chętnie pomogę w organizacji wymarzonego przyjęcia – Zielona Góra i fotograf ślubny = to musi się udać! Napisz do mnie wiadomość.

Gdzie zorganizować wesele lub przyjęcie w Zielonej Górze?

Jeśli zastanawiasz się, gdzie zorganizować najpiękniejsze przyjęcie lub wesele w Zielonej Górze – sprawdź moją propozycję miejsc na organizację małego przyjęcia lub dużego wesela w Zielonej Górze lub okolicy miasta:

 • Ośrodek Wodny Raj
 • Hotel Ruben
 • Restauracja Winogrono
 • Villa Palladium
 • Park Wiosny Ludów
 • Hotel Aura
 • Pałac Łagów
 • Restauracja Amarone
 • Ośrodek Lawendowe Wzgórze
 • Zajazd Uroczysko
 • Sala Bankietowa „Kaskada”
 • Hotel Retro
 • Restauracja Karczma pod Zamkiem
 • Villa Art
 • Park Miejski
 • Restauracja Leopolda
 • Willa Oberża
 • Pałac w Brody
 • Hotel Korona
 • Ogród Botaniczny
 • Zajazd Zielony Staw
 • Dom Przyjęć Zielona
 • Restauracja Gęsia Szyja
 • Restauracja Słoneczna
 • Hotel Novotel

Jak fotografuję pierwszy taniec?

Jeśli zastanawiasz się jak fotografuję pierwszy taniec – śpieszę z odpowiedziami!

 • przed ślubem przeprowadzam z Wami krótki wywiad aby dowiedzieć się jak 1. taniec będzie wyglądał – abym wiedział jak się do tego przygotować
 • fotografuję zarówno „stałkami” oraz „zoomami” w zależności od potrzeby, wielkości sali itp.
 • korzystam z wielu lamp błyskowych, aby jeszcze piękniej pokazać Wasz układ
 • fotografuję reakcje Waszych gości, rodziców itp.
 • przykładam wagę do scenerii – oświetlenia, dodatków (ciężki dym, bańki mydlane) – aby pokazać na zdjęciach to, co włączyliście do Waszego pierwszego tańca.
 • Jeśli podczas 1. tańca będzie wystrzał konfetti, podnoszenie itp. – bardzo postaram się to sfotografować!

Fotografia ślubna Zielona Góra to także zdjęcia grupowe, rodzinne, sesja w dniu ślubu. Pierwszy taniec to istotny element reportażu ślubnego, ale nie jedyny! Jako fotograf ślubny wiem, że w fotografii ślubnej wszystko jest ważne – nie ma elementów mniej istotnych, które można pominąć. Zielona Góra – chętnie sfotografuję w tym mieście nie tylko Twój pierwszy taniec, ale również ślub i przyjęcie weselne!

Fotograf ślubny Zielona Góra

Album ślubny

Album ślubny – znany też jako fotoksiążka, fotoalbum – to produkt klasy premium. Zdjęcia ślubne zasługują na należytą oprawę. Jako fotograf Zielona Góra wiem, że fotografia ślubna wyłącznie w formie cyfrowej nie każdego satysfakcjonuje – dlatego oferuję profesjonalne fotoksiążki ślubne – w oprawie drewnianej, skórzanej lub z tkaniny. Wielu fotografów ślubnych ogranicza się do dostarczania zdjęć tylko w formie galerii online – uważam, że niesłusznie! Jako fotograf ślubny z miasta Zielona Góra wiem, że fotografia ślubna to również pięknie wykończony album. Twój fotograf zaprojektuje dla Ciebie autorską fotoksiążkę, konsultując z Tobą projekt, dobierając okładkę, dodatki (grawer, zdobienia, złocenia itp.).

Fotograf ślubny Zielona Góra

Kontakt z fotografem ślubnym z Zielonej Góry

Jeśli dotarliście do tego miejsca, to chyba najwyższy czas na kontakt z fotografem ślubnym z Zielonej Góry! Zadzwoń lub wyślij wiadomość – odpowiem w ciągu 24 godzin.

Fotograf ślubny – zadzwoń: +48 607 265 770 lub wyślij wiadomość: gromolak@gmail.com

Jako fotograf ślubny Zielona Góra chętnie zostanę Twoim fotografem ślubnym. Wyjątkowy reportaż ślubny realizowany w tym mieście to pamiątka na długie lata. Fotografia w tej okolicy praktycznie tworzy się sama! Jako Fotograf Zielona Góra mogę wykonać dla Ciebie reportaż, sesję i albumy ślubne.

Zobacz w jakich miejscach fotografuję śluby i wesela: