Fotograf na komunię Gorzów Wielkopolski – zdjęcia z komunii świętej

Pierwsza komunia święta to wyjątkowe wydarzenie. Warto zatrudnić profesjonalnego fotografa z wieloletnim doświadczeniem, który wykona dla Was piękne zdjęcia podczas Mszy Świętej. Profesjonalna fotografia komunijna Gorzów Wielkopolski – tym właśnie się zajmuję. Fotograf na komunię świętą Łukasz Gromolak (czyli ja ;) może dla Was wykonać zdjęcia komunijne dla dowolnej liczby dzieci. Obsługuję te mniejsze grupy (10-20 dzieci), średnie (20-50) i największe (50-200 dzieci). Usługa może zostać wykonana dla całej szkoły, parafii, grupy lub klasy. Posiadam uprawnienia do fotografowania uroczystości kościelnych (mam specjalną legitymację ;). Profesjonalny fotograf na komunię – Łukasz Gromolak. Serdecznie zapraszam do sprawdzenia mojego portfolio, oferty i cennika.

fotograf na komunię Gorzów Wielkopolski - zdjęcia z komunii świętej
Zdjęcie grupowe dzieci przed ołtarzem, w kościele w Gorzowie Wielkopolskim

Fotograf na komunię Gorzów Wielkopolski – oferta i cennik

Pracuję nie tylko na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, ale także w całej Polsce. Gorzów Wielkopolski, Poznań, Szczecin, Wrocław – to przykładowe miasta, w których często fotografuję komunię świętą. Poniżej dostępna jest moja oferta i cennik zdjęć komunijnych. Kim jest fotograf na komunię świętą? To profesjonalista, który ma doświadczenie w fotografowaniu uroczystości kościelnych, który posiada specjalną legitymację i sprzęt idealnie nadający się do zdjęć w kościołach.

Oferta i cennik 2024-2025 – Fotografia komunijna Gorzów Wielkopolski, cena zdjęć

Fotografia komunijna Gorzów Wielkopolski – rodzaj pakietuLiczba fotografówCena usług
Reportaż z Komunii Świętej Gorzów Wielkopolski – Pakiet 1
(mniejsza uroczystość, do 20 dzieci)
1od 2500 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Gorzów Wielkopolski – Pakiet 2
(średnia uroczystość, do 20-50 osób)
2od 3000 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Gorzów Wielkopolski – Pakiet 3
(duża uroczystość, 50-200 osób)
2od 5000 PLN
Fotograf na komunię Gorzów Wielkopolski – Zapytaj o spersonalizowaną wycenę i ofertę

Zdjęcia z komunii świętej – sprawdź portfolio

Sprawdź moje portfolio zdjęć komunijnych. Możesz zamówić u mnie nie tylko reportaż z Mszy Świętej, ale także indywidualną sesję komunijną. Taka sesja zdjęciowa to bardzo fajna pamiątka dla dziecka i jego rodziny na długie lata. Jak wykonuję zdjęcia z komunii świętej? Pracuję, podczas Mszy Świętej, cicho i dyskretnie. Korzystam z profesjonalnego sprzętu. Dostarczam zdjęcia w krótkim terminie (do 1 m-ca). Zależy mi, aby wszystkie dzieci otrzymały zbliżoną liczbę zdjęć.

fotograf na komunię Gorzów Wielkopolski - zdjęcia z komunii świętej
Fotografia komunijna – zdjęcia reportażowe z uroczystości Pierwszej Komunii Świętej (wejście, niesienie darów, znak pokoju, dzieci w ławkach)

Fotografia komunijna Gorzów Wielkopolski

Fotografia komunijna Gorzów Wielkopolski – poniżej znajdziesz najważniejsze informacje o mojej usłudze.

 • pracuję nie tylko na terenie Gorzowa Wielkopolskiego, ale także w całej Polsce
 • zdjęcia komunijne będą gotowe do 1 m-ca od dnia uroczystości
 • jasne obiektywy i wysokoczułe matryce – tym charakteryzuje się mój sprzęt
 • zdjęcia w pełnej rozdzielczości trafią do Was w formie galerii online
 • otrzymacie także pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie wykonane zdjęcia podczas reportażu z pierwszej komunii
 • wystawiam faktury, pracuję na podstawie umowy, posiadam uprawnienia do fotografowania uroczystości kościelnych

Cena reportażu ustalana jest przeze mnie indywidualnie – proszę o przesłanie zapytania wraz z podaniem następujących informacji:

 • termin uroczystości
 • liczba dzieci
 • dokładna lokalizacja

W odpowiedzi mailowej, do 24 godzin, prześlę szczegółową wycenę i ofertę.

Zdjęcia komunijne Gorzów Wielkopolski

Pierwsza komunii święta to wyjątkowy moment w życiu dziecka. Zdjęcia komunijne pełne emocji i radości – takie fotografie wykonam dla Was w kościele. Każde dziecko będzie miało zdjęcia komunijne wykonane w ławkach, ze świecą i podczas samej komunii świętej. Po Mszy Św. chętnie wykonam dla Was zdjęcia grupowe i rodzinne. Możemy także spotkać się na indywidualnej sesji zdjęciowej. Taka sesja komunijna w plenerze (np. podczas przyjęcia komunijnego) to doskonała okazja do zdjęć rodzinnych.

Co jeszcze możesz u mnie dodatkowo zamówić? W mojej ofercie znajdziesz także:

 • odbitki i wydruki
 • nośniki danych (pendrive, płyty DVD)
 • fotoksiążki i albumy fotograficzne

Profesjonalna fotografia komunijna – fotografuję każdą komunię świętą z pełnym zaangażowaniem i możliwie jak najdyskretniej.

Czas oczekiwania na zdjęcia z komunii świętej

Czas oczekiwania na zdjęcia z pierwszej komunii świętej wynosi u mnie 1 m-c. Staram się jednak, aby dostarczać już gotowe (wyretuszowane) zdjęcia w terminie 2-3 tygodni.

Fotograf na komunię Gorzów Wielkopolski – zleć ofertę i wycenę!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
fotograf na komunię Gorzów Wielkopolski - zdjęcia z komunii świętej
Zdjęcia z komunii, fotografia reportażowa – zdjęcia dzieci przyjmujących Pierwszą Komunię Świętą

Jak fotografuję pierwszą komunię świętą?

Fotografuję pierwszą komunię świętą w sposób dyskretny i cichy – tak, aby nie przeszkadzać w przebiegu Mszy Świętej. Profesjonalizm, terminowość i zaangażowanie – właśnie u mnie znajdziecie.

fotograf na komunię Gorzów Wielkopolski - zdjęcia z komunii świętej

Komunia Święta Gorzów Wielkopolski – ile zdjęć do Was trafi

Ile zdjęć do Was dokładnie trafi? Jeśli Komunia Święta w mieście Gorzów Wielkopolski to grupa ok. 40 dzieci, które przystępują do komunii podczas jednej Mszy Świętej, to orientacyjna liczba gotowych fotografii powinna zmieścić się w przedziale 550-700 zdjęć.

W jakiej formie dostarczam zdjęcia z komunii świętej?

Gotowe zdjęcia z uroczystości pierwszej komunii świętej dostarczam do Was w formie galerii on-line, zabezpieczonej hasłem. Z takiej galerii każdy rodzic może pobierać zdjęcia w pełnej rozdzielczości przedstawiające komunię świętą – pojedynczo lub za jednym razem wszystkie te, które znajdują się na serwerze.

fotograf na komunię Gorzów Wielkopolski - zdjęcia z komunii świętej

Pakiet dokumentacyjny – wszystkie wykonane zdjęcia komunijne

Oprócz fotografii obrobionych i wyretuszowanych – trafią do Was także wszystkie wykonane przeze mnie zdjęcia komunijne. Taki pakiet dokumentacyjny to dodatkowe 500-1500 fotografii w pełnej rozdzielczości, na których możesz znaleźć istotne dla siebie momenty i chwile (wykonane w ramach uroczystości, jaką jest komunia święta).

Wraz z innymi, profesjonalnymi fotografami, z którymi współpracuję, oferujemy Państwu usługi fotografowania na terenie całej Polski. Czy podejmuję się filmowania różnych uroczystości? Obecnie nie – zajmuję się wyłącznie profesjonalną fotografią.

fotograf na komunię Gorzów Wielkopolski - zdjęcia z komunii świętej

Fotografia ślubna Gorzów Wielkopolski – zdjęcia ślubne

Równolegle, oprócz fotografii komunijnej, zajmuję się fotografią ślubną. Gorzów Wielkopolski to jedna z lokalizacji, w której mogę wykonać dla przyszłych małżonków wyjątkowe, romantyczne zdjęcia ślubne. Dzień ślubu zwykle fotografuję przez ok. 12 godzin. Podczas reportażu ze ślubu i wesela zawsze znajduję czas na fotografie rodzinne, zdjęcia grupowe, krótką i indywidualną sesję dla Pary Młodej. Fotografia ślubna w moim wykonaniu stawia na naturalne i niepozowane momenty i jasne, nasycone kolory. Ślub i wesele to wyjątkowa uroczystość, którą staram się fotografować na 300% tak, aby trafiło do Was wiele wyjątkowych fotografii. Jestem aktywnym i uważnym fotografem, któremu zależy na pełnym zadowoleniu Klientów.

Fotografia komunijna Gorzów Wielkopolski – Łukasz Gromolak. Usługę mogę dla Was wykonać w dowolnym miejscu na terenie całej Polski. Możemy się spotkać w PoznaniuZielonej GórzeWrocławiu lub Szczecinie. Wykonuję także indywidualne sesje komunijne. Zapraszam do przesyłania zapytań o dostępność terminu. Fotograf na komunię świętą – jeśli szukacie profesjonalisty, który nie boi się małych i ciemnych kościołów (lub tych największych grup, które są zawsze największym wyzwaniem dla fotografa) – zgłaszam swoją gotowość! Z przyjemnością sfotografuję Waszą pierwszą komunię świętą w Gorzowie Wlkp.

fotograf na komunię Gorzów Wielkopolski - zdjęcia z komunii świętej

Zdjęcia z komunii świętej Kostrzyn nad Odrą, Strzelce Krajeńskie, Krosno Odrzańskie

Zielona Góra, Kostrzyn nad Odrą, Sulechów, Skwierzyna, Międzyrzecz – to przykładowe miasta, w których mogę się pojawić jako fotograf na komunię. Strzelce Krajeńskie, Babimost, Kargowa, Nowa Sól, Sulęcin, Świebodzin – to lokalizacje, w których komunia święta może być przeze mnie sfotografowana. Słubice, Krosno Odrzańskie, Mieszkowice, Lubsko, Drezdenko, Gubin, Cybinka, Rzepin, Nowogród Bobrzański, Bytom Odrzański, Witnica, Trzciel – tutaj także powstaje fotografia komunijna. Zbąszyń, Siedlisko, Czerwieńsk, Dąbie, Krzeszyce, Kolsko, Nowe Miasteczko – to inne przykładowe miasta, w których chętnie wykonam reportaż fotograficzny z uroczystości pierwszej komunii swietej.

fotograf na komunię Gorzów Wielkopolski - zdjęcia z komunii świętej

Kontakt do fotografa w Gorzowie Wielkopolskim

Poniżej znajdziecie kontakt do fotografa. Pracuję nie tylko w Gorzowie Wielkopolskim, ale także na terenie całego kraju. Zapraszam serdecznie do skorzystania z moich usług w zakresie profesjonalnych reportaży fotograficznych obejmujących pierwszą komunię świętą, ślub, bierzmowanie, święcenia kapłańskie itd. Zadowolenie Klienta jest dla mnie najwyższym priorytetem. Zapraszam do kontaktu i rezerwacji terminów! :)

tel. +48 607 265 770

e-mail: gromolak@gmail.com

fotograf na komunię Gorzów Wielkopolski - zdjęcia z komunii świętej