FOTOGRAFIA EVENTOWA – ZDJĘCIA EVENTOWE DLA FIRM | FOTOGRAFOWANIE KONFERENCJI, EVENTU, KONCERTU, SZKOLENIA, TARGÓW

Profesjonalna fotografia eventowa – jeśli tego szukasz, doskonale trafiłaś/trafiłeś! Wykonuję zdjęcia eventowe na terenie całej Polski (oraz za granicą) dla firm i instytucji rządowych. Chętnie podejmę się fotografowania eventu, koncertu, konferencji, szkolenia, targów lub innego wydarzenia (np. premiera teatralna). Fotografowanie koncertów, meetup-ów, spotkań biznesowych możliwe jest m.in. w takich miastach, jak Warszawa, Wrocław, Poznań, Łódź, Kraków, Katowice, Gdańsk, Szczecin. Jeśli potrzebujesz profesjonalne zdjęcia z eventów, dokładnie wyretuszowane i obrobione, które trafią do Ciebie w krótkim czasie, zapraszam do kontaktu. Na każdą usługę wystawiam fakturę.

fotografia eventowa - zdjęcia eventowe dla firm Wrocław, Warszawa, Kraków, Poznań, Łódź, Katowice

PROFESJONALNA FOTOGRAFIA EVENTOWA – zdjęcia eventowe dla firm

Wykonuję zdjęcia eventowe dla firm na terenie całej Polski. Możliwe jest fotografowanie nie tylko konferencji lub wydarzenia. Chętnie sfotografuję targi, wystawy, próbę zespołu muzycznego, spektakl teatralny, imprezę sportową, pokaz mody, wykład, występ cyrkowy, prezentacje nowego produktu itd. Profesjonalna fotografia eventowa to także zdjęcia z imprez plenerowych, spotkań autorskich, warsztatów i konwentów. Jeśli szukasz fotografa na event, zapraszam do kontaktu (mailowego: gromolak@gmail.com) lub telefonicznego (+48 607 265 770).

fotografia eventowa - zdjęcia eventowe dla firm Wrocław, Warszawa, Kraków, Poznań, Łódź, Katowice
Łukasz Gromolak – profesjonalna fotografia eventowa na terenie całej Polski

Fotografowanie konferencji, eventu, koncertu, targów i szkolenia

Z fotografią eventową jestem związany od wielu lat. Jestem przedsiębiorcą, który prowadzi 2 firmy. Wiem, jak ważne są zdjęcia w procesie sprzedaży, reklamie i promocji. W moim wykonaniu możliwe jest fotografowanie eventu, koncertu, targów lub szkolenia na terenie całej Polski. Pokażę na zdjęciach emocje uczestników, zaangażowanie prowadzących i interakcje między uczestnikami wydarzenia.

fotografia eventowa - zdjęcia eventowe dla firm Wrocław, Warszawa, Kraków, Poznań, Łódź, Katowice
Fotografia eventowa Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań, Łódź, Katowice i Gdańsk – to miasta, w których odbywa się najwięcej wydarzeń w Polsce.

FOTOGRAFIA EVENTOWA – reportaż fotograficzny z eventów

Reportaż fotograficzny z eventów zostanie wykonany przez 1 fotografa lub we współpracy z 1-2 dodatkowymi fotografami, jeśli wymaga tego wielkość wydarzenia, ilość uczestników lub charakter eventu. Jeden fotograf może być obecny przy ściance fotograficznej lub wykonywać portrety pracowników na tle fotograficznym, z użyciem studyjnych lamp błyskowych. Jeśli zatem szukasz profesjonalnego fotografa, który sfotografuje wydarzenie w ciekawy sposób, który posiada wyczucie chwili i profesjonalny sprzęt – oto jestem!

fotografia eventowa - zdjęcia z eventów
Zdjęcia z eventów przedstawiają prowadzących, uczestników wydarzenia i miejsce, w którym odbywa się wydarzenie.

Profesjonalne zdjęcia z eventu, targów, konferencji

Profesjonalne fotografie z targów i konferencji to takie zdjęcia, które pokazują wydarzenie w wyjątkowy sposób, które przywołują wspomnienia z eventu nawet po długim czasie. Fotografowanie wydarzeń firmowych (szkoleń, pokazów, koncertów, spektakli) w sposób profesjonalny jest dla mnie priorytetem. Tam, gdzie to konieczne, jestem niewidoczny i nie rzucam się w oczy. Wiem, jak nie przeszkadzać i realizować zlecenia w taki sposób, aby fotograf pozostawał niezauważony przed cały czas swojej obecności.

FOTOGRAFIA EVENTOWA – sprawdź portfolio

Sprawdź moje portfolio i zobacz, jaka fotografia eventowa jest mi bliska. Skupiam się przede wszystkim na człowieku. Fotografując eventy wykonuję też zdjęcia pomieszczeń, sal, prowadzących, detali (np. firmowych wizytówek, folderów, standów, rollup-ów, samochodów) itd. Pokazuję wydarzenie w kompleksowy sposób i dostarczam zdjęcia w krótkim czasie, abyście mogli cieszyć się gotowymi zdjęciami praktycznie natychmiast po wydarzeniu!

ZDJĘCIA Z EVENTU – oferta i cennik, cena usług

Cena usług za każdym razem ustalana jest indywidualnie. Jako profesjonalny fotograf eventowy wiem, że każda wycena poprzedzona jest konsultacjami z Zamawiającym i dotyczy terminu i miejsca realizacji zdjęć eventowych, zakresu usług, czasu mojej obecności, ilości fotografów realizujących zlecenie, terminu dostarczenia zdjęć, tego, czy zależy Wam na tym, aby zdjęcia były obrabiane na bieżąco, jeszcze w czasie trwania eventu lub wydarzenia. Szczegółowa oferta i cennik obejmuje nasze ustalenia (i jest nimi poprzedzona) i tylko w ten sposób wyceniane są zdjęcia z eventu lub innego wydarzenia. Z eventów zdjęcia – jeśli tego szukasz, zapraszam do kontaktu! :)

ZDJĘCIA Z EVENTÓW – OFERTA I CENNIK

Nazwa pakietuFotografowanie eventuZdjęcia biznesowe i wizerunkoweIndywidualny pakiet i wycena
Cena pakietu (brutto)zapytaj o ofertęzapytaj o ofertęzapytaj o ofertę
Galeria on-line zabezpieczona hasłem
Ilość fotografów pracujących dla Ciebie na evencie1-31-31-3
Czas oczekiwania na wyretuszowane zdjęcia1-10 dni1-10 dni1-10 dni
Ścianka fotograficzna i lampy studyjne
Realizacja zdjęć w Polsce i za granicą
Możliwość spotkania online i ustalenia szczegółów
Czas dostępności fotografa/fotografówdo ustaleniado ustaleniado ustalenia
Ilość zdjęć:do ustaleniado ustaleniado ustalenia
fotografia eventowa - zdjęcia z eventów

Fotografowanie eventu za granicą

Fotografowanie eventu możliwe jest nie tylko w Polsce, ale również za granicą! Jeśli organizujecie wydarzenie firmowe (np. wyjazd integracyjny, pokazy produktów) w innym kraju – również zapraszam do kontaktu. Wiem, jak robić zdjęcia w podróży. Profesjonalny fotograf chętnie poleci z Wami na konferencję, wykład lub spotkanie z innym oddziałem firmowym znajdującym się w dowolnym miejscu w Europie. Jeśli szukasz fotografa, który jest mobilny – oto jestem!

fotografia eventowa - zdjęcia z eventów

Profesjonalna dokumentacja zdjęciowa wydarzenia

Jak wiadomo, profesjonalna dokumentacja zdjęciowa eventu, wydarzenia, spotkania jest bardzo ważna. Takie zdjęcia z imprez firmowych trafiają na strony internetowe, social media, facebook, instagram, linkedin. Zdjęcia mogą być już gotowe w trakcie eventu. Wiem, że uczestnicy wydarzenia wymieniają się fotografiami – zależy mi na szybkim dostarczaniu zdjęć z imprez. Podejmuję się nawet największego zlecenia (takiego na 500-1000 osób) – będę fotografował całość we współpracy z dodatkowymi fotografami.

FOTOGRAFOWANIE EVENTÓW – zdjęcia już w ciągu 24 godzin!

Możliwe jest takie fotografowanie eventów, aby gotowe zdjęcia były już dostępne w ciągu 24 godzin lub szybciej, np. następnego dnia rano. Jeśli macie takie życzenie, mogę być obecny z drugim fotografem, który w czasie rzeczywistym obrabia i retuszuje zdjęcia, które trafiają na Wasz adres mailowy, serwer itd. Szybkie dostarczanie zdjęć z pokazów, wydarzeń, targów lub koncertów może pomóc w promocji Waszej firmy i eventu.

FORMULARZ KONTAKTOWY – ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ TERMINU

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
fotografia eventowa - fotograf na event

Fotografowanie na ściance, portrety pracowników w trakcie wydarzenia

Spotkanie wszystkich pracowników firmy może być dobrą okazją, aby wykonać portrety pracowników w trakcie trwania wydarzenia. Posiadam w pełni wyposażone, mobilne studio fotograficzne, które może posłużyć przy wykonywaniu indywidualnych lub grupowych fotografii w dowolnym miejscu.

Możliwe jest także fotografowanie na ściance grup osób o różnej wielkości. Takie zdjęcia wykonuję z użyciem studyjnych lamp błyskowych i dużych modyfikatorów, które dają naturalne, ładnie rozproszone, jasne światło. Zobacz jak może wyglądać FOTOGRAFIA BIZNESOWA wykonana podczas eventu lub w innym terminie.

FAQ – NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Poniżej znajdziesz najczęściej zadawane pytania (FAQ), które otrzymuję w pracy fotografa eventowego.

Co profesjonalny fotograf eventowy może zrobić dla Twojej firmy?

Co dokładnie może zrobić fotograf eventowy i reklamowy dla Twojej firmy? Oprócz reportażu z wydarzenia, mogę zabrać studyjne lampy błyskowe. Za ich pomocą wykonam zdjęcia na ściance, portrety pracowników, zdjęcia biznesowe liderów firmy. Jeśli wydarzenie odbywa się w siedzibie Twojej firmy, to dobra okazja, aby wykonać zdjęcia wnętrz (i z zewnątrz budynku), które posłużą promocji Twojej marki lub Twojego produktu.

Poprawne ustawienie balansu bieli, kadrowania, siły lamp gwarantuje spójny efekt w fotografii na ściance lub przy portretach biznesowych. Fotografia eventowa to całokształt usług, który służy promocji osoby, firmy, usługi, marki lub produktu.

profesjonalna fotografia eventowa - zdjęcia z eventów, konferencji, koncertów, szkoleń i spektakli teatralnych

Gotowe zdjęcia w trakcie trwania eventu

Czy możemy otrzymać gotowe zdjęcia już w trakcie trwania eventu lub wydarzenia? TAK! Mogę być obecny z drugim fotografem, który w czasie rzeczywistym będzie przygotowywał i przesyłał do Was gotowe zdjęcia z wydarzenia. Taki fotograf przesyła zdjęcia z konferencji, koncertów lub innego wydarzenia mailem lub na Wasz serwer.

profesjonalna fotografia eventowa - zdjęcia z eventów, konferencji, koncertów, szkoleń i spektakli teatralnych

Co w przypadku choroby? Czy zapewniam zastępstwo?

Jeśli zachoruję lub z przyczyn losowych nie będę mógł do Was przyjechać, zapewniam zastępstwo. Inni fotografowie, których znam i którym ufam, wykonają dla Was zdjęcia na najwyższym poziomie, które ja następnie obrobię i Wam prześlę.

profesjonalna fotografia eventowa - zdjęcia z eventów, konferencji, koncertów, szkoleń i spektakli teatralnych

Fotografia reportażowa w zdjęciach z eventów

Fotografia reportażowa w zdjęciach z konferencji lub eventów to pokazanie wydarzenia z każdej możliwej strony: interakcje uczestników, przemowy prowadzących, prezentacja produktu itp. Oprócz zdjęć reportażowych (czyli takich, w których nie ingeruję w przebieg wydarzeń) mogę także wykonać zdjęcia na ściance, portrety pracowników itd. Takie zdjęcia mogą być świetną pamiątką dla potencjalnego Klienta i mogą spowodować, że chętnie wróci do Waszej firmy.

profesjonalna fotografia eventowa - zdjęcia z eventów, konferencji, koncertów, szkoleń i spektakli teatralnych

Jak duże imprezy i wydarzenia obsługuję?

Fotografuję nie tylko małe imprezy, obsługuję także duże wydarzenia. Fotografuję eventy, na których jest nawet 500-1000 osób.

profesjonalna fotografia eventowa - zdjęcia z eventów, konferencji, koncertów, szkoleń i spektakli teatralnych

Back-up i kopia zapasowa zdjęć eventowych

Kopia zapasowa i back-up zdjęć eventowych to podstawa. Zawsze fotografuję na 2 kartach jednocześnie. Pracując na 2 aparatach, zdjęcia zapisywane są na 4 kartach już w momencie fotografowania. Na etapie archiwizacji gotowe fotografie trafiają w kilka miejsc, w których są bezpieczne.

fotografia eventowa

Termin dostarczenia zdjęć z eventu

Domyślnie dostarczam zdjęcia z eventu w terminie 5-10 dni roboczych. Jeśli macie takie życzenie, gotowe zdjęcia mogą zostać przesłane już po 1-2 dniach od wydarzenia. Istnieje także możliwość dostarczania zdjęć w czasie rzeczywistym.

fotografia eventowa

Mój sprzęt fotograficzny do fotografowania eventów

Jaki jest mój sprzęt fotograficzny do fotografowania eventów? Obecnie pracuję na canonach R6 – to praktycznie bezgłośne bezlusterkowce o zdumiewającej rozpiętości tonalnej. Korzystam z jasnych, stałoogniskowych obiektywów Canona. Korzystam także z zoomów, które przydają się w fotografowaniu eventów (70-200 mm). Posiadam obiektywy o ogniskowych od 16 mm. Zdjęcia z imprez obrabiam w takich programach, jak Capture One, Photoshop i Lightroom.

Sprzęt studyjny od Quadralite (lampy, modyfikatory, wyzwalacze) służy mi do pracy przy ściance fotograficznej lub przy wykonywaniu fotografii wizerunkowej, biznesowej.

fotografia eventowa

Zdjęcia z eventów – kto wybiera zdjęcia do obróbki?

Domyślnie to ja wybieram zdjęcia z eventów, które trafiają do obróbki. Jeśli jednak to Wy chcecie wybrać zdjęcia, nie ma takiego problemu! Mogę udostępnić Wam wszystkie fotografie.

fotografia eventowa

Zdjęcia na wydarzeniu – czy fotografuję z lampą błyskową, czy bez?

Fotografuję z lampą błyskową na wydarzeniu tam, gdzie jest to konieczne. Jeśli jest taka możliwość, to zdjęcia wykonuję bez lampy, aby pozostać niewidocznym i nie zaburzać przebiegu uroczystości.

fotografia eventowa

Przeczytaj opinie o mojej pracy na Google: https://goo.gl/maps/jBhJSAceQBZtGSGp9

Ilu fotografów będzie fotografować na evencie?

Najczęściej pracuje sam. Jeśli będzie taka konieczność, to mogę pojawić się na evencie z 1-2 dodatkowymi fotografami. Będziemy fotografować w różnych konfiguracjach i na różne sposoby tak, aby pokazać Wasze wydarzenie w kompletny sposób, z różnych perspektyw i ujęć.

profesjonalna fotografia eventowa - zdjęcia z eventów, konferencji, koncertów, szkoleń i spektakli teatralnych

Fotograf na event – Czy mówię po angielsku?

Tak, komunikuję się po angielsku. W stopniu podstawowym rozmawiam także po niemiecku. Jeśli potrzebny jest Wam fotograf na event, który odbywa się poza granicami kraju – również zapraszam do kontaktu.

profesjonalna fotografia eventowa - zdjęcia z eventów, konferencji, koncertów, szkoleń i spektakli teatralnych

W jakich miastach najczęściej fotografuję? Czy pracuję za granicą?

Miasta, w których najczęściej fotografuję, to m.in. Warszawa, Kraków, Poznań, Katowice, Gliwice, Częstochowa, Wrocław, Zakopane, Gdańsk, Lublin. Często odwiedzam Karpacz, Szklarską Porębę i inne podgórskie miejscowości, w których często organizowane są eventy. Pracuję również za granicą, jeśli tam organizowane jest Wasze wydarzenie.

profesjonalna fotografia eventowa - zdjęcia z eventów, konferencji, koncertów, szkoleń i spektakli teatralnych

Jak robić zdjęcia na evencie?

Z fotografią eventową jestem związany od wielu lat. Doskonale wiem, jak robić zdjęcia na evencie. Gdy jest taka potrzeba, to rozśmieszę gości lub opowiem żart. Staram się jednak nie ingerować w przebieg wydarzenia, pozostając cichym (i skupionym) obserwatorem trwających wydarzeń. Pokazuję na zdjęciach emocje, gesty, różne etapy organizacji eventu. Moja oferta skierowana jest do firm prywatnych i organizacji rządowych.

profesjonalna fotografia eventowa - zdjęcia z eventów, konferencji, koncertów, szkoleń i spektakli teatralnych

Co jest najważniejsze w fotografii eventowej?

Według mnie, najważniejsze w fotografii eventowej jest skupienie się na wszystkich uczestnikach wydarzenia (i tych z ramienia firmy i tych, którzy są gośćmi), detalach firmowych, miejscu, w którym odbywa się wydarzenie. Gotowy produkt w postaci reportażu fotograficznego to kompleksowe spojrzenie na całe wydarzenie. Wiem z doświadczenia, że zdjęcia detali (rollup-ów, folderów reklamowych, bannerów, samochodów itd.) też przydają się w promocji firmy. Być może sprawią, że będzie Wam łatwiej coś opublikować w SM, ponieważ będziecie mieć zdjęcia, które będą to dobrze ilustrować i Wasi Klienci to docenią. Będziecie się wyróżniać różnorodnością kadrów.

profesjonalna fotografia eventowa - zdjęcia z eventów, konferencji, koncertów, szkoleń i spektakli teatralnych

GDZIE W POLSCE FOTOGRAFUJĘ EVENTY?

Jeśli szukacie profesjonalnego fotografa, który pracuje na terenie całej Polski – oto jestem! Mogę dla Was wykonać reportaż na terenie całego kraju. Fotografuję tak, aby nie przeszkadzać w przebiegu wydarzenia. Posiadam doświadczenie w fotografowaniu i małych i bardzo dużych imprez. Wiem, że zależy Wam na tym, aby możliwie jak najszybciej móc podzielić się gotowymi zdjęciami z wydarzeń z innymi.

Fotografia eventowa Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Lubin, Bolesławiec, Głogów, Oława, Świdnica, Legnica

Przykładowe miasta na terenie woj. dolnośląskiego, w których możliwa jest fotografia eventowa, to m.in. Wrocław, Legnica, Wałbrzych, Lubin, Bolesławiec. Jako fotograf na event chętnie odwiedzę miasta: Jelenia Góra, Oława, Głogów, Świdnica i Legnica.

Fotografia eventowa Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra
Fotografia eventowa Wrocław, Wałbrzych, Jelenia Góra – zdjęcia z eventów we Wrocławiu to wspaniała pamiątka dla wszystkich uczestników.

Zdjęcia z imprez firmowych Karpacz, Szklarska Poręba, Kłodzko

Zdjęcia z imprez firmowych mogą również powstać w tak wyjątkowych lokalizacjach, jak np. Kłodzko, Karpacz lub Szklarska Poręba. Jeśli organizujecie wydarzenie z widokiem na góry – tym chętniej się u Was pojawię! :) Przy wyborze miejsca, w którym będzie organizowane wydarzenie, warto zastanowić się, czy zaproszeni uczestnicy będą w stanie w tej lokalizacji i wypocząć i chętnie przebywać – jeśli tak, to zdecydowanie ułatwi nawiązywanie relacji biznesowych między wszystkimi.

Fotografia eventowa Karpacz, Kłodzko i Szklarska Poręba
Czarno-białe zdjęcia z sylwestra we wrocławskim kinie DCF. Obejrzyj cały reportaż

Zdjęcia dla firm Zamek Książ, Dzierżoniów, Polkowice, Jawor, Milicz, Szczawno-Zdrój, Wałbrzych, Bystrzyca Kłodzka

Zdjęcia na evencie dla firm mogą powstać m.in. w urokliwej lokalizacji, jaką jest Zamek Książ. Inne miasta, które często odwiedzam jako fotograf eventowy, to m.in. Dzierżoniów, Jawor, Polkowice, Szczawno-Zdrój, Milicz, Wałbrzych i Bystrzyca Kłodzka. Niezależnie od tego, czy wydarzenie organizowane jest w zamku, hotelu, siedzibie firmy – dopasuję styl fotografowania (i sprzęt) do charakteru miejsca, aby możliwie jak najpiękniej pokazać Wasze wydarzenie.

fotografia eventowa Dzierżoniów, Wałbrzych i Polkowice
Zdjęcia eventowe dla firm wykonuję m.in. w takich miastach, jak Dzierżoniów, Polkowice, Jawor, Szczawno-Zdrój, Wałbrzych

Zdjęcia z eventów Bydgoszcz, Toruń, Włocławek

Gdzie jeszcze mogą powstać zdjęcia z eventów? Bydgoszcz, Włocławek i Toruń – także tutaj często i chętnie pracuję, wykonując zdjęcia uczestników wydarzenia. Fotografując eventy rozmawiam z organizatorami wydarzenia, aby dokładnie wiedzieć na co kłaść akcenty, co jest dla nich najważniejsze i na co zwracać uwagę.

Fotografia eventowa Bydgoszcz i Toruń - zdjęcia z eventów w Bydgoszczy i Toruniu
Fotograf na event – Bydgoszcz i Toruń

Fotografowanie wydarzenia Lublin, Chełm, Zamość, Biała Podlaska

Profesjonalny reportaż fotograficzny z eventu może także powstać w takich miastach, jak Chełm lub Zamość. Fotografowanie wydarzenia, eventu lub konferencji możliwe jest także tutaj: Lubin i Biała Podlaska. Podczas pracy staram się być niewidoczny. Zawsze jestem ubrany w sposób adekwatny do fotografowanego wydarzenia.

Fotografia eventowa Lublin, Chełm i Zamość

Zdjęcia na evencie Zielona Góra, Górzów Wielkopolski, Nowa Sól

Profesjonalne zdjęcia na evencie mogą powstać w miastach: Nowa Sól, Gorzów Wielkopolski lub Zielona Góra. Niezależnie od lokalizacji, w której pracuję, wykonując reportaż daję z siebie 300%! Najczęsciej fotografuję na evencie sam. Jeśli jednak jest taka konieczność, to będę współpracował z 1-2 dodatkowymi fotografami, których zabiorę ze sobą. Tak pracuję najczęściej fotografując największe wydarzenia.

Fotografia eventowa Zielona Góra i Gorzów Wielkopolski
Wykonując fotografię eventową odwiedzam również takie miasta: Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski

Fotografia eventowa Łódź, Piotrków Trybunalski, Pabianice, Tomaszów Mazowiecki

Gdy zbliżamy się do centrum kraju, nie sposób pominąć takich miast, jak Łódź, Pabianice, Tomaszów Mazowiecki, Rawa Mazowiecka lub Piotrków Trybunalski. Fotografia eventowa w tych miastach to prawdziwa przyjemność! Zdjęcia z eventowe w Łodzi mogą zostać wykonane nie tylko w mieście, ale także w lokalizacjach ościennych, poza miastem lub województwem.

Fotografia eventowa Łódź, Pabianice i Piotrków Trybunalski

Fotograf na event Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Zakopane, Wieliczka

Jeśli miejscem Waszej firmy (lub eventu) jest Kraków, Nowy Sącz, Tarnów, Wieliczka lub Zakopane – z przyjemnością do Was przyjadę, jako fotograf na event. Być może planujecie wydarzenie pod ziemią, np. w Kopalni Soli w Wieliczce? To wyjątkowa lokalizacja, w której event będzie niezapomnianym wydarzeniem.

Fotografia eventowa Kraków, Zakopane i Tarnów
Fotografia eventowa Kraków, Tarnów Zakopane – zdjęcia na ściance fotograficznej to wspaniałe dopełnienie reportażu z eventu. To pamiątka dla uczestników eventu w Krakowie, Tarnowie lub Zakopanem, do której chętnie będą wracać

Fotografia eventowa Warszawa, Radom, Płock, Siedlce, Żyrardów, Otwock, Legionowo, Pruszków, Piaseczno, Wołomin

Fotografia eventowa – Warszawa to miasto, w którym najczęściej pracuję. Inne lokalizacje, które często odwiedzam fotografując eventy, to m.in. Płock, Radom, Siedlce i Otwock. Mogę odwiedzić także Żyrardów, Legionowo, Pruszków, Wołomin i Piaseczno, aby wykonać dla Was wyjątkowy reportaż, który pomoże w promocji firmy, marki lub produktu.

Zdjęcia na evencie Opole, Nysa, Kędzierzyn-Koźle, Brzeg, Kluczbork, Namysłów, Prudnik, Olesno, Krapkowice, Strzelce Opolskie

Jeśli szukacie profesjonalnego fotografa, który wykonana zdjęcia na evencie w takich miastach, jak np. Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa lub Brzeg – zgłaszam swoją gotowość! Opolskie (tak, jak Śląskie) to region, w którym odbywa się wiele imprez. Często odwiedzam także Kluczbork, Namysłów, Prudnik, Krapkowice, Olesno i Strzelce Opolskie. Proszę o informację czego potrzebujecie – prześlę Wam wycenę w krótkim czasie, najpóźniej w ciągu 24 godzin.

Fotografia eventowa Opole, Nysa i Brzeg
Fotograf na event chętnie odwiedzi Opole i woj. opolskie

Fotograf na event Rzeszów, Przemyśl, Tarnobrzeg, Krosno, Stalowa Wola, Mielec, Dębica, Łańcut i Sanok

Rzeszów, Tarnobrzeg lub Przemyśl – także tutaj mogę być obecny jako fotograf na event. Jeśli miejscem wydarzenia firmowego jest Krosno, Mielec, Dębica, Stalowa Wola, Sanok lub Łańcut, który darzę szczególną sympatią – proszę o kontakt, sprawdzę w kalendarzu dostępność terminu w kalendarzu i niezwłocznie się odezwę!

Fotografia eventowa Rzeszów i Przemyśl

Zdjęcia na eventach Białystok, Suwałki, Łomża, Augustów, Grajewo

Gdzie jeszcze mogą powstać zdjęcia na eventach? Suwałki, Białystok, Augustów, Grajewo i Łomża to kolejne lokalizacje, w których może powstać wiele wyjątkowych, firmowych zdjęć z konferencji, koncertu, szkolenia lub gali. Jakie jeszcze wydarzenia fotografuję? Mogę wykonać zdjęcia na gali, meetup-ie, spotkaniu jubileuszoym lub przyjęciu charytatywnym.

Fotografia eventowa Białystok i Suwałki

Fotografia eventowa Gdańsk, Gdynia, Sopot, Tczew, Starogard Gdański, Wejherowo, Rumia, Reda, Kościerzyna, Puck – śluby i wesela

Nie sposób pominąć takich lokalizacji, jak Gdańsk, Sopot lub Gdynia. Fotografia eventowa nad polskim morzem to zawsze przyjemność! Chętnie odwiedzę także takie miasta, jak np. Tczew, Starogard Gdański, Wejherowo, Rumia, Reda, Kościerzyna i Puck. Zadbaj o profesjonalne zdjęcia z eventu, które posłużą reklamie i promocji Twojej firmy. Fotografuję także śluby i wesela, towarzysząc Parom Młodym na ich nowej drodze życia.

fotografia eventowa Gdańsk, Sopot i Gdynia - zdjęcia z eventów w Gdański, Gdyni i Sopocie
Zdjęcia z eventów nad morzem to m.in. Gdańsk, Gdynia i Sopot – zdjęcia przy plaży, zachodzącym słońcu lub z widokiem na morze dodadzą dodatkowego uroku!

Fotografowanie na eventach Hel, Jastarnia, Jurata, Władysławowo, Krynica Morska

Fotografowanie na eventach możliwe jest także w takich nietypowych lokalizacjach, jak np. Hel, Jastarnia, Władysławowo, Jurata i Krynica Morska. Bliskość morza, silny wiatr, świeże powietrze – to wszystko nada Twojej imprezie wyjątkowości i spowoduje, ze goście eventu lub innego wydarzenia będą na długo wspominać to wydarzenie!

Fotografia eventowa Hel, Jastarnia, Jurata i Władysławowo

Fotograf na event Zakopane, zdjęcia z eventu pod Tatrami

Jeśli marzą Ci się profesjonalne zdjęcia z eventu pod Tatrami – Zakopane będzie świetnym wyborem. Jako fotograf na event z przyjemnością wykonam dla Ciebie zdjęcia w jednym z zakopiańskich hoteli lub ośrodków. Tatry mogą stanowić także piękne tło do indywidualnych lub grupowych zdjęć biznesowych lub wizerunkowych.

Fotografia eventowa Śląskie – Katowice, Gliwice, Zabrze, Bytom, Sosnowiec, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Ruda Śląska, Chorzów, Jaworzno, Częstochowa

Śląskie to wyjątkowy region na mapie kraju, dynamicznie się rozwijający i obfitujący w dużą ilość imprez firmowych różnego rodzaju. Fotografia eventowa Śląskie to m.in. takie miasta, jak Katowice, Zabrze, Bytom, Gliwice i Sosnowiec. Wykonując zdjęcia na eventach często odwiedzam Tychy, Ruda Śląska, Dąbrowa Górnicza, Częstochowa, Chorzów i Jaworzno. Mogę sfotografować wydarzenie związane z funkcjonowaniem kopalni, transportem lub przemysłem charakterystycznym dla regionu i okolicy.

Zdjęcia na eventach Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Olsztyn, Elbląg, Ełk, Iława, Ostróda, Kętrzyn, Giżycko

Kielce, Olsztyn, Ostrowiec Świętokrzyski, Ełk lub Elbląg – także tutaj możliwe są zdjęcia na eventach. Iława, Kętrzyn, Giżycko i Ostróda – również tutaj mogę się pojawić, aby sfotografować Wasze warsztaty, szkolenia, spotkania, konferencje. Fotografuję nie tylko małe wydarzenia, ale też te średnie i największe. We współpracy z dodatkowymi fotografami chętnie podejmiemy się zdjęć na wydarzeniu, na którym będzie nawet 500-1000 osób!

Fotografia eventowa Kielce, Olsztyn, Giżycko i Elbląg

Zdjęcia z eventów Poznań, Kalisz, Konin, Piła, Gniezno, Leszno, Ostrów Wielkopolski, Koło, Środa Wielkopolska, Września

Zdjęcia z eventów obejmują także miasta: Poznań, Kalisz, Piła, Konin i Gniezno. Mogę odwiedzić Ostrów Wielkopolski, Koło, Środę Wielkopolską i miejscowość Września. Często w swojej pracy odwiedzam Wielkopolskę – eventy w tej lokalizacji to zawsze strzał w 10! Oprócz fotografii eventowej, zajmuję się również zdjęciami biznesowymi – sprawdź moje portfolio fotografii biznesowej.

Fotografia reklamowa i eventowa Szczecin, Koszalin, Stargard, Kołobrzeg, Świnoujście, Szczecinek, Police, Gryfino, Słupsk, Białogard

Fotografia eventowa i reklamowa to również Szczecin, Koszalin, Kołobrzeg, Świnoujście, Wolin, Stargard i Szczecinek. Zdjęcia na evencie mogą powstać w miastach: Police, Gryfino, Słupsk i Białogard. Jeśli poszukujecie fotografa, który jest dostępny na terenie całej Polski – zapraszam do kontaktu. Wykonuję usługi także za granicą.

Fotografia eventowa Szczecin, Koszalin i Kołobrzeg
Fotografia eventowa Szczecin, Koszalin – niepozowane fotografie to gwarancja spontanicznych uśmiechów i kadrów

FOTOGRAF NA EVENT – KONTAKT

Fotograf na event – Łukasz Gromolak. Kontakt telefoniczny: +48 607 265 770 (po godz. 09:00 rano) lub mailowy: gromolak@gmail.com / Zapraszam także do przesyłania zapytań przez formularz kontaktowy na stronie Kontakt. Na wszystkie wiadomości staram się odpisywać nie później, niż w ciągu 24 godzin od ich otrzymania.