Fotograf ślubny Włocławek – fotografia ślubna Włocławek

Cześć! Bardzo chętnie zostanę Waszym fotografem ślubnym i wykonam zdjęcia ślubne w dniu Waszego ślubu. Na tej stronie znajdziecie moją ofertę, portfolio zdjęć ze ślubów i wesel oraz orientacyjny cennik fotografowania na ślubie i przyjęciu lub weselu we Włocławku. Jako fotograf ślubny Włocławek mogę dla Was wykonać reportaże ślubne, sesje narzeczeńskie i sesje ślubne, które są wykonywane w dowolnym terminie i lokalizacji. Chcę docierać z moją fotografią ślubną do najbardziej wymagających klientów. Jaka fotografia ślubna jest mi bliska? Naturalne kolory, ponadczasowe kadry, nasycone zdjęcia – to lubię w fotografii ślubnej!

Sprawdź moją ofertą fotografii ślubnej i zapytaj o dostępność terminu na zdjęcia! :) Możesz skontaktować się ze mną telefonicznie +48 607 265 770, mailowo gromolak@gmail.com lub za pośrednictwem formularza, który znajdziesz na tej stronie. Do usłyszenia!

Fotograf ślubny Włocławek

Fotograf ślubny Włocławek – portfolio zdjęć ślubnych

Znajdziesz poniżej moje portfolio zdjęć ślubnych. Zobacz, jakie zdjęcia ślubne są mi bliskie. Pracuję nie tylko na terenie Włocławka. Fotografuję w całej Polsce. Jako fotograf ślubny Włocławek chętnie odwiedzę inne popularne miasta w okolicy, np. Ciechocinek, Aleksandrów Kujawski, Toruń, Inowrocław, Brześć Kujawski, Radziejów, Piotrków Kujawski, Lipno, Sierpc. Fotografia ślubna to także: Gostynin, Płock, Kruszwica, Lubicz, Golub-Dobrzyń, Kowal, Dobrzyń nad Wisłą, Łęczyca, Kutno oraz Żnin. Wykonuję usługi fotograficzne na terenie całej Polski.

Sprawdź ofertę i cennik zdjęć ślubnych we Włocławku

Poniżej możesz znaleźć mój cennik i moją ofertę zdjęć ślubnych we Włocławku. Sprawdź, ile kosztuje fotografowanie na ślubie i weselu. Szczegółową wycenę będę w stanie przesłać mailem, po otrzymaniu zapytania z następującymi informacjami:

  • lokalizacja
  • termin
  • liczba gości

Zapraszam do skorzystania z moich usług oraz do kontaktu! Fotograf Włocławek – Łukasz Gromolak.

Fotograf ślubny Włocławek – oferta i cennik zdjęć ślubnych we Włocławku

Fotografia ślubna Włocławek – cennik, pakietyPakiet nr 1Pakiet nr 2Pakiet nr 3
Liczba zdjęćminimum 30-50 fotografiiminimum 70-150 zdjęćminimum 500 zdjęć
Czas obecności fotografaok. 1 godz.ok. 3 godz.do 12 godzin
Cena usługiod 1750 PLNod 2250 PLNod 3500 PLN
Czas oczekiwania na zdjęcia ślubnedo 30 dnido 30 dnido 30 dni
Wielkość uroczystościślub cywilny, kościelny lub humanistycznyślub i przyjęcieślub i wesele
Krótka sesja plenerowa dla Pary Młodej
Zdjęcia grupowe i rodzinne
Wszystkie wykonane zdjęcia
(pakiet dokumentacyjny)
Oferta i cennik fotografii ślubnej – Włocławek. Sprawdź także moją ofertę fotoksiążek ślubnych klasy premium.

Sprawdź moją pełną ofertę zdjęć ślubnych obejmującą do 12 godzin fotografowania (poranne przygotowania, ślub, wesele, krótka sesja plenerowa w dniu ślubu, zdjęcia grupowe i rodzinne)

Fotograf ślubny Włocławek

Fotograf na wesele Włocławek – wybór fotografa ślubnego, fotografia ślubna Włocławek

Wybór fotografa ślubnego nie jest łatwym zadaniem. Jaki powinien być fotograf ślubny Włocławek? To ktoś, kto ma bardzo duże doświadczenie w fotografii ślubnej, kto nie boi się docierać do najbardziej wymagających klientów. Wybierając fotografa ślubnego wybierz takiego usługodawcę, które wykonuje sesje ślubne nie tylko w innym terminie, ale – co trudniejsze – także w dniu ślubu. Fotografowie ślubni nierzadko traktują swoją pracę dorywczo, nie prowadzą firm i oddają zdjęcia ślubne po wielu miesiącach. Fotograf na wesele Włocławek powinien charakteryzować się nieskazitelną opinią w środowisku, bogatym portfolio i pogodnym, radosnym podejściem do klienta i do swojej pracy. Fotografia ślubna Włocławek powinna być dla niego przyjemnością.

Wybierz takiego usługodawcę, który prowadzi własną działalność, dla którego fotografia ślubna Włocławek to główne zajęcie, który wystawia faktury, dostarcza zdjęcia ślubne Włocławek w krótkim terminie i który – przede wszystkim – posiada bogate portfolio, czytelną umowę i wiele dobrych opinii od par, które już skorzystały z jego usług.

Fotograf ślubny Włocławek
Jako fotograf ślubny Włocławek dbam o to, aby na zdjęciach ślubnych uchwycić wszystkie wyjątkowe momenty!

Zapytaj o dostępność terminu i cenę zdjęć ślubnych!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe

Reportaż ślubny, sesja ślubna, sesja narzeczeńska Włocławek

Jakie usługi mogę dla Was wykonać? Reportaż ślubny, sesja narzeczeńska lub sesja ślubna w mieście Włocławek – to usługi fotograficzne, które realizuję najczęściej.

Moja oferta ślubna skierowana jest zarówno do par, które organizują ślub i duże wesele (np. na 100-200 osób) jak i do dych, którzy planują małe przyjęcie w gronie najbliższych.

Fotografia ślubna Włocławek – możecie zamówić u mnie również sesje plenerowe. Taką sesję plenerową możemy wykonać przed ślubem (jest to sesja narzeczeńska). Sesję ślubną zwykle wykonuję w dniu uroczystości, przeznaczając na to 10-20 minut, np. po południu, w okolicy zachodu słońca. Możemy umówić się także na wykonanie zdjęć w innym terminie, w dowolnej lokalizacji.

Jako fotograf ślubny Włocławek wykonuję sesje plenerowe w kraju oraz za granicą, abyście mogli cieszyć się zdjęciami ślubnymi z Waszych ulubionych lokalizacji. Fotografia ślubna Włocławek – wybierz fotografa ślubnego, który da z siebie 300%! :) Wasze wspomnienia są bezcenne. Chcę dla Was stworzyć pamiątką podczas zlecenia, która będzie z Wami na długie lata. Emocje, miłość, pasja, radośni goście – to chcę, aby znalazło się na zdjęciach, które dla Was wykonam.

Czas oczekiwania na zdjęcia ślubne

Jako fotograf ślubny Włocławek dostarczam zdjęcia ślubne do 30 dni od dnia ślubu. Niezależnie od tego, czy zdjęcia są wykonywana na terenie Włocławka, czy w innym miejscu w Polsce, każda para młoda organizując ślub i wesele, otrzyma zdjęcia do 1 m-ca. Ilość zdjęć zależy od wielkości uroczystości, liczby gości i tego, ile godzin będę dla Was fotografował. Czas oczekiwania nie jest długi – staram się dostarczać fotografia dla Klientów ze ślubu i wesela możliwie jak najszybciej, już w 20-25 dni od terminu uroczystości.

Fotograf Włocławek – na fotografiach chcę pokazać moment przygotowań, wzruszający czas ślubu i przysięgi, dobrą zabawę podczas wesela. Chcę, abyście na sesji w plenerze, przed moim obiektywem, czuli się swobodnie. Każda sesja, którą wykonuję jest inna, ma inny przebieg i wykonywana jest w takich lokalizacjach, które są bliskie sercom osób, które są fotografowane. Fotograf ślubny Włocławek – zapraszam do kontaktu.

Fotograf ślubny Włocławek

Oferta ślubna, ile kosztuje fotograf na ślub

Ile dokładnie kosztuje fotograf na wesele i ślub? Koszt fotografowania ślubu i przyjęcia zaczyna się od 3000 zł. Duże wesele to koszt 3500-4500 PLN. Sesje narzeczeńskie i poślubne wyceniane są indywidualnie. Moja oferta ślubna obejmuje także fotoalbumy – sprawdź ofertę fotoksiążek ślubnych w przystępnej cenie.

Fotograf Włocławek – dlaczego warto?

Wybór fotografa ślubnego nie jest łatwym zadaniem. Dlaczego warto zatrudnić profesjonalistę na ślub i wesela? Wybierz takiego fotografa, jeśli zależy Ci na profesjonalnie wykonanej usłudze. Fotografie dla klientów, wykonane przez profesjonalistę, są zawsze na najwyższym poziomie. Z pewnością znajdziecie tam profesjonalne zdjęcia grupowe, rodzinne i indywidualne. Fotograf Włocławek (fotograf ślubny) wie jak poruszać się w kościele, w USC lub na ślubie plenerowym tak, aby pozostawać niewidoczny i dyskretny.

Fotograf ślubny Włocławek

Zdjęcia ślubne Włocławek – wyjątkowe fotografie w każdych warunkach

Nie boję się fotografować w każdych warunkach. Ciemny kościół, malutka podziemna sala wykonana z cegieł, w której odbywa się przyjęcie lub wielka, przeszklona hala – nie ma problemu, abym w każdej lokalizacji wykonał dla Was wyjątkowe fotografie. Takie zdjęcia ślubne, które wykonam jako fotograf ślubny, na długo zapadną w Waszej pamięci.

Fotograf ślubny Włocławek

Fotograf na ślub cywilny Włocławek, zdjęcia na komunii świętej lub studniówce we Włocławku

Choć fotografia ślubna to moje główne zajęcie, to nie jedyne. Wykonuję także zdjęcia komunijne – mogę wykonać zdjęcia na komunii świętej we Włocławku. Fotografowanie pierwszej komunii świętej – posiadam duże doświadczenie w tej kwestii. Bliska jest mi także fotografia studniówkowa. Mogę wykonać reportaż ze studniówki – czyli zdjęcia na studniówce we Włocławku. Fotografowanie balu maturalnego (lub półmetka, komersu, studniówki) to za każdym razem miłe doświadczenie. Organizujesz ślub cywilny, kościelny lub humanistyczny i potrzebny Ci fotograf w mieście Włocławek? Zapraszam do kontaktu – fotografuję śluby cywilne, śluby kościelne i śluby humanistyczne na terenie całej Polski. Niezależnie od tego, czy ślub cywilny odbywa się w USC (Urząd Stanu Cywilnego we Włocławku), czy na terenie sali weselnej, hotelu lub w plenerze – pokażę na fotografii Waszą miłość i wszystkie najpiękniejsze chwile związane z ceremonią.

Fotograf ślubny Włocławek

Fotograf ślubny Włocławek – Łukasz Gromolak

Czas na kontakt! :) Jeśli podobają Ci się moje zdjęcia ślubne i potrzebny jest Ci fotograf na ślub, który wykona piękne zdjęcia, nie czekaj! Zadzwoń (+48 607 265 770) lub wyślij wiadomość na adres gromolak@gmail.com – odpowiem w ciągu 24 godzin!

Fotograf ślubny Włocławek Łukasz Gromolak
Na zdjęciu fotograf ślubny (po lewej) z Parą Młodą :-)