Fotograf ślubny Jastrzębie Zdrój – reportaż ślubny pełen emocji

Cześć! Z tej strony Łukasz, profesjonalny fotograf ślubny Jastrzębie Zdrój. Z przyjemnością udokumentuję Wasze najpiękniejsze chwile w dniu ślubu. Wykonam dla Was różnorodny i ciekawy reportaż ślubny pełen wzruszeń, emocji, wyjątkowych momentów i niepowtarzalnych chwil. Sprawdźcie moją ofertę fotografii ślubnej oraz moje portfolio. Zobaczycie, że lubię jasne zdjęcia ślubne, naturalne i ciepłe kolory oraz dynamiczne, wieloplanowe kadry. Z fotografią ślubną jestem związany od ponad 10 lat. Zapraszam do przeczytania więcej o moich usługach na tej stronie.

Fotograf ślubny Jastrzębie Zdrój

Fotografia ślubna Jastrzębie Zdrój – fotograf na wesele

Czy potrzebny jest Wam profesjonalny fotograf na wesele, który wykona dla Was fotografie pełne emocji, pokaże wszystkie najważniejsze momenty, wykonane sesję w plenerze w dniu ślubu lub w innym dniu? Jeśli tak, to zgłaszam swoją gotowość – fotograf ślubny Jastrzębie Zdrój, Łukasz Gromolak. Wykonam dla Was naturalne zdjęcia ślubne, jestem fotografem ślubnym, który lubi być niewidoczny i dyskretnie dokumentować dzień ślubu. Ingeruję wyłącznie tam, gdzie jest to konieczne.

Fotograf ślubny Jastrzębie Zdrój

Wyjątkowe zdjęcia ślubne Jastrzębie Zdrój

Z fotografią ślubną jestem szczerze zżyty i z przyjemnością towarzyszę parom młodym w tym wyjątkowym dniu. Jako fotograf ślubny Jastrzębie Zdrój chcę dla Was wykonać wyjątkowe zdjęcia ślubne, tworząc wspomnienia dla Was i Waszych gości na długie lata. Czas ślubu to wyjątkowy dzień spędzany w gronie bliskich – wybierz fotografa, który sfotografuje nie tylko parę młodą, ale także skupi się na Waszej rodzinie i Waszych przyjaciołach – wszak to dla nich organizujecie przyjęcie. W pracy fotografa ślubnego cenię sobie kontakt z ludźmi. Każdą usługę chcę świadczyć na możliwie jak najwyższym poziomie, na każdym etapie współpracy.

Fotograf ślubny Jastrzębie Zdrój

Oferta fotografii ślubnej, cennik i cena zdjęć ślubnych | Jastrzębie Zdrój

Poniżej dostępna jest oferta i cennik zdjęć ślubnych. Jaka jest dokładna cena fotografowania ślubu i wesela? Ceny fotografów ślubnych są zróżnicowane – zwykle wahają się od 2000-3000 PLN do 4000-5000 PLN za reportaż ślubny. Moja oferta fotografii ślubnej to 12 godzin fotografowania (zwykle od 12:30 do godz. 00:30), podczas których wykonam dla Was minimum 500 fotografii, które dokładnie wyretuszuję. Zwykle z dnia ślubu dostarczam więcej zdjęć, 500 fotografii to minimum, które określam w umowie. Jastrzębie Zdrój – jeśli tutaj organizujecie ślub i wesele, koniecznie dajcie znać!

Otrzymacie także pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie wykonane zdjęcia. Galeria z obrobionymi i wyretuszowanymi fotografiami trafi do Was w formie linku – zalogujecie się tam specjalnym hasłem. Wszystkie wykonane fotografie będą dostępne na Google Drive. Jeśli mam wolne terminy, z przyjemnością będę dla Was fotografować. Jeśli znacie już termin ślubu – koniecznie dajcie znać! :)

Oferta i cennik – fotograf ślubny Jastrzębie Zdrój

Fotografia ślubna Jastrzębie Zdrój – cennik, pakietyPakiet nr 1 – Zdjęcia ślubne Jastrzębie ZdrójPakiet nr 2 – Zdjęcia ślubne Jastrzębie ZdrójPakiet nr 3 – Zdjęcia ślubne Jastrzębie Zdrój
Liczba zdjęćminimum 30-50 fotografiiminimum 70-150 zdjęćminimum 500 zdjęć
Czas obecności fotografaok. 1 godz.ok. 3 godz.do 12 godzin
Cena usługiod 1500 PLNod 2000 PLNod 3500 PLN
Czas oczekiwania na zdjęcia ślubnedo 30 dnido 30 dnido 30 dni
Wielkość uroczystościślub cywilny, kościelny lub humanistycznyślub i przyjęcieślub i wesele
Krótka sesja plenerowa dla Pary Młodej
Zdjęcia grupowe i rodzinne
Wszystkie wykonane zdjęcia
(pakiet dokumentacyjny)
Jastrzębie Zdrój – oferta i cennik fotografii ślubnej. Sprawdź także moją ofertę fotoksiążek ślubnych klasy premium.

Sprawdź moją pełną ofertę zdjęć ślubnych obejmującą do 12 godzin fotografowania (poranne przygotowania, ślub, wesele, krótka sesja plenerowa w dniu ślubu, zdjęcia grupowe i rodzinne)

Fotograf ślubny Jastrzębie Zdrój
Jako fotograf ślubny Jastrzębie Zdrój fotografuję wesela na terenie całej Polski.

Fotograf ślubny Jastrzębie Zdrój – Łukasz Gromolak

Jastrzębie Zdrój to miasto, w którym chętnie się pojawiam jako fotograf ślubny. Fotografia ślubna Jastrzębie Zdrój to ślub, wesele, przyjęcia, sesja narzeczeńska, plener ślubny. Mogę dla Was wykonać każdą z tych usług lub tylko te, które sobie wybierzecie. Fotografuję zwykle sam. Największe uroczystości dokumentuję razem z drugim fotografem (zwykle są to wesela, na których jest więcej, niż 150-175 osób).

Formularz kontaktowy – zapytaj o dostępność terminu!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
Fotograf ślubny Jastrzębie Zdrój
Zdjęcie przedstawiające nietypowy środek komunikacyjny, którym Para Młoda przyjechała na ślub w Jastrzębiu Zdroju.

Najczęściej zadawane pytania:

Jakie są najczęściej zadawane pytania? Przeczytaj! :)

Ile otrzymamy zdjęć ze ślubu i wesela?

Liczba zdjęć, która do Was trafi, uzależniona jest od wielkości przyjęcia, liczby gości, atrakcji i wydarzeń oraz liczby godzin, podczas których będę dla Was fotografował. 12-godzinny reportaż ślubny to minimum 500 fotografii poddanych retuszowi i obróbce.

Fotograf ślubny Jastrzębie Zdrój

W jakiej formie dostaniemy zdjęcia?

Jako fotograf ślubny Jastrzębie Zdrój dostarczę Wam zdjęcia w formie galerii online zabezpieczonej hasłem.

Fotograf ślubny Jastrzębie Zdrój

Czy wykonuję sesje narzeczeńskie i plener ślubny?

Tak! Reportaż ślubny to nie jest jedyna usługa, którą mogę dla Was zrealizować. Fotografia ślubna Jastrzębie Zdrój to także plener ślubny (wykonywany w dniu ślubu lub w innym terminie) oraz sesja narzeczeńska, na którą możemy umówić się przed ślubem.

Fotograf ślubny Jastrzębie Zdrój

Jak wybrać fotografa ślubnego? Ile kosztują zdjęcia ślubne?

Jak wybrać tego wymarzonego fotografa ślubnego? Sprawdź portfolio fotografa, obejrzyj pełne reportaże fotograficzne, dowiedz się, czy prowadzi firmę, przeczytaj umowę i opinie w internecie. Obejrzyj dokładnie jego zdjęcia, które publikuje w internecie. Ile dokładnie kosztują zdjęcia ślubne? Prześlij zapytanie o dostępność terminu na zdjęcia ślubne w Jastrzębiu Zdroju, aby otrzymać spersonalizowaną ofertę.

Fotograf ślubny Jastrzębie Zdrój

Czy możemy zamówić dodatkowo fotoksiążki?

Tak, możecie zamówić 1 lub zestaw fotoksiążek. Dostępne oprawy, to m.in. drewno, tkanina, eko-skóra i skóra naturalna.

Fotograf ślubny Jastrzębie Zdrój
Fotoksiążki ślubne w drewnianej oprawie – w formatach od 15×23 cm, przez 20×30 cm, do 25×38 cm

Hotel Dąbrówka wesele – wyjątkowe miejsce na przyjęcie marzeń

Planujesz ślub i wesele w Jastrzębiu Zdroju i nie wiesz jakie miejsce wybrać na wesele? Zainteresuj się bogatą ofertą (gastronomiczną, hotelową), jaką ma do zaoferowania Hotel Dąbrówka. To wyjątkowe miejsce na przyjęcie marzeń, które zapamiętają Wasi goście. Znajdziecie tutaj ładny park, w którym może zostać wykonana sesja plenerowa.

Inne miejsca godne uwagi, znajdujące się w okolicach Jastrzębia Zdroju:

W okolicach Jastrzębia Zdroju znajduje się także wiele mniejszych lokali, w których możecie zorganizować niewielkie przyjęcie o wyjątkowym klimacie i charakterze. Fotograf ślubny, którym jestem, w każdym z tych miejsc wykona dla Was piękne zdjęcia.

Fotograf ślubny Jastrzębie Zdrój

Fotograf ślubny Jastrzębie Zdrój – kontakt

Profesjonalna fotografia ślubna Jastrzębie Zdrój to nie przelewki! :) Jeśli organizujesz ślub i przyjęcie w Jastrzębiu Zdroju i podobają Ci się moje zdjęcia ślubne – koniecznie skontaktuj się ze mną! Przygotuję spersonalizowaną ofertę na usługi fotograficzne. Łukasz Gromolak – fotograf ślubny. Zapraszam do kontaktu telefonicznego: +48 607 265 770 lub mailowego: gromolak@gmail.com

Fotograf ślubny Jastrzębie Zdrój