Zdjęcia ślubne – subtelne fotografie ślubne, w których się zakochasz!

Cześć! Wykonuję subtelne zdjęcia ślubne na terenie całej Polski. Fotografie ślubne, w których się zakochasz! – reportaż ślubny, sesja ślubna na najwyższym poziomie. Sprawdź moje portfolio i zobacz jaki styl fotografowania ślubów i wesel jest mi bliski. Fotografując ceremonię zaślubin lub przyjęcie weselne stawiam na naturalne, niepozowane kadry podczas tego wyjątkowego dnia ślubu i wesela. Podejmuję się realizacji reportaży ślubnych nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

Zdjęcia ślubne
Subtelne zdjęcia ślubne (kolorowe i czarno-białe), w których się zakochasz!

Zdjęcia ślubne – jak wybrać fotografa ślubnego?

Poniżej znajdziesz krótki poradnik mówiący o tym jak wybrać fotografa ślubnego, aby zdjęcia ślubne szczerze satysfakcjonowały i cieszyły:

 1. obejrzyj pełne reportaże fotograficzne
 2. dokładnie przeczytaj umowę z fotografem ślubnym
 3. dowiedz się, czy fotograf wystawia faktury i prowadzi firmę
 4. zorientuj się, czy fotograf posiada uprawnienia do fotografowania uroczystości kościelnych
 5. dokładnie omów z fotografem plan całego dnia ślubu i wesela
 6. zobacz, czy fotograf oferuje album ślubny
 7. przeczytaj opinie o fotografie ślubnym w internecie

Popytaj znajomych i inne pary, które korzystały już z usług konkretnego fotografa ślubnego. Relacja z pierwszej ręki będzie dla Ciebie równie istotna jak kwestie, które opisałem powyżej.

Portfolio fotografii ślubnej

Sprawdź moje portfolio fotografii ślubnej i zobacz, jaka fotografia ślubna jest mi bliska. W tym wyjątkowym dniu ślubu jestem w całości dla Was i daję z siebie 300%. Fotografuję przebieg ślubów, wesel w taki sposób, aby pozostać niewidoczny i ingerować tylko tam, gdzie jest to konieczne (np. ustawiając gości na zdjęciach grupowych lub Parę Młodą podczas sesji plenerowej – w dniu ślubu lub innym terminie).

Lista zdjęć ślubnych w reportażu ślubnym – przeszkadza, czy pomaga?

Lista zdjęć ślubnych – warto skonsultować z fotografem ślubnym to, co chcemy, aby znalazło się na zdjęciach i w reportażu ślubnym. Nie warto, według mnie, posiadać listy, która zawiera 30 lub 40 podpunktów – taki spis tylko przeszkadza i ogranicza kreatywność. To, co pomaga, to wypisanie najważniejszych zdjęć ślubnych, na których nam zależy i przekazanie listy fotografowi. Jeśli taki spis dotyczy zdjęć grupowych i rodzinnych (określonych konfiguracji i układów), to warto poprosić świadka (lub inną osobę) o to, aby przyprowadzał gości w określonej kolejności.

Zdjecia slubne
Zdjęcie grupowe wykonane po ceremonii cywilnej, przed wejściem na salę balową

Zdjęcia ślubne z przygotowań Pary Młodej

Fotografowanie przygotowań Pary Młodej to bardzo fajny wstęp do reportażu ślubnego. Zdjęcia ślubne z tego momentu to nie tylko możliwość wykonania ciekawych kadrów w luźnej atmosferze, ale także zaznajomienia się z fotografem przez członków rodziny obecnych w domu lub hotelu. Zdjęcia z przygotowań to m.in. indywidualne portrety nowożeńców, zdjęcia detali i podczas samego ubierania. Fotografie ze świadkami, druhnami i drużbami. Zdjęcia rodzinne, z rodzeństwem – na wszystko jest tutaj czas i miejsce, jeśli tylko rozpoczniemy zdjęcia ślubne odpowiednio wcześnie.

Zdjecia slubne
Przygotowania Panny Młodej w czerni i bieli

5 najważniejszych zdjęć dla Panny Młodej

Poniżej znajdziesz 5 najważniejszych zdjęć ślubnych, które mogą (lub powinny :) zostać wykonane dla każdej Panny Młodej:

 1. zdjęcie całej sylwetki w sukni ślubnej
 2. zdjęcie, na którym Panna Młoda trzyma bukiet ślubny
 3. zdjęcie rodzinne
 4. zdjęcie z rodzeństwem (jeśli masz rodzeństwo :)
 5. subtelny portret pokazujący emocje i wywołujący wzruszenia

To oczywiście subiektywna lista, ponieważ inne momenty są i mogą być równie ważne (np. moment przysięgi, wejścia lub wyjścia z kościoła, zakładanie obrączek itd.). Ważne, aby przed wykonaniem zdjęć przemyśleć co jest dla Ciebie najważniejsze i przekazać te informacje fotografowi ślubnemu.

5 najważniejszych zdjęć ślubnych dla Pana Młodego

Jakie jest 5 najważniejszych ujęć i zdjęć ślubnych dla Pana Młodego w dniu ślubu?

 1. zdjęcie pokazujące całą osobę
 2. portret ślubny (od pasa w górę)
 3. zdjęcie z rodzicami, rodzeństwem, świadkiem
 4. fotografia przedstawiająca ubieranie, np. zakładanie muszki
 5. zdjęcie z przysięgi i wyjścia z kościoła/urzędu

Zdjęcia pokazujące pierwszy taniec, ceremonia zaślubin, łzy wzruszenia na zdjęciach ślubnych – to jest równie ważne i warto zastanowić się (i powiedzieć fotografowi) na czym nam najbardziej zależy.

Zdjecia slubne

Zdjęcia ślubne z ceremonii zaślubin

Najważniejszy moment dnia – ceremonia zaślubin. Zdjęcia ślubne z tego momentu to czas największego skupienia dla fotografa, który fotografuje Parę Młodą. Podczas reportaży ślubnych wykonywanych w urzędzie lub kościele (lub innej lokalizacji, w której ma miejsce ceremonia zaślubin) staram się być niewidoczny, aby nie przeszkadzać w przebiegu uroczystości i jednocześnie wykonać bardzo dobrze swoją pracę. Moment ceremonii zaślubin to czas ważnych chwil, które należy odpowiednio sfotografować, aby po wielu latach przywoływały wspomnienia i wywoływały łzy wzruszenia.

W jakich miastach mogą powstać zdjęcia ślubne? Jestem fotografem ślubnym, który pracuje na terenie całej Polski. Często odwiedzam takie lokalizacje, jak np. Legnica, Bydgoszcz, Katowice, Płock, Gdynia, Włocławek, Częstochowa, Rzeszów, Tychy. Fotografuję śluby i wesela także tutaj: Chorzów, Sosnowiec, Gorzów Wielkopolski, Łódź, Olsztyn, Wałbrzych, Jastrzębie-Zdrój, Zielona Góra. Jestem mobilny i nie są mi straszne odległości, chętnie odwiedzam także: Kraków, Lublin, Gdańsk, Poznań, Kielce, Piotrków Trybunalski, Dąbrowa Górnicza.

Naturalne i subtelne zdjęcia ślubne powstają również w miastach: Opole, Ostrów Wielkopolski, Toruń, Ruda Śląska, Wałcz, Warszawa, Radom, Nowy Sącz, Szczecin, Białystok, Konin, Toruń. Jako fotograf ślubny: Wrocław, Piotrków Trybunalski, Legnica, Tarnów wykonam dla Was wyjątkową pamiątkę, która będzie zdobić ściany Waszych domów przez wiele lat. Jeśli potrzebny Ci fotograf na ślub cywilny – tak również możesz mnie znaleźć w internecie (i zatrudnić :).

Formularz kontaktowy – zapytaj o dostępność terminu

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
Zdjecia slubne
Para podczas ślubu kościelnego – wzruszający moment przysięgi i nałożenia obrączek ślubnych

Osoby zainteresowane ślubem wyznaniowym (kościelny, konkordatowy) tutaj znajdą wiele potrzebnych informacji: https://www.gov.pl/web/gov/wez-slub-wyznaniowy

Zdjecia ślubna z wesela lub przyjęcia

Polecam każdej Młodej Parze, aby zatrudnili fotografa ślubnego nie tylko na przygotowania i ceremonię, ale także na wesele lub przyjęcie. Zdjęcia z wesela lub przyjęcia to możliwość sfotografowania zabaw, detali, wszystkich gości, wykonania zdjęć grupowych i rodzinnych. Podczas tego wydarzenia ma miejsce wiele radosnych chwil – z doświadczenia wiem, że poźniej chętnie wraca się do takich zdjęć ślubnych – to najlepsza pamiątka, jaką można ofiarować sobie i swoim bliskim.

Zdjecia slubne

Zdjęcia grupowe i rodzinne, sesja ślubna

Zdjęcia ślubne rodzinne i grupowe – na to mamy czas po ślubie. Wybierzmy wspólne piękne miejsca, w których takie fotografie mogą zostać wykonane. Ogród sali weselnej lub hotelu, schody kościoła lub USC – to przykładowe lokalizacje, w których mogą powstać piękne zdjęcia grupowe i rodzinne. Nie zapominajmy, aby w dniu ślubu wykonać sesję ślubną! Sesja ślubna może odbyć się po ślubie (np. jeszcze przed wejściem na salę) lub w trakcie trwania wesela.

Jeśli Wasze zaślubiny mają miejsce w godzinach popołudniowych w zimnych i ciemnych :) miesiącach, warto rozważyć organizację sesji jeszcze przed zaślubinami – w plenerze lub np. na terenie hoteli. Często na sali weselnej mamy wiele miejsc, w których możemy wykonać sesję przy niepogodzie.

Zdjecia slubne
Czas porannych przygotowań przed ślubem i weselem to dobry moment na zdjęcia grupowe, rodzinne i krótką sesję dla Pary Młodej.

Zdjęcia ślubne z drona

Zdjęcia ślubne z drona mogą stanowić ciekawe uzupełnienie i dopełnienie reportażu fotograficznego dla Pary Młodej. Warto fotografię ślubną wzbogacić o ciekawe ujęcia z powierza w dniu ślubu, które pokażą miejsce ceremonii i przyjęcia z innej, ciekawszej perspektywy. Jeśli w danym momencie nie przeszkadza zbyt silny wiatr i niepogoda, nie będzie przeciwwskazań do lotu dronem.

Zdjecia slubne

Najlepsze zdjęcia ślubne – czyli jakie?

Czas ślubu i wesela, moment zawarcia związku małżeńskiego, wejście na salę, podczas którego wszyscy goście witają Młodą Parę, pierwszy taniec, first look – to najważniejsze momenty na ślubie i weselu i zarazem najlepsze zdjęcia ślubne. Fotografie ślubne, które pokazują Waszą miłość i wzruszenie to gwarancja najlepszych kadrów, które pokazują nie tylko ślub i przyjęcie, ale przede wszystkim Was, Waszą miłość i nową rodzinę, którą właśnie stworzyliście.

Zdjecia slubne

Detal w fotografii ślubnej – ważny akcent w reportażu ślubnym

Jako fotograf ślubny dbam o detal i szczegóły w fotografii ślubnej. Fotografuję obrączki, wystrój sali, kwiaty i małe, subtelne rzeczy (np. tematyczne spinki), które nadają charakteru i kształtu dniu ślubu. Detale to bardzo ważny akcent w reportażu ślubnym. Detale (np. zdjęcia obrączek) świetnie sprawdzają się (i przydają się) przy projektowaniu albumu ślubnego.

First look na zdjęciach ślubnych

Pierwsze spotkanie Młodej Pary w strojach ślubnych (czyli first look) to totalny must have na zdjęciach ślubnych. To wyjątkowy, wzruszający moment, kiedy Panna Młoda spotyka Pana Młodego i widzą się w strojach, które kompletowali tak długo. First look jest równie ważny, co pierwszy taniec i reakcje zgromadzonych gości na Wasz wyjątkowy układ. Reportaż ślubny wzbogacony o zdjęcia z first looka jest ciekawszy i zawiera więcej emocji.

Zdjecia slubne

Podziękowania dla rodziców na zdjęciach ślubnych

Jeśli organizujecie podziękowania dla rodziców, to dobrym pomysłem jest uwiecznienie ich na zdjęciach ślubnych. Taki reportaż ślubny pokazuje, że rodzice są dla Was ważni i odgrywają istotną rolę w Waszym życiu. Moment podziękowań to świetna okazja, aby wykonać zdjęcia grupowe i rodzinne.

Zdjecia slubne

Co zrobić, aby zdjęcia ślubne wyszły idealnie?

Poniżej znajdziecie kilka porad mówiących co zrobić, aby zdjęcia ślubne (i reportaż ślubny i sesję ślubną) poprowadzić tak, aby wyszły idealnie:

 • w miarę możliwości zorganizuj ślub i wesele w jednym miejscu, czym mniej przemieszczania się tym lepiej
 • warto na fotografiach pokazać wszystkich zaproszonych gości – znajdź czas na zdjęcia w małych grupkach, np. po obiedzie
 • pomyśl o albumie ślubnym, który będzie dopełnieniem reportażu ślubnego
 • umów się na sesję ślubną – dodatkową, w innym terminie, jeśli chcesz mieć jeszcze więcej zdjęć
 • szczęśliwa Para Młoda to usatysfakcjonowani goście – zadbaj o własny komfort i wygodę
 • wynajmij fotobudkę, zorganizuj księgę gości – warto zdecydować się na takie usługi, aby gości mogli uwiecznić się na zdjęciach o każdej porze i pokazać je w mediach społecznościowych oraz aby mogli zapisać swoje wspomnienia w księdze gości

O czym jeszcze należy pamiętać, organizując wesele z klasą, stylem i maestrią?

 • zorganizuj wesele w miejscu, w którym dobrze się czujesz, w obiekcie, do którego nie masz żadnych zastrzeżeń
 • moment dla ślubu często jest stresujący – otocz się przyjaciółmi i usługodawcami godnymi zaufania
 • bądź taką parą młodą, która interesuje się gośćmi i dba o ich potrzeby – możesz wyjść z założenia, że ślub jest dla Was, a wesele dla gości
 • zorganizuj przygotowania w miejscu wesela – zapewnisz sobie komfort związany z brakiem przemieszczania się
 • fotografuję emocje – pozwólcie sobie na przeżywanie dnia ślubu tak, jak chcecie, w zgodzie ze sobą i własnymi uczuciami
 • zdjęciami pary młodej będą cieszyć się wszyscy – udostępnij zaproszonym gościom galerię on-line

Warto pamiętać o oprawie zdjęć ślubnych – w drewnianej lub skórzanej fotoksiążce fotografie prezentują się naprawdę wyjątkowo. Sprawdź moją ofertę fotoalbumów.

Zdjecia slubne

Zdjęcia ślubne – jak trafiają do Par Młodych i gości weselnych?

Zdjęcia ślubne trafiają do Par Młodych u których fotografuję (i gości weselnych) w formie galerii online zabezpieczonej hasłem. Wszystkie wykonane zdjęcia z wydarzenia trafią do Was w formie pakietu dokumentacyjnego – link do galerii w google drive.

Zdjęcia ślubne dolnośląskie – Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra, Lubin, Głogów, Bolesławiec, Oława, Świdnica, Trzebnica

Zdjęcia ślubne w woj. dolnośląskie to m.in. Strzelin, Bolesławiec, Lubin, Trzebnica, Jelenia Góra, Kłodzko, Głogów, Milicz, Jawor, Złotoryja, Świdnica, Jako fotograf ślubny chętnie odwiedzę miasta: Oława, Wałbrzych, Chojnów, Kamienna Góra, Legnica, Ząbkowice Śląskie, Lubawka, Środa Śląska, Wrocław.

Naturalne zdjęcia ślubne kujawsko-pomorskie – Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz, Inowrocław, Brodnica, Świecie, Chełmno, Nakło nad Notecią, Rypin

Włocławek, Inowrocław, Brodnica, Nakło nad Notecią, Grudziądz, Bydgoszcz – tutaj powstają naturalne i romantyczne zdjęcia ślubne. Świecie, Chełmno, Rypin, Toruń, Lipno, Solec Kujawski, Tuchola, Ciechocinek, Radziejów, Nieszawa – także tutaj, wszak to kujawsko-pomorskie – miejsce pięknych plenerów i lokalizacji. Zdjęcia ślubne chętnie wykonam także w miastach: Kowalewo Pomorskie, Golub-Dobrzyń, Mogilno, Sępólno Krajeńskie.

Profesjonalne zdjęcia ślubne lubelskie – Lublin, Chełm, Zamość, Biała Podlaska, Puławy, Świdnik, Kraśnik, Łuków, Biłgoraj, Radzyń Podlaski

Profesjonalne sesje i zdjęcia ślubne (w woj. lubelskie) mogą powstać m.in. tutaj: Zamość, Chełm, Kraśnik, Lublin, Biała Podlaska, Puławy, Świdnik, Łuków. Chętnie sfotografuję ceremonię zaślubin w miastach: Biłgoraj, Radzyń Podlaski, Tomaszów Lubelski, Krasnystaw, Łęczna, Parczew, Dęblin, Opole Lubelskie oraz miastach: Włodawa, Janów Lubelski, Ryki, Lubartów.

Zdjęcia ślubne lubuskie – Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Nowa Sól, Żary, Świebodzin, Kostrzyn nad Odrą, Słubice, Żagań, Żary, Gubin.

Jeśli Para Młoda sobie tego zażyczy, to zdjęcia ślubne mogą objąć także województwo lubuskie – Żary, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Nowa Sól, Świebodzin, Kostrzyn nad Odrą, Słubice, Żagań, Gubin, Żary, Bytom Odrzański. Z przyjemnością sfotografuję wesele lub wykonam zdjęcia w plenerze w miastach: Krosno Odrzańskie, Wschowa, Jasień, Szprotawa, Sulechów, Skwierzyna, Strzelce Krajeńskie, Trzebiel, Nowogród Bobrzański.

Naturalne zdjęcia ślubne łódzkie – Łódź, Piotrków Trybunalski, Skierniewice, Sieradz, Zgierz, Radomsko, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Pabianice, Kutno.

Jeśli bliskie są Wam naturalne zdjęcia ślubne, bez sztucznego pozowania i organizujecie uroczystość w woj. łódzkie – chętnie odwiedzę m.in. Łódź, Piotrków Trybunalski, Skierniewice, Sieradz, Zgierz, Radomsko, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów. Zapraszam także do skorzystania z moich usług w miastach: Pabianice, Kutno, Ozorków, Wieluń, Aleksandrów Łódzki, Łask, Łęczyca, Konstantynów Łódzki, Rawa Mazowiecka, Brzeziny, Sulejów, Zduńska Wola.

Subtelne zdjęcia ślubne małopolskie – Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Bochnia, Zakopane, Gorlice, Wieliczka.

Zdjęcia ślubne i województwo małopolskie to możliwość wspólnego odwiedzenia takich lokalizacji, jak np. Wieliczka, Oświęcim, Zakopane, Nowy Targ, Nowy Sącz, Myślenice, Gorlice, Brzesko, Krynica-Zdrój, Tarnów, Proszowice, Limanowa. Subtelne i romantyczne kadry zapewni nam m.in. Kraków, Chrzanów, Bochnia, Skawina, Niepołomice, Rabka-Zdrój i Olkusz.

Profesjonalny fotograf ślubny – Warszawa, Radom, Płock, Siedlce, Żyrardów, Ostrołęka, Legionowo, Otwock, Piaseczno, Ciechanów.

Jak profesjonalny fotograf ślubny chętnie odwiedzę m.in. Wołomin, Józefów, Ciechanów, Otwock, Płock, Mława, Żyrardów, Pruszków, Ostrów Mazowiecka, aby wykonać tutaj zdjęcia ślubne. Jeśli ceremonia zaślubin lub wesele ma miejsce w: Grodzisk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, Marki, Piaseczno, Warszawa, Ząbki, Legionowo, Siedlce, Radom, Sulejówek, Ostrołęka – z przyjemnością będę Wam towarzyszyć na przygotowaniach, ceremonii zaślubin, sali weselnej i sesji w plenerze. Zapraszam serdecznie do skorzystania z moich usług.

Subtelne zdjęcia ślubne podkarpackie – Rzeszów, Przemyśl, Tarnobrzeg, Krosno, Stalowa Wola, Mielec, Dębica, Jarosław, Sanok, Jasło.

Subtelne zdjęcia ślubne w woj. podkarpackie – jakie mamy możliwości? Przemyśl, Tarnobrzeg, Rzeszów, Mielec, Krosno, Stalowa Wola, Dębica a także m.in. Jarosław, Sanok, Jasło, Leżajsk, Nisko, Łańcut, Kolbuszowa, Brzozów, Łuków, Przeworsk, Ropczyce, Strzyżów, Nowa Dęba.

Zdjecia ślubne podlaskie – Białystok, Suwałki, Łomża, Bielsk Podlaski, Augustów, Mońki, Zambrów, Siemiatycze, Hajnówka, Grajewo.

Czy potrzebne są Ci profesjonalne zdjęcia ślubne i województwo podlaskie jest miejscem, w którym organizowana jest Twoja uroczystość? Jeśli tak, to chętnie odwiedzę (z aparatem) m.in. takie miasta, jak np. Grajewo, Bielsk Podlaski, Zambrów, Lipsk, Tykocin, Siemiatycze, Wysokie Mazowieckie, Knyszyn, Białowieża, Ciechanowiec, Hajnówka, Mońki. Zdjęcia ślubne mogą także zostać wykonane w miastach: Kleszczele, Augustów, Supraśl, Zambrów, Suwałki, Białystok, Wasilków, Łomża.

Naturalne zdjęcia ślubne pomorskie – Gdańsk, Gdynia, Sopot, Tczew, Wejherowo, Starogard Gdański, Rumia, Reda, Kartuzy, Puck.

Piękne, subtelne, naturalne i ponadczasowe zdjęcia ślubne i województwo pomorskie zdecydowanie idą w parze! Chętnie odwiedzę m.in. Starogard Gdański, Puck, Wejherowo, Sopot, Tczew, Reda, Kartuzy, Gdynia, Rumia, Gdańsk, Ustka, Kościerzyna. Jako fotograf na wesele mogę przyjechać także do: Władysławowo, Lębork, Malbork, Kwidzyn, Hel, Pruszcz Gdański, Braniewo, Bytów.

Profesjonalne zdjęcia ślubne śląskie – Katowice, Gliwice, Sosnowiec, Zabrze, Bytom, Ruda Śląska, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno.

Zabrze, Tychy, Gliwice, Ruda Śląska, Bytom, Dąbrowa Górnicza – tutaj mogą powstać profesjonalne zdjęcia ślubne. Śląskie to także m.in. Chorzów, Sosnowiec, Jaworzno, Siemianowice Śląskie, Mysłowice, Katowice, Częstochowa, Bielsko-Biała, Żory. Chętnie sfotografuję ślub i wesele w miastach: Rybnik, Piekary Śląskie, Jastrzębie-Zdrój, Świętochłowice, Będzin.

Zdjecia ślubne świętokrzyskie – Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko-Kamienna, Końskie, Staszów, Busko-Zdrój, Jędrzejów, Sandomierz, Włoszczowa.

Województwo świętokrzyskie zdecydowanie nie może zostać pominięte w tym zestawieniu. Kielce, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, Skarżysko-Kamienna, Końskie, Staszów, Busko-Zdrój – tutaj powstają wyjątkowe fotografie ślubne, które na długo zostają zapamiętane. Jako fotograf na ślub cywilny (i nie tylko) chętnie odwiedzę również m.in. Jędrzejów, Opatów, Sandomierz, Pińczów, Włoszczowa, Kazimierza Wielka, Nowa Słupia, Chęciny, Kołobrzeg, Ożarów, Annopol, Chmielnik.

Naturalne zdjęcia ślubne warmińsko-mazurskie – Olsztyn, Elbląg, Ełk, Iława, Ostróda, Giżycko, Kętrzyn, Bartoszyce, Braniewo, Lidzbark Warmiński.

Jeśli warmińsko-mazurskie jest miejscem Waszych zaślubin, to naturalne zdjęcia i fotografie ślubne mogą powstać w takich miastach, jak np. Olsztyn, Elbląg, Iława, Ełk, Giżycko, Kętrzyn, Bartoszyce, Ostróda, Lidzbark Warmiński, Nidzica, Mrągowo. Chętnie sfotografuję Waszą miłość i prawdziwe, szczere emocje w miastach: Działdowo, Pisz, Braniewo, Pasłęk, Szczytno, Węgorzewo, Olecko, Reszel, Lidzbark Warmiński.

Subtelne zdjęcia ślubne wielkopolskie – Poznań, Kalisz, Konin, Piła, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Leszno, Września, Kościan, Rawicz.

Zapraszam do skorzystania z moich usług w miastach: Kalisz, Leszno, Poznań, Konin, Piła, Ostrów Wielkopolski, Gniezno, Września. Subtelne zdjęcia slubne to także lokalizacje: Kościan, Rawicz, Koło, Jarocin, Śrem, Wolsztyn. Chętnie odwiedzam wielkopolskie fotografując m.in. tutaj: Wągrowiec, Krotoszyn, Swarzędz, Czarnków, Nowy Tomyśl, Luboń.

Profesjonalny fotograf ślubny zachodniopomorskie – Szczecin, Koszalin, Stargard, Kołobrzeg, Świnoujście, Police, Gryfino, Łobez, Goleniów, Białogard

Profesjonalny fotograf ślubny, którym jestem, chętnie odwiedzi woj. zachodniopomorskie – Szczecin, Koszalin, Stargard, Kołobrzeg, Świnoujście, Police. Jako fotograf na wesele chętnie wykonam zdjęcia ślubne w miastach: Gryfino, Łobez, Goleniów, Białogard, Nowogard, Myślibórz, Choszczno, Wałcz, Drawsko Pomorskie, Pyrzyce, Kamień Pomorski, Wolin, Świdwin, Darłowo.

Zdjęcia ślubne – kontakt do fotografa

Poniżej znajdziesz kontakt do fotografa. Jeśli zależy Ci na subtelnych zdjęciach ślubnych, które posiadają ciepłe, nasycone i jasne kolory – zapraszam serdecznie do kontaktu i do skorzystania z moich usług. Do usłyszenia!

tel. +48 607 265 770

e-mail: gromolak@gmail.com

formularz kontaktowy