Fotograf na komunię Bielsko-Biała – fotografia komunijna

Pierwsza komunia święta to wyjątkowe wydarzenie nie tylko w życiu dziecka, ale także dla całej rodziny. To niezapomniane chwile, które warto uwiecznić na zdjęciach. Jako fotograf na komunię Bielsko-Biała z przyjemnością wykonam dla Was reportaż fotograficzny z uroczystości pierwszej komunii. Mogę wykonać zdjęcia dla całej szkoły, klasy, parafii lub grupy. Obsługuję fotograficznie nawet te największe uroczystości, podczas których do komunii świętej przystępuje 100-200 dzieci. Fotografia komunijna Bielsko Biała – posiadam uprawnienia do fotografowania w kościele (mam specjalną legitymację), podczas Mszy Świętej pracuję cicho i dyskretnie. Fotografuję najczęściej z drugim fotografem aby mieć pewność, że żaden istotny moment nie zostanie pominięty. Zapraszam do sprawdzenia mojej oferty komunijnej (tam znajduje się dokładny cennik usług), portfolio i do przesyłania zapytań dotyczących dostępności terminów w latach 2024-2025 i kolejnych!

fotograf na komunię Bielsko-Biała

Oferta i cennik – fotografia komunijna Bielsko-Biała

Jako fotograf na komunię Bielsko-Biała do wyceny każdego wydarzenia podchodzę indywidualnie. Na cenę usługi ma wpływ termin, lokalizacja, liczba dzieci i ilość Mszy Świętych. Orientacyjna oferta i cennik zdjęć komunijnych dostępna jest poniżej. Bielsko-Biała i cały Śląsk – tutaj powstaje najpiękniejsza fotografia komunijna. Zatrudnij profesjonalnego fotografa, który do sfotografowania pierwszej komunii świętej podchodzi z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem! :)

Oferta i cennik 2024-2025 – Fotografia komunijna Bielsko-Biała, cena zdjęć

Fotografia komunijna Bielsko-Biała – nazwa pakietuLiczba fotografówCena usług
Reportaż z Komunii Świętej Bielsko-Biała – Pakiet nr 1
(mniejsza uroczystość, do 20 dzieci)
1od 2500 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Bielsko-Biała – Pakiet nr 2
(średnia uroczystość, do 20-50 osób)
2od 3000 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Bielsko-Biała – Pakiet nr 3
(duża uroczystość, 50-200 osób)
2od 5000 PLN
Fotograf na komunię Bielsko-Biała – Zapytaj o indywidualną ofertę i wycenę

Fotograf na komunię świętą Bielsko-Biała – portfolio

W zakresie moich usług znajdziesz m.in. reportaż z pierwszej komunii świętejsesje komunijne (sesje plenerowa, czyli plener komunijny), dodatkowe zdjęcia (np. wykonane podczas białego tygodnia) i nośniki, czyli pendrive, płyta DVD w eleganckiej oprawie, odbitki, wydruki wielkoformatowe i albumy komunijne – fotoksiążki. Jako fotograf na komunię świętą chętnie odwiedzam nie tylko miasto Bielsko-Biała, ale także inne lokalizacje na śląsku: KatowiceGliwiceSosnowiecZabrze. Sprawdź moje portfolio i zobacz, jaka fotografia komunijna jest mi bliska i jak wykonuję sesje komunijne.

Z przyjemnością sfotografuję pierwszą komunię świętą niezależnie od wielkości (czyli liczby dzieci) uroczystości. To wyjątkowe wydarzenie w życiu parafii, dziecka i rodziny. Profesjonalne zdjęcia z komunii gwarantują niezapomniane wspomnienia. Do tej dziedziny fotografii podchodzę z ogromną pasją. Zapraszam serdecznie do skorzystania z moich usług. Pracuję na terenie całego kraju.

Zdjęcia na komunii świętej – zapytaj o dostępność terminu

Za pośrednictwem poniższego formularza zapytaj o ofertę i dostępność terminu na zdjęcia z uroczystości pierwszej komunii świętej na terenie Bielska Białej. Reportaże fotograficzne, przedstawiające pierwszą komunię świętą, dostarczam w formie galerii on-line, zabezpieczonej hasłem. Otrzymacie także pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie wykonane zdjęcia, przedstawiające komunię świętą.

Fotografia komunijna Bielsko-Biała – zapytaj o ofertę i cennik!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
fotograf na komunię Bielsko-Biała

Pierwsza komunia święta Bielsko Biała – ile zdjęć otrzymacie?

Często jestem pytany o to, ile zdjęć dostarczę (lub ile zdjęć otrzymacie – Wy, Rodzice dzieci komunijnych). Pierwsza komunia święta (np. w mieście Bielsko Biała) to intensywna praca 1 lub 2 fotografów. Podczas uroczystości wykonujemy bardzo wiele zdjęć. Orientacyjnie, jeśli liczba dzieci na Mszy Świętej wynosi ok. 40 osób, to trafi do Was 550-650 obrobionych fotografii. Otrzymacie także pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie wykonane zdjęcia komunijne (w formacie .JPG, nieobrobione).

fotograf na komunię BielskoBiała

Czas oczekiwania na zdjęcia z komunii

Czas oczekiwana na gotowe zdjęcia z uroczystości pierwszej komunii świętej wynosi do 30 dni. Często udaje mi się już w ciągu 2-3 tygodni dostarczyć Wam gotową galerię online, przedstawiającą reportaż z komunii świętej i sesje komunijne.

Gdzie jeszcze fotografuję?

Oprócz Bielska Białej, możesz mnie spotkać na uroczystościach kościelnych na terenie całej Polski. Na Śląsku najczęściej fotografuję komunię świętą w miastach: 

Często odwiedzam Wrocław i KrakówFotografia komunijna (i sesja komunijna) to także WarszawaPoznańBydgoszcz.

Moje doświadczenie w fotografii komunijnej

Moje doświadczenie w fotografii komunijnej obejmuje fotografowanie podczas małych i tych największych uroczystości w kościele. Nie są mi straszne małe i ciemne kościoły :) Posiadam wysokoczułe aparaty i jasne obiektywy, które radzą sobie w każdych warunkach.

fotograf na komunię Bielsko-Biała

Indywidualna sesja komunijna Bielsko Biała – zdjęcia na przyjęciu komunijnym

Kolejną usługą, którą możesz zamówić, jest indywidualna sesja komunijna. Taka sesja zdjęciowa obejmuje zdjęcia dziecka, fotografie rodzinne, zdjęcia grupowe, zdjęcia na przyjęciu komunijnym w Bielsku-Białej. Taka usługa może zostać zamówiona przez 1 rodzinę lub przez kilka rodzin, jeśli razem świętujecie, w jednej lokalizacji.

Indywidualną sesję komunijną możemy zrealizować w dniu komunii świętej (np. podczas popołudniowego przyjęcia). Możemy też spotkać się w innym terminie, aby wykonać taką sesję zdjęciową (np. podczas białego tygodnia, na terenie kościoła, parku, w domowym ogrodzie).

Fotografia ślubna, fotografia komunijna, zdjęcia na chrzcie i święceniach kapłańskich

W zakresie moich usług znajduje się także fotografia ślubna – wykonuję zdjęcia ślubne już od ponad 10 lat, na terenie kraju i za granicą. Jeśli szukacie usług z zakresu fotografii rodzinnej (np. sesje lifestylowe, zdjęcia na chrzcie świętym, sesje rodzinne, ciążowe) – koniecznie dajcie znać. Mogę dla Was także wykonać zdjęcia na święceniach kapłańskich lub podczas ślubów zakonnych.

Fotograf na komunię Bielsko Biała – kontakt

Łukasz Gromolak – profesjonalnego fotograf na pierwszą Komunię Świętą w mieście Bielsko Biała. Poniżej znajdziecie kontakt telefoniczny i mailowy oraz dodatkowe, ogólne informacje o usłudze, jaką jest profesjonalna fotografia komunijna Bielsko Biała.

tel. +48 607 265 770

e-mail: gromolak@gmail.com

Jeśli zależy Wam, aby to studio fotograficzne było miejscem, w którym wykonamy wiele pięknych zdjęć rodzinnych w Bielsku Białej – żaden problem. Piękne zdjęcia powstają nie tylko w plenerze. W Bielsku Białej (i na całym Śląsku) mamy wiele pięknych przestrzeni, które mogą posłużyć za miejsce wykonania takich zdjęć. W fotografii komunijnej cenię sobie naturalne światło i kontakt z ludźmi. Wykonując pamiątkowe zdjęcia z komunii, chcę dla Was wykonać pamiątkę na długie lata. Niezależnie od tego, czy spotkamy się podczas reportażu fotograficznego, czy sesji – wykonam dla Was usługę na najwyższym poziomie, w dowolnym miejscu, w całej Polsce. Fotografuję nie tylko komunie święte – podejmuję się także fotografowania ślubów, wesel, chrztów. Obsługuję fotograficznie inne imprezy okolicznościowe i eventy.

fotograf na komunię Bielsko-Biała