Fotograf chrzest Łódź – reportaż z chrztu świętego w Łodzi

Cześć! :) Profesjonalny fotograf chrzest Łódź to ja! :) Chętnie wykonam dla Was reportaż z chrztu świętego Waszego dziecka, w Łodzi. Posiadam uprawnienia do fotografowania w obiektach sakralnych, przeszedłem odpowiedni kurs, posiadam zaświadczenie (specjalną legitymację) upoważniającą mnie do fotografowania w kościołach rzymsko-katolickich. Każdy chrzest święty, który fotografuję, dokumentuję cicho i dyskretnie, poruszając się tylko tyle, ile to konieczne. Mogę być obecny nie tylko na Mszy Świętej, ale także na porannych przygotowaniach i na chrzcinach. Jeśli interesuje Was reportaż z chrztu świętego w Łodzi, to zapraszam do kontaktu i rezerwacji terminu! :)

fotograf chrzest Łódź - zdjęcia z chrztu świętego w Łodzi

Fotograf chrzest Łódź – jak fotografuję chrzest święty?

Jak fotografuję chrzest święty? Jako fotograf chrzest Łódź do fotografowania tego wyjątkowego dnia podchodzę z dużym przygotowaniem i rozwagą. Staram się, przede wszystkim, nie przeszkadzać w przebiegu samego chrztu świętego dziecka i Mszy Świętej. Poruszam się cicho, dyskretnie, posiadam profesjonalny sprzęt, który praktycznie nie jest słyszalny. Wykonuję zdjęcia dziecka, zdjęcia grupowe, fotografie rodzinne, na wszelkie możliwe sposoby. Mogę być obecny na chrzcinach, tam mogę wykonać zdjęcia grupowe, fotografie z życzeń, zdjęcia przy stołach, krótki plener – zdjęcia samego dziecka, fotografie z rodzicami i chrzestnymi.

Zdjęcia trafią do Was do 1 m-ca od dnia uroczystości, w formie galerii on-line, zabezpieczonej hasłem. Dodatkowo, możecie zamówić u mnie fotoksiążki. Otrzymacie także pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie wykonane zdjęcia tego dnia, w formie nieobrobionej.

fotograf chrzest Łódź - zdjęcia z chrztu świętego w Łodzi

Reportaż z chrztu świętego w Łodzi – oferta i cennik

Jeśli znacie już datę chrztu świętego i chcecie, abym udokumentował dla Was te wyjątkowe chwile, koniecznie dajcie znać! Z przyjemnością wykonam dla Was reportaż z chrztu świętego w Łodzi – sfotografuję uroczystość rodzinną w taki sposób, aby każdy, kto będzie oglądał zdjęcia rodzine i maluszka cieszył się z tych fotografii przedstawiających obecność dziecka w kościele. Poniżej dostępna jest oferta i cennik fotografowania na chrzcie świętym (i ew. porannych przygotowaniach lub także na chrzcinach). Sprawdź, jaka jest cena usługi.

Fotograf chrzest Łódź – oferta i cennik

Zdjęcia na chrzcie ŁódźZakres usługCennik (brutto)
Pakiet nr 1 – Fotografia chrztu w ŁodziŁódź – zdjęcia na chrzcie w kościele1099 PLN
Pakiet nr 2 – Fotografia chrztu w ŁodziŁódź – zdjęcia na chrzcie w kościele + zdjęcia przygotowań w domu1299 PLN
Pakiet nr 3 – Fotografia chrztu w ŁodziŁódź – zdjęcia na chrzcie w kościele + na chrzcinach1299 PLN
Pakiet nr 4 – Fotografia chrztu w ŁodziŁódź – zdjęcia na chrzcie + w domu + na chrzcinach1499 PLN
Podane ceny są kwotami brutto. Na każdą usługę wystawiam FV.
fotograf chrzest Łódź - zdjęcia z chrztu świętego w Łodzi

Profesjonalna fotografia chrztu świętego

Do wykonywania zdjęć na chrzcie świętym podchodzę z pełnym zaangażowaniem. Wiem, jak trudno jest sfotografować sam moment chrztu świętego. Profesjonalna fotografia chrztu świętego – to także zdjęcia grupowe, profesjonalny album, fotografie z dziadkami, rodzicami, rodzeństwem i chrzestnymi. To sesje w plenerze i czasem poranne przygotowania, jeśli chcecie, abym udokumentował dla Was to, jak przygotowujecie się do samego chrztu Waszego dziecka.

Formularz kontaktowy – zapytaj o dostępność terminu!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
fotograf chrzest Łódź - zdjęcia z chrztu świętego w Łodzi
Moment polewania główki dziecka przez kapłana – fotografując chrzest święty w mieście Łódź dbam o to, aby wszystkie istotne momenty znalazły się na zdjęciach.

Zdjęcia na przygotowaniach przed chrztem świętym

Zapraszam z zamówienia fotografa nie tylko na reportaż z ceremonii. Robienie zdjęć możliwe jest również na przygotowaniach przed chrztem świętym. Takie zdjęcia dzieci i ich rodzin to piękna pamiątka. Dziecko będzie mogło zobaczyć, po latach, jak jego rodzice przygotowywali je do tego wydarzenia. Zdjęcia na przygotowaniach to ujęcia z rodziną w domu, rodzeństwem i najbliższymi. To ważne fotografie, tworzące wiele wspomnień.

fotograf chrzest Łódź - zdjęcia z chrztu świętego w Łodzi

Fotografowanie przyjęcia – zdjęcia na chrzcinach w Łodzi

Fotografia chrztu to nie przelewki! Jak wybrać fotografa, który wykona piękne, pamiątkowe zdjęcia na chrzcie i chrzcinach w Łodzi? Dla którego fotografowanie przyjęcia będzie łatwym zadaniem?

  • sprawdź jego portfolio
  • zobacz dokładnie, jak wygląda fotografia chrztu w jego wykonaniu
  • dowiedz się, jak podchodzi do fotografowania chrzcin, czy chętnie fotografuje chrzciny
  • czy podczas ceremonii fotograf porusza się dyskretnie
  • czy fotograf na chrzest święty prowadzi firmę i wystawia faktury?
  • jak wykonuje zdjęcie grupowe? czy używa lamp błyskowych w swojej pracy? Czy zapewnia profesjonalny wizaż? (jeśli tak, to źle, nie jest od tego ;-)
  • czym jest dla niego fotografia chrztu? Dorywczym zajęciem, czy prawdziwą pasją?
  • jak podchodzi do fotografowania chrztów na terenie całej Polski? Czy jest mobilny? Czy lubi fotografować dzieci?
  • Czy na zdjęciach widać emocje, detal, radość rodziny? Jak wygląda ceremonia w jego obiektywie?
  • Uchwycenie najważniejszych momentów to priorytet – czy na jego zdjęciach są widoczne wszystkie najważniejsze momenty?

Profesjonalny fotograf na chrzest Łódź – zapraszam do sprawdzenia mojego portfolio oraz do rezerwacji terminów na zdjęcia z chrztu świętego i chrzcin nie tylko w Łodzi, ale także w całej Polsce.

Co lubię w fotografii chrztu świętego? Wykonywanie zdjęć podczas chrztu to moja pasja!

Co najbardziej lubię w fotografii chrztu świętego? Najważniejsza jest radość rodziny ze wspólnych zdjęć z tych najważniejszych dni w życiu dziecka (komunia, chrzest, ślub). Wykonywania zdjęć podczas chrztu świętego to moja pasja. Sam mam małe dzieci i wiem, ile zdjęć im wykonuję, wiem, jak ważna jest to pamiątka.

Chętnie podejmuję się także fotografowania innych uroczystości – np. ślubów. Fotograf ślubny Łódź, fotograf na ślub cywilny Łódź, fotograf na studniówkę Łódź, fotograf na komunię Łódź – tak możecie mnie znaleźć w internecie :)

fotograf chrzest Łódź - zdjęcia z chrztu świętego w Łodzi
Fotografia chrztu Łódź to także zdjęcia grupowe i rodzinne!

Fotograf chrzest Łódź – gdzie jeszcze pracuję?

Zobacz, gdzie jeszcze pracuję, gdzie jeszcze mogę być obecny jako fotograf chrzest Łódź. Reportaże wykonuję nie tylko w Łodzi, ale także w całej Polsce. Jako fotograf chrzest Łódź mogę być obecny w takich miastach, jak np. Piotrków Trybunalski, Pabianice, Zgierz. Chrzest i chrzciny mogę sfotografować w: Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Radomsko, Skierniewice, Kutno, Poddębice, Ozorków, Aleksandrów Łódzki, Łowicz. Reportaże z chrztów i sesje w plenerze chętnie powstaną w: Sieradz, Wieluń, Zduńska Wola, Brzeziny.

Zdjęcia w kościele, poranne przygotowania, przyjęcie, może zostać sfotografowane w miastach: Łask, Rawa Mazowiecka, Konstantynów Łódzki, Wieruszów, Sulejów, Opoczno, Tuszyn, Koluszki, Łęczyca, Rzgów, Zelów, Przedbórz. Fotografie maluszka mogę wykonać w lokalizacjach: Wolbórz, Żychlin, Łęczyca, Aleksandrów Łódzki, Sieradz. Chętnie pokażę dzień chrztu, wykonując zdjęcia podczas ceremonii także tutaj: Wieluń, Warta, Zgierz, Tomaszów Mazowiecki, Sieradz, Stryków.

Fotograf na chrzest święty Łódź – kontakt

Jeśli podobają Ci się moje zdjęcia i znasz już termin chrztu, koniecznie skontaktuj się ze mną! Jako fotograf na chrzest święty Łódź jestem dostępny pod numerem telefonu: +48 607 265 770. Kontakt mailowy również jest możliwy: gromolak@gmail.com – do usłyszenia!

fotograf chrzest Łódź - zdjęcia z chrztu świętego w Łodzi