Fotografia chrztu Warszawa

Witajcie na mojej stronie! Mam imię Łukasz, fotografuję chrzty, a Warszawa jest moim drugim domem. Na tej stronie znajdziesz moje portfolio, szczegółową ofertę wraz z cennikiem (4 pakiety usług fotografii chrztu), dane kontaktowe oraz opis tego, jak pracuję. Fotografia chrztu Warszawa może zostać zrealizowana zarówno w stolicy Polski, jak i miastach ościennych – tych bliższych i dalszych :).

Fotografując uroczystość chrztu świętego na terenie Warszawy pragnę wykonać dla Was jak najpiękniejsze zdjęcia – bogaty, różnorodny i ciekawy reportaż fotograficzny. Sfotografuję nie tylko Wasze dziecko podczas chrztu świętego – mogę wykonać zdjęcia na chrzcinach czy fotografie podczas porannych przygotowań. Zależy mi na wykonaniu dobrych, grupowych zdjęć rodzinnych – jeśli szukacie fotografa, dla którego pozowane, zdjęcia grupowe są ważne – bardzo dobrze trafiliście! Takie zdjęcia należą do najważniejszych pamiątek rodzinnych – zdjęcie dziadków trzymających wnuka to nie są przelewki! :)

Pracując jako doświadczony fotograf na chrzest dostarczę Wam zdjęcia z uroczystości w terminie do 1 m-ca (30 dni kalendarzowych). Ten krótki termin w którym otrzymacie zdjęcia pozwoli na nowo przeżyć dzień chrztu świętego. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą, obejrzenia mojego portfolio i do kontaktu :)

Fotografia chrztu Warszawa – zobacz portfolio

W swoim zawodowym – fotograficznym życiu sfotografowałem wiele chrztów i ślubów w najróżniejszych warunkach oświetleniowych. Mam doświadczenie zarówno w pracy w ciemnych, trudnych warunkach oświetleniowych jak i przy oślepiającym, południowym wakacyjnym świetle :) Zobacz moje portfolio i sprawdź, czy podobają Ci się moje zdjęcia. Fotografia chrztu w mieście Warszawa to jest coś, czego podejmuję się bardzo chętnie – super czuję się w dynamicznym reportażu – dostarczę Wam różnorodne i ciekawe fotografie w postaci zdjęć chrztu. Zdjęcia dostarczam w formie galerii on-line – o tym poniżej.

Fotografia chrztu Warszawa

Fotografia chrztu Warszawa – sprawdź ofertę

Jeśli zależy Ci na profesjonalnej usłudze fotografowania chrztu świętego – nie czekaj, sprawdź ofertę reportażu fotograficznego. Wyślij zapytanie o dostępność terminu (za pomocą poniższego formularza kontaktowego) i zaczekaj na moją odpowiedź mailową. Poinformuję Cię czy fotografia chrztu Warszawa jest w tym terminie możliwa. Zdjęcia z chrztu podzieliłem na 4 pakiety – szczegóły znajdziesz w tabelce, które znajduje się pod formularzem.

Formularz kontaktowy – zapytaj o dostępność terminu

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe

Oferta i cennik – Fotografia Chrztu Świętego Warszawa

Zdjęcia na Chrzcie Świętym – WarszawaZakres usługi fotograficznejCena usługi (brutto)
Pakiet 1 – Fotografia chrztu WarszawaFotografia chrztu w kościele1499,00 PLN
Pakiet 2 – Fotografia chrztu WarszawaFotografia chrztu w kościele + zdjęcia przygotowań w domu1699,00 PLN
Pakiet 3 – Fotografia chrztu WarszawaFotografia chrztu w kościele + na chrzcinach1699,00 PLN
Pakiet 4 – Fotografia chrztu WarszawaZdjęcia na chrzcie + w domu + na chrzcinach1999,00 PLN
Podane ceny są kwotami brutto, na każdą usługę wystawiam fv.
Fotografia chrztu Warszawa

Fotograf na chrzest Warszawa – czy warto?

Czy warto zamówić fotografa na chrzest? Według mnie tak! Chrzest święty dziecka to wydarzenie, które odbywa się jeden, jedyny raz. Podczas chrztu mogą zostać wykonane zdjęcia grupowe i rodzinne. Na uroczystości (chrzciny) goście chętnie sfotografują się z dzieckiem, zaproszonym księdzem itp. Takie zdjęcia grupowe powstałe podczas reportażu to wspaniała pamiątka dla całej rodziny. Warszawa jest miejsce, które często odwiedzam i w którym z przyjemnością wykonuję zdjęcia. Fotografia chrztu jest mi szczerze bliska – jako fotograf na chrzest Warszawa (ale też Kraków, Poznań, Łódź, Wrocław, Katowice, Gliwice) wykonam dla Ciebie kompleksową usługę fotograficzną – włącznie z profesjonalnymi fotoksiążkami (np. drewniany album z chrztu lub w oprawie ze skóry naturalnej).

Fotograf chrzest Warszawa – Profesjonalne zdjęcia Chrztu Świętego w Warszawie

Chrzest Święty Dziecka to włączenie do wspólnoty chrześcijańskiej. Profesjonalne zdjęcia Chrztu Świętego np. w Warszawie będą zawierać moment polewania główki wodą, namaszczenia olejem, nałożenia szatki, zapalenia świecy itp. Jako fotograf na chrzest Warszawa wykonam zdjęcia podczas chrztu dyskretnie tak, aby na uroczystości nikomu nie przeszkadzać i nie zaburzać powagi chwili. Zdjęcia wykonuję aparatami bezlusterkowymi – to ciche narzędzia, które doskonale sprawdzają się dla kogoś, kto pracuje w zawodzie fotograf na chrzest Łódź, Wrocław lub Warszawa :)

Ukończyłem kurs, prowadzony przez kurię biskupią w kościele katolickim, uprawniający mnie do fotografowania wszelkich uroczystości kościelnych. Posiadam bezterminową legitymację, którą mam zawsze przy sobie.

Fotografia chrztu Warszawa

Polecany fotograf na chrzest w Warszawie

Kim jest polecany fotograf na chrzest? To ktoś, komu możesz zaufać, kto wie jak postępować w najróżniejszych sytuacjach. W Warszawie jest wiele trudnych lokalizacji fotograficznych – podejmuję się zdjęć w każdym miejscu! Dobry fotograf wykona zdjęcia również w Waszym domu – tak, aby każde zdjęcie całej rodziny było wyjątkową pamiątką – zdjęcia z najbliższą rodziną to nieodłączny element „fotograficzny” wykonywany z okazji chrztu. Chrzest i czas chrztu to dzień pełen wrażeń, który spędzamy z najbliższą rodziną. W fotografii chrztu przykładam wagę także do zdjęć portretowych – np. rodziców z dzieckiem – takich fotografii, które mogą zostać oprawione w ramę i powieszone na ścianie w salonie :)

Fotograf na chrzest Warszawa – Sakrament Chrztu Świętego

Jako fotograf na chrzest Warszawa z przyjemnością sfotografuję Sakrament Chrztu Świętego Twojego dziecka. Z okazji chrztu często spotyka się cała rodzina na uroczystości – zdjęcia grupowe, rodzinne, które wtedy powstają to pamiątka dla wszystkich na długie lata. Czas chrztu to też moment, w którym dziecko włączane jest do wspólnoty chrześcijańskiej. To wyjątkowy moment, który bardzo chętnie uwieczniam na zdjęciach.

Fotografia chrztu Warszawa

Naturalna fotografia chrztu świętego – chrzest Warszawa i okolice

Czym jest naturalna fotografia chrztu świętego? To zdjęcia niepozowane, dynamiczne, pokazujące śmieszne i ciekawe, a czasem wzruszające i nostalgiczne chwile. Podczas uroczystości chrztu profesjonalny fotograf potrafi uchwycić takie chwile na fotografii. To także zdjęcia w naturalnych kolorach – bez przesadnych skrętów kolorystycznych ( :) ) w którąkolwiek ze stron. Chrzest może zostać sfotografowany w mieście Warszawa lub innych lokalizacjach.

Zobacz gdzie jeszcze fotografia chrztu w województwie mazowieckim jest możliwa: Radom, Płock, Siedlce, Pruszków, Ostrołęka, Legionowo, Ciechanów, Otwock, Mińsk Mazowiecki, Żyrardów, Nowy Dwór Mazowiecki, Wyszków, Piaseczno, Wołomin, Marki, Ząbki. Jako fotograf na chrzest chętnie odwiedzę Grodzisk Mazowiecki, Przasnysz, Mława, Ożarów Mazowiecki, Garwolin, Gostynin, Sochaczew, Maków Mazowiecki, Sulejówek, Nowy Mińsk Mazowiecki, Węgrów, Ostrów Mazowiecka. Zdjęcia z Chrztu Świętego mogą zostać wykonane także w miastach: Góra Kalwaria, Czosnów, Kobyłka, Konstancin-Jeziorna, Łochów, Mszczonów, Zegrze, Kazimierówka, Józefów, Warka. Z nieopisaną radością, jako fotograf na chrzest, odwiedzę także lokalizacje: Serock, Izabelin, Radzymin :)

Fotografia chrztu Warszawa – zobacz, co mogę dla Ciebie wykonać

Co dostarczam w ramach fotografii chrztu?galeria on-line – tutaj znajdziesz zdjęcia poddane obróbce graficznej i retuszowi. To fotografie w pełnej rozdzielczości. Ilość zdjęć zależy od wielkości zamówionego pakietu, ilości zaproszonych gości, czasu mojej obecności itp. Fotografuję dużo i intensywnie także nie martw się, że dostaniesz np. tylko 25 zdjęć z chrztu :)

pakiet dokumentacyjny – wszystkie wykonane zdjęcia tego dnia (w formie nieobrobionej) w pełnej rozdzielczości

pokaz slajdów wraz z podkładem muzycznym

Zdjęcia otrzymasz ode mnie w terminie do 1 m-ca. Staram się, aby czas oczekiwania na fotografie z chrztu nie przekraczał 2-3 tygodni.
Co możesz dodatkowo zamówić?fotoksiążki – 1 sztukę lub np. zestaw 3 identycznych w cenie 2. Szczegóły znajdziesz w katalogu z produktami.

odbitki w drewnianym pudełku

wydruki zdjęć w dowolnym rozmiarze (opcjonalnie wraz z oprawą)
Przebieg współpracy z fotografem na chrzest1. Podpisanie krótkiej umowy (on-line), uwzględniającej czas i miejsce realizacji zdjęć, wybrany pakiet, ilość zdjęć, imię dziecka, dane Zamawiającego itp.
2. Wystawienie faktury z terminem płatności 3 dni robocze
3. Realizacja usługi fotograficznej
4. Po otrzymaniu zdjęć możesz zamówić dodatkowo fotoksiążki.
Jeśli potrzebujesz inne, dodatkowe usługi – zadzwoń (+48 607 265 770) lub napisz wiadomość. Wykonuję także zdjęcia na ślubie (sprawdź moje portfolio), na I komunii świętej, sesje rodzinne (oraz ślubne, narzeczeńskie) – w kraju i za granicą.

Fotograf Chrzest Święty – Fotograf chrzest Warszawa – jak wybrać?

Jak wybrać fotografa na Chrzest Święty? Dobry fotograf na chrzest w mieście Warszawa to ktoś, komu zaufasz, to ktoś, kogo polubisz. Choć spędzisz z nim zaledwie kilka godzin – podczas przygotowań do chrztu w domu, w kościele i na przyjęciu, to czas spędzony z fotografem powinien być czasem przyjemnym i przebiegać bez stresu. Fotograf na chrzest godny zaufania to ktoś, z kim podpiszesz umowę. To ktoś, kto prowadzi własną firmę. Profesjonalna usługa wymaga profesjonalnego podejścia, które zapewniam.

Jaki jest jeszcze dobry fotograf na chrzest?

  • to ktoś, kto potrafi wykonać dobre zdjęcia rodzinne – nie zawsze jest to łatwe, np. w małych, ciasnych mieszkaniach.
  • dobry fotograf potrafi odpowiednio użyć lamp błyskowych
  • podczas chrztu jest niewidoczny i dyskretny
  • na fotografiach z przygotowań pokaże domową „krzątaninę” w fajny, radosny sposób
  • współpraca z nim na każdym etapie jest profesjonalna

Fotograf na chrzest i chrzciny – sesja rodzinna

Spotkanie rodzinne, jakim jest chrzest i chrzciny to także doskonała okazja do mniej oficjalnych zdjęć. Taka sesja rodzinna w domu, w plenerze lub w restauracji to doskonała pamiątka dla wszystkich zaproszonych gości. Fotograf chętnie wykona zdjęcia samych dzieci lub np. ujęcia 3-4 pokoleń na jednej fotografii. Zdjęcia rodzinne to nieodłączony element fotografii chrztu. Choć wykonuję także typowe zdjęcia jak np. fotografie z przygotowań (z ubierania dziecka), to kładę odpowiedni nacisk na wygospodarowanie czasu na sesję z rodziną.

Fotograf Warszawa – Czy warto wynajmować fotografa na chrzest?

Jeśli zastanawiasz się, czy warto wynajmować i rezerwować fotografa na chrzest święty, to uważam, że jednoznacznie TAK. Piękne zdjęcia nie zostaną wykonane przez przysłowiową „ciocię” lub „kuzynkę” z aparatem, która nie ma doświadczenia w fotografowaniu takich uroczystości. Nie posiada też odpowiedniej wiedzy i uprawnień, o których pisałem wcześniej. Zdjęcia chrztu to trudny rodzaj fotografii, który wymaga odpowiedniego przygotowania – również tego sprzętowego (jasne, stałoogniskowe obiektywy, 2 aparaty, lampy błyskowe itp.).

Zobacz co piszą o mnie zadowoleni Klienci :) – Więcej opinii pod tym linkiem

Fotograf ślubny Katowice - Opinie Par Młodych
Fotograf ślubny Katowice - Opinie Par Młodych
Fotograf ślubny Katowice - Opinie Par Młodych
Fotografia chrztu Warszawa

Zamów usługę profesjonalnego fotografa na chrzest święty i chrzciny w Warszawie

W jaki sposób możesz zamówić usługę profesjonalnego fotografa? Możesz skontaktować się ze mną telefonicznie, mailowo lub przez formularz kontaktowy. Zamów zdjęcia na chrzest święty już dziś. Jeśli Twoje chrzciny odbywają się w Warszawie i zależy Ci na mojej obecności na tym wydarzeniu – nie wahaj się mi o tym wspomnieć.

Wykonuję także sesje plenerowe – w dniu chrztu, jeśli pogoda na to pozwoli, możemy wyjść na dwór i sfotografować np. Twoje dziecko bawiące się na kocyku lub w objęciach rodziców, dziadków i chrzestnych. Zdjęcia chrztu to wyjątkowy moment. Chrzest to takie wydarzenie, na które warto zamówić profesjonalistę, które wykona dla Ciebie wyjątkowe zdjęcia :-)

Zdjęcia z Chrztu Świętego – naturalna sesja rodzinna

Dzień chrztu to także czas sesji zdjęciowej. Naturalna sesja rodzinna (i zdjęcia z takiej sesji) to coś, co każdy z zaproszonych gości chętnie otrzyma. Zdjęcia z chrztu świętego (i dzień tej wyjątkowej uroczystości) daje możliwość wykonania wielu rodzinnych fotografii. Chrzciny to doskonały moment na zdjęcia z wujkiem, ciocią, babcią i dziadkiem. Zapytaj fotografa jak najlepiej wykonać takie zdjęcia – chętnie doradzę w którym momencie najlepiej zrealizować sesję rodzinną. Zdjęcia chrztu Warszawa – jeśli interesuje Cię taka usługa – zadzwoń do mnie :-)

Fotografia chrztu Warszawa

Album na Chrzest Święty w formie fotoksiążki

Wyjątkowy moment, jakim jest Chrzest Święty, zasługuje na należytą oprawę. Zdjęcia z chrztu (album fotograficzny) w formie fotoksiążki to idealny sposób na pokazanie zdjęć. Taką książkę możesz mieć w swoim domu lub ofiarować ją bliskim. U dobrego fotografa możesz zamówić albumy w oprawie drewnianej, skórzanej, z eko-skóry lub tkaniny introligatorskiej. Z okazji chrztu możesz zamówić 1 sztukę lub zestaw albumów. Pamiętaj o wyjątkowej promocji – 3 sztuki (identyczne) są w cenie 2! W fotografii chrztu odpowiednia oprawa zdjęć odgrywa niebagatelną rolę. W każdym reportażu fotograficznym, który wykonuję, fotografie chrztu przedstawiają wyjątkowe chwile całej rodziny.

Fotografia chrztu Warszawa - fotoksiążka z chrztu świętego

Fotograf Warszawa i okolice

Jako fotograf Warszawa działam nie tylko w stolicy, ale bliskie są mi także jej okolice. Chrzest może zostać sfotografowany także w innych, pięknych miastach w Polsce – Łódź, Katowice, Gliwice, Sosnowiec, Wrocław, Poznań itp. Zdjęcia rodzinne to wyjątkowy moment na wyciągnięcie ręki! Zdjęcia grupowe, które mogą powstać podczas sesji rodzinnej, ucieszą każdego i za każdym razem. Takie fotografie to pamiątka na długie lata.

Zobacz, gdzie fotografuję: