FOTOGRAF NA STUDNIÓWKĘ BYDGOSZCZ

Cześć! Z tej strony Łukasz, profesjonalny fotograf na studniówkę Bydgoszcz. Chętnie sfotografuję Waszą studniówkę – to jeden z wspanialszych wieczorów w życiu młodego człowieka. Pracuję na terenie całego kraj. Bydgoszcz to miasto, które odwiedzam i chętnie i często – mieszkam niedaleko, mój dojazd do Bydgoszczy nie jest dodatkowo płatny. Jeśli profesjonalna fotografia studniówkowa jest tym, czego potrzebujecie – zapraszam do kontaktu. Jeśli mam wolny terminy – bardzo chętnie zostanę Waszym fotografem i sfotografuję ciekawe momenty na Waszej studniówce. Moje fotografie oddadzą studniówkowy nastrój, wykonam zdjęcia pełne wielu niezapomnianych chwil i momentów. Profesjonalne zdjęcia studniówkowe trafią do Was maksymalnie w terminie 1 miesiąca. Do usłyszenia!

fotograf na studniówkę bydgoszcz

Fotografia studniówkowa Bydgoszcz – oferta i cennik

Poniżej (kilka akapitów dalej) znajduje się przykładowa oferta i cennik. Ile dokładnie kosztuje fotografia studniówkowa Bydgoszcz? Cena usługi zależy od wielkości balu (ilości uczestników) i od tego ilu fotografów będzie obecnych na Waszej uroczystości. Mniejsze bale fotografuję sam, większe we współpracy z 1-2 fotografami.

Zapraszam serdecznie do rezerwowania terminów na zdjęcia studniówkowe w Bydgoszczy! :)

fotograf na studniówkę bydgoszcz

Zdjęcia ze studniówek Bydgoszcz i Toruń

Jeśli profesjonalne zdjęcia ze studniówek w mieście Bydgoszcz i Toruń (lub Wrocław) są tym, czego szukacie, to nie mogliście lepiej trafić! Pomogę Wam wybrać fotografa. Jako doświadczony fotograf oferuję profesjonalne uwiecznienie tego wyjątkowego wydarzenia, jakim jest studniówka Bydgoszcz. Posiadam wieloletnie doświadczenie w fotografowaniu różnego rodzaju imprez okolicznościowych – na reportażu wykonuję kilka tysięcy zdjęć spośród których wybiorę te najlepsze zdjęcia, które do Was trafią w formie galerii online.

Fotograf na studniówkę Bydgoszcz – Łukasz Gromolak

Zdjęcia ze studniówki w Bydgoszczy

Dobra zabawa, radosne uśmiechy, wzruszenie – to znajdziecie na moich zdjęciach ze studniówki. Zdjęcia wykonywane w Bydgoszczy to zawsze duże wydarzenie i radość dla każdego fotografa. Choć pracuję na terenie całego kraju, to Bydgoszcz jest jednym z miast, w którym bywam bardzo często. Gotowe fotografie trafią do Was w terminie maksymalnie 1 miesiąca. Reportaż w moim wykonaniu będzie wspaniałą pamiątką na lata. Efekt naszej wspólnej pracy będzie naprawdę zaskakujący. Do każdego zlecenia podchodzę w pełni profesjonalnie tak, aby sprostać największym wymaganiom stawianym profesjonalnym fotografom.

Fotografia studniówkowa Bydgoszcz – oferta i cennik

Studniówka w Bydgoszczy – pakietyPakiet nr 1Pakiet nr 2Pakiet nr 3
Cena pakietuod 3000 złod 4000 złod 4500 zł
Galeria on-lineTAKTAKTAK
Wszystkie wykonane zdj.
Termin dostarczenia zdjęć25-30 dni25-30 dni25-30 dni
Liczba fotografów11-21-3
Liczba zdjęć po obróbce i retuszu400-500 zdj.500-750 zdj.750-1000 zdj.
Zdjęcia na ściance – na życzenie
Czas dostępności fotografa/-ówdo 00:30do 00:30do 00:30
Pełne zadowolenie ze zdjęć :)
Zapytaj o szczegółową wycenę
fotograf na studniówkę bydgoszcz, fotografia studniówkowa bydgoszcz
Zdjęcia na ściance (klasowe lub w mniejszych grupach, ze znajomymi i przyjaciółmi) to must-have przy fotografii studniówkowej w Bydgoszczy! :)

Co lubię w fotografii studniówkowej?

Co lubię najbardziej w fotografii studniówkowej?

  • to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu młodego człowieka – lubię być tego świadkiem i uczestnikiem
  • lubię pracować szybko, studniówka Bydgoszcz to wydarzenie, które jest bardzo dynamiczne i podczas którego należy być bardzo czujnym – taką fotografię lubię
  • obserwowanie w wizjerze aparatu młodych ludzi na progu dorosłości to niemałe przeżycie

Zdjęcia grupowe, z poloneza, tańców i zabaw, pozowane, klasowe, te przy stołach – wszystkie fotografie trafią do Was w mgnieniu oka – już do 1 m-ca od dnia balu maturalnego.

Oprócz galerii online z obrobionymi zdjęciami, otrzymacie link do wszystkich wykonanych zdjęć w formie linku do google drive. Choć są na świecie fotografowie, którzy nie udostępniają wszystkich wykonanych zdjęć – ja nie mam z tym problemu. Może na takich dodatkowych, nieobrobionych fotografiach ze studniówki znajdziecie inne, ciekawe momenty, które po latach przywołają niesamowite wspomnienia?

fotograf na studniówkę bydgoszcz, fotografia studniówkowa bydgoszcz

Czas oczekiwania na zdjęcia

Średni czas oczekiwania na gotowe zdjęcia ze studniówki wynosi 2-3 tygodnie. 1 miesiąc to maksymalny termin w którym dostarczam obrobione zdjęcia. W skupieniu czekając na gotowy reportaż możecie rzucić okiem na zajawkę – zawsze staram się przesłać Wam kilka zdjęć ze studniówki już w ciągu 1-2 dni od dnia balu maturalnego.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego (+48 607 265 770) oraz mailowego (gromolak@gmail.com).

fotograf na studniówkę bydgoszcz, fotografia studniówkowa bydgoszcz

Jak otrzymamy zdjęcia ze studniówki?

Fotografie z tego radosnego dnia otrzymacie w formie galerii online (zdjęcia poddane obróbce i retuszowi) oraz w formie linku do google drive (pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie wykonane i nieobrobione zdjęcia w formie plików JPG). Profesjonalizm, terminowość, wysokiej jakości zdjęcia grupowe i portretowe – taka fotografia jest mi bliska. „Jak jeszcze otrzymamy zdjęcia ze studniówki”? Jeśli zależy Wam na wydrukach, możecie zamówić u mnie odbitki lub pamiątkowe książki, które wręczycie dyrekcji lub wychowawcy.

fotograf na studniówkę bydgoszcz, fotografia studniówkowa bydgoszcz

Zdjęcia grupowe i klasowe

Jako fotograf na studniówkę Bydgoszcz wykonam dla Was (oprócz zdjęć z poloneza, tańców, fotografii na ściance) zdjęcia grupowe i klasowe. To ważne, ponieważ fotografia studniówkowa bez zdjęć klasowych i grupowych nie istnieje! Jako fotograf na studniówkę wiem, że takie fotografie są ważne. Wiem, jak cenną rzeczą jest możliwość obejrzenia fotografii klasowych po latach.

fotograf na studniówkę bydgoszcz, fotografia studniówkowa bydgoszcz
Fotograf na studniówkę w mieście Bydgoszcz wykona dla Was wiele niepozowanych, dynamicznych kadrów, które będą wspaniałą pamiątką z balu maturalnego.

Fotograf na studniówkę kujawsko-pomorskie

Zobaczcie gdzie jeszcze fotograf na studniówkę w województwie kujawsko-pomorskim może być obecny:

Profesjonalny fotograf na studniówkę może odwiedzić m.in. Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz, Inowrocław. Mogę pokazać studniówkę na zdjęciach wykonanych w miastach: Chełmno, Nakło nad Notecią, Rypin, Brodnica, Świecie, Lipno. Fotografia studniówkowa to także: Aleksandrów Kujawski, Solec Kujawski, Golub-Dobrzyń, Radziejów, Żnin, Ciechocinek. Jako fotograf na studniówkę chętnie odwiedzę też: Nieszawa, Kowalewo Pomorskie, Kruszwica, Sępólno Krajeńskie, Mogilno. Zdjęcia ze studniówek to również m.in. Żłobek, Nowe, Kcynia, Pakość, Barcin, Krześnica, Więcbork, Lubień Kujawski. Fotografie wykonuję głównie w miastach: Bydgoszcz i Toruń – to tutaj jest najwięcej szkół organizujących bale maturalne :)

ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ TERMINU I OFERTĘ

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
fotograf na studniówkę bydgoszcz, fotografia studniówkowa bydgoszcz

Fotograf na studniówkę Toruń, fotografia studniówkowa Toruń

Możesz mnie znaleźć w internecie również na takie frazy, jak m.in. „fotograf na studniówkę Toruń” oraz „fotografia studniówkowa Toruń”. W Toruniu bywam równie często, co w Bydgoszczy – to miasto, w którym organizowane jest wiele imprez – m.in. studniówki, bale maturalne, półmetki, imprezy firmowe, sylwester. Jeśli potrzebny Wam fotograf Toruń – również zapraszam serdecznie do kontaktu. Jeśli tylko będę miał wolny termin, z przyjemnością wykonam dla Was zdjęcia na studniówce (i zdjęcia ze studniówek) w Toruniu. Fotografia studniówkowa Toruń – Łukasz Gromolak – do usłyszenia!

Kontakt do fotografa

Poniżej znajdziecie kontakt do fotografa.

tel. +48 607 265 770

e-mail: gromolak@gmail.com

Jeśli tylko mam wolne terminy – prześlę Wam szczegółową ofertę. Preferuję kontakt e mailowy. Nie zawsze mogę odebrać telefon :) Do każdego waszego pytania ustosunkuję się w ciągu 24 godzin od otrzymania zapytania. Pracuję na terenie całej Polski. Na przykładowych realizacjach możecie zobaczyć jaka fotografia jest mi szczególnie bliska.


Jak jeszcze możesz mnie odszukać w internecie? (to także inne miejsca, w których fotografuję studniówki, bale maturalne, półmetki i połowinki)