Fotograf ślubny Nowy Sącz – zdjęcia ślubne Nowy Sącz

Cześć! Profesjonalny fotograf ślubny Nowy Sącz – to ja! :) Jeśli planujecie wesele i potrzebujecie kogoś, kto pokaże dzień ślubu w piękny sposób, bez sztucznego ingerowania, zgłaszam swoją gotowość. Wykonam dla Was zdjęcia ślubne (reportaż ślubny, sesję narzeczeńską lub sesję plenerową) tak, jak sam chciałbym, aby ktoś dla mnie wykonał zdjęcia. Z pełnym zaangażowaniem, uwagą, dokładnie wsłuchując się w Wasze potrzeby i oczekiwania. Fotografia ślubna Nowy Sącz w moim wykonaniu to zwracanie uwagi przede wszystkim na ludzi. Na ich gesty, spojrzenia, relacje, chwile wzruszeń i radości. W fotografii ślubnej cenię sobie naturalne, jasne i nasycone kolory. Fotografuję nie tylko w Nowym Sączu, ale także w całej Polsce. Zapraszam do sprawdzenia mojej oferty i do kontaktu.

Fotograf ślubny Nowy Sącz

Fotograf ślubny Nowy Sącz – sprawdź portfolio

Sprawdź moje portfolio fotografii ślubnej. Zobacz, jak może wyglądać reportaż ślubny, sesja plenerowa, jak podchodzę do sesji narzeczeńskiej. Jako fotograf ślubny Nowy Sącz lubię fotografować prawdziwe emocje, tak, aby ten najważniejszy dzień pokazać jak najpełniej, jak najpiękniej i w sposób różnorodny.

Fotograf ślubny Nowy Sącz

Zdjęcia ślubne Nowy sącz – oferta i cennik

Jakiego fotografa ślubnego szukasz? Jeśli takiego, który wykona dla Ciebie zdjęcia ślubne w krótkim terminie, dostarczy wiele pięknych fotografii poddanych dokładnemu retuszowi i pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie wykonane zdjęcia ślubne, to doskonale trafiłaś lub trafiłeś. Poniżej znajduje się oferta i cennik zdjęć. Sprawdź moją ofertę.

Fotograf ślubny Nowy Sącz – oferta i cennik zdjęć ślubnych w Nowym Sączu

Fotografia ślubna Nowy Sącz – cennik, pakietyPakiet nr 1 – Zdjęcia ślubne Nowy SączPakiet nr 2 – Zdjęcia ślubne Nowy SączPakiet nr 3 – Zdjęcia ślubne Nowy Sącz
Liczba zdjęćminimum 30-50 fotografiiminimum 70-150 zdjęćminimum 500 zdjęć
Czas obecności fotografaok. 1 godz.ok. 3 godz.do 12 godzin
Cena usługiod 1500 PLNod 2000 PLNod 3500 PLN
Czas oczekiwania na zdjęciado 30 dnido 30 dnido 30 dni
Wielkość uroczystościślub cywilny, kościelny lub humanistycznyślub i przyjęcieślub i wesele
Krótka sesja plenerowa dla Pary Młodej
Zdjęcia grupowe i rodzinne
Wszystkie wykonane zdjęcia ślubne
(pakiet dokumentacyjny)
Cennik fotografii ślubnej w Nowym Sączu.

Sprawdź także moją pełną ofertę zdjęć ślubnych obejmującą do 12 godzin fotografowania (poranne przygotowania, ślub, wesele, krótka sesja plenerowa w dniu ślubu, zdjęcia grupowe i rodzinne)

Dokładną wycenę fotografowania na ślubie i weselu będę w stanie przesłać po otrzymaniu zapytania o konkretny termin uwzględniającego:

  • termin ślubu
  • lokalizacja
  • liczba gości
  • oczekiwany czas pracy (np. 12 godzin)

Fotografia ślubna Nowy Sącz – Łukasz Gromolak. Zapraszam do kontaktu i rezerwacji terminów na wyjątkowe zdjęcia ślubne!

Fotograf ślubny Nowy Sącz

Naturalna fotografia ślubna Nowy Sącz

Z fotografią ślubną jestem związany od ponad 10 lat. Fotografuję pary młode nie tylko w dniu ślubu, wykonuję także sesje ślubne w innych terminach. Chętnie podejmuję się wykonania sesji ślubnej za granicą – w Czechach, na Słowacji, w Skandynawii, w krajach nad Morzem Śródziemnym itd. Jeśli zatem szukasz dobrego fotografa ślubnego, któremu bliska jest naturalna fotografia ślubna w mieście Nowy Sącz, zapraszam do kontaktu telefonicznego +48 607 265 770 lub mailowego – gromolak@gmail.com

Fotograf na wesele Nowy Sącz – zapytaj o dostępność terminu

Jeśli znasz już termin uroczystości i potrzebny jest Ci profesjonalny fotograf Nowy Sącz – koniecznie zapytaj o dostępność terminu! Niezależnie od tego, czy organizujesz wielkie wesele, czy mniejsze przyjęcie, z przyjemnością wykonam dla Ciebie zdjęcia nie tylko na terenie Nowego Sącza.

Fotografia ślubna Nowy Sącz to nie tylko reportaż lub sesje. Wykonuję także albumy w oprawie drewnianej lub skórzanej. Warto zadbać o piękną oprawę zdjęć ślubnych. Sprawdź moją ofertę fotoksiążek.

Fotografia ślubna Nowy Sącz – zapytaj o dostępność terminu i ofertę!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
Fotograf ślubny Nowy Sącz
Wyjątkowy kadr wykonany podczas wesela!

Sesja ślubna w górach

Najczęściej wykonuję krótkie sesje plenerowe w dniu ślubu. Jeśli jednak marzy Ci się coś wyjątkowego, np. sesja ślubna w górach, to mamy wiele możliwości organizacji takich zdjęć. Pracuję nie tylko w województwie małopolskim, sesje mogą zostać wykonane w dowolnym miejscu w kraju i za granicą. Jestem mobilnym fotografem, nierzadko podróżującym z parą młodą w najdziksze zakątki Europy.

Fotograf ślubny Nowy Sącz

Sesja narzeczeńska w górach

Inną usługą, którą mogę dla Was wykonać, jest sesja narzeczeńska w górach. Jeśli jesteście już po zaręczynach (czego szczerze gratuluję!), to możecie uczcić to wydarzenie sesją narzeczeńską – w Tatrach, Karkonoszach, Pieninach lub Bieszczadach. Warto pokazać na zdjęciach Waszą radość, miłość i szczęście. Taka sesja, to pamiątka na całe życie.

Fotograf ślubny Nowy Sącz

Fotograf ślubny Nowy Sącz – najczęściej zadawane pytania

Jeśli jeszcze bardziej interesuje Cię, co w kwestii zdjęć ślubnych ma do powiedzenia Fotograf ślubny Nowy Sącz – przeczytaj najczęściej zadawane pytania do dobrego fotografa ślubnego.

Czas oczekiwania na zdjęcia ślubne Nowy Sącz

Fotografia ślubna to usługa, która nie może przeciągać się w nieskończoność. Staram się oddawać zdjęcia ślubne Nowy Sącz możliwie jak najszybciej. Jako fotograf ślubny Nowy Sącz dostarczam gotowe zdjęcia w terminie maksymalnie 30 dni kalendarzowych od dnia ślubu.

W tym czasie zostanie przygotowana także galeria on-line, w której będziecie mogli obejrzeć zdjęcia ślubne.

Fotograf ślubny Nowy Sącz

Na jakim sprzęcie pracuję?

Fotografia ślubna Nowy Sącz wymaga, aby fotograf pracował na profesjonalnym, cichym i bezawaryjnym sprzęcie. Ja obecnie fotografuję canonami R6 używając jasnych i stałoogniskowych obiektywów Canona (o ogniskowych: 24mm, 35mm, 50mm, 85mm). Posiłkuję się obiektywami Sigmy i firmy TTartisan. Korzystam z wielu lamp błyskowych (m.in. fotografując wesele), aby reportaż ślubny był ciekawy i zróżnicowany.

Fotograf ślubny Nowy Sącz

Sesja plenerowa w dniu ślubu – czy to wykonalne?

Czy możliwe (i wykonalne) jest zrealizowanie sesji poślubnej w dniu ślubu? Oczywiście, że tak. Sesja plenerowa może odbyć się w dniu ślubu. Możemy przeznaczyć 10-15 minut na zdjęcia przed pierwszym tańcem lub w drodze z kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego do sali weselnej lub hotelu.

Fotograf ślubny Nowy Sącz

Film ślubny Nowy Sącz – czy warto?

Czy warto zainwestować się kwestią, jaką jest film ślubny Nowy Sącz? Uważam, że zdecydowanie tak. Choć ja nie zajmuję się filmem, to chętnie polecę Wam sprawdzonych usługodawców, którzy wykonają dla Was piękną pamiątkę. Profesjonalna fotografia ślubna Nowy Sącz i dobrze wykonany film z wesela do gwarancja pięknych wspomnień przez długie lata.

Fotograf ślubny Nowy Sącz

Szukasz fotografa ślubnego? Zapraszam do kontaktu!

Jeśli szukasz fotografa ślubnego i podoba Ci się moje podejście do fotografowania dnia ślubu, to zapraszam do kontaktu! Możesz do mnie zadzwonić (+48 607 265 770) lub wysłać wiadomość na gromolak@gmail.com – preferuję kontakt mailowy. W wiadomości podaj proszę termin ślubu, lokalizację, liczbę gości. Jeśli organizujesz ślub i wesele tematyczne – koniecznie daj znać, jaki jest przewodni temat Twojego wesela. Do usłyszenia!

Planujesz swój ślub w Nowym Sączu? Zależy Ci na pięknych zdjęć z przygotowań, dynamicznie pokazanym weselu i pięknej sesji w plenerze? Wybierz fotografa ślubnego, który posiada duże doświadczenie w fotografowaniu. Zapraszam na spotkanie online, na którym chętnie opowiem Wam o tym, jak pracuję i dlaczego fotografia ślubna Nowy Sącz to moja pasja. Chętnie przedstawię Wam propozycje na wykonanie sesji zdjęciowych.

Fotograf ślubny Nowy Sącz
Para Młoda sfotografowana podczas plenerowego ślubu cywilnego pod palmami :)