Fotograf Kraków – Łukasz Gromolak | fotografia portretowa, biznesowa, wizerunkowa. Zdjęcia reklamowe i eventowe w Krakowie

Łukasz Gromolak – fotograf Kraków. Bliska jest mi fotografia biznesowa, portretowa i wizerunkowa. Wykonuję zdjęcia korporacyjne, reklamowe, kulinarne i eventowe nie tylko w Krakowie, ale na terenie całego województwa małopolskiego. Zajmuję się także fotografią ślubną, wykonując reportaże fotograficzne ze ślubów i wesel oraz sesje plenerowe na terenie kraju i za granicą. Jeśli szukasz fotografa z Krakowa, który profesjonalnie obsłuży Twoją firmę (np. wykonując portrety pracowników), zapraszam do kontaktu.

Fotograf Kraków – jakie zdjęcia wykonuję?

Jakie zdjęcia wykonuję? W obszarze moich fotograficznych (i zawodowych) zainteresowań przede wszystkim znajduje się człowiek i jego aktywność zawodowa, życiowa i towarzyska :) Wykonuję zdjęcia biznesowe (m.in. portrety biznesowe), bliska jest mi fotografia wizerunkowa, która może zostać wykorzystana w mediach społecznościowych. Zajmuję się fotografią eventową – mogę wykonać zdjęcia na dowolnym wydarzeniu, które odbywa się w Krakowie (spotkanie, meetup, konferencja, wykład, szkolenie, konferencja itd.). Towarzyszę Parom Młodym podczas ich ślubów i wesel, dokumentując ich miłość i radość. Jakie jeszcze zdjęcia wykonuję, jako fotograf Kraków? Przeczytaj poniżej.

FOTOGRAFIA KRAKÓW – OFERTA I CENNIK USŁUG FOTOGRAFICZNYCH

Sesja wizerunkowa KrakówFotografia eventowa KrakówZdjęcia reklamowe Kraków
Sesja w siedzibie firmy – zapytaj o cenęEvent korporacyjny (bankiet, meet-up, szkolenie, konferencja, wyjazd integracyjny) – zapytaj o cenęZdjęcia wnętrz lub produktów – zapytaj o cenę
Zdjęcia wizerunkowe w plenerze – zapytaj o cenęZdjęcia na koncercie, wydarzeniu kulturalnym, spektaklu teatralnym – indywidualna wycenaSesja fotograficzna za granicą – indywidualna wycena
Sesja portretowa w studiu fotograficznym – zapytaj o ofertęInne wydarzenie firmowe – zapytaj o cenę i ofertęFotografia kulinarna – zapytaj o ofertę
Fotograf Kraków – oferta i ceny usług fotograficznych

Sesja portretowa Kraków

Jedną z moich usług, jest sesja portretowa, która może zostać wykonana w mieście Kraków. Może obejmować zdjęcia pracowników w firmie (zdjęcia są wykonywane w siedzibie firmy – posiadam mobilne studio fotograficzne, które mogę rozłożyć w dowolnym miejscu), indywidualną sesję zdjęciową biznesową, indywidualne, romantyczne i subtelne portrety damskie lub męskie lub zdjęcia dla zespołu muzycznego, lekarza, fizjoterapeuty, trenera personalnego, które są wykonywane w gabinecie/siedzibie firmy, biurze, na siłowni lub w wynajętym miejscu, specjalnie na potrzeby zdjęć. Sesja fotograficzna może także zostać wykonana w studio fotograficznym na terenie Krakowa.

sesja portretowa Kraków
sesja wizerunkowa w siedzibie firmy w Krakowie – zdjęcia biznesowe powstały z użyciem moblinego studia fotograficznego

Formularz kontaktowy – zapytaj o dostępność terminu!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
fotograf krakow 905

Sesja biznesowa Kraków, fotografia biznesowa Kraków

Profesjonalne zdjęcia biznesowe mogą zostać wykorzystane na stronie internetowej. Jeśli jest Ci potrzebna fotografia biznesowa Kraków (czyli sesja biznesowa) – zapraszam do kontaktu. Wykonuję m.in. sesje brandingowe, podkreślające unikalne cechy marki, fotografie do kampanii reklamowych, zdjęcia zespołów zarządzających, fotografie pracowników podczas spotkań i rozmów. Wiem, że w fotografii biznesowej najważniejszy jest człowiek – do każdej sesji biznesowej podchodzę poważnie i z pełnym zaangażowaniem. Wykonanie sesji możliwe jest w studiu fotograficznym na terenie Krakowa, w siedzibie firmy, w plenerze lub innej przestrzeni wynajętej na potrzeby zdjęć.

Sesja wizerunkowa Kraków, zdjęcia na linkedin

Dla kogo potrzebna jest sesja wizerunkowa w mieście Kraków? Kto potrzebuje profesjonalne zdjęcia na linkedin? Z takiej usługi najczęściej korzystają osoby pracujące w branży biznesowej, prawniczej, medycznej i kreatywnej, pracownicy korporacyjni, przedsiębiorcy i osoby poszukujące pracy. Wśród moich klientów znajdują się również m.in. blogerzy, artyści i twórcy, absolwenci studiów i każdy, kto dba o swój wizerunek w sieci. O wykonanie sesji wizerunkowej w Krakowie często proszą mnie osoby, które chcą zamieścić nowe zdjęcia na swojej stronie internetowej. Zapraszam do studia fotograficznego, gdzie mogą zostać wykonane profesjonalne portrety biznesowe w Krakowie. Wybrane zdjęcia trafią do Ciebie w formie obrobionych i wyretuszowanych fotografii.

Zdjęcia pracowników, prezesa, członka zarządu, dyrektora

Jestem fotografem biznesowym, dla którego pokazanie fotografowanej osoby z najlepszej strony jest zawsze priorytetem. Sesje fotograficzne mogą odbywać się z udziałem makijażystki, stylistki i fryzjerki, jeśli zażyczy sobie tego Zamawiający. Wykonuję zdjęcia dla pracowników firmy, sesje indywidualne (np. dla członka zarządu, prezesa firmy lub spółki, dyrektora itd.) i zdjęcia grupowe, w dowolnych konfiguracjach. Istnieje możliwość wykonania zdjęć w studio fotograficznym. Portrety biznesowe mogą powstać w siedzibie firmy lub w plenerze. Fotografia wizerunkowa to również fotografowanie w wynajętych przestrzeniach biurowych, hotelach lub apartamentach. Wykonanie sesji zawsze poprzedzone jest szczegółowymi konsultacjami z Klientem.

Usługi fotograficzne dla branży medycznej

Często świadczę usługi fotograficzne dla branży medycznej – wykonuję indywidualne sesje portretowe lekarzy, pracowników przychodni, fizjoterapeutów, personelu administracyjnego, pielęgniarek, specjalistów medycznych, terapeutów zajęciowych, szkoleniowców i edukatorów medycznych (np. z zakresu pierwszej pomocy). Takie zdjęcia najczęściej wykonywane są w siedzibie Klienta – np. w szpitalu, przychodni zdrowia lub prywatnej klinice/ praktyce lekarskiej.

usługi fotograficzne dla branży medycznej
portretowa sesja biznesowa dla pracowników kliniki medycznej – zdjęcia portretowe wykonane w siedzibie firmy

Sesja zdjęciowa dla trenera personalnego w Krakowie

Zapraszam do wykonania sesji zdjęciowej w Krakowie osoby, które związane są ze sportem – sportowców, fizjoterapeutów itd. Sesja fotograficzna może zostać m.in. wykonana dla trenera personalnego. Takie profesjonalne zdjęcia wizerunkowe mogą zostać wykorzystane na stronę www, profile facebookowe itd. Zdjęcia mogą powstać na siłowni, w studiu fitness lub w studiu fotograficznym (np. na jednolitym tle). Każdą sesję zdjęciową wcześniej planuję wspólnie z osobą, która będzie fotografowana.

Sesja wizerunkowa dla lekarza, fizjoterapeuty, dentysty

W swojej pracy często mam do czynienia z branżą medyczną lub okołomedyczną. Sesja wizerunkowa może zostać wykonana m.in. dla lekarza, dentysty lub fizjoterapeuty. Portrety biznesowe mogą powstać w studio fotograficznym lub w siedzibie firmy, gabinecie, przychodni, klinice.

Jak przygotować się do sesji biznesowej?

  1. Warto zadbać o makijaż dostosowany do charaktery sesji – delikatny, ale wyraźny. Makijaż możesz wykonać samodzielnie lub za makijaż może być odpowiedzialna makijażystka, która będzie obecna podczas sesji.
  2. Sesję biznesową planujemy wspólnie – ustalamy ilość zdjęć, kadrowanie, zakres retuszu, termin oddania gotowych fotografii, miejsce wykonania zdjęć, ilość uczestników sesji biznesowej
  3. Wykonuję sesje biznesowe w 1 dzień lub w kilku terminach, jeśli jest taka konieczność. Zastanów się ile masz czasu na zdjęcia i na czym Ci dokładnie zależy.
  4. Po wykonanej sesji wspólnie możemy wybrać zdjęcia, które trafią do obróbki
  5. Fotografia korporacyjna wymaga więcej planowania – jeśli jest taka możliwość, to spotkajmy się w siedzibie Twojej firmy (lub miejscu, w którym będą wykonywane zdjęcia) i ustalmy szczegóły współpracy.

Pozytywny wizerunek Twojej osoby w internecie to podstawa. Pierwsze wrażenie ma miejsce online. Zanim ktoś pozna Twoją osobowość i styl na żywo – zdąży wyrobić sobie o Tobie zdanie na podstawie zdjęć (dobrych lub niekoniecznie), które aktualnie prezentujesz. Zadbaj o profesjonalne zdjęcia biznesowe już dziś i umów się na sesję: telefonicznie, pod numerem +48 607 265 770 lub mailowo: gromolak@gmail.com.

Fotografia korporacyjna w Krakowie

Profesjonalna fotografia biznesowa – korporacyjna w Krakowie – tym również się zajmuję! Jako fotograf biznesowy mogę wykonać m.in. portrety pracowników, grupowe zdjęcia zespołów prezentujące współpracę i atmosferę w firmie, fotografie biurowe (wnętrza, miejsca pracy), zdjęcia produktów i usług, wydarzenia firmowe (konferencja, spotkanie, szkolenia, imprezy integracyjne), fotografie architektoniczne (budynki z zewnątrz i wewnątrz) i zdjęcia typowo marketingowe (fotografie, których celem są kampanie reklamowe, ulotki, wizytówki, strony www, foldery reklamowe itd.).

Fotografia reklamowa Kraków

Fotografia reklamowa Kraków – Wykonując sesje fotograficzne staram się dokładnie poznać oczekiwania Klientów co do przebiegu sesji, efektu końcowego, ilości zdjęć, które powinny zostać obrobione, stopnia retuszu. Wiem, że zaufanie i wzajemne zrozumienie to podstawa i w biznesie i przy organizacji sesji fotograficznych. Moja oferta skierowana jest nie tylko do firm i instytucji, ale także do osób prywatnych – jednym słowem: do każdego, komu zależy na profesjonalnej fotografii bez niepotrzebnego stresu. Radość Klienta to dla mnie prawdziwa przyjemność.

Fotografia kulinarna Kraków

Umiłowanie kuchni włoskiej (pizze, makarony… ach!) spowodowało, że zająłem się także fotografią kulinarną. Jeśli fotografia kulinarna w mieście Kraków (czyli profesjonalne zdjęcia jedzenia) jest tym, co szukasz – zapraszam do kontaktu.

Doskonale wiem, czego unikać podczas fotografowania dań lub napojów tak, aby wyglądały jak najkorzystniej. Sesję fotograficzną poprzedza wycena indywidualna. Jak możesz wykorzystać zdjęcia kulinarne, aby poprawić wizerunek firmy? Wykorzystaj fotografie do promocji w internecie, w mediach społecznościowych, do odświeżenia MENU itd. Złe zdjęcia odciągają uwagę, dobre sprzedają. Zaufaj profesjonaliście, który wykona dla Ciebie najlepsze zdjęcia i w najlepszym świetle!

Fotografia eventowa Kraków – fotograf na event w Krakowie

Fotografia biznesowa Kraków to także profesjonalna fotografia eventowa – towarzyszenie firmom na różnego rodzaju spotkaniach, eventach i konferencjach. Jako fotograf na event w Krakowie chętnie sfotografuję wykład, szkolenie, meetup, sympozjum, spotkanie branżowe, negocjacje handlowe lub pracę grup projektowych pokazując zaangażowanie uczestników i ich wzajemne relacje.

Jako fotograf biznesowy często uczestniczę w promocjach nowego produktu, wykonuję zdjęcia pracowników, liderów firm, prezesów, dyrektorów, członków zarządu. Często takim sesjom towarzyszą zdjęcia wnętrz, typowo architektoniczne, które mają na celu dodatkową promocję firmy.

Fotografia nieruchomości Kraków – zdjęcia mieszkań i domów na sprzedaż lub wynajem

Kolejną dziedziną fotografii, którą zajmuję się w mieście Kraków, jest fotografia nieruchomości. Mogę sfotografować mieszkanie lub dom, które przeznaczone jest na sprzedaż lub do wynajmu. Oprócz wykonania określonej w umowie liczby zdjęć, będziesz miała/miał możliwość dokupienia dodatkowych fotografii. Fotografuję również lokale biurowe. Profesjonalne zdjęcia domów i mieszkań na wynajem lub sprzedaż to gwarancja wysokiej widoczności Twoich ofert w wynikach wyszukiwania w internecie.

fotografia nieruchomości Kraków

Fotografia produktowa Kraków

Fotografia produktowa w moim wykonaniu (w mieście Kraków) to najczęściej profesjonalne zdjęcia jedzenia – fotografia kulinarna. Mogę sfotografować również sprzęt sportowy, buty, kosmetyki, wykonać zdjęcia dekoracji wnętrz, fotografie leków lub sprzętu medycznego, zdjęcia instrumentów muzycznych, nowoczesnych gadżetów lub elektroniki użytkowej.

Fotograf Kraków – profesjonalne zdjęcia dla firm w Krakowie

Pracując jako fotograf Kraków, wykonuję profesjonalne zdjęcia dla instytucji, osób prywatnych i firm w Krakowie. Staram się ciągle rozwijać w swojej dziedzinie. Cieszy mnie, gdy profesjonalne zdjęcie biznesowe służy fotografowanym osobom przez wiele lat. Fotografuję nie tylko na terenie Krakowa, ale również m.in. we Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Warszawie, Gdańsku i Katowicach. Zapraszam do skorzystania z moich usług.

Komercyjne sesje zdjęciowe w kraju i za granicą

Oprócz zdjęć w kraju, wykonuję również komercyjne sesje zdjęciowe za granicą. Jeśli potrzebujesz sesję biznesową, firmową lub ślubną za granicą – zapraszam do kontaktu i ustalenia dogodnego terminu na realizację zagranicznej sesji zdjęciowej. Przy realizacji zdjęć możemy spotkać się już na lotnisku albo dopiero na miejscu, w hotelu.

komercyjne sesje zdjęciowe Kraków

Mobilne studio fotograficzne – zdjęcia w siedzibie firmy w Krakowie

Posiadam mobilne studio fotograficzne – lampy, statywy, tła, modyfikatory światła itd. Dzięki temu, możemy wspólnie wykonać profesjonalne zdjęcia w siedzibie firmy w Krakowie. Takie zdjęcia biznesowe powstaję znacznie szybciej – jeśli sesja wizerunkowa dotyczy wielu osób, to nie muszą one odrywać się od pracy, aby przyjechać do studia fotograficznego, tylko mogą np. podejść do innego pomieszczenia, w którym wykonywane są zdjęcia biznesowe. Taka fotografia biznesowa Kraków pozwala sfotografować nie tylko osoby lub grupy osób, ale także wykonać zdjęcia wnętrz i pomieszczeń, produktowe (np. kulinarne).

fotograf Kraków

Fotografia ślubna Kraków, zdjęcia ślubne w Krakowie

Jeśli interesuje Cię fotografia ślubna Kraków i profesjonalne zdjęcia ślubne (i sesje ślubne, narzeczeńskie) w Krakowie – wszystkie potrzebne informacje na ten temat znajdziesz na stronie internetowej: www.gromolak.net/fotograf-slubny-krakow

Przeczytaj opinie Par Młodych o mojej pracy:

Fotograf ślubny - opinie od Par Młodych
Fotograf ślubny - opinie od Par Młodych
Fotograf ślubny - opinie od Par Młodych

Więcej opinii od zadowolonych Par Młodych znajdziesz tutaj: https://goo.gl/maps/jBhJSAceQBZtGSGp9

Fotograf Kraków – oferta i cennik, ceny usług fotograficznych

Jaka jest szczegółowa oferta i cennik usług fotograficznych? Ceny, za każdym razem, ustalam indywidualnie, w oparciu o uzyskane informacje dotyczące realizacji zdjęć. Jako fotograf Kraków wiem, że fotografia biznesowa (lub inna) musi być wyceniana indywidualnie, ponieważ sesje różnią się między sobą czasem trwania, ilością pracy, ilością dostarczanych zdjęć, poziomem retuszu, kosztem dojazdu itd. Zapraszam do przesyłania zapytań dotyczących konkretnych usług – szczegółową ofertę przekażę w zwrotnej wiadomości mailowej. Wykonanie zdjęć biznesowych zawsze poprzedzone jest dokładnymi ustaleniami z Zamawiającym tak, aby efekt końcowy w pełni zaspokajał jego oczekiwania.

fotograf Kraków

Fotograf Kraków – kontakt

Fotograf Kraków – Łukasz Gromolak. Kontakt telefoniczny: +48 607 265 770, mailowy: gromolak@gmail.com Zapraszam serdecznie do skorzystania z moich usług.

fotograf Kraków