Fotograf ślubny Siedlce – oferta fotografii ślubnej

Jeśli potrzebna jest Wam profesjonalna fotografia ślubna Siedlce – doskonale trafiliście! Na tej stronie znajduje się moja oferta fotografii ślubnej. Znajdziecie tutaj także moje portfolio zdjęć ślubnych. Wykonuję reportaże ślubne na terenie całej Polski. Siedlce to jedna z miejscowości, którą często i chętnie odwiedzam z aparatem i zestawem wielu obiektywów ;-). Z przyjemnością będę Wam towarzyszyć w dniu Waszego ślubu nie tylko jako niewidoczny reportażysta, ale także jako ktoś, kto będzie mógł służyć dobrą radą.

fotograf ślubny Siedlce

Fotograf ślubny Siedlce – fotografia ślubna Siedlce

Jak fotografuję ślub i wesele? Jako fotograf ślubny Siedlce staram się być niewidocznym obserwatorem, dyskretnym reportażystom, który ujawnia się tylko tam, gdzie to konieczne. Ingeruję trochę podczas porannych przygotowań, aby zdjęcia wyszły jak najlepiej. Pomagam w pozowaniu podczas sesji plenerowej i ustawiam gości na zdjęciach grupowych. Jaka fotografia ślubna Siedlce jest mi bliska? Lubię naturalne, jasne kolory. Chcę, aby każda Młoda Para otrzymała piękne zdjęcia i piękną pamiątką, która przetrwa długie lata.

fotograf ślubny Siedlce

Fotograf na wesele – sprawdź moje portfolio

Sprawdź moje portfolio fotografii ślubnej – mogę wykonać dla Ciebie nie tylko reportaż ślubny z ceremonii i wesela lub przyjęcia, ale także sesje plenerowe, które wykonywane są w innym terminie, niż w dniu ślubu. Mówię tutaj o sesji narzeczeńskiej lub sesji poślubnej – jeśli chcesz mieć wspaniałą pamiątkę, warto pomyśleć o takiej sesji. Fotograf Siedlce – Łukasz Gromolak, profesjonalny fotograf na wesele.

Fotograf ślubny Siedlce – zapytaj o dostępność terminu

Potrzebny jest Ci profesjonalny fotograf ślubny Siedlce? Zapytaj, za pośrednictwem poniższego formularza kontaktowego, o dostępność terminu na reportaż ślubny! Jeśli jestem dostępny, z przyjemnością wykonam dla Ciebie piękną pamiątkę – sfotografuję Twój wyjątkowy ślub tak, aby zdjęcia były pamiątką na długie lata. Siedlce, Warszawa – tutaj najczęściej fotografuję.

Formularz kontaktowy – zapytaj o dostępność terminów i ofertę!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
fotograf ślubny Siedlce

Oferta i cennik fotografii ślubnej – Siedlce

Poniżej dostępny jest mój cennik i oferta fotografii ślubnej. Pracuję nie tylko w mieście Siedlce, możesz mnie również spotkać m.in. w takich miastach, jak np. Warszawa, Mińsk Mazowiecki, Wyszków, Węgrów, Sokołów Podlaski, Łosice, Drohiczyn, Międzyrzec Podlaski, Radzyń Podlaski, Biała Podlaska, Łuków, Stoczek Łukowski, Terespol, Siemiatycze, Ryki. Wykonuję reportaże ślubne na terenie całego kraju.

Fotograf ślubny Siedlce – oferta i cennik zdjęć ślubnych w Siedlcach

Fotografia ślubna Siedlce – cennik, pakietyPakiet nr 1 – Zdjęcia ślubne SiedlcePakiet nr 2 – Zdjęcia ślubne SiedlcePakiet nr 3 – Zdjęcia ślubne Siedlce
Liczba zdjęć ślubnychminimum 30-50 fotografiiminimum 70-150 zdjęćminimum 500 zdjęć
Czas mojej obecnościok. 1 godz.ok. 3-4 godz.do 12 godzin
Cena usługiod 2000 PLNod 2500 PLNod 3500 PLN
Czas oczekiwania na zdjęcia ślubnedo 30 dnido 30 dnido 30 dni
Wielkość uroczystościślub cywilny, kościelny lub humanistycznyślub i przyjęcieślub i wesele
Krótka sesja plenerowa
Zdjęcia grupowe i rodzinne
Wszystkie wykonane zdjęcia
(pakiet dokumentacyjny)
Fotograf na wesele Siedlce | oferta i cennik fotografii ślubnej w Siedlcach. Sprawdź także moją ofertę fotoksiążek ślubnych klasy premium.

Sprawdź koniecznie moją pełną ofertę zdjęć ślubnych obejmującą do 12 godzin fotografowania (poranne przygotowania, ślub, wesele, krótka sesja plenerowa w dniu ślubu, zdjęcia grupowe i rodzinne)

fotograf ślubny Siedlce
Kadr z jednego z wesel, które miałem przyjemność fotografować w Siedlcach.

Fotograf Siedlce – sesja ślubna, sesja narzeczeńska

Jestem fotografem ślubnym, który nie ogranicza się do reportażu fotograficznego. Możesz zamówić u mnie sesje plenerowe: sesja ślubna (plener ślubny) lub sesja narzeczeńska może odbyć się w innym terminie, w dowolnej lokalizacji – zarówno w kraju, jak i za granicą. Fotograf Siedlce – zajmuję się fotografią ślubną od wielu lat. Sfotografowałem ponad 200 wesel i przyjęć – od tych najmniejszych, na 10-20 osób po te największe, na 150-250 gości. Stworzę dla Was piękną historię, która opowiada o dniu ślubu i Waszym życiu.

fotograf ślubny Siedlce

Zdjęcia ślubne Siedlce cena, fotograf ślubny Siedlce cena

Poszukując fotografa ślubnego w internecie, na ślub i wesele w mieście Siedlce, być może używaliście następujących fraz: „zdjęcia ślubne Siedlce cena”, „fotograf ślubny Siedlce cena”, „zdjęcia ślubne Siedlce cennik”. Ile zatem kosztuje fotografowanie ślubu i wesela? Jako fotograf Siedlce każdą usługę wyceniam indywidualnie. Na cenę reportażu ślubnego ma wpływ termin, lokalizacja, wielkość uroczystości (liczba gości) oraz liczba godzin, podczas których dla Was fotografuję. Koszt realizacji reportażu 12-godzinnego najczęściej zamyka się w przedziale 3500-5000 PLN.

Jeśli planujesz swój wyjątkowy ślub i zależy Ci na tym, aby fotograf, którego zatrudnisz, miał indywidualne podejście do dnia ślubu, aby emanowały z niego pozytywne emocje – zgłaszam swoją gotowość. Mogę dla Was wykonać nie tylko reportaż ślubny, ale także sesję narzeczeńską lub sesję poślubną. Fotografia ślubna Siedlce to także piękne fotoalbumy – wykonuję fotoksiążki w oprawie drewnianej lub skórzanej.

Fotografia ślubna Siedlce – najczęściej zadawane pytania

Poniżej znajdziesz najczęściej zadawane pytania dotyczące usługi, jaką jest fotografia ślubna Siedlce. Jako fotograf Siedlce zależy mi, aby wykonać dla każdej Pary Młodej usługę na najwyższym poziomie.

Fotografujesz sam, czy we współpracy z innym fotografem?

Najczęściej fotografuję sam, największe uroczystości (zwykle te, na których jest więcej, niż 175 gości) fotografuję we współpracy z drugim fotografem.

fotograf ślubny Siedlce

Czy otrzymamy wszystkie wykonane zdjęcia?

Fotografia ślubna w moim wykonaniu to nie tylko zdjęcia poddane obróbce i retuszowi, ale także pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie wykonane zdjęcia. Otrzymacie zatem wszystkie wykonane i udane fotografie, w formie plików .JPG (zdjęcia nieobrobione).

fotograf ślubny Siedlce

Czas oczekiwania na zdjęcia ślubne

Czas oczekiwania na zdjęcia ślubne to 1 miesiąc (30 dni kalendarzowych). Tyle samo czekają pary młode na zdjęcia z sesji w plenerze.

fotograf ślubny Siedlce

Jakie zdjęcia wykonasz w dniu ślubu?

Podczas dnia ślubu wykonam zdjęcia pary młodej – podczas przygotowań, ślubu i przyjęcia. Wykonam także zdjęcia z najbliższymi, fotografie grupowe i rodzinne. Pokażę na fotografiach najważniejsze momenty, wszystkie wyjątkowe sytuacje. Sfotografuję ubrania, detale, dekoracje sali weselnej. Najpiękniejsze zdjęcia to te, które pokazują chwile radości, wzruszeń związanych ze ślubem.

Do realizacji każdej usługi podchodzę z pasją, dokumentując dla Was momenty, które tworzą wspomnienia. Zapraszam serdecznie do skorzystania z moich usług. Fotografia ślubna w moim wykonaniu, to pełne zaangażowanie w fotografowanie dnia ślubu. Jako fotograf Siedlce dam z siebie 300% tak, aby każda Para Młoda była w pełni zadowolona z moich usług.

fotograf ślubny Siedlce
Jako fotograf ślubny Siedlce dbam o to, aby pokazać na zdjęciach ślubnych wszystkie wyjątkowe momenty i chwile.

Gdzie wziąć ślub kościelny w Siedlcach? TOP5 najlepszych kościołów!

Poniżej znajdziesz mój subiektywny ranking – TOP5 najlepszych kościołów i parafii na zawarcie ślubu w mieście Siedlce. Gdzie wziąć ślub kościelny w Siedlcach? Sprawdź poniżej:

fotograf ślubny Siedlce

Kontakt do fotografa ślubnego

Łukasz Gromolak – poniżej znajdziesz kontakt do fotografa ślubnego. Preferuję wiadomości mailowe, wysyłane na adres gromolak@gmail.com lub za pośrednictwem formularza kontaktowego znajdującego się na tej stronie. Możesz również do mnie zadzwonić pod numer +48 607 265 770. Do usłyszenia!