FOTOGRAF NA STUDNIÓWKĘ WARSZAWA

Cześć! Z tej stront profesjonalny fotograf na Twoją studniówkę w mieście Warszawa! :) Fotografia studniówkowa jest mi szczególnie bliska. Fotografuje zarówno te małe studniówki (na 50-100 osób), jak i te średnie, duże i bardzo duże (nawet na 500 osób). Pracuję sam lub we współpracy z 1-2 dodatkowymi fotografami, w zależności od wielkości Waszego balu maturalnego. Gotowe fotografie trafią do Was w formie galerii on-line w terminie 2-3 tygodni. Oprócz zdjęć poddanych retuszowi, otrzymacie pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie wykonane zdjęcia podczas studniówki.

Studniówka, to jeden z wspanialszych wieczorów w życiu maturzysty. Zdjęcia studniówkowe to wspaniała pamiątka, na które nie można oszczędzać. Z przyjemnością wykonam na Waszej studniówce profesjonalny reportaż, zdjęcia grupowe i klasowe, fotografie podczas tańców i innych zabaw, zdjęcia przy stołach. Udokumentuję także oficjalne rozpoczęcie balu maturalnego – przemowy dyrekcji i nauczycieli, wykonam zdjęcia podczas poloneza.

Fotograf na studniówkę Warszawa – zapraszam serdecznie do kontaktu. Proszę o przesyłanie zapytań poprzez e-mail (gromolak@gmail.com), wraz z podaniem następujących informacji: data balu, ilość osób, dokładna lokalizacja. W odpowiedzi mailowej (do 24 godzin) otrzymacie ode mnie spersonalizowaną ofertę wraz z cennikiem! :) Do usłyszenia! Możesz skontaktować się ze mną również telefonicznie: +48 607265770

fotograf na studniówkę Warszawa

Fotograf na studniówkę Warszawa – cena usługi

Jaka jest dokładna cena usługi fotografowania na studniówce? Fotografia studniówkowa wyceniana jest indywidualne – wszystko zależy od liczby uczestników, a co za tym idzie, od liczby fotografów, którzy będą dla Was pracować. Najmniejsze bale sfotografuję sam, te największe nawet we współpracy z 2 dodatkowymi fotografami. Jeden będzie wykonywał zdjęcia na ściance (zdjęcia klasowe, zdjęcia grupowe i indywidualne), drugi skupi się na osobach siedzących przy stołach, a trzeci na tych, co tańczą :) Jako fotograf na studniówkę Warszawa wiem, że bal maturalny to moment wielu niezapomnianych chwil – czasem nie wystarczy jeden fotograf, aby pokazać wszystkie ciekawe momenty.

Zapraszam serdecznie do współpracy wszystkich maturzystów! :)

fotograf na studniówkę Warszawa

Fotograf na studniówkę Warszawa – oferta i cennik

Poniżej znajduje się szczegółowa oferta i cennik. Jako fotograf na studniówkę Warszawa każde zlecenie wyceniam indywidualnie. Aby otrzymać szczegółową wycenę i ofertę, proszę o przesłanie (na adres e-mail: gromolak@gmail.com) zapytania uwzględniającego:

 • dokładny termin balu maturalnego
 • ilość wszystkich uczestników (maturzyści, osoby towarzyszące, nauczyciele)
 • dokładną lokalizację (miasto i adres lub nazwa miejsca balu)

W odpowiedzi (do 24 godzin) prześlę Wam dokładną ofertę i cennik.

Fotograf na studniówkę Warszawa – oferta i cennik

Studniówka Warszawa – pakietyPakiet nr 1Pakiet nr 2Pakiet nr 3
Cena pakietuod 3500 złod 4000 złod 4500 zł
Galeria on-lineTAKTAKTAK
Wszystkie wykonane zdjęcia
Termin dostarczenia zdjęć20-30 dni20-30 dni20-30 dni
Ilość fotografów11-22-3
Ilość obrobionych zdjęć400-500500-750600-1000
Zdjęcia na ściance
Czas dostępności fotografa/-ówdo 01:00do 02:00do 02:00
Zakupienie dodatkowych usług
Zapytaj o szczegółową wycenę

Fotografia studniówkowa Warszawa – zapytaj o dostępność terminu

Jeśli interesuje Cię zagadnienie, jakim jest fotografia studniówkowa Warszawa – nie zwlekaj! Koniecznie zapytaj o dostępność terminu i zarezerwuj profesjonalnego fotografa studniówkowego zanim ktoś Cię uprzedzi! :) Na wszelkie zapytania (jako fotograf na studniówkę) będę w stanie dokładnie ustosunkować się do 24 godzin od ich otrzymania. Jeśli macie do mnie dodatkowe pytania, śmiało piszcie. Do każdego waszego pytania ustosunkuję się możliwie jak najrzetelniej.

Realizacja fotografii studniówkowej możliwa jest nie tylko w Warszawie, ale także na terenie całego kraju. Profesjonalne zdjęcia mogą powstać także we Wrocławiu, w Poznaniu, w Łodzi, w Katowicach, Gliwicach, Krakowie, w Gdańsku i Szczecinie. Chętnie odwiedzam również m.in. Białystok, Częstochowę, Bydgoszcz. Wieloletnie doświadczenie w fotografowaniu ślubów, studniówek pozwala mi stwierdzić, że profesjonalne uwiecznienie balu maturalnego to bardzo ważna rzecz! Takie fotografie, zwłaszcza po latach, będą wspaniałą pamiątką.

ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ TERMINU I OFERTĘ

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
fotograf na studniówkę Warszawa
Fotograf na studniówkę Warszawa wykona dla Was dynamiczne zdjęcia podczas zabaw, tańców i przy stołach.

Zdjęcia grupowe, klasowe, podczas poloneza i tańca

Jakie fotografie wykonywane są podczas studniówki? Na balu maturalnym wykonam zdjęcia grupowe i klasowe na wszelkie możliwe sposoby. Wykonam także fotografie podczas tańca, poloneza, uroczystego otwarcia i przemów. Lubię pracować szybko. Nie pominę żadnego wydarzenia, które jest istotne w fotografii studniówkowej :) Podczas reportażu wykonuję kilka tysięcy zdjęć (3-7 tys, w zależności od wielkości balu). Te wszystkie zdjęcia do Was trafią. Choć moją „główną” usługą są fotografie poddane obróbce i retuszowi (te trafią do Was w formie galerii online), to pakiet dokumentacyjny (czyli wszystkie wykonane zdjęcia) również otrzymacie.

Dobra zabawa podczas radosnego dnia, czas oczekiwania na poloneza, wyjątkowe wspomnienia, studniówkowy nastrój – to wszystko znajdziecie na moich zdjęciach, które jako profesjonalny fotograf na studniówkę dla Was wykonam. Fotografowanie studniówki to dla mnie zawsze ogromna przyjemność. Najlepsze zdjęcia to te niepozowane. Jestem fotografem, który w wizjerze aparatu lubi widzieć radość i szczery uśmiech. Pracuję na terenie całej Polski. Profesjonalizm, terminowość i fachowość – te cechy fotografa są mi wyjątkowo bliskie.

Łukasz Gromolak – profesjonalny fotograf na studniówkę. Zapraszam do przesyłania zapytań. Sprawdźcie, czy posiadam jeszcze wolne terminy. Preferuję kontakt e mailowy (mój adres, to: gromolak@gmail.com). Możecie również do mnie zadzwonić pod numerem +48 607 265 770. Jeśli nie będę mógł odebrać, na pewno oddzwonię! :)

fotograf na studniówkę Warszawa
Na studniówce nie może zabraknąć zdjęć grupowych, klasowych oraz fotografii ze znajomymi i przyjaciółmi.

Moje doświadczenie w fotografii studniówkowej

Zdobyłem doświadczenie w fotografii studniówkowej, ślubnej, komunijnej i eventowej przez wiele lat. Sfotografowałem ponad 400 imprez okolicznościowych różnego rodzaju (samemu i we współpracy z innymi fotografami). Na przykładowych realizacjach możecie zobaczyć jaka fotografia studniówkowa jest mi bliska. Wiem, że dzień studniówki mija w mgnieniu oka. Sfotografowanie jednego z najważniejszych wydarzeń w życiu maturzysty i młodego człowieka to nie przelewki! Zaufajcie profesjonaliście, który sprosta Waszym największym wymaganiom :)

Podczas fotografowania studniówki większość czasu spędzam na aktywnym i dynamicznym fotografowaniu aby pokazać wszystkich uczestników balu na zdjęciach. Ważną rolę pełni czas. Na wykonanie zdjęć jest zaledwie kilka godzin – tutaj nie ma czasu na odpoczynek! :) Jako fotograf na studniówkę wiem jak ważne jest to, aby nikt nie został pominięty.

fotograf na studniówkę Warszawa

Fotograf na studniówkę – Wierzę, że wybór profesjonalisty spowoduje, że będziecie bardzo zadowoleni ze zdjęć ze studniówki i będziecie mnie polecać kolejnym rocznikom. Zależy mi, aby każdy reportaż był wyjątkowy i naprawdę zaskakujący każdego odbiorcę.

Średni czas oczekiwania na zdjęcia wynosi 2-3 tygodnie. Maksymalny termin, to 1 miesiąc. Fotografie wykonuję głównie w Warszawie i na terenie woj. mazowieckiego. Często pracuję także w takich miastach, jak np. Kraków, Wrocław, Poznań, Łódź, Katowice, Gliwice, Gdańsk, Poznań, Szczecin, Bydgoszcz.

fotograf na studniówkę Warszawa
Gdy fotografuję studniówkę, zawsze wykonuję zdjęcia na ściance (białe, szare tło lub inne, przygotowane przez Was) – to ważna pamiątka dla wszystkich uczestników balu maturalnego.

Gdzie jeszcze fotografia studniówkowa w woj. mazowieckim jest możliwa?

Radom, Płock, Siedlce, Pruszków, Legionowo, Ostrołęka, Ciechanów, Otwock, Piaseczno, Mińsk Mazowiecki. Jako fotograf na studniówkę mogę także odwiedzić: Żyrardów, Wołomin, Marki, Grodzisk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Sochaczew, Kozienice, Garwolin, Przasnysz, Płońsk, Mława, Olsztyn, Giżycko, Mrągowo, Sztynort. Zdjęcia ze studniówek nie znają ograniczeń! ;) Fotograf na studniówke (którym jestem) chętnie odwiedzi Gdynię, Sopot, Zakopane, Hel. Fotografuję na terenie całej Polski. Fotografuję wszędzie tam, gdzie potrzebny jest profesjonalny fotograf studniówkowy :)

Jak wybrać fotografa na bal maturalny w Warszawie?

Poniżej znajdziecie krótki poradnik na temat: „jak wybrać fotografa na bal maturalny w Warszawie„. Mam nadzieję, że te kilka zdań pomoże Wam wybrać profesjonalistę, który wykona dla Was zdjęcia z tego wyjątkowego wydarzenia.

 • wybierz fotografa, który ma bogate portfolio
 • wybierz fotografa, który specjalizuje się w reportażu
 • często fotografowie pracują tylko sami, co nie sprawdza się przy największych wydarzeniach. Sprawdź, czy fotograf posiada zaufanych współpracowników
 • czy fotograf posiada firmę, czy podpisuje umowę, czy wystawia faktury? to również istotna kwestia
 • jakie wykonuje zdjęcia portretowe, grupowe, ustawiane?
 • czy ma doświadczenie w retuszu? Fotograf na studniówkę powinien potrafić retuszować i obrabiać zdjęcia!
 • fotografowie często dostarczają zdjęcia po bardzo długim czasie – zaufaj temu, który dostarczy Ci zdjęcia ze studniówki możliwie jak najszybciej

Kolejne, ważne kwestie, które należy poruszyć lub sprawdzić, wybierając fotografa na studniówkę:

 • studniówka to często trudne warunki oświetleniowe. Jak fotograf radzi sobie w ciemnych salach i trudnych miejscach? Jaka jest jego fotografia na sali balowej?
 • fotograf na studniówkę powinien być komunikatywny i dynamicznie poruszać się podczas fotografowania w skupieniu czekając na wyjątkowe momenty
 • na fotografiach pokazać należy wszystkich uczestników, w miarę możliwości – czy fotograf przywiązuje do tego wagę?
 • jeśli masz choć małe obawy do fotografa, nie podpisuj z nim umowy
 • na fotografiach powinna być duża ostrość, zdjęcia powinny być kontrastowe, jasne i czytelne – czy takie fotografie ma on w swoim portfolio?
 • studniówka to także zdjęcia z poloneza, które nie należą do najłatwiejszych. Sprawdź jak fotograf radzi sobie z tym elementem balu maturalnego.

Mam nadzieję, że powyższy poradnik pomoże Wam wybrać najlepszego fotografa na studniówkę! :)

Zapraszam serdecznie do skorzystania z moich usług w zakresie fotografii studniówkowej. Łukasz Gromolak, profesjonalny fotograf na studniówkę Warszawa – do usłyszenia i do zobaczenia!

fotograf na studniówkę Warszawa

Fotograf na półmetek, połowinki, imprezę firmową Warszawa

Fotograf na połowinki, półmetek lub imprezę firmową w mieście Warszawa – tak również możecie mnie znaleźć. Wszak „fotograf na studniówkę” to nie jest moje jedyne zajęcie. Profesjonalna fotografia dla firm, obsługa różnego rodzaju imprez okolicznościowych – tym właśnie się zajmuję. Fotografia ślubna, zdjęcia i sesje wykonywane w kraju oraz za granicą to również moja domena. Zapraszam serdecznie do kontaktu i przesyłania zapytań o dostępność terminu :)

fotograf na studniówkę Warszawa

Fotografowanie studniówek Warszawa

Fotografowanie studniówek w mieście Warszawa to prawdziwa przyjemność. To wyjątkowe miasto pełne tradycji i bogatego życia kulturalnego. Mogę powiedzieć, że Warszawa to mój drugi dom. Jeśli Wasza studniówka odbywa się w tym mieście – śmiało do mnie dzwońcie lub piszcie. Przedstawię Wam moją ofertę.

fotograf na studniówkę Warszawa

Zdjęcia ze studniówki Warszawa, zdjęcia ze studniówek Warszawa

Jako fotograf na studniówkę wykonuję zdjęcia ze studniówki (oraz zdjęcia ze studniówek) w mieście Warszawa z pełnym zaangażowaniem. Reportaż to moja domena. Zależy mi także na zdjęciach grupowych i klasowych – takie fotografie wykonuję z użyciem studyjnych lamp błyskowych, aby efekt był możliwie jak najlepszy.

fotograf na studniówkę Warszawa

Co jeszcze jako doświadczony fotograf oferuję?

Jako fotograf na studniówkę i doświadczony specjalista wiem, że oprawa zdjeć jest równie ważna. Co jeszcze oferuję? Możecie zamówić u mnie fotoksiążki – takie albumy mogą posiadać oprawę drewnianą lub skórzaną. Fotoksiążka (album fotograficzny) może być wspaniałą pamiątką dla dyrektora lub nauczyciela albo wychowawcy.

fotograf na studniówkę Warszawa

Fotograf na studniowke Warszawa – Kontakt do fotografa

Poniżej znajdziecie kontakt do fotografa na studniowke w mieście Warszawa :) Do usłyszenia!

tel. +48 607 265 770

e-mail: gromolak@gmail.com


Gdzie jeszcze fotografuję studniówki?