Fotograf na komunię Zabrze – fotografia komunijna

Łukasz Gromolak – fotograf na komunię świętą w mieście ZabrzeFotografia komunijna Śląsk to moje drugie imię ;-) Zajmuję się profesjonalnymi usługami fotograficznymi – fotografuję chrzty, śluby, święcenia kapłańskie, bierzmowanie i komunie święte. Mogę wykonać zdjęcia z komunii świętej w Zabrzu dla całej szkoły, klasy, grupy lub parafii. Fotografuję te mniejsze grupy (do 20 dzieci), średnie (20-50 dzieci) i największe (50-200 dzieci). W mojej ofercie znajdziecie także dodatki, które wzbogacają moją ofertę: pendrive, płyty DVD, fotoksiążki i albumy w eleganckiej (skórzanej i drewnianej) oprawie. Zapraszam do sprawdzenia mojego portfolio fotografii komunijnej i do kontaktu! :)

fotograf na komunię Zabrze - fotografia komunijna
Zdjęcie grupowe dzieci komunijnych w kościele w Zabrzu – zdjęcia z komunii, profesjonalny reportaż

Fotograf na komunię świętą Zabrze – najważniejsze informacje

Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje dotyczące fotografii komunijnej na Śląsku. Jako fotograf na komunię świętą w mieście Zabrze dokładam wszelkich starań, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, na każdym etapie naszej współpracy.

Fotograf na komunię Zabrze – najważniejsze informacje:

  1. fotografuję uroczystości dowolnej wielkości – niezależnie od ilości dzieci
  2. przeszedłem kurs liturgiczny, posiadam specjalną legitymację
  3. mniejsze uroczystości fotografuję sam, większe razem z drugim fotografem
  4. na każdą płatność wystawiam fakturę, pracuję na podstawie umowy
  5. wykonuję także sesje plenerowe w innym terminie (indywidualna sesja komunijna)
  6. mogę dla Was wykonać dodatkowe zdjęcia podczas białego tygodnia
  7. w kościele poruszam się cicho i dyskretnie
  8. pracuję na profesjonalnym i cichym sprzęcie
  9. przed Mszą wykonuję zdjęcia z uroczystego rozpoczęcia, błogosławieństwa rodziców itd.
  10. po Mszy Świętej proponuję wykonać zdjęcia grupowe, klasowe, rodzinne i w mniejszych grupkach – jestem dostępny dodatkowe 45 minut po uroczystości

Zapraszam do rezerwacji terminów na reportaż w dniu komunii świętej. Kontakt tel. +48 607 265 770, mailowy: gromolak@gmail.com

Fotografia komunijna Zabrze – oferta i cennik

Oferta i cennik zdjęć na na komunii świętej obejmuje fotografowanie podczas Mszy Świętej. Fotografia komunijna Zabrze – szczegółową ofertę i cenę będę w stanie przedstawić mailowo, po otrzymaniu zapytania dotyczącego konkretnej uroczystości. Proszę o podanie, w wiadomości mailowej terminu, ilości dzieci przystępujących do komunii świętej, lokalizacji i ilości Mszy Świętych. Ceny usług fotograficznych zależą bowiem od wielkości uroczystości i od tego, ilu fotografów będzie potrzebnych do wykonania zdjęć na komunii świętej (1, 2 lub więcej). Sprawdź moją ofertę i cennik i zarezerwuj usługi na 2024-2025 rok!

Oferta i cennik 2024-2025 – Fotografia komunijna Zabrze, cena zdjęć

Fotografia komunijna Zabrze – nazwa pakietówLiczba fotografówCena usługi
Reportaż z Komunii Świętej Zabrze – Pakiet 1
(mniejsza uroczystość, do 20 dzieci)
1od 2500 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Zabrze – Pakiet 2
(średnia uroczystość, do 20-50 osób)
2od 3000 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Zabrze – Pakiet 3
(duża uroczystość, 50-200 osób)
2od 5000 PLN
Fotograf na komunię Zabrze – Zapytaj o personalizowaną ofertę i wycenę
fotograf na komunię Zabrze - oferta i cennik zdęć z komunii
Reportaż z uroczystości Pierwszej Komunii Świętej w Zabrzu – zdjęcia dzieci w kościele

Fotograf na komunię Zabrze – portfolio

Sprawdź moje portfolio fotografii komunijnej, zobacz jaki styl fotografowania jest mi bliski. Wybierając fotografa, który wykona zdjęcia na komunii świętej, koniecznie musisz sprawdzić jego portfolio. W ten sposób będziesz w stanie wybrać najlepszego fotografa. W zakresie moich usług znajduje się nie tylko fotografia komunijna. Jako fotograf na komunię w mieście Zabrze mogę wykonać dla Was sesje indywidualne. Sesja komunijna, sesje rodzinne, zdjęcia na przyjęciu komunijnym – takie usługi także mogę dla Was wykonać. Komunia święta w moim obiektywie – serdecznie zapraszam do obejrzenia zdjęć!

fotograf na komunię Zabrze - fotografia komunijna
Naturalna fotografia komunijna – zdjęcia reportażowe z mszy komunijnej w Zabrzu

Fotografia komunijna Zabrze – piękne wspomnienia

Komunia święta to wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego młodego człowieka. Wykonując usługę, jaką jest fotografia komunijna w mieście Zabrze, chcę pokazać na zdjęciach piękne wspomnienia, emocje, radość i wzruszenie. To wyjątkowy czas w życiu dziecka. Taki reportaż z Mszy Świętej lub sesja komunijna to gwarancja zachowania najpiękniejszych wspomnień na długie lata. Fotografując pierwszą komunię świętą bardzo dbam o to, aby wszystkie dzieci miały wykonane zdjęcia z przyjmowania komunii świętej, w ławkach, stojące i siedzące. Dbam o sfotografowanie wszystkich czynności liturgicznych i elementów Mszy Świętej.

Pracuję nie tylko w Zabrzu, ale także na terenie całego kraju. Chętnie odwiedzę GliwiceKatowice, Tarnowskie Góry, Bielsko-BiałaRybnik i Sosnowiec. Często, wykonując zdjęcia z komunii, pracuję także we WrocławiuKrakowieWarszawiePoznaniu i Łodzi. Niezależnie od tego, w jakiej lokalizacji odbywa się Wasza pierwsza komunia święta – z przyjemnością do Was przyjadę!

Fotografowanie komunii świętej w Zabrzu

Ceny usług fotograficznych zależą od terminu, lokalizacji i ilości dzieci przystępujących do komunii świętej. Czas oczekiwania na zdjęcia wynosi u mnie 30 dni kalendarzowych. Fotografowanie komunii świętej w Zabrzu obejmuje także dodatkowe usługi, jak np. wykonanie zdjęć podczas białego tygodnia. Komunia święta (uroczystość w sobotę lub niedzielę) nie jest jedynym terminem, w którym mogę dla Was pracować. Jeśli zależy Wam na dodatkowych zdjęciach – chętnie wykonam dla Was sesje komunijne. Pierwsza komunia święta Zabrze – zatrudnij profesjonalistę, który wykona dla Was piękną pamiątkę na długie lata.

Reportaż fotograficzny w dniu komunii świętej

Reportaż fotograficzny, wykonywany (m.in. w mieście Zabrze) w dniu pierwszej komunii świętej, jest dla mnie zawsze niesamowitym przeżyciem. Moja usługa fotograficzna to piękne zdjęcia poddane autorskiej obróbce. Posiadam ponad 10 lat doświadczenia w fotografowaniu uroczystości kościelnych. Odwiedź moją stronę i zobacz, co jest dla mnie najważniejsze w fotografii komunijnej.

Pracuję na terenie całej Polski. Dojazd na Śląsk nie jest dodatkowo płatny. Piękne zdjęcia z komunii świętej lub sesje w plenerze to wyjątkowa pamiątka. Pamiątkowe ujęcia możesz oprawić w eleganckie drewniane lub skórzane fotoksiążki. Możesz u mnie zamówić dodatkowo odbitki, pendrive, płyty DVD itd.

Fotografia komunijna Zabrze – zamów wycenę!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
fotograf na komunię Zabrze - fotografia komunijna

Zdjęcia na komunii świętej – czy warto?

Czy warto zatrudnić profesjonalistę? W mojej obecnie zdecydowanie tak. Tylko korzystając z usług profesjonalnego fotografa możemy mieć pewność, że fotografia komunijna Zabrze będzie na najwyższym poziomie. Zdjęcia na komunii świętej wymagają nie tylko dużej wiedzy i umiejętności fotograficznych, ale także profesjonalnego sprzętu. Dobry fotograf nie pracuje sam na największych uroczystościach. Fotografując komunię świętą pracuję z innymi fotografami aby mieć pewność, że nie przegapię żadnego istotnego momentu podczas Mszy Świętej. Wykonując sesje komunijne (i sesje plenerowe) dbam o miłą atmosferę podczas zdjęć.

Posiadam także duże doświadczenie w fotografowaniu ślubów i wesel oraz chrztów. Moje fotografie ślubne możesz obejrzeć tutaj. Na tej stronie natomiast znajdziesz zdjęcia z chrztów i chrzcin. Wykonuję także sesje ślubne w plenerze – w kraju i za granicą. Jeśli, oprócz fotografii komunijnej, interesują Was dodatkowe usługi, serdecznie zapraszam do zapoznania się z całą moją stroną w internecie, poświęconą różnym dziedzinom usług fotograficznych, które wykonuję.

Dodatkowe zdjęcia mogą zostać wykonane w białym tygodniu. Możemy spotkać się na dodatkowej sesji, na której możemy wykonać zdjęcia z przyjmowania pamiątkowych obrazków od księdza (lub chlebków). To także doskonała okazja do wykonania zdjęć indywidualnych, fotografii z księdzem, grupowych itd. Wykonując zdjęcia na komunii świętej, staram się wykonać wiele ciekawych i różnorodnych ujęć. Fotografia komunijna to zadanie, którego z przyjemnością się podejmuję.

Czas oczekiwania na zdjęcia z komunii świętej

Czas oczekiwania na gotowe zdjęcia z uroczystości pierwszej komunii świętej wynosi 30 dni. Często udaje mi się dostarczyć gotowe fotografie, poddane autorskiej obróbce i retuszowi, już w ciągu 20-25 dni. Fotografie przedstawiające komunię świętą

Fotograf na komunię świętą Zabrze – Łukasz Gromolak

Zabrze, Tarnowskie Góry, CzęstochowaKatowiceSosnowiec – to przykładowe miasta, w których mogę być obecny jako fotograf na komunię świętą. Łukasz Gromolak – wykonuję usługi fotograficzne nie tylko na Śląsku, ale także w całej Polsce. Zapraszam serdecznie do kontaktu:

tel. +48 607 265 770

e-mail: gromolak@gmail.com

fotograf na komunię Zabrze - fotografia komunijna