Fotograf na komunię Jelenia Góra – zdjęcia z komunii świętej

Fotograf na pierwszą komunią świętą Jelenia Góra – Łukasz Gromolak. Zajmuję się profesjonalnie fotografią komunijną od wielu lat. Zdjęcia z komunii świętej wykonuję najczęściej we współpracy z drugim fotografem. Pierwsza komunia święta to wyjątkowe wydarzenie w życiu całej rodziny i parafii – fotografując komunię świętą dbam o to, aby wszystkie dzieci otrzymały piękne i profesjonalne zdjęcia. Obsługuję szkoły, klasy, parafie i grupy dowolnej wielkości. Niezależnie od liczby dzieci – chętnie podejmę się realizacji zdjęć podczas pierwszej komunii świętej, nie tylko w Jeleniej Górze. Na co dzień mieszkam we Wrocławiu – dojazd do Jeleniej Góry nie jest dodatkowo płatny.

Posiadam uprawnienia do fotografowania w kościele – przeszedłem specjalny kurs liturgiczny i mam legitymację :) Zapraszam do sprawdzenia mojej oferty i cennika fotografii komunijnej.

fotograf na komunię Jelenia Góra - zdjęcia z komunii świętej
Zdjęcie grupy dzieci pierwszokomujnych po mszy w kościele w Jeleniej Górze

Fotograf na komunię Jelenia Góra – oferta i cennik

Fotograf komunijny – czyli fotograf na pierwszą komunię świętą, Łukasz Gromolak. Fotografuję komunie święte nie tylko w Jeleniej Górze, ale również m.in. w takich miastach, jak Świdnica, Legnica, Wałbrzych, Bolesławiec, Zgorzelec, Karpacz, Szklarska Poręba, WrocławOferta i cennik zdjęć z komunii świętej skierowana jest dla szkół, klas i parafii. Poniżej znajduje się orientacyjny cennik.

Dokładną wycenę chętnie przedstawię w wiadomości mailowej, po otrzymaniu zapytania uwzględniającego:

  • termin uroczystości
  • dokładną lokalizację
  • liczbę dzieci
  • liczbę Mszy Świętych

Oferta i cennik 2024-2025 – Fotografia komunijna Jelenia Góra, cena usługi

Fotografia komunijna Jelenia Góra – nazwa pakietuLiczba fotografówCena usługi
Reportaż z Komunii Świętej Jelenia Góra – Pakiet 1
(mniejsza uroczystość, do 20 dzieci)
1od 3000 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Jelenia Góra – Pakiet 2
(średnia uroczystość, do 20-50 osób)
1-2od 4000 PLN
Reportaż z Komunii Świętej Jelenia Góra – Pakiet 3
(duża uroczystość, 50-200 dzieci)
2od 5000 PLN
Fotograf na komunię Jelenia Góra – Zapytaj o spersonalizowaną wycenę i ofertę

Fotografia komunijna Jelenia Góra

Profesjonalny fotograf komunijny (którym jestem ;) wykona dla Was reportaż, który będzie pamiątką na długie lata. Profesjonalne zdjęcia z komunii świętej to wspaniała pamiątka i dla dziecka i dla całej rodziny. Fotografując uroczystości w kościele stosuję indywidualne podejście, aby usługa została zrealizowana na najwyższym poziomie. Fotografia komunijna Jelenia Góra – jeśli szukasz fotografa z wieloletnim doświadczeniem, który zna się na zdjęciach w kościele – oto jestem. Zajmuję się, równolegle, oprócz fotografii komunijnej, fotografią ślubną, chrzcielną, fotografuję takie uroczystości, jak np. bierzmowanie czy święcenia kapłańskie. Zajmuję się także wykonywaniem indywidualnych sesji komunijnych. Serdecznie zapraszam do skorzystania z moich usług.

Wybierz najlepszego fotografa, którego cechuje profesjonalizm, szybki czas realizacji zdjęć i który działa legalnie, wystawia faktury, podpisuje umowy.

Zdjęcia z uroczystości pierwszej komunii świętej w Jeleniej Górze

Na co dzień mieszkam we Wrocławiu. Fotografuję na terenie całej Polski. Jelenia Góra to nie jest jedyna lokalizacja, w której pracuję na dolnym śląsku. Zdjęcia z uroczystości pierwszej komunii świętej mogą zostać wykonane nie tylko w Jeleniej Górze.

Mogę dla Was wykonać zdjęcia z komunii świętej również tutaj: Bolesławiec, Luba, Gryfów Śląski, Szklarska Poręba, Karpacz, Wałbrzych, Szczawno-Zdrój. Fotografia komunijna to także: Ząbkowice Śląskie, Dzierżoniów, Kłodzko. Fotograf na komunie chętnie odwiedzi: Polanica Zdrój, Kudowa Zdrój, Jawor, Bolków, Złotoryja, Strzegom, Bielawa, Zielona Góra, Lubin. Z przyjemnością wykonam dla Was wspaniałą pamiątkę, która zadowoli najbardziej wymagających.

Fotografia komunijna Jelenia Góra – zapytaj o wycenę i ofertę!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe

Fotograf komunijny – sesja komunijna Jelenia Góra

Sesja komunijna to przykład usługi, która może zostać zrealizowana w mieście Jelenia Góra. Mogę dla Was wykonać indywidualną sesję dla dziecka np. podczas przyjęcia komunijnego. Fotograf komunijny wykona dla Was indywidualne zdjęcia dziecka, zdjęcia rodzinne, grupowe, przy torcie itd.

fotograf na komunię Jelenia Góra - zdjęcia z komunii świętej

Zdjęcia na komunii świętej w okolicy Jeleniej Góry

Gdzie jeszcze mogę wykonać dla Was zdjęcia w okolicy Jeleniej Góry? Na komunii świętej (lub chrzcie, ślubie, bierzmowaniu) mogę być obecny m.in. w takich miastach, jak: Karpacz, Szklarska Poręba, Świeradów-Zdrój, Kowary, Piechowice, Lubawka, Mirsk, Janowice Wielkie, Mysłakowice. Fotografia komunijna Jelenia Góra to również: Wojcieszyce, Cieplice Śląskie-Zdrój, Ściegny, Podgórzyn, Marciszów, Stara Kamienica, Jeżów Sudecki, Pilchowice, Staniszów, Sobieszów, Sosnówka.

Pierwszą komunię świętą mogę udokumentować w Płóczki Górne, Stara Białka, Cieplice Śląskie-Zdrój, Mniszków, Karpniki, Radomierz, Bukowiec, Borowice, Pławna Dolna. Profesjonalny fotograf, którym jestem, chętnie wykona zdjęcia z komunii także tutaj: Mysłakowice, Krzeszów, Michałowice, Lwówek Śląski, Łomnica, Leśna, Kamienna Góra, Jagniątków, Jagniątków. Zdjęcia komunijne i imprezy okolicznościowe fotografuję również w lokalizacjach: Gruszków, Grabiszyce, Czernica, Bystrzyca Górna, Borów, Wleń, Wojanów, Wądroże Wielkie, Wysoka, Wolimierz, Wleń. Zapraszam serdecznie do sprawdzenia mojego portfolio.

Fotografia komunijna Jelenia Góra – FAQ

Czas oczekiwania na zdjęcia z komunii świętej

Czas oczekiwania na gotowe (obrobione i wyretuszowane) zdjęcia z uroczystości pierwszej komunii świętej wynosi 30 dni.

fotograf na komunię Jelenia Góra - zdjęcia z komunii świętej
Fotograf na komunię Jelenia Góra – zdjęcie dzieci w ławkach

Liczba zdjęć z uroczystości

Jaka jest liczba zdjęć z uroczystości komunijnej? Przy grupie ok. 40 dzieci liczba zdjęć powinna zamknąć się w przedziale 450-650 fotografii poddanych obróbce i retuszowi.

fotograf na komunię Jelenia Góra - zdjęcia z komunii świętej
Reportaż z mszy – niesienie darów przez dzieci pierwszokomunijne

Jak dostarczam zdjęcia komunijne?

Zdjęcia komunijne dostarczam w formie galerii online, zabezpieczonej hasłem. Stąd możesz pobrać zdjęcia z komunii świętej w pełnej rozdzielczości.

fotograf na komunię Jelenia Góra - zdjęcia z komunii świętej
Fotografia komunijna – dzieci ze świecami, podczas Mszy

Pakiet dokumentacyjny – wszystkie wykonane zdjęcia z komunii świętej

Oprócz zdjęć, które poddane są obróbce graficznej i retuszowi, dostarczam każdemu Zamawiającym pakiet dokumentacyjny, czyli absolutnie wszystkie wykonane zdjęcia z komunii świętej – w formie nieobrobionej, bez retuszu, w formacie .JPG.

fotograf na komunię Jelenia Góra - zdjęcia z komunii świętej
Zdjęcia rodziny i gości w kościele, podczas uroczystości Pierwszej Komunii

Reportaż z komunii świętej – Jelenia Góra, Karpacz, Szklarska Poręba

Karpacz, Szklarska Poręba i Jelenia Góra to przykłady miast, w których najczęściej fotografuję. Wykonując reportaż z komunii świętej staram się wykonać na tyle dużo fotografii, wysokiej jakości, aby każde dziecko zostało sfotografowane w ławce, podczas przyjmowania komunii i np. ze świecą.

Oprócz fotografii komunijnej, uwielbiam fotografię ślubną. Fotografuję nie tylko komunie, ale chętnie sfotografuję dla Was również ślub, chrzest, wesele, chrzciny lub inne zlecenie związane z fotografią rodzinną. Mam także doświadczenie w pracy w studio – plener to nie jest jedyne miejsce, w którym mnie znajdziesz.

Wykonując zdjęcia, chcę dla Was świadczyć usługi najwyższej klasy. Oprócz fotografii w formie cyfrowej, znajdziesz u mnie dodatki – fotoksiążki i nośniki danych (płyty DVD, pendrvie). Fotografie, które dostarczam w formie galerii on-line, możesz pobrać za jednym razem (wszystkie) lub pojedynczo.

Wszelkie szczegóły dotyczące realizacji usług znajdą się w umowie, na podstawie której pracuję. Posiadam obszerną bazę innych fotografów, z którymi współpracuję. Tacy fotografowie to zaufane osoby z branży, z którymi wykonuję wspólnie zdjęcia dla Klientów podczas reportażu.

Fotografia komunijna to moja pasja – fotografuję nie tylko w plenerze. Mam doświadczenie w wykonywaniu zdjęć w różnych, najtrudniejszych lokalizacjach. Sprawdź na stronie inne zlecenia, które wykonuję z pasją. Z przyjemnością przedstawię Wam moją ofertę.

Gdzie jeszcze mogę wykonać reportaż z uroczystości?

fotograf na komunię Jelenia Góra - zdjęcia z komunii świętej

Fotograf na komunię świętą Jelenia Góra – kontakt do fotografa

Kontakt do fotografa na komunią świętą w Jeleniej Górze – preferuję kontakt mailowy, proszę o przesyłanie wiadomości na adres gromolak@gmail.com Osobom, które chcą skontaktować się ze mną telefonicznie, zostawiam także nr telefonu: +48 607 265 770

fotograf na komunię Jelenia Góra - zdjęcia z komunii świętej