Fotograf na studniówkę Częstochowa

Cześć! Z tej strony Łukasz, Twój fotograf na studniówkę! Częstochowa to jedno z miast, w którym bardzo często fotografuję. Jeśli zależy Wam na profesjonalnej fotografii studniówkowej, zapraszam do kontaktu. Fotografuję sam lub we współpracy z 1-2 dodatkowymi fotografami, w zależności od wielkości balu maturalnego. Fotografuję nawet te największe studniówki, na 300-500 osób. Pracuję na terenie całej Polski.

Studniówkowy nastrój, ciekawe momenty, piękne wspomnienia – to wszystko znajdziecie na moich zdjęciach ze studniówki. Jako doświadczony fotograf oferuję wykonane reportażu, który uwzględnia zdjęcia grupowe i klasowe, fotografie z tańców i zabaw, zdjęcia na ściance, przy stołach i z oficjalnego rozpoczęcia. Wieloletnie doświadczenie pozwala mi podejmować się nawet tych największych i najtrudniejszych zleceń.

Łukasz Gromolak – fotograf na studniówkę Częstochowa – zapraszam do kontaktu telefonicznego, pod numerem +48 607 265 770 lub mailowego (gromolak@gmail.com). Na wszelkie zapytania odpowiem w ciągu maksymalnie 24 godzin. Odniosę się do każdego Waszego pytania.

fotograf na studniówkę Częstochowa

Fotograf na studniówkę Częstochowa – oferta, cena usługi

Jaka jest dokładnie oferta i cena usługi? Szczegółową ofertę przesyłam w wiadomości mailowej. Jako fotograf na studniówkę Częstochowa proszę o przesłanie zapytania z konkretnymi informacjami, które są istotne przy sporządzaniu wyceny:

  • wielkość balu maturalnego (czyli ile osób będzie na studniówce)
  • lokalizacja
  • termin

Zdjęcia studniówkowe wykonuję sam lub we współpracy z 1-2 dodatkowymi fotografami, w zależności od wielkości balu. Dobra zabawa podczas radosnego dnia – to znajdziecie na moich fotografiach. To jeden z wspanialszych wieczorów w życiu młodego człowieka – profesjonalne uwiecznienie tego wydarzenia jest koniecznością! Fotografia studniówkowa to też niemały zaszczyt – towarzyszenie młodym ludziom na progu dorosłości zawsze mnie szczerze cieszy i wzrusza. To uwielbiam w fotografii studniówkowej.

Fotografie wykonuję głównie w południowo-zachodniej części Polski (Wrocław, Łódź, cały Śląsk, Katowice, Gliwice, Opole). Często można mnie również spotkać w takich lokalizacjach, jak np. Bydgoszcz, Poznań, Warszawa, Szczecin, Gdańsk.

Zapraszam serdecznie do kontaktu – jeśli chcecie, aby fotografia studniówkowa była wyjątkową pamiątką – zainwestujcie w usługi profesjonalisty.

fotograf na studniówkę Częstochowa

Fotografia studniówkowa Częstochowa, cennik

Cennik fotografowania studniówek – znajdziecie go na tej stronie. Będzie on jednak wyłącznie orientacyjny, ponieważ szczegółową wycenę będę w stanie przedstawić po otrzymaniu informacji o terminie, lokalizacji i wielkości balu maturalnego. Fotografia studniówkowa Częstochowa może kosztować 2,5-3 tysiące złotych, a może nawet 5-7 tysięcy przy największych balach i pracy kilku usługodawców.

FOTOGRAF STUDNIÓWKA CZĘSTOCHOWA – OFERTA I CENNIK

Nazwa pakietuPakiet # 1Pakiet # 2Pakiet # 3
Cena pakietu (brutto)od 3000 złod 3500 złod 4500 zł
Galeria on-lineTAK ✔TAK ✔TAK ✔
Wszystkie wykonane zdj.TAK ✔TAK ✔TAK ✔
Czas oczekiwania20-30 dni20-30 dni20-30 dni
Ilość fotografów11-22-3
Ilość obrobionych zdjęć400-500500-750600-1000
Zdjęcia na ściance (na życzenie)
Czas dostępności fotografado 01:00do 02:00do 02:00
Dodatkowe godziny (płatne)
Zapytaj o szczegółową wycenę
fotograf na studniówkę Częstochowa
Zdjęcia na ściance lub białym tle to must-have przy fotografii studniówkowej w Częstochowie – to wspaniała pamiątka.

Profesjonalne zdjęcia ze studniówek

Gotowe fotografie, profesjonalne zdjęcia ze studniówek trafią do Was maksymalnie w terminie 1 miesiąca. Staram się, aby ten czas dostarczenia zdjęć nie przekraczał 2-3 tygodni. Zdjęcia będą wspaniałą pamiątką, jeśli trafią do Was szybko – jestem tego świadom i dokładam wszelkich starań, aby dostarczyć Wam zdjęcia z tych najważniejszych wydarzeń możliwe jak najszybciej.

Na reportażu wykonuję kilka tysięcy fotografii. Znajdzie się tam wiele niezapomnianych chwil. Część zdjęć z tego wyjątkowego wydarzenia do Was trafi w formie galerii on-line, pozostałe otrzymacie w formie nieobrobionej (pakiet dokumentacyjny).

Łukasz Gromolak, fotograf na studniówkę Częstochowa – zapraszam do kontaktu.

Fotografowanie studniówki Częstochowa

Fotografowanie studniówki w mieście Częstochowa to m.in. profesjonalne zdjęcia grupowe. Jak wykonuję zdjęcia grupowe i klasowe? Korzystam z profesjonalnego oświetlenia studyjnego aby pokazać Was jak najpiękniej. Podczas fotografowania studniówki większość czasu spędzam na aktywnym fotografowaniu – aby pokazać wszystkich uczestników balu i nikogo nie pominąć.

Choć najlepsze zdjęcia to te niepozowane, to wiem, że zdjęcia grupowe i klasowe, na ściance, są równie ważne.

Średni czas oczekiwania na zdjęcia ze studniówek nie przekracza u mnie 2-3 tygodni. Pracuję na terenie całego kraju. Jeśli nie wiecie jak wybrać fotografa – kierujcie się sercem. Taki wybór spowoduje, że efekt będzie naprawdę zaskakujący.

Profesjonalna fotografia studniówkowa – zapytaj o dostępność terminu i szczegółową ofertę!

ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ TERMINU I OFERTĘ

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe

Fotograf na półmetek, bal, event firmowy, konferencję Częstochowa

Tak również możecie mnie znaleźć! Jeśli potrzebny Wam jest fotograf na półmetek, połowinki, bal, konferencję, szkolenie, ślub i wesele, event firmowy w mieście Częstochowa – jestem do Waszej dyspozycji. Jeśli organizujecie w Częstochowie konferencję, szkolenie, meetup, sympozjum, koncert lub galę – takie zdjęcia biznesowe i dla firm również wykonuję. Zapraszam do kontaktu.

fotograf na studniówkę Częstochowa
Łukasz Gromolak – fotograf Częstochowa. Czarno-białe kadry są świetnym dopełnieniem każdego reportażu.

Kontakt telefoniczny i mailowy

Choć preferuję kontakt e mailowy (gromolak@gmail.com), to możecie również do mnie zadzwonić, pod numerem +48 607 265 770. Choć nie zawsze mogę odebrać telefon, to na pewno oddzwonię!

fotograf na studniówkę Częstochowa
Fotograf na studniówce podczas pracy (ten w niebiesko-magentowej koszuli :)