Fotograf Chorzów – fotografia ślubna Chorzów

Jeśli szukasz fotografa ślubnego w Chorzowie, dla którego uwiecznienie najważniejszych chwil w dniu ślubu i wesela będzie priorytetem, to doskonale trafiłaś lub trafiłeś! Jeśli poszukujecie fotografa ślubnego, który wykona dla Was wyjątkowy reportaż ślubny, dla którego fotografia ślubna Chorzów jest pasją i który posiada wieloletnie doświadczenie – Łukasz Gromolak (czyli ja ;-) będzie świetnym wyborem! Fotograf Chorzów – wykonuję reportaże ślubne, sesje plenerowe (narzeczeńskie lub poślubne) oraz fotoksiążki – w oprawie drewnianej i skórzanej.

Zajmuję się fotografią ślubną od ponad 10 lat. Jestem fotografem ślubnym, który skupia się na człowieku (choć znajdziecie też na moich zdjęciach detale ;) – parze młodej, gościach. Zdjęcia grupowe i rodzinne to dla mnie nieodłączny element reportażu. Chcę, aby zdjęcia ślubne Chorzów, które dla Was wykonam, były ponadczasowe, wzruszające, piękne wizualnie. Zapraszam do skorzystania z moich usług.

Fotograf Chorzów - fotografia ślubna Chorzów

Fotografia ślubna Chorzów – sprawdź portfolio

Interesuje Cię profesjonalna fotografia ślubna Chorzów? Szukacie fotografa ślubnego (i nie wiecie którego wybrać spośród wielu fotografów ślubnych) z wieloletnim doświadczeniem? Sprawdźcie moje portfolio, ofertę zdjęć ślubnych i jeśli przypadnie Wam do gustu to, co robię – możecie do mnie zadzwonić: +48 607 265 770 lub wysłać wiadomość na adres: gromolak@gmail.com

Fotograf Chorzów - fotografia ślubna Chorzów
Pracując jako fotograf Chorzów dbam o to, aby świadczyć usługi fotograficzne na najwyższym poziomie.

Oferta i cennik zdjęć ślubnych w Chorzowie

Ile dokładnie kosztują fotografie ślubne, sesja ślubna? Poniżej widoczny jest orientacyjny cennik zdjęć ślubnych, które mogą zostać wykonane m.in. w Chorzowie. Moja oferta skierowana jest zarówno do osób, które planują duży ślub i wesele jak i tych, którzy organizują skromną uroczystość dla najbliższych.

Zapraszam do przesyłania zapytań dotyczących wolnych terminów na adres gromolak@gmail.com lub telefonicznie +48 607 265 770

FOTOGRAF ŚLUBNY CHORZÓW – OFERTA I CENNIK ZDJĘĆ ŚLUBNYCH W CHORZOWIE

FOTOGRAFIA ŚLUBNA CHORZÓW –
OFERTA I CENNIK
PAKIET 1
SKRÓCONY REPORTAŻ
PAKIET 2
PEŁNY REPORTAŻ
PAKIET 3
ROZSZERZONY REPORTAŻ
Ile godzin fotografuję ślub i wesele?do 6 godzindo 12 godzindo 14 godzin
Liczba zdjęć po retuszuminimum 250minimum 500minimum 650
Termin dostarczenia zdjęćdo 30 dnido 30 dnido 30 dni
Jak dostarczam zdjęcia?galeria online na hasłogaleria online na hasłogaleria online na hasło
Pakiet dokumentacyjny
(wszystkie wykonane fotografie)
✔️✔️✔️
Sesja plenerowa w dniu ślubu✔️✔️✔️
Zdjęcia grupowe i rodzinne✔️✔️✔️
Cena usługi3490 PLN3990 PLN4990 PLN
Fotograf ślubny Chorzów – oferta i cennik zdjęć ślubnych w Chorzowie

Co możesz dodatkowo zamówić?

  • fotoksiążkę lub zestaw albumów ślubnych (sprawdź moją ofertę)
  • sesję narzeczeńską lub poślubną – w kraju lub za granicą

Fotografuję także te najmniejsze uroczystości (np. wyłącznie ślub cywilny lub kościelny). Po ceremonii mogę być obecny dodatkowe 1-2 godziny na przyjęciu.

Fotograf Chorzów - fotografia ślubna Chorzów

Fotograf ślubny Chorzów – opinie o fotografie ślubnym w Chorzowie

Jak wybrać najlepszego fotografa ślubnego, który wykona zdjęcia ślubne, które będą pamiątką na lata? Fotograf ślubny Chorzów – przeczytaj opinie o mojej pracy, które dostępne są w internecie (m.in. tutaj). Więcej informacji o mnie i moim podejściu (czyli o tym, jak fotografuję śluby i wesela).

Fotograf Chorzów - fotografia ślubna Chorzów

Fotograf na wesele Chorzów – co lubię w fotografii ślubnej?

Jako fotograf ślubny Chorzów (i fotograf na wesele w mieście Chorzów) cenię sobie kontakt z parami, dla których pracuję. Zależy mi, aby fotografia ślubna Chorzów, którą dla Was wykonam, była na jak najwyższym poziomie. Nie lubię się spóźniać i pracować w pośpiechu. Do każdego reportażu, do każdej sesji ślubnej podchodzę z pełnym zaangażowaniem. Co jeszcze lubię w fotografii ślubnej?

Chętnie wykonuję „miejskie” sesje poślubne łapiąc przy tym promienie zachodzącego słońca. Choć sesja ślubna (plener ślubny) na łonie natury nie stanowi dla mnie problemu (np. w górach), to zdecydowanie lepiej czuję się w miastach. Jako fotograf ślubny Chorzów lubię bawić się światłem błyskowym na sali weselnej, aby tworzyć wyjątkowy klimat na zdjęciach ślubnych.

Fotograf Chorzów - fotografia ślubna Chorzów
Panna Młoda na weselu – uchwycona w wyjątkowy sposób, w powietrzu!

Jak wybrać fotografa na wesele?

Fotografia ślubna Chorzów – wybór fotografa jest równie istotny, co wybór sali weselnej, zespołu, DJ-a lub kamerzysty. Jak wybrać najlepszego fotografa na wesele? Fotograf na wesele to ktoś, kto powinien być w pełni zaangażowany. Jak wybrać fotografa ślubnego w Chorzowie? Sprawdź portfolio, zobacz dokładnie, jakie są jego zdjęcia ślubne (również pełne reportaże), zapytaj go, czym jest dla niego fotografia ślubna Chorzów. Spośród fotografów ślubnych wybierz tego, dla którego fotografia ślubna Chorzów jest ważna, który prowadzi z powodzeniem firmę, wystawia faktury, realizuje usługi w terminie. Wybierz fotografa, który z fotografią ślubną związany jest na poważnie, dla którego sesja poślubna nie stanowi najmniejszego problemu.

Szczerze polecam swoją kandydaturę! :) Łukasz Gromolak – fotograf ślubny Chorzów. Sprawdź moją ofertę fotografii ślubnej.

Organizacja wesela

Warto rozpisać sobie na kartce (albo na komputerze ;) harmonogram dnia ślubu. Dobra organizacja wesela to podstawa. Najważniejsze kwestie omów z salą weselną, fotografem, kamerzystą i DJ-em lub zespołem. Należy wcześniej zaplanować dzień ślubu – np. to, kiedy wykonać sesję ślubną w plenerze. Ślub to wielki dzień. Na weselu nie ma już czasu na improwizowanie i ustalanie szczegółów. Najważniejsze momenty muszą zostać omówione wcześniej.

Fotograf Chorzów - fotografia ślubna Chorzów

Sesja narzeczeńska Chorzów

Fotografia ślubna Chorzów to także zdjęcia, które możemy wykonać przed ślubem. Sesja narzeczeńska to nie tylko świetny pomysł, ale także pamiątka na długie lata. Wiele par młodych miło wspomina takie sesje po latach. Spośród moich zdjęć, które najbardziej lubię, wiele powstało podczas takiej właśnie sesji.

Fotograf Chorzów - fotografia ślubna Chorzów, sesja narzeczeńska

Zdjęcia ślubne na Śląsku

Chorzów to nie jest jedyne miasto, w którym możliwy jest reportaż ślubny! Jako fotograf na wesele często odwiedzam Katowice, Gliwice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza. Zdjęcia ślubne na Śląsku – to nie tylko reportaże ślubne, ale także sesje plenerowe (sesja narzeczeńska, plener ślubny). Wykonuję zdjęcia dla par młodych na ślubach cywilnych, kościelnych, humanistycznych.

Do obróbki zdjęć podchodzę z dużym zaangażowaniem – zależy mi, aby zdjęcia ślubne Chorzów, które do Was trafiają, były bardzo starannie przygotowane. Wiem, jak ważna jest fotografia ślubna w Waszym życiu.

Choć w dzisiejszych czasach większość zdjęć ogląda się w internecie (ja także dostarczam fotografie ze ślubów i wesel w formie galerii on-line), to zapraszam do zamówienia u mnie fotoksiążek ślubnych – w oprawie drewnianej, skórzanej lub z tkaniny introligatorskiej.

Fotograf Chorzów - fotografia ślubna Chorzów
Jak wykonuję zdjęcia ślubne na Śląsku? Najchętniej pod słońce! Na zdjęciu Agata i Łukasz podczas sesji plenerowej wykonanej w trakcie przyjęcia weselnego na Śląsku.

Fotograf na komunię świętą – fotografia komunijna Chorzów

Organizujecie komunię świętą w Chorzowie? Fotografia komunijna, oprócz fotografii ślubnej, to moje równoległe zawodowe zajęcie, któremu oddaję się z pełnym zaangażowaniem każdego maja :) Zajmuję się fotografią komunijną – na mniejszych uroczystościach pracuję sam, na większych z drugim fotografem.

Posiadam uprawnienia do fotografowania uroczystości w kościele (mam specjalną legitymację). Zdjęcia na komunii świętej zostaną wykonane przeze mnie cicho, dyskretnie i profesjonalnie. Będą dostępne do 1 m-ca od terminu uroczystości w formie galerii online. Fotografia komunijna Chorzów – zapraszam do kontaktu i rezerwacji terminów na profesjonalne zdjęcia z uroczystości pierwszej komunii świętej w Chorzowie.

Potrzebny Wam fotograf na komunię świętą na Śląsku? Zobaczcie, gdzie jeszcze fotografuję!

fotografia komunijna Chorzów

Fotograf na studniówkę, bal, komers, półmetek

Organizujesz bal ósmoklasisty, komers, półmetek, studniówkę (bal maturalny) i potrzebny Ci profesjonalny fotograf? Zapraszam do kontaktu! :) Fotografuję m.in. półmetki, studniówki, komersy. Nie tylko w Chorzowie, ale także na całym Śląsku i w całej Polsce. Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy skorzystali z moich usług. Fotograf na studniówkę Chorzów, fotograf na bal Chorzów, fotograf na półmetek Chorzów, fotograf na komers – tak możesz mnie znaleźć w internecie. Każdą usługę świadczę na profesjonalnym poziomie. Posiadam duże doświadczenie w fotografowaniu wydarzeń o każdej wielkości. Korzystając z moich usług możecie mieć pewność, że zdjęcia trafią do Was szybko. Dokładam wszelkich starań, aby gotowa galeria on-line była dostępna już w 20-25 dni od uroczystości.

Łukasz Gromolak – fotograf na studniówkę, bal maturalny. Zapraszam do kontaktu i rezerwacji terminów! :)

Fotograf Chorzów - studniówka, bal, komers, półmetek

Formularz kontaktowy – zapytaj o dostępność terminu i ofertę!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe

Fotograf Chorzów – najczęściej zadawane pytania

Poniżej znajdziesz najczęściej zadawane pytania, które otrzymuję, pracując jako fotograf Chorzów.

Czas oczekiwania na zdjęcia ślubne

Jaki jest dokładnie czas oczekiwania na zdjęcia ślubne? Gotowe fotografie, jako fotograf ślubny Chorzów, dostarczam do 30 dni od dnia ślubu.

Fotograf Chorzów

Czym jest pakiet dokumentacyjny

Pakiet dokumentacyjny to wszystkie wykonane przeze mnie zdjęcia ślubne pełne emocji. Ślub to wyjątkowe wydarzenie – być może na zdjęciach, które nie trafią do obróbki i retuszu (czyli właśnie tych wszystkich, które zostaną wykonane) znajdą się takie, które są dla Was ważne, niekonieczne w danej chwili, być może po latach.

Fotograf Chorzów

Duże wesele czy przyjęcie w Chorzowie? Co wybrać?

Planujesz ślub (w Chorzowie) i nie wiesz, czy zdecydować się duże wesele czy mniejsze przyjęcie? Co wybrać? W pierwszej kolejności zastanów się nad liczbą gości. Czy chcesz zorganizować uroczystość dla rodziny i znajomych (i dalekich krewnych), czy tylko dla najbliższych (np. rodziców, rodzeństwa i świadków).

Fotograf Chorzów

Fotograf na ślub cywilny Chorzów – zdjęcia ślubne w Urzędzie Stanu Cywilnego w Chorzowie

Fotografuję także śluby cywilne! Z przyjemnością wykonam dla Was zdjęcia ślubne w Urzędzie Stanu Cywilnego w Chorzowie. Jeśli potrzebny jest Wam fotograf na ślub cywilny w mieście Chorzów, który ma doświadczenie w fotografowaniu takich ceremonii, zapraszam do kontaktu. Mogę być obecny również na porannych przygotowaniach oraz na przyjęciu po ślubie cywilnym w Chorzowie lub na Śląsku.

Fotograf Chorzów

Jak zamówić fotoksiążkę ślubną?

Fotoksiążkę ślubną (czyli album ślubny) możecie zamówić w dowolnym momencie. Przed ślubem lub już po, jeśli będziecie dokładnie wiedzieć, jaką kwotę chcecie przeznaczyć na oprawę zdjęć ślubnych. Oferuję fotoalbumy najwyższej klasy – sprawdź ofertę moich fotoksiążek premium.

Fotograf Chorzów

Ile zdjęć zmieści się do fotoksiążki?

Ile dokładnie zdjęć zmieści się do fotoksiążki? Jako fotograf ślubny radzę, aby wybrać ulubione zdjęcia, dokładnie te, które chcemy umieścić w albumie. Najmniejsze książki (20×20 cm, 10 rozkładówek) pomieszczą 30-40 fotografii, największe (25×38 cm lub 30×40 cm, do 50 rozkładówek) nawet 300-400 zdjęć.

Fotograf Chorzów

Fotograf ślubny Chorzów – kontakt

Łukasz Gromolak – fotograf na wesele, fotograf ślubny Chorzów. Zapraszam do kontaktu telefonicznego (pod numerem +48 607265770) lub mailowego gromolak@gmail.com – na wszystkie zapytania odpowiem najpóźniej w ciągu 24 godzin od otrzymania wiadomości. Do usłyszenia!