Fotograf ślubny Grudziądz – fotografia ślubna i zdjęcia ślubne Grudziądz

Łukasz Gromolak – fotograf ślubny Grudziądz – miło mi, że trafiłaś lub trafiłeś na moją stronę. Zajmuję się fotografią ślubną od ponad 10 lat. Wykonuję zdjęcia ślubne m.in. w Grudziądzu, pracuję na terenie całej Polski. Fotografia ślubna w moim wykonaniu to nastawienie na to, aby każda Para Młoda, którą fotografuję, była bardzo, bardzo zadowolona z moich usług, na każdym etapie współpracy. Przed ślubem dokładnie ustalamy wspólnie harmonogram dnia ślubu i wesela, aby znaleźć czas na zdjęcia grupowe, rodzinne, krótką sesję plenerową, portrety indywidualne. Reportaż ślubny Grudziądz to nie jedyna usługa, którą mogę dla Was zrealizować. Sesja narzeczeńska, sesja ślubna, sesja zdjęciowa za granicą – takie sesje ślubne też wykonuję. Ile dokładnie kosztuje fotograf ślubny Grudziądz? Wszystkiego dowiesz się na tej stronie. Zapraszam do lektury! :)

fotograf ślubny Grudziądz - fotografia ślubna

Fotograf ślubny Grudziądz – oferta i cennik

Ile kosztuje fotografowanie na ślubie i weselu (czyli wynajęcie fotografa ślubnego)? Fotograf Grudziądz – poniżej dostępna jest oferta i cennik fotografowania na ślubie i weselu. Ma charakter orientacyjny. Szczegółową wycenę będę w stanie przedstawić po otrzymaniu zapytania uwzględniającego: termin, lokalizację, liczbę uczestników wydarzenia. Fotograf ślubny Grudziądz – zapytaj o dostępność terminu (za pośrednictwem poniższego formularza) – otrzymasz odpowiedź w ciągu 24 godzin! :)

Fotograf ślubny Grudziądz – oferta i cennik zdjęć ślubnych w Grudziądzu

Fotografia ślubna Grudziądz – cennikPakiet nr 1 – Zdjęcia ślubne GrudziądzPakiet nr 2 – Zdjęcia ślubne GrudziądzPakiet nr 3 – Zdjęcia ślubne Grudziądz
Liczba zdjęćminimum 30-50 fotografiiminimum 70-150 zdjęćminimum 500 zdjęć
Czas obecności fotografaok. 1 godz.ok. 3 godz.do 12 godzin
Cena usługiod 1500 PLNod 2000 PLNod 3500 PLN
Czas oczekiwania na zdjęcia ślubnedo 30 dnido 30 dnido 30 dni
Wielkość uroczystościślub cywilny, kościelny lub humanistycznyślub i przyjęcieślub i wesele
Krótka sesja plenerowa dla Pary Młodej
Zdjęcia grupowe i rodzinne
Wszystkie wykonane zdjęcia
(pakiet dokumentacyjny)
Cennik fotografii ślubnej w Grudziądzu. Zapytaj o szczegółową wycenę: +48 607 265 770

Sprawdź moją pełną ofertę zdjęć ślubnych obejmującą do 12 godzin fotografowania (poranne przygotowania, ślub, wesele, krótka sesja plenerowa w dniu ślubu, zdjęcia grupowe i rodzinne)

fotograf ślubny Grudziądz - fotografia ślubna

Fotografia ślubna Grudziądz – portfolio

Jestem fotografem ślubnym, który lubi naturalne, ciepłe, nasycone kolory. Na fotografiach ślubnych chcę pokazywać zakochanych, młodych ludzi. Na mojej stronie znajdziesz portfolio zdjęć ślubnych (moje ulubione fotografie) oraz pełne reportaże fotograficzne ze ślubów i wesel. Fotografia ślubna Grudziądz – sesja ślubna, sesja narzeczeńska i przede wszystkim reportaż ślubny – takie usługi chcę dla Was wykonać.

Chętnie spełnię oczekiwania najbardziej wymagających klientów, którzy do organizacji wesela i dnia ślubu podchodzą z bardzo dużym zaangażowaniem i dokładnością. Pokażę na zdjęciach wyjątkowe chwile pary młodej i gości w dniu ślubu w piękny sposób. Na zdjęciach znajdą się nie tylko wszystkie najważniejsze chwile, ale także pozornie nieistotne wycinki rzeczywistości, które jednak mogą się okazać pięknym dopełnieniem reportażu o detale, kolorowe akcenty lub pewną symbolikę.

Romantyczne zdjęcia ślubne Grudziądz

Cenię sobie w fotografii ślubnej możliwość towarzyszenia młodym ludziom w tym wyjątkowym dniu ślubu. Romantyczne zdjęcia ślubne – chciałbym, abyście po wielu latach mogli oglądać na zdjęciach własne historie ślubne, które będą Was wzruszać. Pracując m.in. jako fotograf ślubny Grudziądz uwielbiam przeżywać z Wami cały dzień ślubu i wesela wiedząc, że wykonując dla Was zdjęcia ślubne, robię coś ważnego i potrzebnego, co będzie oglądane przez Was, Waszych gości i Wasze dzieci po wielu, wielu latach.

Jak wybrać fotografa ślubnego?

Wybór fotografa ślubnego to nie przelewki. Spośród wielu fotografów ślubnych wybierz takiego, który w pełni profesjonalnie podchodzi do sesji zdjęciowych. Fotografowie ślubni często traktują, niestety, swoją pracę bardzo dorywczo. Wybierz profesjonalistę, spośród wszystkich fotografów ślubnych, który do zdjęć ślubnych podchodzi w pełni profesjonalnie, z zaangażowaniem, pasją, który prowadzi firmę, wystawia faktury i realizuje usługi terminowo.

fotograf ślubny Grudziądz - fotografia ślubna
Kadr z romantycznej sesji narzeczeńskiej wykonanej w Grudziądzu

Fotograf na wesele Grudziądz

Organizujesz wesele lub przyjęcie? Potrzebny jest Ci fotograf, który będzie z Tobą przez cały dzień (np. 12-14 godzin) lub krócej (np. 4, 6, 8 godzin)? Zapraszam do kontaktu. Jestem elastycznym fotografem ślubnym, który dopasowuje się do oczekiwań klientów.

Fotografia ślubna Grudziądz – każda fotografia, która do Was trafi, będzie poddana obróbce i retuszowi. Jeśli zdecydujecie się na sesję w plenerze, to taką sesję ślubną będziemy mogli wykonać w dowolnym miejscu w Polsce lub za granicą. Jeśli jesteście zainteresowani sesją ślubną za granicą – zapraszam do odwiedzenia tej strony: https://www.gromolak.net/sesja-slubna-za-granica/

fotograf ślubny Grudziądz - fotografia ślubna

Fotograf na ślub cywilny Grudziądz

Planujesz ślub cywilny w Grudziądzu? Chętnie wykonam dla Ciebie zdjęcia na ślubie cywilnym, jako profesjonalny fotograf na ślub cywilny w mieście Grudziądz. Młode Pary często decydują się na zawarcie ślubu cywilnego w Urzędzie Stanu Cywilnego (USC) lub na terenie hotelu, restauracji lub w plenerze. Jako fotograf Grudziądz chętnie będę Wam towarzyszyć na ślubie cywilnym w Grudziądzu – wykonam dla Was zdjęcia z przysięgi, fotografie pokazujące moment nałożenia obrączek, zdjęcia grupowe i rodzinne oraz krótką sesję plenerową po ślubie, na terenie Grudziądza (w okolicy Pałacu Ślubów lub Urzędu Miasta).

Więcej informacji o organizacji ślubów cywilnych (i wszystkich sprawach formalnych) znajdziesz na tej stronie: https://www.gov.pl/web/gov/wez-slub-cywilny

fotograf ślubny Grudziądz - fotografia ślubna

Ciekawe miejsca na sesję plenerową w Grudziądzu

Jakie są ciekawe miejsca na sesję plenerową (narzeczeńską lub poślubną) w Grudziądzu? Sprawdź moją subiektywną propozycję miejsc na wykonanie zdjęć w tym wyjątkowym mięście:

  • Twierdza Grudziądz – stare mury i zielone bastiony, tło pełne historii, idealne miejsce do ciekawych zdjęć ślubnych
  • Nadwiślański Bulwar – spokojna Wisła, zachody słońca, idealne dla romantycznych spacerów – przy wschodzie lub zachodzie słońca może tutaj powstać wyjątkowa sesja ślubna.
  • Park Miejski im. Wł. Jagiełły – znajdziemy tutaj malownicze alejki, stare drzewa. To romantyczna atmosfera i sceneria blisko natury.
  • Tężnie w Grudziądzu – unikalne tło do sesji, zdrowy mikroklimat, oryginalne miejsce na zdjęcia, charakterystyczne dla miasta.
  • Zabytkowa Starówka w Grudziądzu – urokliwe kamienice, wąskie uliczki, idealne dla zakochanych, którzy cenią sobie historyczny charakter miasta. Jako fotograf Grudziądz szczerze polecam tę lokalizację.
  • Rezerwat przyrody Las Górznieńsko-Lidzbarski – To miejsce, to m.in. dzika przyroda, naturalne piękno. Daje możliwość ucieczki od miejskiego zgiełku.
  • Most im. Tadeusza Mazowieckiego – nowoczesna architektura, widoki na rzekę, dynamiczne tło dla zdjęć nie tylko w dniu, ale także w nocy (możemy tutaj wykonać zdjęcia ze światłami samochodów).
  • Zamek w Gniewie – majestatyczne ruiny, średniowieczny klimat, niesamowite tło do sesji ślubnej, narzeczeńskiej lub innej, plenerowej.
  • Pałac w Jabłonowie Pomorskim – elegancki pałac, piękne ogrody, doskonałe dla eleganckiej sesji – zarówno na terenie pałacu, jak i w jego wyjątkowych i fotogenicznych wnętrzach.
  • Dolina Dolnej Wisły – znajdziemy tutaj naturalne i dzikie krajobrazy, malownicze zakola Wisły, romantyczne wschody i zachody słońca. Sesja ślubna powstaje tutaj praktycznie sama!

Sesja narzeczeńska, plener ślubny

Sesja narzeczeńska – idealnie rozwiązanie dla każdego, kto chce sprawdzić się przed obiektywem. Takie zdjęcia możecie wykorzystać np. na prezentacji podczas ślubu. Możecie je także oprawić w fotoksiążki, które mogą posłużyć za prezent. Sesja narzeczeńska to przede wszystkim sfotografowanie dwojga zakochanych ludzi, w wyjątkowym etapie ich życia, który już się nie powtórzy.

Plener ślubny – zdjęcia dla Pary Młodej, które mogą zostać wykonane w dniu ślubu (taka sesja trwa ok. 10-20 minut). Sesje ślubne wykonuję także w innym terminie, niż dzień ślubu i wesela. Podczas takich sesji mamy do dyspozycji 2-3 godziny na wykonanie pięknych zdjęć ślubnych.

Planujesz ślub i wesele w Grudziądzu? Zapytaj o ofertę zdjęć ślubnych!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe

Ile czeka się na zdjęcia ślubne?

Czas oczekiwania na zdjęcia ślubne wynosi 1 m-c. Ile dokładnie się czeka? Nie dłużej, niż 30 dni od dnia ślubu. Staram się oddawać zdjęcia ze ślubów, wesel i sesji ślubnej lub sesji narzeczeńskiej już w terminie 20-25 dni od dnia wydarzenia.

fotograf ślubny Grudziądz - fotografia ślubna

W jakiej formie dostaniemy zdjęcia ze ślubu i wesela?

Często jestem pytany o to w jakiej formie Pary Młode otrzymają zdjęcia ze ślubu u wesela. Dostarczam zdjęcia ślubne pełne emocji z tego wyjątkowego dnia w formie galerii on-line, zabezpieczonej hasłem. Ta magiczna opowieść dostępna jest dla każdego, kto posiada link i hasło do galerii.

Otrzymacie także pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie wykonane zdjęcia ślubne w formie nieobrobionej (link do google drive).

Fotograf ślubny Grudziądz – zatrudnij profesjonalistę, który reportaże ślubne, sesje ślubne, sesje narzeczeńskie wykonuje z pełnym zaangażowaniem.

fotograf ślubny Grudziądz - fotografia ślubna

Ile zdjęć otrzymamy?

Trafi do Was minimum 500 fotografii wykonanych podczas 12-godzinnego reportażu ślubnego. Jeśli będę u Was fotografował krócej, zdjęć będzie mniej. Jeśli to będzie ślub cywilny i 1-2 godzinne przyjęcie na 20 osób, to trafi do Was ok. 100-150 fotografii. Ile dokładnie zdjęć otrzymamy? Będzie to określone w umowie, będzie to także wynikać z naszych wcześniejszych ustaleń, wyceny itp.

fotograf ślubny Grudziądz - fotografia ślubna

Co lubię w fotografii ślubnej?

W fotografii ślubnej najbardziej lubię kontakt z parami młodymi, możliwość ich dokładnego wysłuchania i spełnienia ich oczekiwań w zakresie profesjonalnych zdjęć. Chcę, aby każdy etap naszej współpracy przebiegał w pełni profesjonalnie i zgodnie z Waszymi oczekiwaniami.

Fotografia ślubna Grudziądz – pracuję nie tylko w województwie kujawsko pomorskim. Możecie mnie spotkać w całej Polsce. Zarówno na prawym brzegu wisły, jak i na lewym. Fotograf Grudziądz – zapraszam do współpracy i do kontaktu.

fotograf ślubny Grudziądz - fotografia ślubna