Fotograf na ślub cywilny Warszawa

Jeśli planujcie ślub cywilny w mieście Warszawa i potrzebny Ci fotograf – oto jestem! Bardzo chętnie zostanę Waszym fotografem ślubnym. Mogę wykonać dla Was zdjęcia na ślubie cywilnym w Warszawie, fotografie podczas porannych przygotowań przedślubnych, sesję plenerową w dniu ślubu lub w innym terminie, a także zdjęcia na przyjęciu.

Mam w swojej ofercie również fotoksiążki ślubne – to wspaniała pamiątka z tego wyjątkowego dnia. Albumy ślubne to także doskonały prezent np. dla rodziców lub świadków. Jeśli zatem szukasz fotografa na ślub cywilny Warszawa – jestem do Twojej dyspozycji!

Fotograf na ślub cywilny Warszawa

Fotograf na ślub cywilny Warszawa – czy warto?

Udzielenie ślubu, przysięga małżeńska, założenie obrączek czy życzenia od zaproszonych gości – to momenty, które koniecznie należy sfotografować! Jako fotograf na ślub cywilny w mieście Warszawa dbam o to, aby każda Para Młoda, którą fotografuję, otrzymała piękne i wzruszające zdjęcia ślubne. Czy warto zatrudnić fotografa do wykonania zdjęć na ślubie w USC? Uważam, że zdecydowanie TAK! To wyjątkowe chwile, które już nigdy się nie powtórzą.

Do wykonania zdjęć ślubnych w Urzędzie Stanu Cywilnego podchodzę z pełnym zaangażowaniem i przygotowaniem sprzętowym – zawsze posiadam zapasowe aparaty, obiektywy itp. W tym wyjątkowym dniu dbam o to, aby zdjęcia podczas składania życzeń, sesja ślubna, poranne przygotowania i cała uroczystość przebiegła w spokojnej i wesołej atmosferze.

Warszawa oferuje wiele wyjątkowych miejsc na ślub cywilny – ja zdecydowanie polecam Pałac Ślubów jako wybór nr 1!

Fotograf na ślub cywilny Warszawa

Fotograf na ślub cywilny w Warszawie – sprawdź moje portfolio

Sprawdź moje portfolio fotografii ślubnej i zobacz, jak piękne można wykonać zdjęcia na ślubie w USC! Jako fotograf na ślub cywilny w Warszawie zawsze jestem odpowiednio wcześniej przed Urzędem, aby sfotografować Wasz przyjazd.

Po ślubie zostaję, aby sfotografować życzenia od Waszych gości – w tym szczególnym dniu chcę uwiecznić na zdjęciach łzy wzruszenia, radość, szczęście i prawdziwe emocje :)

Fotograf na ślub cywilny w Warszawie – zapytaj o dostępność terminu

Zapytaj o dostępność terminu i sprawdź, czy mogę tego dnia wykonać dla Ciebie zdjęcia ślubne w USC w Warszawie. Fotograf na ślub cywilny Warszawa nie zawsze jest dostępny – jeśli nie będę mógł tego dnia sfotografować Twojego ślubu w Warszawie, chętnie polecę Ci innego fotografa, którego znam i któremu ufam :)

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
Fotograf na ślub cywilny Warszawa

Fotograf na ślub cywilny Warszawa – oferta

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z moją ofertą (poniżej). Jako fotograf na ślub cywilny Warszawa podzieliłem moją ofertę na kilka pakietów tak, aby oferta była czytelna, przejrzysta i aby każdy mógł wybrać coś dla siebie.

Pakiet nr 1 – Ślub cywilny

Pakiet nr 1 – Ślub cywilny – koszt wykonania zdjęć na ślubie cywilnym, to 1500 PLN. Jakie zdjęcia dla Ciebie wykonam w dniu ślubu?

 • fotografowanie Waszego przyjścia lub przyjazdu do USC – zdjęcia, gdy Pary Młode wychodzą z samochodu
 • zdjęcia w USC – wejście, przysięga, nakładanie obrączek, reakcje gości, podpisywanie dokumentów (akt małżeństwa)
 • wyjście z USC – sypanie ryżem, składanie życzeń itp.
 • zdjęcie grupowe, zdjęcia rodzinne – w dowolnych konfiguracjach
 • krótka sesja zdjęciowa w okolicy USC – do 15 minut

Bardzo chętnie fotografuję śluby cywilne. Lubię Wasze emocje i reakcje. Chętnie przeżywam z Wami ten wyjątkowy czas. Zdjęcia z uroczystości otrzymacie do 30 dni (prywatna galeria on-line). Otrzymacie około 30-50 fotografii (lub więcej, jeśli będzie więcej zaproszonych gości, więcej zdjeć z życzeń, grupowych-rodzinnych itp.). Dostarczę Wam także pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie wykonane zdjęcia tego dnia przeze mnie.

Fotograf na ślub cywilny Warszawa

Pakiet nr 1 – Podsumowanie, cennik:

Pakiet nr 1 – ślub cywilny WarszawaSzczegółowe informacje:
koszt usługi: 1500 PLN
liczba zdjęć poddanych obróbce i retuszowi: 30-50 fotografii
czas obecności fotografa: ok. 1 godz
termin dostarczenia zdjęć: 30 dni
forma dostarczenia zdjęć: galeria on-line zabezpieczona hasłem
pakiet dokumentacyjny (wszystkie wykonane zdjęcia) link do google drive (zdjęcia w pełnej rozdzielczości)

Pakiet nr 2 – Ślub cywilny + zdjęcia na przyjęciu

Możesz zamówić także inny, bardziej rozbudowany pakiet (nr 2), na który składa się: ślub cywilny (tak, jak zostało to opisane powyżej, czyli cały pakiet nr 1), zdjęcia na przyjęciu i krótka sesja plenerowa w dniu ślubu cywilnego.

Koszt takiej usługi, to 2000 PLN. Na przyjęciu jestem dostępny do mniej więcej 2 godzin. Chętnie sfotografuję Wasz tort, toasty, wykonam dla Was zdjęcia grupowe, rodzinne itp. Również takie niepozowane – z rozmów, wspólnego spędzania czasu w rodzinnym gronie itp – będziecie mieć na zdjęciach wyjątkowe wspomnienia z dnia ślubu.

Z przyjęcia otrzymacie dodatkowe 40-100 fotografii – liczba zdjęć zależy od liczby gości, „gęstości” wydarzeń itp.

Każda Para Młoda otrzyma także pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie wykonane zdjęcia tego dnia. :)

Niezależnie od tego, jakie wybierzecie miejsce ceremonii na terenie Warszawy – USC lub zdjęcia plenerowe (ceremonia w plenerze), cena usługi nie ulega zmianie.

Fotograf na ślub cywilny Warszawa

Pakiet nr 2 – Podsumowanie, cennik:

Pakiet nr 2 – ślub cywilny WarszawaSzczegółowe informacje:
koszt usługi: 2000 PLN
liczba zdjęć poddanych obróbce i retuszowi: 70-150 fotografii
czas obecności fotografa: ok. 3 godz.
termin dostarczenia zdjęć: 30 dni
forma dostarczenia zdjęć: galeria on-line zabezpieczona hasłem
pakiet dokumentacyjny (wszystkie wykonane zdjęcia) link do google drive (zdjęcia w pełnej rozdzielczości)

Pakiet nr 3 – Poranne przygotowania + ślub cywilny + zdjęcia na przyjęciu

Fotograf na ślub cywilny Warszawa

Na najbardziej rozbudowany pakiet (nr 3), który kosztuje 2500 PLN, składają się: poranne przygotowania, ślub cywilny, krótka plenerowa sesja w dniu ślubu cywilnego i zdjęcia na przyjęciu.

Na porannych przygotowaniach wykonam dla Was dodatkowo 30-50 zdjęć. To fotografie detali (obrączki, suknia, garnitur, buty, kwiaty) ale też, przede wszystkim, ludzi – Narzeczonych, gości obecnych w Waszym domu itp.

Zdjęcia ślubne z uroczystości otrzymasz w terminie 1 m-ca. Jako fotograf ślubny fotografujący często w Urzędzie Stanu Cywilnego wiem, że fotografia ślubna w Urzędzie Stanu Cywilnego to wyjątkowe zadanie, którego z przyjemnością się podejmuję. Zdjęcia podczas ceremonii, fotografie z nakładania obrączek – uwielbiam te wzruszające momenty. Dla fotografa ślubnego, którym jestem, fotografowanie ślubów to prawdziwy zaszczyt!

Oprócz galerii on-line, która zawiera zdjęcia poddane obróbce i retuszowi, otrzymasz pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie wykonane fotografie.

Pakiet nr 3 – Podsumowanie, cennik:

Pakiet nr 3 – ślub cywilny WarszawaSzczegółowe informacje:
koszt usługi: 2500 PLN
liczba zdjęć poddanych obróbce i retuszowi: 100-200 fotografii
czas obecności fotografa: ok. 4-5 godz.
termin dostarczenia zdjęć: 30 dni
forma dostarczenia zdjęć: galeria on-line zabezpieczona hasłem
pakiet dokumentacyjny (wszystkie wykonane zdjęcia) link do google drive (zdjęcia w pełnej rozdzielczości)

DODATKOWE GODZINY OBECNOŚCI FOTOGRAFA ŚLUBNEGO

Jeśli chcesz, abym był dłużej obecny na przyjęciu po ślubie cywilnym – np. 4, 6, 8 godzin – zapytaj mnie o indywidualną wycenę poprzez
formularz kontaktowy. Otrzymasz także więcej zdjęć z przyjęcia! :)

Jeśli organizujesz duże wesele i potrzebujesz jeszcze większego pakietu –
sprawdź moją „pełną” ofertę dotyczącą wesel – obejmującą 12 godzin fotografowania (zwykle od 12:30 do 00:30) i minimum 500 zdjęć poddanych obróbce graficznej i retuszowi.

Fotograf na ślub cywilny w Warszawie – z jakim wyprzedzeniem zarezerwować fotografa?

Z jakim wyprzedzeniem zarezerwować fotografa? Fotograf na ślub cywilny w Warszawie lubi, jeśli odezwiesz się do niego od razu, jak już będziesz miała/miał ustalony termin ślubu. Nie czekaj na ostatnią chwilę! Najlepszy czas na przesłanie zapytania, według mnie, to około 2-3 miesiące przed terminem uroczystości.

Fotograf na ślub cywilny Warszawa

Co zrobić, aby zdjęcia ślubne wyszły jak najlepiej? Poradnik fotografa ślubnego

Przeczytaj poniższy poradnik fotografa ślubnego i zobacz co zrobić, aby zdjęcia ślubne wyszły jak najlepiej:

 • pracuję w całej Polsce – fotografując w Warszawie zauważyłem, że dużo czasu zajmują przejazdy – zadbaj o wybór takich miejsc (np. ślubu i miejsca przyjęcia), aby dało się bez problemu zaparkować lub przejść piechotą
 • zadbaj od odpowiedni makijaż i fryzurę – aby było Ci wygodnie i abyś wyglądała pięknie!
 • zadbaj o najpiękniejsze dodatki i detale (np. przejazd eleganckim, zabytkowym samochodem). W naszym życiu nie ma miejsca na kompromisy! :)
 • na sesję ślubną wybierzmy wspólnie najpiękniejsze miejscam, np. na Starym Mieście
 • dobry reportaż to efekt dobrej współpracy z fotografem ślubnym – wybierz takiego, któremu ufasz i którego lubisz!
 • na fotografiach ważne są emocje – pozwól sobie przeżywać ten dzień! Każdy fotograf ślubny marzy o Parach, które nie boją się okazywać emocji – tych pięknych i trudnych, widocznych na Waszych twarzach.
 • organizacja przyjęcia lub wesela to nie lada wyzwanie – organizując wesele wybierz sprawdzonych usługodawców i polecane lokale (np. Cicha 23 w Warszawie)
 • Fotografia ślubna Warszawa to możliwość wyboru różnych Urzędów Stanów Cywilnego – ja polecam Pałac Ślubów!
 • W okolicach Warszawy znajdziesz wiele innych USC – jeśli marzy Ci się ślub na łonie natury i sesja nad jeziorem i łódkami – warto rozważyć np. USC w Giżycku!
Fotograf na ślub cywilny Warszawa

Ile kosztuje fotograf na ślub cywilny w Warszawie?

Ile zatem dokładnie kosztuje fotograf na ślub cywilny w Warszawie? Podstawowy pakiet zamówisz już za kwotę 1200 zł. Bardziej rozbudowane zdjęcia to wyższy koszt.

Ceremonia, zdjęcia z uroczystości ślubu, sesja na Starym Mieście, ogólnie fotografia Warszawa – to rzeczy, na których nie warto oszczędzać! Zastanów się przed ślubem jakich zdjęć oczekujesz i wybierz odpowiedni pakiet. Koszt usługi (cena) może także wzrosnąć, jeśli zamówisz dodatkowe fotoksiążki (sprawdź mój katalog z produktami).

Fotograf na ślub cywilny Warszawa

Dodatkowe usługi, które może wykonać dla Ciebie fotograf ślubny Warszawa

Zobacz (poniżej) jakie dodatkowe usługi mogę dla Ciebie wykonać jako fotograf ślubny Warszawa. Każda Para Młoda (w każdym z pakietów) otrzyma ode mnie:

 • prywatna galeria zabezpieczona hasłem
 • pokaz slajdów
 • pakiet obrobionych zdjęć
 • pakiet dokumentacyjny – wszystkie wykonane fotografie ślubne!

Zdjęcia z porannych przygotowań

Jeśli zależy Ci na zdjęciach detali (suknia, buty, kwiaty), sfotografowaniu porannej „krzątaniny”, może błogosławieństwa lub życzeń od Rodziców, to możesz zamówić zdjęcia z porannych przygotowań. Będę u Ciebie dodatkowe 2 godziny przed ślubem.

Sesja plenerowa w innym terminie

Jeśli nie masz czasu na długą sesję w dniu ślubu, to zamów sesja plenerowa w innym terminie. Możemy spotkać się w dowolnym dniu – w Warszawie lub w innej lokalizacji i oddać się fotografowaniu i pozowaniu! :)

Fotoksiążka ślubna – dla Was lub jako prezent dla Rodziców

Zdjęcia ślubne zasługują na należytą oprawę. Fotoksiążka ślubna to także doskonały prezent dla Rodziców lub świadków. Możecie zamówić album tylko dla Was – i pokazywać go w domu zaproszonym gościom. Z pewnością wywrze to na nich wielkie wrażenie!

Fotograf na ślub cywilny Warszawa

Dodatkowe kwestie, które mogą Was zainteresować:

Z jakim wyprzedzeniem należy zarezerwować termin na ślub w Urzędzie Stanu Cywilnego?

Dokument, który zaświadcza o braku okoliczności wyłączających możliwość zawarcia małżeństwa ważny jest przez 6 m-cy. Polecam zatem zgłosić się do USC nie szybciej, niż 6 miesięcy przed terminem ślubu, ale też nie póżniej, niż 1 m-c.

Ślub cywilny – ile kosztuje ślub w USC i w plenerze? Opłaty

Wysokość standardowej opłaty, to 84,00 PLN. Ślub cywilny poza USC, to dodatkowy koszt 1000 PLN. Ślub cywilny – nawet ten plenerowy – nie kosztuje zatem dużo.

Ile trwa ślub cywilny?

Ślub cywilny zwykle trwa około 10-20 minut. Na ślubie ma miejsce podpisanie dokumentów, przysięga, nałożenie obrączek, mowa wstępna urzędnika.

Dokumenty do ślubu cywilnego

W internecie znajdziesz wiele poradników dotyczących wymaganych dokumentów do ślubu cywilnego. Polecam zawsze korzystać z oficjalnych i sprawdzonych źródeł – jak np. https://www.gov.pl/web/gov/wez-slub-cywilny.

Który Urząd Stanu Cywilnego wybrać?

Nie ma znaczenia miejsce zamieszkania lub zameldowania. Jeśli zastanawiasz się który Urząd Stanu Cywilnego wybrać – możesz zdecydować się na dowolny USC na terenie całego kraju. W konkretnym USC, który wybierzesz, składasz wymagane dokumenty.

Pałac Ślubów w Warszawie – najlepsze miejsce na ślub cywilny

Jeśli zastanawiasz się, który USC będzie najlepszy – polecam Pałac Ślubów w Warszawie (plac Zamkowy 6, 00-281 Warszawa). To według mnie najlepsze miejsce na ślub cywilny w Warszawie.

Kontakt z fotografem na ślub cywilny w Warszawie

Czas na kontakt!

Z fotografem na ślub cywilny w Warszawie możesz skontaktować się mailowo (gromolak@gmail.com), telefonicznie (+48 607 265 770) lub przez formularz kontaktowy dostępny na stronie Kontakt.

Pamiętaj, aby koniecznie sprawdzić portfolio fotografii ślubnej oraz poczytać o moim podejściu do fotografowania! :) Do usłyszenia!

fotograf warszawa 001
Przeczytaj inne artykuły związane z tematyką ślubów i sesji: