Fotograf na komers – zdjęcia na balu ósmoklasisty

Cześć! Z tej strony profesjonalny fotograf na komers, czyli bal ósmoklasisty. Chętnie wykonam zdjęcia na takim balu, niezależnie od tego, w jakiej lokalizacji będzie odbywała się uroczystość. Na co dzień mieszkam we Wrocławiu. Fotografuję w całej Polsce. Posiadam duże doświadczenie w fotografii studniówkowej, ślubnej, rodzinnej, eventowej. Fotografuję półmetki, studniówki, bale maturalne, komersy, komerszy itd. Komers, czyli bal ośmioklasisty, to wyjątkowe wydarzenie w życiu młodego człowieka. Zakończenie nauki w szkole podstawowej to nie przelewki! Organizując bal, warto mieć piękną pamiątkę, która będzie chętnie wspominana przez wszystkich uczniów nawet po wielu latach. Zapraszam serdecznie do skorzystania z moich usług! :)

fotograf na komers - zdjęcia na balu ósmoklasisty
Reportaż z balu ósmoklasisty – zdjęcia tańczących uczniów

Fotograf na komers – sprawdź portfolio

Sprawdź moje portfolio, zobacz, jaka fotografia jest mi bliska. Fotografując bal ósmoklasisty wykonam dla Was reportaż z zabawy, zdjęcia grupowe, zdjęcia klasowe, zdjęcia całego rocznika, indywidualne fotografie z rodzicami, nauczycielami lub na ściance fotograficznej. To nie będą zwykłe zdjęcia grupowe, ale piękne fotografie, które będziecie z przyjemnością oglądać! Profesjonalny fotograf na komers, bal ósmoklasisty – zapraszam do kontaktu!

Fotograf na komersz – oferta i cennik

Jak przedstawia się oferta i cennik fotografowania balu ósmoklasisty? Na cenę ma wpływ liczba uczestników, lokalizacja, wielkość wydarzenia, termin balu. Poniższa oferta i cennik ma charakter orientacyjny. Fotograf na komers – proszę o przesyłanie zapytań poprzez formularz kontaktowy. Odpowiem najpóźniej w ciągu 24 godzin!

Fotograf na komers – cena – zobacz, ile kosztuje:

Fotograf na komers – cenaPakiet nr 1 – fotograf na bal ósmoklasistyPakiet nr 2 – fotograf na bal ósmoklasistyPakiet nr 3 – fotograf na bal ósmoklasisty
Cena pakietu (brutto)zapytaj o cenęzapytaj o cenęzapytaj o cenę
Galeria on-line (zdjęcia po retuszu)TAKTAKTAK
Wszystkie wykonane zdjęcia (pliki JPG)TAKTAKTAK
Czas oczekiwania na reportaż30 dni30 dni30 dni
Liczba fotografów (zależy od wielkości balu)123
Zdjęcia na przygotowaniach do balu ósmoklasisty
Możliwość zamówienia odbitek, fotoksiążek
Czas dostępności fotografado 00:00do 00:00do 00:00
Liczba zdjęć:300-500 zdjęć500-700 zdjęć700-1250 zdjęć
Fotograf na komers – oferta i cennik

Zdjęcia na balu ósmoklasisty

Bal ósmoklasisty to wieczór pełen wielu wyjątkowych chwil, które zapamiętasz na długie lata. To czas najważniejszych momentów, które już się nie powtórzą. Z przyjemnością podejmę się fotografowania Waszego balu – wykonam zdjęcia na balu ośmioklasisty, które będziecie wspominać po latach! Fotografuję także studniówki, półmetki, bale magisterskie, bale inżyniera itd. Jeśli tylko mam wolne terminy, z przyjemnością do Was przyjadę!

Fotografowanie balu ośmioklasisty

Fotografowanie każdego balu ósmoklasisty to dla mnie miłe przeżycie. Wykonam dla Was zdjęcia klasowe, pokażę na zdjęciach wiele pięknych momentów z tego wieczoru. Studniówka, półmetek, komers – takie wydarzenia z przyjemnością dokumentuję.

fotograf na komers - zdjęcia na balu ósmoklasisty
Zdjęcia par tańczących na balu ósmoklasisty – fotograf na komers.

Zdjęcia podczas komersu, na komersie

Wybierając fotografa, który będzie fotografował na Waszym balu, komersie, studniówce lub półmetku, wybierzcie profesjonalistę, który wykona piękne ujęcia, który na fotografii pokaże wszystkich uczestników, którego reportaż będzie bardzo ciekawy i zróżnicowany.

Fotograf na komers – termin i wycenę!

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe

Fotograf na komers Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań

Gdzie może być obecny Wasz fotograf na komers? Warszawa, Wrocław, Poznań – tutaj może odbyć się Wasza impreza pełna emocji, na której uczniowie będą się świetnie bawić. Chętnie sfotografuję uczniów w takich miastach, jak Kraków i Łódź. Fotografując komers, postaram się uwiecznić wszystkie najpiękniejsze momenty. Jestem fotografem, który każde wydarzenie fotografuje w możliwie jak najbardziej profesjonalny sposób – studniówka, komers, bal ósmoklasisty, półmetek – w każdym przypadku daję z siebie 500%!

Fotograf na bal Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok

Gdańsk, Szczecin, Lublin, Białystok i Bydgoszcz – to przykładowe miasta, w których mogę sfotografować Wasze studniówki, bale, komersy. Jako fotograf na bal ósmoklasisty chętnie odwiedzę każde miasto w Polsce, w którym odbywają się wyjątkowe wydarzenia. Fotografia studniówkowa – takie zdjęcia również u mnie możecie zamówić.

Zdjęcia na balu ósmoklasisty Katowice, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce

Fotografia studniówkowa, zdjęcia na balu ósmoklasisty, komers, półmetki – takie zdjęcia są mi bliskie i takie uroczystości bardzo często fotografuję. Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Kielce – masz już wybrany termin komersu? Zadzwoń lub napisz do mnie wiadomość, najlepiej od razu! Gdynia, Sosnowiec, Toruń – tutaj także mogę być obecny. Tutaj może powstać profesjonalna fotografia dla klas lub szkół. Reportaż to nie tylko zdjęcia poddane obróbce i retuszowi, ale także pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie wykonane fotografie tego dnia.

fotograf na komers - zdjęcia na balu ósmoklasisty

Fotograf na komersz Gliwice, Zabrze, Bytom, Bielsko-Biała, Olsztyn, Rzeszów, Rybnik

Zdjęcia z komersu to piękna pamiątka. Wybierając fotografa postaw na profesjonalizm. Jeśli masz jakieś pytania lub interesują Cię szczegóły, których tutaj nie opisałem – zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Fotograf na komersz, którym jestem, chętnie odwiedzi m.in. takie miasta, jak Gliwice, Zabrze, Bytom, Bielsko-Biała. Chętnie sfotografują bal ósmoklasisty w Rybnik, Rzeszów, Olsztyn. Wykonując zdjęcia na komersie, na najwyższym poziomie, chcę zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających rodziców i uczniów.

fotograf na komers - zdjęcia na balu ósmoklasisty

Zdjęcia na komersie Tychy, Dąbrowa Górnicza, Płock, Elbląg, Opole, Wałbrzych

Jak wykonuję zdjęcia na komersie? Fotografuję na sali, czasem także jestem obecny (ja lub drugi fotograf) przy ściance fotograficznej, jeśli zamówicie taką usługę. Wiem, że młodzież lubi takie fotografie. Gdzie jeszcze w Polsce mogę być obecny? Tychy, Płock, Opole – to przykładowe miasta, w których są najlepsze wydarzenia! Wałbrzych, Dąbrowa Górnicza, Elbląg – także tutaj pojawię się z przyjemnością dokumentując Wasze zabawy, Wasz komers, Waszą studniówkę lub bal ósmoklasisty.

fotograf na komers - zdjęcia na balu ósmoklasisty
Naturalne zdjęcia z balu ósmoklasisty – pełny reportaż z zabawy

Fotograf na komers – kontakt

Fotograf na komers – Łukasz Gromolak. Zapraszam do kontaktu telefonicznego (pod numerem +48 607 265 770) lub mailowego (gromolak@gmail.com). Na wszystkie zapytania odpowiem najpóźniej w ciągu 24 godzin od otrzymania wiadomości. Do usłyszenia! :)