Fotograf na ślub cywilny Łódź

Poszukujesz kogoś takiego jak fotograf na ślub cywilny w mieście Łódź? Oto ja! Chętnie wykonam dla Ciebie zdjęcia w trakcie ślubu cywilnego. Mogę pojawić się także na przygotowaniach i przyjęciu weselnym. Zrealizuję reportaż niezależnie od tego czy ślub cywilny odbędzie się w urzędzie stanu cywilnego, czy w innym miejscu. Jako fotograf ślubny Łódź dostosowuję się do oczekiwań i potrzeb moich Klientów. Zapraszam do kontaktu! :)

Fotograf na ślub cywilny Łódź

Fotograf na ślub cywilny Łódź – oferta i cennik

Potrzebny Ci profesjonalny fotograf na ślub cywilny w mieście Łódź? Jestem gotowy! Poniżej znajduje się moja oferta i cennik. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy fotografa ślubnego. Wykonywałem zdjęcia w różnych warunkach – w trakcie ślubu cywilnego. Fotografowałem uroczystość w urzędach, ogrodach, parkach, gajach, na plaży… Wyzwania nie są mi obce! :)

Dbam o to, aby Para Młoda i goście mieli piękne wspomnienia zachowane na zdjęciach. Realizuję zlecenia w największych miastach, jak Łódź czy Warszawa, a także w całej Polsce. W moich fotografiach znajdziecie naturalność, nasycone kolory, światło i prawdziwe emocje, których nie brakuje w trakcie ceremonii. Ślub to przepiękna uroczystość.

Fotografowanie w Urzędzie Stanu Cywilnego w Łodzi – cennik

Nazwa pakietu – fotograf ślub cywilnyPakiet nr 1 (Łódź)Pakiet nr 2 (Łódź)Pakiet nr 3 (Łódź)
Cena pakietu (brutto)1500 zł2000 zł2500 zł
Galeria on-lineTAKTAKTAK
Pakiet dokumentacyjnyTAKTAKTAK
Czas oczekiwania na zdjęcia30 dni30 dni30 dni
Zdjęcia na ślubie cywilnym
Zdjęcia na przyjęciu
Zdjęcia na przygotowaniach
Czas dostępności fotografaok. 1 godz.ok. 2-3 godz.ok. 4-5 godz.
Ilość zdjęć:30-50 zdj.70-150 zdj.100-200 zdj.

Opis pakietu nr 1 – Zdjęcia w USC

W ramach pakietu nr 1 wykonam dla Was:

  • zdjęcia w USC (Wasz przyjazd, wejście do urzędu, przysięga, nakładanie obrączek, podpisywanie dokumentów, życzenia od gości, wyjście z USC + ew. sypanie ryżem lub kwiatami, życzenia od gości, zdjęcie grupowe i zdjęcia rodzinne)
  • krótką sesję w dniu ślubu, ok. 10-15 minut, w okolicy USC
  • będę dostępny przez ok. 1 godzinę

Opis pakietu nr 2 – Zdjęcia w USC i na przyjęciu

Pakiet nr 2, to: tak, jak powyżej + zdjęcia na przyjęciu, do 2 godzin mojej obecności.

Na przyjęciu mogę dla Was wykonać zdjęcia z gośćmi, zdjęcia spontaniczne – niepozowane (toasty, krojenie tortu, rozmowy itp.).

Opis pakietu nr 3 – Zdjęcia w USC, na przyjęciu i na przygotowaniach do ślubu

Pakiet nr 3, to: tak, jak pakiet 1+2, a także zdjęcia na porannych przygotowaniach.

Mogę być z Wami dodatkowe ok. 2 godziny przed ślubem. To dobry moment na sfotografowanie detali, ubrań, obrączek, Was jeszcze przed ślubem. Jeśli zależy Wam na zdjęciach z ubierania, wiązania sukni, zapinania koszuli itp. – to dobry czas na tego rodzaju fotografie.

Dodatkowe godziny obecności fotografa na przyjęciu

Jeśli chcesz, abym został dłużej na przyjęciu (4, 6, 8 godzin) – zapytaj mnie o
indywidualną wycenę. Otrzymasz więcej zdjęć z przyjęcia!

Jeśli organizujesz wesele i chcesz, abym fotografował dla Ciebie 12 godzin,
sprawdź moją ofertę dotyczącą 12-godzinnego reportażu fotograficznego. Taki reportaż to minimum 500 fotografii poddanych obróbce i retuszowi.

fotograf na ślub cywilny Łódź

Fotograf ślub cywilny Łódź – cena

Jeśli poszukujesz kogoś takiego, jak fotograf ślubny Łódź, pewnie interesuje Cię szczegółowa cena usługi. Ślub cywilny to doniosłe, choć krótkie wydarzenie. W trakcie jego trwania mobilizuję całą swoją energię – tak, aby fotografia ślubna w moim wydaniu reprezentowała najwyższy poziom!

Cena zależy m.in. od rozmiaru uroczystości i charakteru, liczy się także miejsce ceremonii. Fotograf na ślub cywilny w Łodzi – zobacz moje portfolio

O fotografie najlepiej świadczy portfolio! Zobacz moje i zapoznaj się z realizacjami fotograficznymi, jakie mam za sobą. Fotograf na ślub cywilny w Łodzi – jeśli szukasz kogoś takiego, zachęcam do skorzystania z moich usług.

Fotograf na ślub cywilny Łódź – otrzymasz ode mnie zdjęcia wykonane w trakcie ślubu cywilnego (w urzędzie stanu cywilnego lub w innym miejscu). Mogę sfotografować także przygotowania oraz przyjęcie weselne (małe, średnie albo duże – w zależności od tego, jaką oprawę ma mieć Wasz ślub cywilny).

Fotograf na ślub cywilny Łódź
Ślub cywilny plenerowy w Łodzi

Fotograf ślubny do Urzędu Stanu Cywilnego w Łodzi – zapytaj o dostępność terminu

Zapytaj o dostępność terminu, jeśli odpowiadają Ci moje zdęcia. Jako fotograf ślubny cechuję się elastycznością. Możesz zaprosić mnie do swojego domu, urzędu stanu cywilnego czy restauracji w Łodzi. Pojawię się tam, gdzie chcesz.

Chcesz, abym towarzyszył Wam w trakcie ślubu cywilnego, np. w urzędzie stanu cywilnego? Zadzwoń, ustalimy szczegóły! Możesz też zapytać o dostępność terminu za pomocą poniższego formularza kontaktowego:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
* pole obowiązkowe
fotograf na ślub cywilny Łódź

Zdjęcia ślubne USC Łódź

Zależy Ci, abym wykonał zdjęcia ślubne w klimatycznym USC Łódź? Jeśli Twój ślub cywilny odbędzie się w Urzędzie Stanu Cywilnego, to świetnie! Z przyjemnością się tam pojawię i zrealizuję dla Ciebie i Twojej drugiej połówki usługę na najwyższym poziomie!

Niezależnie od miejsca ceremonii dam z siebie wszystko i mam nadzieję, że będziecie w pełni zadowoleni z efektów mojej pracy. Ceremonia to nie jedyny moment, który uwiecznię. W Waszym reportażu pojawią się też życzenia, najważniejsze chwile przygotowań oraz sama ceremonia, która jest kluczowa. Zrealizuję także krótką sesję w dniu ślubu – jako fotograf ślub cywilny Łódź :). Nie otrzymacie ode mnie filmu, bo moją domeną jest fotografia, ale mogę dostarczyć Wam nastrojowy pokaz slajdów oraz fotoksiążki.

Fotograf ślubny Łódź – Jak wybrać fotografa ślubnego na ślub cywilny w Łodzi?

Czy fotograf ślubny marzy wyłącznie o pięknych plenerach? Też, ale nie wyłącznie! Jako fotograf ślubny Łódź pracuję również w bardziej codziennych warunkach. Jak wybrać fotografa na ślub cywilny w Łodzi? Liczy się przede wszystkim portfolio i dotychczasowy dorobek profesjonalisty, z którym zamierzacie związać się umową.

Zależy Wam na tym, bym fotografował w trakcie Waszego ślubu cywilnego? Zapoznajcie się z moją ofertą i dotychczasowym dorobkiem. :)

fotograf na ślub cywilny Łódź

Ślub cywilny – ile kosztuje?

Zastanawiacie się, ile kosztuje ślub cywilny, w tym udzielenie ślubu? Jeśli zdecydujecie się na przysięgę w urzędzie, będzie to kosztować 84,00 zł, jeśli w plenerze – zapłacicie dodatkowo 1000 zł. To koszty urzędowe. Do tego należałoby doliczyć również koszty organizacji przyjęcia weselnego oraz wynagrodzenie specjalistów, dbających o oprawę wydarzenia, w tym gronie znajdują się także fotografowie ślubni – najlepszym z nich będzie właśnie fotograf ślub cywilny Łódź.

Fotografia ślubna Łódź – tym się zajmuję i na tym się znam. Szukasz fotografa? Zachęcam do kontaktu, jeśli zależy Wam na profesjonalnych zdjęciach ślubnych stanowiących wyjątkową pamiątkę na całe życie.

Fotograf na ślub cywilny Łódź

Fotograf ślub cywilny Łódź – kontakt z fotografem ślubnym

Planujecie ślub cywilny, np. w urzędzie stanu cywilnego w mieście Łódź? Nawiążcie kontakt z fotografem ślubnym, który śluby cywilne fotografował wielokrotnie i z przyjemnością potowarzyszy Wam w dniu ślubu, wykonując przy tym wiele udanych zdjęć ślubnych. Sesja plenerowa również nie jest mu obca. W fotografii ślubnej czuje się jak ryba w wodzie, a przy tym wie nawet, ile trwa ślub cywilny i w tym krótkim czasie potrafi wyczarować piękny reportaż!

Fotograf na ślub cywilny Łódź

Fotograf na ślub cywilny Łódź – inspiracje

W tym wyjątkowym dniu liczą się nie tylko piękne zdjęcia, ale także Wasze emocje, łzy wzruszenia i to, aby Pary Młode były po prostu szczęśliwe. Jako fotograf na ślub cywilny w mieście Łódź wiem, że inspiracje, które pomogą Wam zorganizować wesele marzeń, są nie do przecenienia. Swobodna atmosfera na Waszych twarzach z dnia ślubu, podpisywany akt małżeństwa czy zdjęcia plenerowe po ślubie cywilnym – to wszystko są elementy, które składają się na piękną całość w tym szczególnym dniu, w naszym życiu.

Fotografując śluby cywilne pragnę, aby cała uroczystość (w Łodzi lub w okolicach Łodzi) przebiegła jak najpiękniej. Na ślubie przykładam ogromną wagę do zdjęć podczas ceremonii i uroczystości. Jeśli organizujesz ślub na Starym Mieście, zdjęcia będą wspaniałą pamiątką. Urząd Stanu Cywilnego w Łodzi to piękne miejsce, zwane potocznie, jako Pałac Ślubów. Jeśli organizujesz wesele, chętnie zostanę Twoim fotografem na wesele – otrzymasz także więcej zdjęć z uroczystości.

Pamiętaj, że Urząd Stanu Cywilnego to nie jest jedyne miejsce, w którym możesz wziąć ślub cywilny. Śluby plenerowe są teraz bardzo popularne i wiele Par Młodych decyduje się na takie rozwiązanie. Jeśli nie znasz Urzędów Stanu Cywilnego, które by Ci odpowiadały swoją estetyką, zdecyduj się na ślub na terenie obiektu weselnego.

Prywatna galeria zdjęć ze ślubu i wesela to forma, w jakiej dostarczam zdjęcia. Jeśli po ślubie cywilnym masz chwilę, możemy zorganizować i przeprowadzić krótką sesję ślubną. Sesja ślubna po ślubie cywilnym to moment wytchnienia – możecie odpocząć, przytulić się i pocałować – a ja wykonam dla Was kilka zdjęć. Taka fotografia to pamiątka na całe życie. Jeśli przed ślubem chcecie spotkać się wcześniej – umówmy się na zdjęcia podczas porannych przygotowań! Reportaż z przygotowań, ze ślubu i wesela lub przyjęcia to piękna opowieść o Waszej miłości.

Wybierając Urząd Stanu Cywilnego pamiętaj, że nie jesteś ograniczona miejscem zamieszkania lub zameldowania. Możesz wybrać dowolny Urząd Stanu Cywilnego na terenie całej Polski. Przed ślubem dopełnij odpowiednich formalności, aby fotografia w formie zdjęć była możliwa ;)

Fotografie ślubne to pamiątka na długie lata. Zainwestuj w usługi profesjonalnego fotografa, który wykona dla Ciebie zdjęcia z uroczystości, które pokochasz! Moment składania życzeń również jest nie do przecenienia – jako fotograf na śluby cywilny Łódź przykładam ogromną wagę do tego, aby sfotografować wszystkich gości, którzy składają Wam życzenia z okazji nowej drogi życia.

Fotograf na ślub cywilny Łódź

Gdzie jeszcze fotografuję śluby w województwie łódzkim?

Teren mojej zawodowej działalności jest najczęściej Wrocław i województwo dolnośląskie, jednak działam w całej Polsce, także w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, na całym Śląsku i oczywiście w Łodzi.

Gdzie jeszcze fotografuję śluby w województwie łódzkim? Działam m.in. w miejscowościach, takich jak:

Jako fotograf na ślub cywilny chętnie odwiedzę nie tylko Łódź, ale także np. Pabianice, Zgierz, Tomaszów Mazowiecki, Bełchatów, Piotrków Trybunalski, Radomsko, Skierniewice, Kutno, Zduńska Wola, Łowicz, Aleksandrów Łódzki, Sieradz. Zdjęcia ślubne w Urzędzie Stanu Cywilnego mogę wykonać w miastach: Opoczno, Ozorków, Tomaszów Mazowiecki, Wieluń, Poddębice, Rawa Mazowiecka, Brzeziny, Ostrówek, Warta, Konstantynów Łódzki, Koluszki, Łask, Poddębice, Uniejów, Żychlin, Tuszyn, Przedbórz.